12 Najlepszych Lodówek 2021

W przeciwieństwie do lodówki ze sprężarką, która będzie działać z przerwami, gdy na termoelektrycznej chłodnicy zużywa energię stale. Ciągnięcie 4A przy 12V może znacznie obciążyć akumulator rekreacyjny lub akumulator rozrusznika pojazdu. Dlatego termoelektryczne chłodne pudełko, takie jak to, włączone Z Tyłu samochodu, gdy nie działa, może powodować problemy później, gdy próbujesz uruchomić samochód. Dlatego najlepszą opcją z takim chłodnym pudełkiem jest umieszczenie kilku opakowań lodu na dnie. Pomoże to utrzymać chłodzenie jedzenia/picia, gdy nie masz dostępu do zasilania 12V. Nie wymaga 12V, wystarczy załadować go lodem lub kilkoma paczkami lodu i gotowe.

Dzięki klasie energetycznej A+++ jest to również ekonomiczna chłodziarko-zamrażarka (oczywiście po wydaniu znacznej sumy na samo urządzenie). Ponieważ jest to jedno z najważniejszych urządzeń w domu, warto poświęcić trochę więcej czasu na badanie różnych marek i modeli, aby znaleźć taki, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Warto również pamiętać, że jeśli masz naprawdę mało miejsca, dostępne są świetne lodówki Mini, a także eleganckie zmywarki pasujące do twojej nowej lodówki.

Jest kilka szczegółów, które uznaliśmy, że powinieneś wiedzieć, aby pomóc ci utrzymać lodówkę z zamrażarką w najlepszej możliwej temperaturze, aby utrzymać żywność zarówno świeżą, jak i mrożoną. Wybierając nową lodówkę i zamrażarkę warto pamiętać, że urządzenie z zamrażarką na górze lub pod spodem jest bardziej energooszczędne niż urządzenie side-by-side, które zużywa do 20% więcej energii. Tak więc, jeśli zmieści się to w Twojej kuchni, jest to zdecydowanie najbardziej wydajna opcja.

Lodówki i zamrażarki, podobnie jak inne urządzenia AGD, są oceniane według ich efektywności energetycznej. Unijna etykieta energetyczna klasyfikuje produkty od A do G pod kątem zużycia energii, przy czym skala w przypadku lodówek i zamrażarek wzrasta do A++. Napełniaj lodówkę i zamrażarkę-butelki z wodą z kranu mogą wypełnić puste miejsce w lodówce, a puste miejsce w zamrażarce możesz wypełnić przykręconą gazetą. W przeciwnym razie chłodzisz powietrze i sprawiasz, że lodówka pracuje znacznie ciężej. Istotną wadą termoelektrycznych chłodnic jest to, ile energii zużywają.

  • Trzymaj swoje piwa, cydry i koktajle w gotowości do następnego spotkania dzięki tej 50-litrowej szklanej lodówce z dwiema półkami z drutu, aby zmaksymalizować przestrzeń.
  • Jeśli potrzebujesz małej lodówki, być może do mieszkania, GE gte18gmhes bez dodatków jest ładną opcją.
  • Uszczelki na drzwiach powinny być również konserwowane i można je wymienić, jeśli ulegną zużyciu i nie utrzymują już prawidłowo zamkniętej lodówki.
  • Będziesz również mógł skorzystać z dużej szuflady spiżarni do przechowywania przedmiotów delikatesowych lub dużych tacek gastronomicznych, gdy masz towarzystwo.
  • Niestety komora nie jest kontrolowana temperaturą, więc nie można jej ustawić na wyższą temperaturę dla tortu urodzinowego i niższą dla mięs.

Dzięki odwracalnym drzwiom, które można ustawić tak, aby otwierały się w lewo lub w prawo, nie będziesz miał problemu z dopasowaniem ich do istniejącego układu kuchni. Ta lodówka jest również zbudowana z myślą o trwałości i została przetestowana pod kątem równoważności 20 lat użytkowania. Najlepsze lodówki utrzymają idealną temperaturę do przechowywania żywności w lodówce, niezależnie od tego, czy drzwi są wielokrotnie otwierane,czy są pełne.

