12 Najlepszych Kuchenek Mikrofalowych Do Kupienia W 2021 Roku

To sprytne urządzenie automatycznie wybierze idealną temperaturę i wymagany czas trwania, dzięki czemu można nie zgadywać gotowania. Piekarnik combi to kuchenka mikrofalowa, która ma również alternatywne opcje gotowania, co zapewnia większą elastyczność. Konwencjonalny piekarnik pozwala gotować normalnie, a kuchenki mikrofalowe ze zintegrowanymi grillami mogą być dobre do chrupania potraw. Wiele eleganckich kuchenek mikrofalowych może łączyć rodzaje gotowania, począwszy od gotowania w mikrofalówce, na przykład, przed zakończeniem z grillem lub piekarnikiem. Podstawowa kuchenka mikrofalowa wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne do podgrzewania żywności i przedmiotów tylko. Modele te mogą być dość tanie i są przydatne do szybkiego podgrzewania i podgrzewania przedmiotów lub do rozmrażania.

Jeśli używasz urządzenia tylko do popcornu, robienia ziemniaków w kurtce lub gotowania na parze worka warzyw, Wewnętrzny rozmiar twojej kuchenki mikrofalowej tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale jeśli masz określony rodzaj talerza lub miski, które często używasz do gotowania lub podgrzewania żywności, będziesz chciał mieć pewność, że będzie pasować. Podczas gdy Wnęka ze stali nierdzewnej tego pieca konwekcyjnego jest stosunkowo łatwa do czyszczenia, wadą jest to, że model ten ma tendencję do gromadzenia wilgoci wewnątrz, a gramofon czasami czai się z ciężkimi płytami. Nie umniejsza to ogólnej wydajności kuchenki mikrofalowej, ale może to być trochę frustrujące dla niektórych użytkowników. Cóż, jak sama nazwa wskazuje, ten wszechstronny model oferuje połączenie funkcji piekarnika i kuchenki mikrofalowej, dzięki czemu możesz gotować wszystko za pomocą jednej poręcznej maszyny. Możliwość grillowania, pieczenia, podgrzewania i rozmrażania – bardzo niewiele ta Toshiba nie może zrobić.

Mają one zazwyczaj mniejszą pojemność i ograniczoną funkcjonalność, ale wiele najnowszych modeli oferuje szereg ustawień automatycznego gotowania obok standardowych trybów ogrzewania i rozmrażania. Ma dużą pojemność, a także 700 W mocy mikrofalówki z 5 opcjami mocy, w tym funkcją rozmrażania, dzięki czemu możliwe jest podgrzewanie posiłków, gotowanie gotowych posiłków i rozmrażanie warzyw. Kuchenki mikrofalowe o mocy 1000 W gotują potrawy niezwykle szybko i sprawnie. Jeśli potrzebujesz kuchenki mikrofalowej, która gotuje jedzenie równomiernie i szybko, i są gotowi zapłacić wyższą cenę, to kuchenka mikrofalowa o mocy 1000 W może być dobrym rozwiązaniem. Możesz również, jak zapewne wiesz, kupić kombinację kuchenek mikrofalowych, które dwukrotnie jako mini piekarnik, aby umożliwić Ci piec i brązowy, jak również ciepło. W zależności od preferencji posiłków i konfiguracji kuchni możesz wybrać kuchenkę mikrofalową z funkcją grilla do szybkich i łatwych przekąsek.

Choć szybsze w gotowaniu, wolnostojące kuchenki mikrofalowe Nie chrupią ani nie brązują jedzenia, jak zwykły piekarnik. To powiedziawszy, istnieje wiele posiłków, które można gotować w kuchence mikrofalowej, w tym budynie na parze, francuskie tosty i ciasta. W 1947 roku pierwsza komercyjnie dostępna mikrofalówka trafiła do sprzedaży za 5000 dolarów! Radarranger nie przypominał nowoczesnych kuchenek mikrofalowych, a z trudem zmieściłbyś go w swojej kuchni, ponieważ miał 1,8 metra wysokości i ważył 340 kilogramów! Radarranger był chłodzony wodą (dzisiejsze mikrofale są chłodzone powietrzem) i wykorzystywał około trzy razy moc nowoczesnej kuchenki mikrofalowej.

W Tym Tygodniu Najlepiej Kupić Poduszkę Przeciw Chrapaniu, W Tym Poduszkę Przeciw Chrapaniu Polecam

Ta łatwa w użyciu kuchenka mikrofalowa oferuje proste sterowanie i szeroką gamę ustawień, aby gotowanie było przyjemnością. Jeśli nie wiesz, jak długo gotować posiłek, aby uzyskać najlepsze rezultaty, inteligentny tryb automatycznego gotowania wykona za ciebie ciężką pracę. Po prostu wybierz jedzenie z menu wyboru, wprowadź wagę i pozwól vytronixowi zrobić resztę.

