12 Najlepszych Termometrów Dla Dzieci 2021

Aby mieć pewność, że Twoje maleństwo ma zdrowe miejsce do spania, użyj termometru do pokoju dziecka. Ten łatwy w użyciu cyfrowy termometr douszny z serii Closer to Nature Tommee Tippee zapewnia dokładny odczyt na wyświetlaczu LCD w ciągu zaledwie jednej sekundy. Może być używany do pomiaru temperatury dziecka Na pierwszy rzut oka, sprytnie wyświetlając na czole podświetlany odczyt temperatury. Termometr 6 W 1 może być również używany do pomiaru temperatury wody w kąpieli, cieczy, pomieszczenia, żywności lub skóry.

Upewnij się, że jesteś zawsze przygotowany na nieoczekiwaną chorobę dzięki cyfrowemu termometrowi Dreambaby Clinical. Ten innowacyjny termometr cyfrowy zapewnia szybki i dokładny odczyt w zaledwie 30 sekund. Jeśli zostanie wykryta gorączka, a temperatura przekroczy 37,6 stopnia, zabrzmi szybki sygnał dźwiękowy, aby Cię o tym powiadomić. Nie daj się zwieść małej literce ” i ” w nazwie firmy, ponieważ nie jest to podłączony termometr – naprawdę, to dość standardowy termometr na podczerwień, który może pracować z odległości do 4 cm. Odczyty świecą przez obudowę dzięki zamontowanemu wyświetlaczowi LCD, który jest dość schludny, i zamiast odpryskiwać, PT-3 ma mały silnik wibracyjny jako wskaźnik, że odczyt temperatury jest wykonywany.

Jest wielokrotnie nagradzany w naszych nagrodach i gorąco polecamy ten niezawodny mały gadżet. Jednym z najbardziej poręcznych sposobów na to jest połączenie termometru i lampki nocnej, które rozweseli pokój dziecinny miękkim blaskiem i jest łatwe do odczytania w nocy. Niektóre z najlepszych monitorów dla dzieci będą również informować o temperaturze pokojowej Twojego dziecka. Należy pamiętać, że umieszczenie lampki nocnej / termometru lub monitora w pobliżu okna lub grzejnika może przekrzywiać odczyty. Najlepiej umieścić termometr jak najbliżej łóżeczka dziecka, aby uzyskać jak najdokładniejszy odczyt.

Niektórzy rodzice lubią codziennie czyścić swojego maluszka, co jest w porządku, o ile ustanowisz rutynę, a Ty i twoje dziecko to lubicie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby umyć dziecko i wyszkolić malucha. Dzięki fantastycznym markom, w tym Skip Hop, Summer Infant, Clippasafe i innym, czas na kąpiel stanie się twoją ulubioną częścią dnia. Tego typu termometry cyfrowe nie powinny być używane z noworodkami, ponieważ ich kanały uszne są zbyt małe. Jeśli masz jeden z tych starych termometrów kopanie wokół nie należy już go używać (są one często wypełnione rtęcią) i uaktualnić do jednego z różnych typów termometru cyfrowego – który typ zależy od potrzeb i budżetu.

  • W Stanach Zjednoczonych eksperci z Mayo Clinic i AAP uważają, że Termometry doodbytnicze dają najbardziej dokładne odczyty dla niemowląt – zwłaszcza tych w wieku poniżej trzech miesięcy.
  • Termometry dla dzieci marki Braun są rekomendowane przez GPs w całej Europie, a ThermoScan 7 jest jednym z najpopularniejszych wśród nowych rodziców, ponieważ zaznacza wiele pól.
  • Ale nowsze Termometry bezdotykowe, które są skierowane w głowę, są zwykle w porządku, ponieważ używają technologii podczerwieni do sprawdzania temperatury ciała, a nie Skóry.
  • Uwielbiamy fakt, że ma również tryb cichy, więc możesz wyłączyć wszelkie brzęki, które mogą obudzić Twoje dziecko.

