Ai I Robotyka W Sprzątaniu Szpitali

S6 MaxV (£529) to najlepszy wybór linii-jest najcichszy i najmocniejszy z ssaniem 2,4 kPa i imponującą żywotnością baterii – i podobnie jak S5 Max (£465) może również myć podłogi za pomocą ściereczki z mikrofibry i małego pokładowego zbiornika na wodę. Dzięki dwóm trybom czyszczenia i technologii inteligentnego mapowania robot ten działał imponująco na dywanie, ale nie był tak skuteczny na twardej podłodze. Łatwa konfiguracja i użytkowanie dzięki prostej aplikacji podobało nam się, że możesz rysować linie „no-go” – które mapują obszary, których robot uniknie podczas czyszczenia. Jest również kompatybilny z Google Home i Amazon Alexa, dzięki czemu można użyć poleceń głosowych, aby powiedzieć, aby uruchomić, zatrzymać, lub dowiedzieć się, ile baterii pozostało.

Najlepszy tani robot próżniowy, który możesz teraz kupić, to RoboVac G30 Edge Eufy (£330). Nie ma wirtualnych barier, ale jest mały, cichy i dobrze radzi sobie na twardych podłogach. Zagrożenia dla środowiska są wiecznie zielonym problemem dla sektora sprzątania. W ostatnim badaniu opublikowanym przez Health and Safety Executive, poślizgnięcia, potknięcia i upadki są nadal najczęstszą formą wypadków nie śmiertelnych w pracy . Zagrożenia te dotyczą bezpośrednio pracowników sprzątających podłogi, biorąc pod uwagę ich codzienne narażenie na ryzyko pracy na powierzchniach obiektów. Zautomatyzowane rozwiązania pozwalają znacznie ograniczyć błędy ludzkie i narażenie na takie zagrożenia.

Jednak w bezprecedensowym roku, który znacznie zwiększył nakład pracy na środki czyszczące, maszyny te pracowały bezproblemowo wraz z ludzkimi zespołami, biorąc udział w obciążeniu i zapewniając całodobowe wsparcie. Oferujemy również doładowania i szkolenia odświeżające za pośrednictwem aplikacji ICE. Obejmuje to Filmy szkoleniowe dotyczące sprzętu, szczegółowe informacje o produktach i przewodniki dla naszych podstawowych produktów, co oznacza, że pracownicy sprzątający mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji w dowolnym momencie.

Eufy T2102 Robovac 11 Boost Robot Odkurzacz

Robot ma prosty interfejs użytkownika i prosty proces szkoleniowy, ułatwiający korzystanie z niego przez wszystkich członków personelu i szybką integrację z Twoją firmą.

  • W pełni zautomatyzowane roboty do samodzielnego programowania podłóg przemysłowych do czyszczenia dużych stanowisk przemysłowych i magazynów.
  • Okazało się, że ten był szczególnie dobry w dotarciu do brudu w rogach pomieszczenia, dzięki unikalnemu kształtowi „D” i miał długą żywotność baterii .
  • Oprócz analizy poszczególnych procesów, zespół badawczy bada również możliwe kombinacje różnych metod czyszczenia i dezynfekcji.

Maszyna może pracować przez 12 godzin na własnym zasilaniu i czyścić do 30 000 metrów kwadratowych. Dla organizacji takiej jak RATP, która ma roczny budżet na sprzątanie w wysokości 85 milionów euro i wdraża 1000 środków czyszczących, Robotyka jest bardzo obiecująca na przyszłość. Wyposażony we wszelkiego rodzaju czujniki i zdolny do widzenia w każdym kierunku, maszyna może pracować bez kopii zapasowej przez cztery godziny. W tym czasie może wyczyścić 4000 metrów kwadratowych, wykrywając każdy obiekt na swojej drodze. Według RATP zużywa ona o 76% mniej wody i środków czyszczących niż konwencjonalna płuczka.

Jakie Są Kluczowe Korzyści Z Zastosowania Technologii Robotyki W Dezynfekcji Pomieszczeń Wewnętrznych?

