16 Najlepszych Rodzinnych Gier Planszowych Uk 2021

Zasadniczo wszyscy gracze będą rysować z talii, dopóki jedna osoba nie narysuje eksplodującego kotka. W tym momencie jedyną opcją przetrwania jest zagranie karty rozbrajającej, która pozwala umieścić kociaka z powrotem w talii. Zrób to tuż przed innym graczem rysuje swoją kartę i nadzieję, że twoi przyjaciele są wyrozumiały rodzaju. Jako najpopularniejszy projekt gry karcianej w historii Kickstartera (zamknął się ponad 8,7 miliona dolarów w pledach), eksplodujące kociaki naprawdę są czymś w rodzaju fenomenu. Słuchaj, jak mówiliśmy wcześniej, albo kochasz Monopol, albo go nienawidzisz, ale to deffo gra planszowa, którą musisz mieć w swoim mieszkaniu na czarną godzinę. To kolejna klasyka, prawdopodobnie jedna z najlepszych gier planszowych w historii i bardzo dużo-albo ją kochasz, albo nienawidzisz.

Te, z którymi miałem najwięcej problemów, to szczegółowe miniatury. Dwie główne opcje to formowanie wtryskowe i odlewanie tworzyw sztucznych dla dużych ilości. Formowanie wtryskowe ma wyższy koszt rozruchu, ale cena za jednostkę wydaje się być niższa niż odlewanie z tworzywa sztucznego. Pracuję już z kilkoma rzeźbiarzami, aby stworzyć modele, ale znalezienie opłacalnego producenta wydaje się być wyzwaniem.

W podstawowych kategoriach, każdy gracz musi „znosić” lub pozbyć się wszystkich 15 swoich pionków z planszy, używając umiejętności, strategii i ciesząc się szczyptą szczęścia, że kości daje nam wszystkim. Możemy potwierdzić, że nawet absolutni początkujący mogą złapać błąd backgammon po kilku grach. Po trzecie, dobra gra planszowa powinna dawać poczucie dobrego samopoczucia i satysfakcji. I wreszcie, gry planszowe powinny zapewnić jedność i koleżeństwa, nawet jeśli wszyscy próbują prześcignąć siebie nawzajem.

Zasady Gry

Zdrada w domu na wzgórzu pozwala zagrać we własnym horrorze. Nie sposób jednak powiedzieć, czy jesteś bohaterem tej historii, czy jedną z jej ofiar; ponad 50 różnych scenariuszy jest w ofercie, a nigdy nie wiesz, co skończysz. To sprawia, że jest to jedna z najbardziej powtarzalnych gier planszowych dla dorosłych na tej liście. W rzeczywistości, wciąż nie widzieliśmy wszystkiego po latach eksploracji. Ponieważ wiedza o tym, od czego zacząć, może być onieśmielająca, zebraliśmy poniżej kilka sugestii, aby rozpocząć grę.

Spójrzmy prawdzie w oczy, Monopoly to jedna z najlepszych gier planszowych w historii. Prawdopodobnie grałeś w nią przynajmniej raz w życiu – a także masz przynajmniej jeden płonący rząd rodziny związany z monopolem. Ta prosta, ale super zabawna i przekonująca gra słowna robi to, co mówi na puszce. Jest również w ładnej puszce, co czyni go idealną grą podróżniczą.

W tej grze planszowej dla dorosłych jest ponad 500 pytań, które pomogą ustalić, kto najlepiej zna lata 80. Jest to edycja kolekcjonerska-z elegancką, całkowicie czarną estetyką, w tym kafelkami i matą do gry – klasycznej gry liczbowej, która wymaga od graczy przyjęcia stale zmieniających się strategii. Z 10 milionami sprzedanych kopii tej gry, twórcy uderzyli złoto, jeśli chodzi o wyzwanie, cut-throat zabawy. Choć nie jest to gra planszowa, naginamy nieco zasady, bo jest po prostu tak dobra.