Ważne jest, aby pamiętać, że poważne przyczyny gorączki są stosunkowo rzadkie. To daje odczyt z dokładnością do 0.2 ° F w ciągu kilku sekund, i ma wyświetlacz LCD, a także funkcję pamięci, jeśli trzeba śledzić temperaturę w ciągu kilku dni. Nikt nie musi go dotykać, nikt nie musi się do siebie zbliżać, a korzystanie z niego jest dość oczywiste. Wszystko w porządku to nie będzie coś, czego potrzebujesz na co dzień w przyszłości, ale teraz może to być tylko termometr biznesowy, którego potrzebujesz.

Termometr Bezdotykowy Vital Baby Protect 4 In1, Szary

Jeśli nie jesteś pewien, czy dokładnie mierzyłeś temperaturę swojego dziecka lub martwisz się o nią, zawsze dzwoń do lekarza. Można go przełączać między Celsjuszem i Fahrenheitem, a także posiada alarm dźwiękowy, jeśli odczyt temperatury jest zbyt wysoki. Nie jest to termometr, którego często potrzebujesz, chyba że jesteś rolnikiem lub hodowcą zwierząt, ale jeśli masz zwierzaka, nigdy nie wiesz. Po prostu upewnij się, że przechowujesz go oddzielnie od głównego termometru domowego. Termometr Braun No-Touch to najlepszy termometr, który można wybrać, jeśli chcesz wykonywać odczyty bez przeszkadzania dziecku. Korzystanie z termometru może być dość inwazyjne, szczególnie na tych, którzy nie są naprawdę świadomi, dlaczego próbujesz trzymać coś w uchu, Pachy, usta lub gorzej.

Jest to tryb podwójny, zaprojektowany do odczytu zarówno na czole, jak i w uchu, z osobnym przyciskiem dla każdego typu odczytu. Jest super szybki, jeśli robisz czytanie ze słuchu, z niemal natychmiastowymi wynikami, podczas gdy czytanie na czole można zrobić w mniej niż trzy sekundy. GPs najczęściej korzysta z termometrów do uszu, aby zmierzyć temperaturę, a jeśli tak się pochylasz, podnieś dodatkowe filtry soczewkowe, aby twoje odczyty były higieniczne i wolne od wosku. Znajdziesz kilka dobrych opcji dla tego typu urządzenia na naszej liście najlepszych termometrów poniżej. Najmądrzejsze modele naszych najlepszych termometrów roundup automatycznie rejestrują różne odczyty temperatury danej osoby.

Równie łatwo jest przełączać się między Celsjuszem a Fahrenheitem, a Salter ma również wbudowaną pamięć przechowującą do 10 odczytów, dzięki czemu można porównywać temperatury w czasie. Jest to prosty i prosty termometr na podczerwień, który jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, w rozsądnej cenie. Oczywiście, jeśli szukasz koronawirusa, możesz nie chcieć termometru, który dotyka ludzi, więc podzielimy się kilkoma najlepszymi termometrami bezdotykowymi, które pozwolą ci sprawdzić temperaturę ciała z daleka, bez dotykania. Termometry bezdotykowe są idealne, jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz sprawdzić drzwi, ale są również świetnymi termometrami dla niemowląt i dzieci, które nie reagują dobrze na bardziej inwazyjne metody kontroli temperatury.

Jeśli lekarz zalecił podanie doustnie, doodbytniczo lub pod pachą, elastyczny Geratherm Rapid może wykonać to zadanie w ciągu około 9 sekund, informując cię, że zostało wykonane z lekkim sygnałem dźwiękowym. Możesz go odwrócić między farenheit i celcius w zależności od tego, który wolisz, a ekran jest wystarczająco duży, aby czytać w większości świateł. Miłym akcentem niemieckiego producenta Geratherm jest pokryta złotem końcówka, co sprawia, że jest to bardzo dobry termometr dla osób z pewnymi alergiami na metale.

Pytania Dotyczące Termometrów Dla Dzieci?