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych odkurzaczy, większość robotów zawartych tutaj nie używa worków do przechowywania kurzu, włosów i innych szczątków, które utrzymują. Zamiast tego używają łatwego do usunięcia kosza na śmieci, który można po prostu wysunąć i opróżnić do najbliższego kosza na śmieci. Partnerzy projektu tworzą narzędzia, które dezynfekują poprzez wycieranie, natryskiwanie, obróbkę ultrafioletową lub plazmową. W celu celowego i delikatnego czyszczenia naukowcy przeprowadzają testy różnych metod i narzędzi czyszczenia i dezynfekcji na szeroko stosowanych powierzchniach, takich jak stal nierdzewna i Tworzywa sztuczne. Oprócz analizy poszczególnych procesów, zespół badawczy bada również możliwe kombinacje różnych metod czyszczenia i dezynfekcji. Na przykład roboty mogą najpierw wytrzeć klamkę, a następnie użyć światła UV, aby jeszcze bardziej zneutralizować zarazki w trudno dostępnych miejscach.

Autonomiczne maszyny czyszczące umożliwiają częstsze czyszczenie obszarów bez zwiększania kosztów pracy. Możesz używać robota do czyszczenia obiektu każdego dnia, jeśli jest to wymagane i nigdy nie musisz dodawać godzin pracowników do listy płac. Nasz Robot czyszczący VR 102 nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg i jest szczególnie poręcznym odkurzaczem akumulatorowym do dywanów!

Xiaomi Mi Robot Inteligentny Odkurzacz Lds Bumper Slam, Wersja Ue Ce! Kontrola Aplikacji

Mieliśmy pewne problemy z łącznością, gdy Heurist wypadł z sieci, ale ogólnie rzecz biorąc, był tam, kiedy go potrzebowaliśmy. Najnowocześniejsza Robotyka pozwoliła czyszczącym sprostać tym podwyższonym wymaganiom. Roboty czyszczące zbierają bogate dane podczas czyszczenia, umożliwiając śledzenie i ocenę ich wydajności. Zapewnia to wymierne dowody ich skuteczności i oznacza, że biegłość operacji czyszczenia może być dokładnie mierzona bez polegania na zgadywaniu.

Robot nadal będzie towarzyszył członkowi zespołu usług czyszczenia i wsparcia, który będzie monitorował urządzenie i przeprowadzał czyszczenie na wysokim i niskim poziomie, gdy robot szoruje podłogę. Jeśli nie sprzątasz dużych kawałków śmieci, ale po prostu czyścisz kurz, małe śmieci, włosy i włosy zwierząt domowych w codziennym życiu, wystarczy. Szybki i wydajny odkurzacz ułatwia czyszczenie bez przerwy, nie zaleca się do dywanów o długich włosach. Ponadto Eco Bot 75 jest przyjazny dla środowiska i jest zaprojektowany do pracy w sposób ciągły przez sześć godzin na jednym ładowaniu. Rewolucyjny robot ma najnowocześniejszy czterostopniowy system filtrowania, który zapewnia, że 70% zużycia wody jest filtrowane i poddawane recyklingowi bez wpływu na standard czyszczenia.

Po latach badań Hexagone wymyślił odpowiedź na problemy z komercyjnym czyszczeniem basenów. Roboty te są prawie na pewno pierwszymi w armii nowych technologii czyszczenia, które trafiają do naszego życia, najpierw w szpitalach, ale niewątpliwie wcześniej niż później w innych miejscach publicznych. Roboty Ecoppia zazwyczaj usuwają 99% pyłu z panelu, zapewniając wyższy poziom produkcji energii niż tradycyjne metody czyszczenia, zauważył Segev. Maszyny wykorzystują wbudowane panele fotowoltaiczne do ładowania w ciągu dnia i mogą być wstępnie ustawione do czyszczenia w określonym cyklu, na przykład po zachodzie słońca, lub mogą być aktywowane do czyszczenia instalacji ad hoc.