Te przyciski dotykowe oferują dostęp do 18 funkcji automatycznego gotowania, a ręczne rozmrażanie jest niezwykle imponujące. Nowy piec combi lub kuchenka mikrofalowa (lub meecrowaavé, jak to ujęła Nigella Lawson-zapytaj mamę, jeśli nie masz pojęcia, kim ona jest) może być bardzo przydatnym zakupem, Jeśli wybierasz się na studia lub uniwersytet. Szybkie, wygodne i kompaktowe, mogą zrobić wszystko, od oczywistych-podgrzewania żywności i podgrzewania gotowych posiłków – do nie-tak-oczywistych – są bardzo zdrowym sposobem na gotowanie warzyw, wierz lub nie.

  • Jakby ten zakres funkcji nie był wystarczająco poręczny, model ten oferuje 10 wstępnie ustawionych menu i gotowanie wielostopniowe.
  • Wykorzystuje technologię falownika, posiada sterowanie dotykowe i pojemność 27L.
  • Ta kuchenka mikrofalowa BEKO MOC20200B jest pełna funkcji, które pomogą Ci zaoszczędzić czas w kuchni.

Nasz wybór dla najlepszej kuchenki mikrofalowej w Wielkiej Brytanii, model ten oferuje szeroką gamę funkcji, które sprawiają, że posiłki są szybkie i łatwe. Przy mocy 800 W i oferując wybór 5 ustawień mocy, Russell Hobbs RHM2076B będzie miał idealne ustawienie, niezależnie od tego, co gotujesz. Jeśli szukasz pełnowymiarowej, dobrze funkcjonalnej kuchenki mikrofalowej, piekarnika i grilla, które nie bagatelizują Twojego miejsca pracy, Panasonic NN-CT585SBPQ sprawdzi się idealnie. Wykończenie ze szczotkowanej stali nierdzewnej, solidna konstrukcja i responsywne przyciski sprawiają, że ta niezwykle kompaktowa kuchenka mikrofalowa zapewnia lekką pracę w pełnym zakresie zadań gotowania. Wybór programów automatycznego gotowania obejmuje ryby i pizzę, a ustawienie automatycznego rozmrażania wybiera idealny czas dla ciebie, po wprowadzeniu wagi jedzenia. Nawet najlepsze kuchenki mikrofalowe miały straszną reputację, ale te małe kucające pudełka mają wiele zastosowań poza przygotowywaniem gotowych posiłków dla przygnębionych singletonów.

Najlepsze Kuchenki Mikrofalowe 2021: Kombinacja, Retro I Nie Tylko

Nie wszystkie kuchenki mikrofalowe mogą być wbudowane, ponieważ są dostępne w modelach wolnostojących lub wbudowanych. Zalecamy zainstalowanie wbudowanych kuchenek mikrofalowych w szafce, ale jeśli chcesz zainstalować model wolnostojący jako wbudowany, Mamy wbudowane zestawy wykończeń, które ci na to pozwalają. Zestawy te zapewniają, że kuchenka mikrofalowa ma wystarczającą przestrzeń do prawidłowego wentylowania. Ale dzięki naszej fantastycznej gamie wbudowanych kuchenek mikrofalowych ton wybierz z nie musisz pasować do wolnostojącego jako wbudowany. Ta kombinacja mikrofal Morphy Richards ma potężną kuchenkę mikrofalową o mocy 900 W, grill o mocy 1000 W i piec konwekcyjny o temperaturze do 190 stopni.

Najlepsze Opinie O Kuchenkach Mikrofalowych

Oprócz funkcji szybkiego gotowania, ta kuchenka mikrofalowa oferuje również inne przydatne funkcje. Wbudowany zamek zabezpieczający przed dziećmi zapobiega ingerencji małych palców w urządzenie, a zdejmowany szklany stół obrotowy ułatwia czyszczenie. Jakby ten zakres funkcji nie był wystarczająco poręczny, model ten oferuje 10 wstępnie ustawionych menu i gotowanie wielostopniowe. Możesz więc umieścić jedzenie w środku, nacisnąć przycisk i zostawić, aby zrobić swoje.

Ta atrakcyjna i pełna funkcji kuchenka mikrofalowa ma moc 1000 W mocy grilla i 20-litrową pojemność do szybkiego i skutecznego gotowania. Może być trochę głośny, ale jego wybór 5 ustawień mocy i różnorodność funkcji automatycznego gotowania sprawiają, że jest to wszechstronne urządzenie, które z pewnością będzie dumą miejsca w Twojej kuchni. Jeśli to brzmi jak spełnienie twoich marzeń, sprawdź Russell Hobbs 23L, najlepszy model płaski na naszej liście top 9 kuchenek mikrofalowych.