Posiadanie dobrego, niezawodnego termometru dla dziecka jest niezbędnym elementem, gdy jesteś nowym rodzicem – to doskonały sposób na ustalenie, czy Twoje maleństwo źle się czuje, czy ma gorączkę. Na podświetlanym wyświetlaczu znajdują się cztery regulowane ustawienia jasności, dzięki czemu jajko nie zatrzyma ani ciebie, ani dziecka przed snem w nocy, a jajko podłącza się do sieci, więc nie ma się czym martwić. Możesz nawet dodać jajko uroczą małpką, pingwinem lub sową czapką, aby stworzyć nocnego przyjaciela dla swojego maluszka. ThermoScan 7 daje odczyt w ciągu jednej sekundy, co jest idealne, jeśli masz wiotkiego malucha, a termometr ostrzega cię, jeśli nie ustawiłeś go prawidłowo, abyś wiedział, że zawsze otrzymujesz dokładny wynik. Ten termometr będzie również przechowywać ostatnie dziewięć odczytów, co jest naprawdę przydatne, gdy próbuje ustalić, czy twój maluch jest coraz lepiej, lub gorzej, lub jeśli trzeba przekazać jakiekolwiek odczyty do lekarza.

Jest łatwy w użyciu; wystarczy włożyć sondę do ucha i nacisnąć przycisk skanowania, a technologia podczerwieni powinna dać wynik w mniej niż sekundę. Jest nawet alarm gorączkowy, który ostrzega cię, jeśli temperatura jest zbyt wysoka. Wahają się one od śledzenia temperatury ciała, gdy masz gorączkę, do monitorowania temperatury w pokoju dziecka, a nawet dać wskazanie, czy może być w pobliżu owulacji. Wystarczy go włączyć, przytrzymać skaner w odległości do 4 cm od czoła dziecka, a odczyt temperatury pojawi się na panelu LCD w ciągu dwóch sekund. Może rejestrować poprzednie temperatury do 25 razy i ostrzegać, gdy dziecko jest zbyt gorące, za pomocą systemu ostrzegania o gorączce. Cyfrowy Termometr Douszny wykorzystuje promienie podczerwone do pomiaru temperatury wewnątrz przewodu słuchowego.

Termometr 2 W 1

Śledź zmiany temperatury swoich dzieci za pomocą jednego z naszych termometrów dla dzieci. Od tradycyjnych pasków na czole po sprytne termometry cyfrowe bezdotykowe-masz wszystko, czego potrzebujesz, aby opiekować się maluchem z powrotem do zdrowia. Może dokładnie powiadomić rodziców o temperaturze ich dziecka w ciągu zaledwie kilku sekund i ma alarm zmiany koloru do użytku w ciemnych pomieszczeniach, a także funkcję pamięci do rejestrowania ostatnich 20 odczytów temperatury. Jeśli używasz termometru cyfrowego pod pachą dziecka i uważnie postępujesz zgodnie z instrukcjami producenta, powinieneś uzyskać dokładny odczyt.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz termometru dla dorosłych, czy termometru dla dziecka, mamy wiele różnych produktów do wyboru. Odkryj termometry, które szybko i skutecznie mierzą temperaturę ciała, aby uzyskać wyniki w ciągu kilku minut. Minęły czasy, kiedy trzeba było wsadzić w Pachy dziecka wypełniony rtęcią staromodny termometr i starać się trzymać go nieruchomo przez sześć minut, aby uzyskać dokładny odczyt. Na szczęście technologia rozwinęła się tak bardzo, że możemy uzyskać dość dokładny cyfrowy odczyt temperatury ciała w ciągu zaledwie kilku sekund. Oprócz termometrów gorączkowych, termometry do kąpieli i pokoju dziecka są również niezbędne, aby upewnić się, że otoczenie Twojego dziecka jest w sam raz. Jaki rodzaj termometru dla dziecka jest najlepszy do pomiaru temperatury dziecka?

Firma twierdzi, że jest dokładny do 1°C, gdy odczytuje temperaturę otoczenia w pomieszczeniu, co czyni go znacznie bardziej czułym niż wiele innych termometrów na rynku. Jest znany jako jeden z najdokładniejszych na rynku i nieco droższy niż inne modele. Może być montowany na ścianie dla wygody bez śrub i znajduje się w stojaku do pomiaru ciepła lub zimna w trybie termometru pokojowego.