Jest to świetna rodzinna gra karciana ułatwiająca dzieciom zapoznanie się z Londyńską siecią metra. Zachęca do czytania i taktycznego myślenia i jest mały i przenośny. Koncepcja jest taka sama jak UNO, wykorzystując kolory stacji/linii metra i kilka dodatkowych kart, które mogą pomóc Ci wygrać. Jeśli planujesz wycieczkę do londyńskiego Muzeum Transportu, jest to świetna gra, w którą możesz zagrać z dziećmi przed wyjazdem.

W grze Coup dostajesz dwie zakryte karty postaci, których umiejętności musisz wykorzystać do wyeliminowania innych graczy. Alternatywnie, możesz kłamać o tym, jakie postacie posiadasz i mieć nadzieję, że nikt nie zauważy, co jest trudne, biorąc pod uwagę, że na początku jest tylko tyle znaków. To gra karciana z blefami i podwójnymi blefami, która ujawni zwodniczą stronę każdego. Najlepiej grać z czterema lub pięcioma graczami, ponieważ trochę zbyt łatwo jest blefować z mniejszą liczbą graczy. Niektóre gry mogą wydawać się zniechęcające, gdy je rozpakujesz, ale nie zniechęcaj się. Prawie wszystkie gry w dzisiejszych czasach zapewniają zasady, które są tak proste, jak to możliwe, a będziesz mile zaskoczony, jak łatwo je podnieść.

  • Stało się to dość ważne w czasach, w których wiele osób nosi swoje karty.
  • Pracuję już z kilkoma rzeźbiarzami, aby stworzyć modele, ale znalezienie opłacalnego producenta wydaje się być wyzwaniem.
  • Pieniądze stają się kafelkami, więc zarabianie pieniędzy jest kluczem do wygrania gry, ale pieniądze nie są warte punktów na końcu.
  • Ale nawet jeśli jest to dość proste, nawet dla małych graczy, aby zrozumieć i cieszyć się, jest to również wystarczająco trudne, że większe dzieci i dorośli mają tendencję do korzystania z niego, jak również.
  • To nie jest branża zdominowana przez starych ludzi, takich jak Monopoly już; jest pełen świeżych pomysłów, które będą Cię grać przez miesiące.

Dobra gra dla większych grup, kryptonimy stawiają dwie drużyny przeciwko sobie, aby znaleźć tajnych agentów z siatki 25 kart z pojedynczymi wskazówkami. Spymaster każdej drużyny wie, gdzie są wszyscy agenci i musi poprowadzić swoją drużynę do właściwych kart, unikając drużyny przeciwnej. To sprytny zwrot na klasycznej formule gry słownej, która sprawdzi twoje umiejętności dedukcyjne .

Gry Planszowe Miały Blask

Na początku każdy może wybrać poziom, w którym chce grać. Gra zawiera pytania dla różnych grup wiekowych na temat przyrody. Ta gra jest dużo zabawy i jest dobrym sposobem, aby uczyć dzieci o wielkim Na zewnątrz w zaciszu ich domu . Obóz to gra edukacyjna, która koncentruje się na wspaniałych plenerach.

Mandaloriańska Gra Planszowa Star Wars Monopoly

To prosta, ale zabawna gra karciana, która koncentruje się na nauczaniu dzieci podstawowych faktów matematycznych w zabawny i wciągający sposób. Istnieje wiele zasad i kilka pierwszych rund są dość intensywne, jak gracze się do czynienia z celami gry. Jednak, jak ludzie zaczynają się powiesić to, taktyka zaczyna wchodzić w grę. Udostępniamy 12 najlepszych gier planszowych dla dzieci. Cała Twoja rodzina pokocha tworzenie i granie w te zabawne i proste gry.

Ale mamy firmy takie jak MONOLITH i Knight models i fantasy flight tworzące gry dla tych IP. Sam kupiłem Harry Potter miniaturowa gra, ponieważ moja żona będzie bardziej zainteresowany faktycznie nauka miniaturowa gra być używać zna postacie i świat, w którym żyją. Myślę, że to świetnie, że zwracasz na to uwagę podczas testów. W tego typu grach prawdopodobnie nie jest to dobre dla interakcji podczas gry, jeśli jest to niespodzianka na końcu gry.

