20 Najlepszych Suszarek Do Włosów 2021

GHD przekroczyła nasze oczekiwania swoją najnowszą suszarką do włosów Helios. Nowa kombinacja kultowej suszarki powietrznej GHD i wycofanego z produkcji modelu Aura sprawia, że Helios jest cichszy, lżejszy i mocniejszy od swoich poprzedników. Dzięki stylowemu, dobrze wyważonemu wzornictwu, Helios jest rozkoszą do wysuszenia włosów, mimo że opcje stylizacji są nieco ograniczone, z dwoma ustawieniami mocy i ciepła zamiast standardowych trzech. Wiele suszarek do włosów może zawieść cię za pomocą przycisku cool shot, który albo strzela zbyt delikatnie lub zbyt ciepło, aby być użytecznym.

Istnieją jednak pewne funkcje, które najlepiej pasują do obiektu sportowego i rekreacyjnego. Na przykład, jeśli chcesz zachować ścisłą kontrolę nad kosztami, a jednocześnie upewnić się, że suszarka do włosów nie jest używana zbyt długo przez jedną osobę, to suszarka na monety będzie idealna! Nasze modele przyjmują zarówno 20ps, jak i 50ps, dzięki czemu klienci mogą wygodnie korzystać z zapasowych reszty. Zapobiega to również wandalizmowi, ponieważ suszarki są mocno przymocowane do ściany, a mechanizm na monety jest przechowywany w bezpiecznym, trwałym pudełku ze stali nierdzewnej, który mocuje suszarkę do ściany. Gdy twoje włosy są w większości suche, nadszedł czas, aby rozpocząć stylizację.

Możesz również użyć dyfuzora na korzeniach prostych włosów, aby nadać im większą objętość. Dyfuzory można kupić osobno, ale zaczep dopasowany do konkretnej suszarki do włosów prawdopodobnie da najlepsze rezultaty. Najnowsza suszarka GHD jest cichsza, lżejsza i mocniejsza od swoich poprzedników, a jej stylowy design jest naszym zdaniem niezbędną suszarką klasy premium.

Jeśli jesteś perfekcjonistką, jeśli chodzi o stylizację włosów, oto suszarka do włosów, która zdobyła najwyższe noty za precyzję. Mocowanie dyszy zapewniało bezpośredni przepływ powietrza, który można było łatwo kontrolować, a także szybko pracować na suchych końcach. To może być najdroższa opcja, ale T3 Cura Luxe zajęło pierwsze miejsce w testach. Imponująco cichy i satysfakcjonująco elegancki, posiada poręczne funkcje, takie jak wzmacniacz głośności dla dodatkowej pełni i rozległe ustawienia ciepła i prędkości dla bardziej spersonalizowanej wydajności. Świetna wiadomość, Ta suszarka do włosów jest super lekka, więc nie musisz się martwić o uzyskanie RSI od doskonalenia suszarki. Jeśli nie możesz żyć bez niezawodnych prostownic ghd, czy możemy przedstawić Ci tę zmieniającą grę suszarkę do włosów?

Wszyscy chwalili jego zwartą konstrukcję, ale niektórzy paneliści uznali go za lekko ciężki. W laboratorium obudowa utrzymywała bezpieczną temperaturę, więc nie upuścisz jej jak gorącego ziemniaka, zanim zamki wyschną. W laboratorium Runner ’ s World nasi doświadczeni testerzy zmierzyli temperaturę przepływu powietrza , obudowy i Dyszy każdego modelu, a także ocenili jego instrukcje, prostotę i design. Nasz panel ponad 350 testerów – wszystkie z różnymi rodzajami włosów-przejrzał 65 suszarek do włosów.

Ta profesjonalna suszarka do włosów ma mocny silnik o mocy 2100 W, który zapewnia szybszą stylizację, dzięki czemu masz więcej czasu na podbój świata. Ta lekka i ergonomicznie wyważona profesjonalna suszarka do włosów jest niezbędna do codziennej stylizacji. Wydajny silnik cyfrowy zapewnia szybszy czas schnięcia i jest wyposażony w trzy opcje dysz . Ma nieco masywniejszą konstrukcję w porównaniu do innych, ale oferuje trzy ustawienia ciepła, a także opcjonalną technologię czujników, która reguluje ciepło, aby uniknąć uszkodzeń. Istnieje 10 połączonych ustawień ciepła i prędkości, więc znalezienie odpowiedniego ustawienia dla typu włosów jest proste.