Vileda Oferuje Szeroką Gamę Robotów Odkurzających Znajdź Tutaj Odpowiedni Robot Odkurzający Do Twojego Celu

Można z nich korzystać nawet wtedy, gdy klienci lub personel są na terenie obiektu z niewielkimi zakłóceniami lub bez nich. Roboty do czyszczenia podłóg są nawet używane w szpitalach, które są na ogół bardzo cichymi przestrzeniami. Nowoczesne autonomiczne maszyny czyszczące nie są ograniczone przez tory fizyczne lub Sygnalizatory magnetyczne.

Niektóre roboty mają również czujnik brudu, dzięki czemu wiedzą, na które obszary podłogi zwrócić większą uwagę. Większość odkurzaczy robotów jest wyposażona w paski magnetyczne, które pozwalają na przechowywanie próżni w określonym obszarze w celu bardziej szczegółowego czyszczenia. Medirest, dział opieki zdrowotnej Compass Group w Wielkiej Brytanii i Irlandii, wprowadził nowe roboty czyszczące 12, aby wspierać kilka szpitali NHS w Wielkiej Brytanii.

Sprawdzamy, jak długo to trwa i sprawdzamy, jak dobrze podnosi się z narożników, krawędzi i szczelin. Zapewniamy szczegółową analizę każdego z tych odkurzaczy w naszych recenzjach i możesz zobaczyć nasz przewodnik po produktach próżniowych dla najnowszych modeli. Kiedy znajdziesz odpowiedni dla siebie, zapoznaj się z naszymi prostymi wskazówkami próżni robota. Na koniec testujemy, jak łatwo jest skonfigurować, zaprogramować i sterować robotem.

Stosunkowo niedrogi robot próżniowy Eufy RoboVac G30 ma zwartą konstrukcję, dużą moc ssania jak na swój rozmiar i inteligentniejszą nawigację niż jego poprzednicy. Robot do czyszczenia basenów Dolphin S100 ma możliwość zmiany kierunku jazdy dzięki unikalnemu systemowi PowerStream. Robot jest wyposażony w mikroprocesorowy system sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem, które zapewnia niezawodne skanowanie DNA i ścian basenu podczas procesu czyszczenia-Clever Clean. To dlatego, że Maidstone i Tunbridge Wells NHS Trust wynajęły roboty do czyszczenia podłóg, uwalniając ludzki personel do przeprowadzenia niezbędnego czyszczenia punktów kontaktu podczas pandemii.

„Roboty są w stanie poprawić jakość na całym świecie – ale tylko wtedy, gdy są używane przez właściwych ludzi we właściwy sposób” – powiedział Treadgold. Wiodący dostawca usług zarządzania obiektami Servest używa robota o imieniu Brian do zadań czyszczenia. „Dwa lata temu polecieliśmy z kolegą do Szwajcarii, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami w ofercie”, powiedział dyrektor zarządzający firmy, Vince Treadgold. Kärcher zajmuje się również robotami czyszczącymi, a Dyrektor zarządzający kanałami profesjonalnymi Markus Asch uważa, że będą one miały coraz większy wpływ w nadchodzących latach. Od momentu przejęcia Intellibot przez Diversey w 2015 roku firma dysponuje obecnie trzema „robotami” czyszczącymi – dwoma płuczkami i próżnią. Według Laurenta Ryssena, globalnego lidera maszyn marketingowych Diversey, zapotrzebowanie na roboty szybko rośnie.

To naprawdę nie jest problem, jak można zaplanować go do czyszczenia, gdy nie ma cię w pobliżu. Roomba i7+ (£800)ma standardowy pojemnik na brud 0,4 litra, ale zawartość jest przenoszona do dużego worka na brud w bazie ładowania, gdy dokuje. Torba może pomieścić 30 pojemników robotów, więc nie będziesz musiał jej wymieniać przez wiele tygodni.

Technologia autonomicznego czyszczenia Ecoppia może być stosowana w każdym zakładzie po zainstalowaniu systemu naprowadzania na macierzach fotowoltaicznych. Obie metody wykorzystałyby dwóch pracowników, a oszczędności wynikałyby głównie z obniżenia kosztów paliwa i amortyzacji pojazdów-powiedziała. Maszyny mogą być ładowane z informacjami o planie podłogi, dzięki czemu mogą pracować przy czyszczeniu głównych korytarzy w nocy.