Aldi Uruchamia Odkurzacz Robota, Który Konkuruje Z Dyson I Irobot

Ale niektóre przyjazne dla budżetu roboty odkurzają wciąż przypadkowo ping-ponga od ściany do ściany, nieefektywnie przechodząc przez tę samą przestrzeń wiele razy, gdy czyszczą. Nie musisz już cierpieć z powodu nieugiętego plastikowego węża podłączonego do niezdarnego, kołowego kanistra wielkości żółwia z Galapagos. Istnieje wiele dobrych odkurzaczy robotów, które pomogą Ci pozbyć się kurzu, sierści zwierząt domowych i innych zanieczyszczeń w domu—bez konieczności kiwnięcia palcem. Zebraliśmy nasze najwyżej oceniane odkurzacze robotów i dostarczyliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć właśnie bota, którego szukasz. Robot próżniowy ILIFE A9 czyści twarde podłogi i dywan o niskim stosie za pomocą aplomb, obsługuje sterowanie app i głosowe i nie rozbija banku. Neato Botvac D7 Connected oferuje interaktywne mapy czyszczenia, długą żywotność baterii i lepszą integrację Inteligentnego Domu innych firm niż jakakolwiek inna próżnia robota.

Budowa robota do czyszczenia basenów Dolphin jest bardzo prosta, co pozwala na konserwację, wymianę zużytych części/elementów (zrób to sam). Wiele zrobotyzowanych szorowarek do podłóg jest wystarczająco zwinnych, aby poruszać się w dynamicznych pomieszczeniach, nawet w godzinach pracy. Sam ten fakt prowadzi coraz więcej firm do przyjęcia zrobotyzowanego sprzętu czyszczącego. Według badań rynku oczekuje się, że wykorzystanie robotycznego czyszczenia wzrośnie o 46 procent każdego roku do 2030 roku.

  • Oferujemy również doładowania i szkolenia odświeżające za pośrednictwem aplikacji ICE.
  • Moskiewskie lotnisko Domodiedowo pilotuje roboty czyszczące, aby poprawić automatyzację operacji.
  • Wiele zrobotyzowanych szorowarek do podłóg jest wystarczająco zwinnych, aby poruszać się w dynamicznych pomieszczeniach, nawet w godzinach pracy.
  • Roboty czyszczące, używane do wspierania pracowników, eliminują potrzebę wykonywania przez pracowników wielu pracochłonnych i powtarzalnych zadań i pozwalają im skupić się bardziej na złożonych, przemyślanych zadaniach.
  • Robot zwróci również uwagę na rozmieszczenie mebli, dzięki czemu nie wpadnie na żadne z nich, gdy następne czyści.
  • Wiele z nich można nawet aktywować za pomocą poleceń głosowych Amazon Alexa lub Google Assistant.

Zamiast tego, te zaawansowane maszyny czyszczące wykorzystują wbudowaną sztuczną inteligencję do przeprowadzania złożonych procesów bez utraty bezpieczeństwa. Oferują elastyczność, wygodę i możliwość utrzymania czystości w każdym obiekcie. Standardów i rozwiązań w firmie OCS Yvonne Taylor mówi, że jej firma od lat z powodzeniem wykorzystuje aeroboty, duoboty i hydroboty w sektorze detalicznym, lotniczym i edukacyjnym. „Tam, gdzie używane są roboty, czas personelu można zwolnić, aby wykonywać ważne zadania, które wymagają więcej umiejętności”, powiedziała. Istnieją dwa główne problemy, które możesz napotkać podczas używania odkurzacza robota w mieszkaniu lub domu z grubym dywanem.

Inną cechą, która nam się spodobała, było to, że filtr powietrza i podkładka mopa można prać, co oznacza, że trwają dłużej przed koniecznością wymiany. Odkryliśmy również, że taca na kurz może delikatnie wysuwać się, dzięki czemu można ją łatwo opróżnić po każdym czyszczeniu. W zależności od poziomu technologii, której szukasz, odkurzacze robotów mogą być nadal bardzo drogie – jeden testowany przez nas produkt kosztuje prawie 1200 funtów. Producenci oferują szeroką gamę funkcji tych inteligentnych środków czyszczących, takich jak sterowanie głosowe, mapowanie pomieszczeń, a nawet automatyczne usuwanie brudu. Odkurzacze Robot ostatnio ogromnie wzrosła popularność, tym bardziej, że bardziej przystępne modele dołączyły do rynku próżni z opcjami, które odpowiadają większości budżetów-Aldi nawet przyniósł swój własny model w zeszłym roku, który szybko wyprzedane.