Użyj czytelnego wyświetlacza cyfrowego i innowacyjnego sterowania dotykowego, aby dostosować swoją stylizację. To niemal szokujące, jak dobra suszarka do włosów Tresemme Fast Dry 2000 rozważa swoją absolutną okazyjną cenę. Już za jedyne 14 funtów otrzymujesz bardzo przenośną, szybkoschnącą suszarkę do włosów ze świetną dyszą.

W innych miejscach nowy grzebień z szerokimi zębami jest przeznaczony do włosów kręconych lub kręconych. Rozczesuje włosy podczas suszenia, aby zapobiec uszkodzeniom i ułatwić stylizację. W poprzednich testach okazało się, że używanie ustawienia jonowego zmniejszyło mikroskopijne oznaki uszkodzenia włosów spowodowane suszeniem w wysokich temperaturach i prędkościach.

Wszystko zależy od tego, co działa dla Ciebie – przetestuj ustawienia, aż znajdziesz idealne połączenie. Jeśli używasz dobrej jakości suszarki do włosów, prawdopodobnie będziesz miał dostęp do kilku różnych funkcji i funkcji. Aby zmniejszyć puszenie się włosów, użyj ruchów wyciskających i rozmazujących, aby uzyskać jak najwięcej wilgoci. Silnik o mocy 1200 W oznacza, że nie musisz rezygnować z mocy suszenia, a składany uchwyt oznacza, że można go łatwo spakować i zabrać ze sobą na siłownię, na wakacje lub gdziekolwiek jesteś.

Profesjonalne Suszarki Do Włosów

Nawet z włączoną blokadą bezpieczeństwa, znaleźliśmy się przypadkowo przełączając prędkość na więcej niż jeden raz. Byliśmy zdecydowanie nieprzygotowani na ilość funkcji tej suszarki do włosów. Nie tylko oferuje zwykłą różnorodność temperatur, ale wykorzystuje technologię, która działa, aby napełnić włosy wilgocią. Jeśli to nie wystarczy, ma również cztery różne tryby walki z włosami, skórą głowy, a nawet skórą – osoby z suchą cerą mogą wykorzystać technologię nano nawet minutę po sesji suszenia. Technologia jonowa oznacza, że włosy są kondycjonowane za pomocą ujemnie naładowanych jonów, które są tworzone przez przepuszczanie powietrza nad prądem elektrycznym. Bolce na dyfuzorze przytrzymują odcinki włosów, aby zwiększyć objętość korzeni.

  • To powiedziawszy, przełączniki ustawień znajdują się na uchwycie, więc są podatne na przypadkowe uruchomienie podczas suszenia.
  • Ma dwa tryby-tryb gładki emituje jony ujemne, aby uzyskać gładkie, lśniące włosy, a tryb głośności emituje jony dodatnie, aby wzmocnić ciało włosów.
  • Najnowsza suszarka GHD jest cichsza, lżejsza i mocniejsza od swoich poprzedników, a jej stylowy design jest naszym zdaniem niezbędną suszarką klasy premium.
  • To sprawia, że wszechstronne opcje grzewcze są niezbędne, ponieważ preferowane są również dysze lub osprzęt.
  • Dając im 65 różnych suszarek do włosów, dostali się do pracy, oceniając każdą maszynę na czas stylizacji, użyteczność i wagę.

Proste i bezproblemowe, nasze włosy szybko wyschły, a dzięki super jonowej funkcji kontroli puszenia się włosów były sprężyste i gładkie. Nie ma to jak prysznic po biegu, aby ochłodzić, ale jeśli nie masz ochoty wymachiwać z drzwi wilgotnymi, rozczochranymi włosami, nadszedł czas, aby zainwestować w przyzwoitą suszarkę do włosów. Kubek część włosów w misce dyfuzora i suszyć na niskiej / średniej ciepła i przepływu powietrza.

Sławny fryzjer Nicky Clarke rozszerzył swoją ofertę domowych suszarek do włosów o tę jonową suszarkę zaprojektowaną do kontrolowania puszenia się włosów za ułamek ceny niektórych z naszych luksusowych opcji. Element ceramiczny i technologia jonowa pomagają włosom zachować wilgoć, aby uzyskać gładkie i zdrowe wykończenie. Silnik o mocy 2000 W jest wystarczająco mocny, aby suszyć włosy szybko i przy minimalnym zamieszaniu, A suszarka jest wyposażona w dyszę koncentratora do bezpośredniego przepływu powietrza. Długa lufa ułatwia również kierowanie przepływu powietrza tam, gdzie chcesz, a dwie prędkości i trzy ustawienia ciepła zapewniają elastyczność suszenia, a także chłodny strzał, aby ustawić gotowy styl.

