Menu

Lapka Bam Breathalyzer – elegancki alkomat mobilny

Obecnie na rynku alkomatów istnieje wiele nowych, innowacyjnych modeli. Konkurują one między sobą pod względem wielkości, designu i zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Bez względu na to jakiej marki są testery trzeźwości, jaki mają kształt, czy kolor, najważniejsze jest w nich to, po co zostały stworzone.

Mobilne alkomaty

Są małe, posiadają nowoczesne kształty i kolory. Mobilne testery trzeźwości współpracują z naszymi smartfonami. Jest to wielka zaleta. Żyjemy w czasach, gdzie trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez telefonu w kieszeni lub torebce. Takie alkomaty umożliwiają nam uzyskanie bieżących informacji na temat stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu w każdym miejscu, o każdej porze. Takim urządzeniem jest również Lapka Bam Breathalyzer.

Elegancki alkomat

Lapka Bam Breathalyzer to alkomat w kształcie rurki. Nie potrzebuje on ustnika. Użytkownik trzymając go w zwiniętej dłoni, wdmuchuje do niego powietrze. Badanie trwa około 4 sekund.

Sposób użycia urządzenia

Alkomat łączy się ze smartfonem bezprzewodowo. Za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej na iOS, bądź Androida odczytamy dane badania na wyświetlaczu naszego telefonu. Aplikacja urządzenia wyróżnia się od innych dostępnych na runku inteligentnym interfejsem. Czytelność i dostęp do informacji jest zwiększa się, jeśli badanie wykaże, że nasz stan jest na tyle poważny, że możemy mieć trudności w odbiorze obrazu. Producent urządzenia zaleca odczekanie na wynik testu około 20 minut. Wówczas to aplikacja poinformuje nas o gotowości wyniku.

Styl i funkcjonalność

Lapka Bam Breathalyzer to alkomat stylowy i funkcjonalny. Urządzenie wykonane jest z odpornych na uszkodzenia i trwałych materiałów. Dostępny jest w jednym wariancie kolorystycznym – ceramiczna czerń. Cena tego urządzenia to około 200 dolarów. Jednak jest on wart swojej ceny. Jest on dokładnym alkomatem, w którym aktywacja synchronizacji między urządzeniem, a smartfonem następuje automatycznie, dzięki serwerom.

Kompatybilność i wymagania systemowe

Oprócz ceny, alkomat posiada jeszcze jedną wadę. Urządzenie wymaga odpowiedniego software’u i systemu. Na przykład: posiadając w swoim telefonie iOS, by skorzystać z alkomatu musimy również mieć zainstalowany najnowszy, siódmy software. Alkomat współpracuje również w wybranymi smartfonami z systemem Android. Przed zakupem alkomatu warto więc na początku sprawdzić, czy aplikacja będzie mogła być poprawnie zainstalowana na naszym telefonie.

Twórca bloga sztucceiporcelana, recenzentka sprzętów do pomiaru alkoholu we krwi.