Ten produkt spełnił te referencje, zapewniając naprawdę imponujące i metodyczne czyszczenie we wszystkich pokojach, w których wypróbowaliśmy. Wykorzystanie mocy technologii automatyzacji i analityki stanie się coraz bardziej powszechne w przyszłości czyszczenia, zwłaszcza gdy warianty COVID-19 pozostają w tyle, a sektor czyszczenia nadal szybko dostosowuje się do nowych wyzwań. Ci, którzy dostrzegają wartość automatyzacji i znajdą sposób na wczesne wdrożenie robotów, nieuchronnie będą czerpać korzyści z bezpieczeństwa, reputacji i zapewnienia zrównoważonych operacji na długo w przyszłości. Dzięki mechanizacji spójności menedżerowie uzupełnili luki operacyjne w czasie, gdy niedobory siły roboczej i choroby zagrażały operacjom sprzątania w krytycznym scenariuszu pandemii. W wyniku tego roboty do szorowania podłóg zrekompensowały godziny pracy utracone z powodu choroby i obrażeń, problemu, który zniszczył Sektor przed pandemią. Zwykle, gdy roboty wchodzą do określonego sektora, obawy przed utratą pracy nigdy nie są daleko w tyle.

Dyson 360 Oko Robot Odkurzacz Cyklon Nikiel Niebieski Pojemnik Na Kurz Część

Ponadto są bardzo zwrotne, łatwe w użyciu i bezpieczne w użyciu wśród klientów, pacjentów lub gości. Mówi, że wady robotów są zwykle uważane za ich żywotność baterii, pojemność zbiornika na wodę i ich niezdolność do czyszczenia aż do krawędzi. „Jednak Robo 2 ma żywotność baterii i Pojemność zbiornika na trzy godziny i może czyścić krawędzie ścian, przejść i przeszkód”, powiedział. Podczas gdy żywotność baterii i ssania znacznie się poprawiła, nie jest to szybkie czyszczenie, a jeśli masz duży, zaśmiecony dom, prawie na pewno będzie potrzebował połowy naładowania przed ukończeniem pracy.

Dzięki bardziej przystępnej cenie w porównaniu do innych robotów z automatycznym usuwaniem brudu jest to świetna opcja, jeśli cierpisz na alergie i chcesz zminimalizować ekspozycję na kurz. Jeśli nie masz jeszcze ochoty inwestować w automatyczną bazę do usuwania brudu, próżnia i podstawa są dostępne do kupienia osobno. Podczas testów okazało się, że ten produkt nie ma problemu z poruszaniem się dywanami i różnymi powierzchniami z rozsądną prędkością, a co najważniejsze zawsze poprawiał ścieżkę czyszczenia, aby nie spadł ze schodów. Kolejna maszyna, opracowana przez firmę Fybots, pracuje na stacji kolejowej Châtelet-les-Halles.

Jest to najnowsza oferta typu „dwa w jednym” firmy Proscenic, która ma kilka innych przystępnych cenowo opcji w zakresie robotów próżniowych. Ten robot był prosty w konfiguracji – wystarczy pobrać aplikację Proscenic i wybrać model, aby rozpocząć odkurzanie lub mycie. Podobało nam się, że ten vac jest już naładowany, więc można go od razu uruchomić. Jeśli wolisz nie używać telefonu, możesz użyć poręcznego pilota, który jest dołączony do niego, lub alternatywnie, robot jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant – które uznaliśmy za łatwe do skonfigurowania. Medirest, oddział opieki zdrowotnej Compass Group w Wielkiej Brytanii i Irlandii, wprowadza nowe roboty czyszczące 12, aby wspierać kilka szpitali NHS w Wielkiej Brytanii. Medirest nawiązał współpracę z Killis w celu opracowania innowacyjnej technologii, która idealnie nadaje się do dużych otwartych przestrzeni w szpitalach.

Wybierz ten, jeśli jesteś właścicielem zwierząt domowych i masz wykładziny podłogowe, ponieważ okazało się, że był bardzo skuteczny w zbieraniu sierści zwierzęcej. Inteligentny system nawigacyjny oznacza, że robot cały czas wie, gdzie się znajduje, i wraca do bazy dokującej, gdy wie, że kończy mu się bateria. Ten robot nie był tak potężny, jak inne, które testowaliśmy, i musisz ręcznie wybrać między dwoma ustawieniami ssania. Jednak okazało się, że dobrze czyści i porusza się po różnych powierzchniach – chociaż jest zalecany tylko do twardych podłóg, więc miej to na uwadze. Łatwa w użyciu aplikacja pozwala zobaczyć każdą mapę pokoju stworzoną przez robota, którą można sprytnie edytować i dzielić zgodnie z preferencjami czyszczenia.