Wewnątrz znajduje się szuflada z regulacją temperatury do przechowywania lodowatego mięsa na zimno lub owoców w przyjemnej temperaturze jedzenia, a także dwa chrupki zaprojektowane do dłuższego przechowywania produktów. Jest to lodówka z certyfikatem EnergyStar, co oznacza, że będzie stosunkowo łatwa na rachunku za energię elektryczną. Podłącz urządzenie LG do sieci Wi-Fi, aby zmienić temperaturę w aplikacji w telefonie lub rozwiązać problemy przed wezwaniem technika serwisowego. Większość nowych urządzeń będzie pochodzić z pewną ilością gwarancji lub gwarancji na jego działanie. Chociaż producent prawdopodobnie nie byłby w stanie powiedzieć, że włączyłeś urządzenie zbyt szybko, mogą pojawić się wyraźne oznaki zablokowania spowodowanego olejem sprężarki w układzie czynnika chłodniczego.

Lg Centum Gbb92mcbap 70

Możesz kupić modele wysokie lub podblatowe oraz modele wolnostojące lub zintegrowane. Jeśli miejsce jest problemem, sprawdź mini lodówki z odwracanymi drzwiami. Podczas przechowywania pojazdu należy zawsze pamiętać o opróżnianiu lodówki między wyjazdami – przedmioty spożywcze pozostawione w lodówce przez dłuższy czas mogą zanieczyścić urządzenie. Po odłączeniu i rozmrożeniu lodówkę oczyścić miękką szmatką i ciepłym, słabym roztworem wodorowęglanu sody.

Nowy system ocen narzuca wyższe standardy wydajności, co oznacza, że niektóre urządzenia, które kiedyś miały imponująco brzmiące oceny energii, mają teraz skromniejszą klasę. Na przykład chłodziarko-zamrażarka Siemens opisana w tym artykule została przeklasyfikowana z A + na E. Należy pamiętać, że rynek chłodziarko-zamrażarek jako całość nie do końca poradził sobie z nowymi normami efektywności energetycznej w tym momencie.

Ten imponujący srebrny Behemot ma pojemność na zdumiewające 375 litrów jedzenia i picia – wystarczająco dla pięcioosobowej rodziny. Z tak dużą ilością miejsca na chłodzenie, warto wiedzieć, że AEG zaprojektowała wnętrzności, aby były równomiernie schłodzone dzięki technologii DynamicAir. Działa to poprzez skuteczne utrzymywanie cyrkulacji zimnego powietrza, co oznacza dłuższą żywotność owoców, warzyw i innych przedmiotów utrzymujących zimny chłód. Zarządzanie funkcjami i funkcjami jest wystarczająco proste, a zewnętrzny wyświetlacz LCD monitoruje, jak tyka. Dostajesz również dwie szuflady o dużej pojemności, podczas gdy dodatkowe przechowywanie odbywa się za pośrednictwem wyjmowanej tacy na jajka wraz z półką na butelki.

Dlatego odpowiednia dwukierunkowa lodówka sprężarkowa 12V/230V jest nadal najlepszym rozwiązaniem. Ostatnią opcją, którą można rozważyć, jest pełna przenośna lodówka. Urządzenia te nie tylko schłodzą twoje jedzenie i picie, jeśli chcesz, mogą je faktycznie zamrozić!

Neff N50 Ki5852sf0g Zintegrowany 50

Jest to model głębokości licznika, więc nie wystawi się i nada Twojej kuchni elegancki, nowoczesny wygląd. W zamrażarce znajdują się dwa kosze, które pomagają utrzymać porządek i łatwość znalezienia mrożonek. Ten Frigidaire jest oceniany przez EnergyStar, co oznacza, że jest jednym z modeli, które są najłatwiejsze na rachunku za prąd. Niektóre z najnowszych lodówek mają również przydatne funkcje, najczęściej są to dozowniki lodu i wody w drzwiach. Jednak wprowadzane są również bardziej nietypowe projekty, takie jak wyświetlacze z Ekranem dotykowym, szklane drzwi i Inteligentna łączność. Przeprowadziliśmy badania, aby znaleźć najlepsze lodówki, niezależnie od tego, czy szukasz najlepszego stosunku jakości do ceny, czy chcesz mieć wszystkie wodotryski.

W wewnętrznych drzwiach znajduje się natomiast miejsce na dwa kufle mleka lub litra wody, kilka Sol i dzbanek Marmolady. Nieźle jak na lodówkę, która mierzy tylko 49 cm wysokości i 47 cm szerokości. Jego ocena energetyczna A+ sprawi, że będzie tania w eksploatacji. Jest to przydatne, jeśli chcesz łatwo trzymać kilka zamrożonych przedmiotów pod ręką lub jeśli nie masz miejsca na zamrażarkę w kuchni. Niektóre pozwalają na przechowywanie lodu i gotowej żywności mrożonej, takiej jak mrożony groszek lub lody.