Podwójna funkcja nie pozwala na indywidualne ustawienia mocy i czasu, ale w panteonie kuchenek all-in-one w średniej cenie, które można uznać za par dla kursu. Będziesz cieszyć się stosunkowo szybkim gotowaniem w kuchence mikrofalowej, a MENU auto cook sprawia, że programowanie urządzenia jest proste. Zarówno zdejmowany szklany gramofon o szerokości 31,5 cm, jak i wnętrze ze stali nierdzewnej można łatwo wyczyścić.

Z kuchenką mikrofalową, grillem i piekarnikiem konwekcyjnym w jednej maszynie, ta cyfrowa kuchenka mikrofalowa Hoover jest zapakowana w funkcje za zaskakująco rozsądną cenę. Oferuje nawet najnowszą technologię falownika, która równomiernie rozprasza ciepło i zachowuje smak potraw, co zwykle zarezerwowane jest dla droższych urządzeń. Chociaż wyższa moc oznacza szybsze gotowanie, Zapłać dodatkowo za inne dodatkowe Funkcje, Jeśli uważasz, że naprawdę z nich skorzystasz.

Wiele z nich ma również bardziej kompaktowe konstrukcje, które mogą pasować do większych gramofonów. Przydatne funkcje obejmują blokadę sterowania dla bezpieczeństwa, przyciski szybkiego uruchamiania dla wygody i funkcję samooczyszczania, chociaż ta ostatnia jest dość rzadka. Wprowadzono również programy sensoryczne, które mogą automatycznie ustawiać czas na podstawie wagi i rodzaju żywności.

Zawiera przepisy, które obejmują klasyczne ciasto wiejskie, tarty z kozami i cebulą, pizzę ciabatta i przyprawioną szarlotkę. Posiada również duży wybór 21 zaprogramowanych programów auto menu do szybkiego i łatwego gotowania. To sprawia, że jest to potężny wybór dla małych kuchni w mieszkaniach, a nawet przyczep kempingowych. Możesz oczekiwać świetnych programów, w tym odszraniania mocy, trybu ECO i funkcji fermentacji.

Sterowanie jest trochę niezręczne do opanowania na początku, więc wymaga trochę przyzwyczajenia. Istnieje również wybór 5 poziomów mocy-idealny, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad posiłkami. Ta kuchenka mikrofalowa oferuje wydajny tryb rozmrażania, aby twój harmonogram wrócił na właściwe tory. Po wprowadzeniu wagi żywności automatycznie wybierze prawidłowy czas rozmrażania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zamrożone produkty zostaną całkowicie rozmrożone, ale nie częściowo ugotowane do czasu zakończenia cyklu. Stylowy zegar cyfrowy jest ładnie zaprojektowany i łatwy do odczytania, a także doceniamy, że szklany gramofon można wyjąć w celu łatwego czyszczenia, jeśli wystąpią jakiekolwiek wycieki.

Jest nawet przycisk Pamięci do tworzenia własnego programu i 99-minutowy timer do niskiego i powolnego gotowania. Ta inteligentna Srebrna konstrukcja jest idealna dla tych, którzy planują używać swojej kuchenki mikrofalowej do więcej niż podgrzewania. Nie mają wszystkich funkcji kuchenki mikrofalowej, ale wykorzystują moc kuchenki mikrofalowej do podgrzania elementu, dzięki czemu można grillować jedzenie, a nie tylko go podgrzewać. Ma pięć poziomów mocy i pojemność 20 litrów, co jest doskonałym rozmiarem dla rodzin. Gramofon pasuje również do standardowego talerza obiadowego, co czyni go świetną opcją dla zapracowanych rodzin.

Dzięki mocy 800 W i wielu funkcjom model ten jest najlepszą płaską kuchenką mikrofalową dla zapracowanych gospodarstw domowych. Opcja 5 różnych poziomów mocy, 8 MENU auto-cook i dedykowany tryb rozmrażania sprawiają, że posiłki są proste, a elegancki i stylowy design uzupełnia nowoczesne kuchnie. Gramofony są popularne od dawna, ponieważ obracający się dysk pomaga zapewnić równomierne nagrzewanie wszystkich potraw. Łóżka płaskie są jednak coraz bardziej de rigueur, ponieważ można zmieścić więcej wewnątrz, a nowoczesna technologia zapewnia, że nadal gotować równomiernie. Flatbeds są łatwiejsze do czyszczenia, ponieważ nie ma płyty coraz w drodze, choć są one bardziej powszechne wśród komercyjnych kuchenek mikrofalowych. Użyteczność R861 jest po części dzięki wyraźnie zaznaczonym przyciskom czasu gotowania ; pre-setom dla powszechnie gotowanych potraw, w tym ziemniaków, pizzy i ryżu; oraz odświeżająco nieskomplikowanym trybom grilla i pieca konwekcyjnego.