Oprócz innowacyjnego silnika w rączce uwielbialiśmy imponującą gamę eleganckich magnetycznych dysz mocujących, zaprojektowanych do każdego rodzaju włosów. Uruchomiony w 2016 roku, debiutanckie narzędzie kosmetyczne Dyson spotkało się z niespodzianką. To najnowsza odsłona charakterystycznej dla marki suszarki do włosów, łącząca jej unikalny design bez ostrzy z inteligentnym monitorem temperatury . Dziś jest suszarka do włosów, która zaspokoi każdą potrzebę, niezależnie od tego, czy masz nadzieję zwiększyć fale uderzeniowe, czy rozproszyć kręcone plony. Wychodząc naprzeciw naszym zróżnicowanym potrzebom, marki oferują bardziej zróżnicowaną linię maszyn z szeroką gamą akcesoriów, dostosowanych do każdego rodzaju i tekstury włosów.

Babyliss 2000 Podróżna Suszarka Do Włosów

Łatwo przymocowane do dowolnej ściany, stanowią alternatywę dla gości w swoich obiektach, którzy mogą chcieć wysuszyć się bez ręczników, dając im dodatkowe doświadczenie podczas pobytu. Ze względu na to, że siłownie i ośrodki wypoczynkowe są bardzo ruchliwymi miejscami, trwałość Twojej suszarki nie może się równać z żadną. Dlatego w Hygiene Supplies Direct oferujemy doskonałej jakości suszarki do włosów zarówno z tworzywa sztucznego, jak i ze stali nierdzewnej. Oba są wytrzymałe i łatwe do czyszczenia, ale istnieje kilka ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli suszarka do włosów ma być ustalona w pobliżu wody , należy unikać zakupu suszarki ze stali nierdzewnej, ze względu na ryzyko ich rdzewienia.

Ghd Helios Profesjonalna Suszarka Do Włosów W Kolorze Białym

Funkcja jonowa może być stałą cechą suszarki do włosów, zwłaszcza profesjonalnej, lub włączana i wyłączana za pomocą przycisku. Producenci twierdzą, że funkcja jonowa chroni włosy, zmniejsza puszenie, poprawia połysk i usuwa statyczne. Nawet najtańsze i najbardziej podstawowe suszarki do włosów będą dostarczane z co najmniej dwoma lub trzema ustawieniami ciepła, a większość będzie wyposażona w dyszę i dyfuzor.

Jeśli więc lubisz szybko wysuszać włosy, polecamy suszarkę do włosów z funkcją jonową. Jednakże, jeśli ogólnie suszysz włosy przy niskiej mocy i prędkości, jest to również skuteczne w minimalizowaniu uszkodzeń włosów. Poprosiliśmy ponad 350 testerów z różnymi rodzajami włosów, aby przejrzeli 65 suszarek do włosów.

Turmalinowe suszarki do włosów uwalniają jony ujemne, aby uzyskać gładsze wykończenie. Hotelowe i komercyjne suszarki do włosów są niezwykle przydatne w firmach hotelarskich lub ośrodkach sportowo-rekreacyjnych. Oferują suszarki do włosów zarówno klientom męskim, jak i żeńskim, w dyskretny i łatwy sposób, dzięki możliwości zamocowania ich do ściany lub wewnątrz szuflady. W HSD oferujemy szeroką gamę komercyjnych suszarek do włosów, w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach-co pozwala znaleźć idealny model dla Ciebie!

Skieruj go w kierunku korzeni włosów, aby dodać objętości, ale często przesuwaj, aby uniknąć uszkodzeń. Niektóre przepływy powietrza są zbyt gorące dzięki dyszy koncentratora, więc może być konieczne użycie mniejszej ilości ciepła. Jest to tak kompaktowe, jak się robi, dzięki czemu Ta drobna suszarka do włosów jest idealnym towarzyszem walizki. Był lekki i łatwy do trzymania, co ułatwiało sięganie blisko korzeni i tyłu głowy. Suszenie całej głowy trwało dłużej niż niektóre, ale 88% testerów pozostało z bardziej miękkimi końcami, bez statycznych widoków. Narzędzia do włosów mają tendencję do pozostawiania włosów wyglądających i suchych, ale tym udało się złamać formę, nadając włosom zdrowsze wykończenie.

Ogrzewanie Zewnętrzne

Zmniejszają również okrucieństwo przepływu powietrza, co daje definicję loków. Suszenie włosów za pomocą dyfuzora trwa dłużej, co może sprawić, że będą trochę czasochłonne w codziennym użytkowaniu. Oprócz podstaw, profesjonalna suszarka do włosów może mieć technologię jonową, ceramiczną lub odżywczą, Sterowanie dotykowe i wyższą moc. Może również pochodzić z częściami zamiennymi, takimi jak zamienny Filtr Wlotu Powietrza.