Posiada wszystkie niezbędne funkcje, których szukasz w termometrze cyfrowym – w tym technologię age precision. Jest mniej sztuczny niż Braun Thermoscan7 w sekcji termometrów do uszu, bez regulacji gorączki według wieku, podświetlany wyświetlacz lub odczyty kodowane kolorami. Mimo to przechowuje do dziewięciu odczytów, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy temperatura twojego malucha rośnie lub spada i ma lepszą cenę. Jest to niezawodny termometr do uszu dla dzieci od marki premium, która jest zachwycona zarówno przez rodziców, jak i profesjonalistów. Model ten kontynuuje dawną świetność firmy macierzystej dzięki wstępnie rozgrzanej końcówce zapewniającej komfort i dokładność, inteligentnej pamięci, która przechowuje ostatnie dziewięć odczytów, oraz technologii dokładności wieku.

Niezawodny termometr do uszu zaufanej marki, który jest łatwy w użyciu i regularnie polecany zarówno przez lekarzy, jak i rodziców. Opiekuj się swoim cennym maleństwem dzięki naszemu ogromnemu wyborowi produktów zdrowotnych, w tym szczoteczek do zębów, produktów do kąpieli, termometrów i wielu innych. Jedną ręką przytrzymaj termometr w miejscu, a drugą ręką trzymaj rękę dziecka delikatnie, ale mocno dociskaną do jej ciała przez około 15 sekund. Jeśli Twoje dziecko lub dziecko ma wysoką temperaturę lub gorączkę, może to być niepokojące. Omawiamy oznaki i objawy gorączki, przyczyny i kiedy zasięgnąć porady lekarza. Jeśli potrzebujesz odrobiny elastyczności swojego termometru, DMT-489 firmy iProven jest wartościowym wyborem.

Dla odniesienia, Thelullaby Trustclaims temperatura pokojowa między 16C i 20°C jest wygodne dla dziecka, co oznacza, że wystarczy owinąć je w lekką pościel lub odpowiedni dla wieku śpiwór. Jeśli Twoje dziecko jest zbyt zimne, mogą obudzić się przez całą noc, podczas gdy ryzyko nagłej śmierci niemowląt jest większe u dzieci, które są zbyt gorące. To ostatnie może wydawać się przerażające, ale może to być po prostu to, że masz ciepły dom i bez względu na to, co robisz, nie możesz dostać uśmiechniętą buźkę się pojawić.

Ten elektryczny termometr mierzy temperaturę dziecka przez ucho i skroń, z natychmiastowym ostrzeżeniem o gorączce, świecącym na czerwono, jeśli dziecko ma gorączkę. Mierzy również temperaturę pokojową i temperaturę powierzchni wody do kąpieli i pokarmu dla niemowląt. Łatwo przełączać się między różnymi opcjami pomiarowymi, lubimy bardzo małą sondę pomiarową, która jest idealna dla uszu dziecka. Warto podjąć środki ostrożności i zainwestować w porządny termometr dla dziecka Na czas. Każdy z nas powinien mieć w apteczce porządny termometr dla dziecka na te nieuchronne czasy, kiedy temperatura naszego dziecka nagle wzrasta, ale rodzice często o tym nie myślą, dopóki ich dzieci nie są naprawdę źle.

Dowiedz Się Więcej O Opiece Zdrowotnej

Łatwy do odczytania wyświetlacz zegara i termometru Nuby Turtle miga i emituje sygnały dźwiękowe, gdy woda do kąpieli Twojego dziecka jest zbyt gorąca i pozostaje cicha, gdy temperatura wody jest idealna. Upewnij się, że zawsze wspierasz swoje dziecko i nigdy nie zostawiaj ich bez opieki, ponieważ dzieci i małe dzieci mogą utopić się w zaledwie 3 cm wody, jeśli zostaną same. Kolejną wskazówką jest zanurzenie łokcia w wodzie do kąpieli i powinno czuć się tak samo jak temperatura ciała, około stopni. Używanie go do pomiaru temperatury dziecka jest proste i proste; zdejmij go ze stojaka i odwróć tylną osłonę.

Cyfrowy Termometr Douszny Tommee Tippee to najprostszy termometr douszny Douszny, którego używaliśmy. Po pierwsze, jest odpowiedni dla noworodków – dzięki maleńkiej końcówce dla dorosłych. Dokładne odczytanie zajmuje tylko sekundę i zapisuje poprzednie dziewięć odczytów, aby ułatwić śledzenie, czy gorączka Twojego malucha wzrasta lub się uspokaja. Odczyt jest wyświetlany na wyświetlaczu LCD, a termometr uruchomi alarm w przypadku wykrycia gorączki.