Najlepsza Lodówka 2021: Spod

To urządzenie BOSCH oferuje wiele przemyślanych opcji przechowywania jak na swój rozmiar i jest o wiele bardziej przestronne niż większość podobnych konkurentów. Dzięki trzem półkom, pojemnikowi na sałatki i trzydrzwiowym schowkom nie utkniesz w pokoju, bez względu na to, jak lubisz organizować zakupy. Ta wolnostojąca lodówka do spiżarni ma odwracalne drzwi, które można zmienić w zależności od lokalizacji w kuchni. Chodzi o opłatę w wysokości £30, chociaż w rzeczywistości jest to stosunkowo łatwe do zrobienia samemu. Jest również wyposażony w 2-letnią gwarancję, którą można zwiększyć o dodatkowe 3 lata w razie potrzeby.

Dobra lodówka ma klasę energetyczną A + lub wyższą, co oznacza, że jest o 10% bardziej energooszczędna niż wymaga tego prawo. Im lepsza ocena energetyczna, tym mniej pieniędzy trzeba będzie uruchomić, co nigdy nie jest złe. W otwartej przestrzeni wybierz model, który ma cichą pracę, poniżej 40dB jest dobrym punktem odniesienia, aby jego szum nie zakłócał rozmowy po kolacji. Ta Lodówka LG LTCS24223S ma łącznie 24 stopy sześcienne przestrzeni do przechowywania, co daje Tony miejsca na przechowywanie wszystkich artykułów spożywczych. Nie ma jednak dozownika lodu i wody przez drzwi, co jest rozsądnym kompromisem w tej cenie. W lodówce znajdują się dwa chrupki z regulacją wilgotności, a także duża szuflada delikatesowa, która obejmuje szerokość lodówki; świetnie nadaje się do organizowania potraw, ale nie jest kontrolowana temperatura.

Jest nieco wyższy niż niektóre inne modele na rynku, aby zmieścić to wszystko, ale pomimo wielu możliwości przechowywania, półki nadal mają dużą wysokość. Dostajesz dwa lub trzy, które są najlepsze dla małych przedmiotów, takich jak ser i masło, a następnie kolejne dwa lub trzy, które mogą pasować do czegoś wyższego, takiego jak resztki posiłku lub butelki z sosem. Jeśli jesteś gotów rozstać się z więcej niż £1K na Lodówkę z zamrażarką, model Samsung jest najlepszym zakupem.

Nawet z najlepszych falowników jakości tracisz energię w konwersji z 12V do 230V. Z urządzeń 230V, które można uruchomić od czasu do czasu jej nie tyle problem. Weźmy na przykład kuchenkę mikrofalową, można uruchomić to urządzenie przez falownik, a następnie wyłączyć falownik po zakończeniu mikrofalówki. Jednak lodówka pracuje cały czas, dlatego falownik pracuje cały czas.

Przestronna lodówka z zamrażarką, która mieści 24 torby na zakupy i z dużą ilością półek do personalizacji. Ma odwracalne drzwi, więc lodówka jest dostępna, jednak kuchnia jest rozplanowana. Dzięki dwukierunkowej składanej półce, która pozwala schłodzić większe garnki z jedzeniem i stojak na wino z miejscem na maksymalnie pięć butelek, ta lodówka z zamrażarką jest doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Naszą jedyną skargą byłoby to, że jest to trochę drogie jak na Lodówkę z zamrażarką swojej wielkości. Urządzenie świetnie prezentuje się w tej srebrnej kolorystyce, a jego układ dobrze wykorzystuje ograniczoną przestrzeń wewnątrz, z miejscem na napoje z tyłu drzwi. Oferując znacznie więcej niż tylko wygląd, ta chłodziarko-zamrażarka jest wyposażona w wysokiej jakości, nowoczesne technologie. Jego efektywność energetyczna jest stosunkowo dobra w porównaniu z innymi testowanymi chłodziarko-zamrażarkami, a komora lodówki jest pięknie oświetlona. Łatwość użycia i czyszczenia najlepsze lodówki mają gładko przesuwne szuflady na sałatki, łatwe do regulacji półki i regały drzwiowe, które są wystarczająco głębokie, aby pomieścić duże butelki z wodą. Nasze testy łatwości użycia i czyszczenia mają na celu oddzielenie modeli, które są marzeniem, od tych, które cię irytują.