Uważamy, że jest to idealne miejsce na długi weekend z przyjaciółmi, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że zajmie to więcej niż dzień, aby zakończyć. Jedna z najstarszych znanych gier planszowych, historia backgammon sięga prawie 5000 lat na Bliskim Wschodzie. Jest to szybka gra dla dwóch osób, która jest całkowicie wciągająca.

Dowód, że możesz stworzyć fascynującą grę o prawie wszystkim, Wingspan ma Cię uruchomiony Rezerwat przyrody próbuje przyciągnąć najrzadszych i najbardziej utalentowanych ptaków. Ta zarozumiałość sprawia, że jest to przyjemna gra edukacyjna, ponieważ do zebrania są setki ptaków, podzielonych na mokradła, łąki i lasy, a każda karta ma pamiętny fakt o rasie. Nie jest tak szybki w odbiorze jak Flamme Rouge, ale nadal jest odpowiedni dla rodzin z oceną wiekową 10+. Warto też poszukać podstawowej gry, ale Iberia to jeden z najlepszych zwrotów akcji w formule. Osadzony w XIX wieku, łączy prawdziwe choroby i mechanikę, aby stworzyć realistyczne i satysfakcjonujące wyzwanie.

Wygraj Grę! Kliknij Tutaj

Ta gra budowania królestwa na Wyspach szkockich to wspaniałe doświadczenie. Ma całą ciekawą złożoność innej popularnej gry układanie płytek, Carcassonne, ale bez wybrednych zasad punktacji i wspólnej planszy. Każda runda gracze otrzymują nowe płytki, aby dodać do swojego królestwa, ale dopiero po rundzie płytek sprzedaży i zakupu między graczami. Pieniądze stają się kafelkami, więc zarabianie pieniędzy jest kluczem do wygrania gry, ale pieniądze nie są warte punktów na końcu. Więcej moich rekomendacji dotyczących gier planszowych dla większych grup znajdziesz na naszych listach najlepszych gier planszowych, najlepszych gier co-op i najlepszych gier planszowych dla 2 graczy. Jego konstrukcja jest, co zaskakujące, oparta na francuskim mieście o tej samej nazwie, który ma wiele rzymskich i średniowiecznych fortyfikacji.

Te gry planszowe dla 2 graczy są idealne bez względu na to, czy szykujesz się na randkę, podróż, czy rywalizację head-to-head. Nie są one również nagrodami pocieszenia; z pewnością uwzględniliśmy opcje, które są rzeczywiście lepsze przy mniejszej liczbie osób przy stole. Co zyskasz, jeśli wrzucisz Jengę i superbohaterów do miksera?

Z jednymi z najbardziej przyjaznych ludzi i najzabawniejszych wibracji, to idealne tło dla trochę gier planszowych przekomarzania w barze w Glasgow. Gra polega na ustaleniu najmocniejszej cechy każdego punktu orientacyjnego w stosunku do kart przeciwników. Jeśli masz najlepszą statystykę, wygrasz wszystkie karty w rundzie, a jeśli zbierzesz najwięcej kart, staniesz się”Top atutem”. Jako gra rodzinna najlepiej sprawdza się w przypadku dzieci w wieku szkolnym, które zaczęły uczyć się cyfr i liter.

Wcielając się w jednego z dwóch handlowców w tytułowym mieście, Twoim wyzwaniem jest zdobycie zaproszenia na dwór Maharajy, będąc najlepszym biznesmenem w całej krainie. Jednak to, jak to zrobisz, zależy od ciebie; jest mnóstwo miejsca do eksperymentowania. Zazwyczaj można powiedzieć, jak dobra jest gra planszowa, gdy ma wiele edycji specjalnych, i zauważyć to!