W środowiskach produkcyjnych zrobotyzowane środki do czyszczenia podłóg pozwoliły pracownikom na bardziej wydajne zarządzanie przepływem ruchu i liniami produkcyjnymi człowieka. Ponieważ zespoły sprzątające były zmuszane do maksymalnej wydajności w Warunkach pandemii, roboty sprzątające były pod ręką, aby zmniejszyć stale rosnące obciążenie pracą. Testujemy odkurzacze robotów, aby dowiedzieć się, czy naprawdę mogą konkurować ze zwykłymi vacami. Oceniamy wydajność, stosując formułę pyłu, który sami tworzymy, używając określonej ilości i mierząc, ile jest pobierany po wielu zamiataniach. Wydaje się, że ludzie, przez długi czas, nadal będą potrzebni w różnych punktach procesu czyszczenia, nawet przy najbardziej zaawansowanej technologii.

Globalny Sukces Robotów Do Czyszczenia Basenów Publicznych Firmy Hexagone

Szereg nowych technologii robotycznych obniża koszty czyszczenia paneli, oferując jednostki szybkiego reagowania i zwrot z inwestycji w zaledwie 1,5 roku, eksperci technologiczni powiedzieli New Energy Update. Pierwszy robot został nazwany na cześć przeciętnego kolegi Hanzela Gardenera, który niestety stracił życie podczas pandemii Covid. Firma Medirest nawiązała współpracę ze specjalistą od innowacji w zakresie czyszczenia, Killis, w celu opracowania innowacyjnej technologii, która idealnie nadaje się do dużych otwartych przestrzeni w szpitalach. Oto kilka dodatkowych sposobów, w jakie roboty czyszczące mogą pomóc zwiększyć produktywność zespołu sprzątającego.

Podczas testów okazało się, że próżnia jest znacznie cichsza niż inne modele, które wypróbowaliśmy, a jej nawigacja w linii prostej zapewniła, że nie ominie żadnych obszarów podłogi. Podobnie jak w przypadku większości odkurzaczy robotów, miał pewne trudności z wychwytywaniem brudu z narożników pokoju, chociaż zauważyliśmy, że szczotka do zamiatania krawędzi pomogła zamiatać większe kawałki puchu i kurzu. W sektorach zorientowanych na klienta, takich jak handel detaliczny, większa automatyzacja sprzątania uwolniła pracowników hali produkcyjnej do zajmowania się obowiązkami stojącymi przed ludźmi, takimi jak pomoc klientom i zarządzanie nowymi protokołami.

Eufy Robovac 25c Odkurzacz Robot Wi

„Wraz z rosnącym rozmieszczeniem robotów do standardowych miejsc pracy, ludzie staną się bardziej widoczni, co już dzieje się na francuskich kolejach” – powiedział Punkt Stéphane Onetu. Robot Aldi Easy Home Vacuum Cleaner oferuje ssanie 2 w 1 i innowacyjne funkcje, takie jak; czujniki anty-shock, cztery tryby czyszczenia i wiele szczotek, które mają na celu zapewnienie wydajnego i skutecznego czyszczenia. Ale nie jest tak dobry na twardych podłogach i podczas zbierania drobnego kurzu. Jest dokładny podczas sprzątania całego pokoju i był w stanie rozpoznać, że zwisająca prześcieradło nie jest przeszkodą, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia pod łóżkami lub sofami. Chociaż nie jest kompatybilny z Wi-Fi, możesz ustawić podstawowy harmonogram za pomocą pilota. Ten model Eufy czyści szybko i skutecznie, z łatwością zbierając sierść zwierząt domowych oraz małe i duże okruchy.

Stają się coraz bardziej popularne.w Good Housekeeping Institute wprowadziliśmy na rynek najnowsze modele i jesteśmy pod wrażeniem. Oszczędzają czas i wysiłek ze zwykłych odkurzaczy i są idealne do czyszczenia w połowie tygodnia pomiędzy regularnymi sesjami odkurzania. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie Odkurzacze, które przetestowaliśmy, bez problemu poradzą sobie z drewnianymi podłogami i włosami zwierząt domowych. Roboty do czyszczenia podłóg, takie jak iRobot Braava Jet, specjalizują się w myciu i zamiataniu.

Testujemy Odkurzacze na twardym drewnie, płytkach i dywanach, aby sprawdzić, jak dobrze radzą sobie z przejściami na różnych powierzchniach. Niektóre z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy robotów, takie jak Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi, są wyposażone w technologię sztucznej inteligencji, która automatycznie identyfikuje i omija przeszkody, takie jak buty i zabawki. Modele Premium mogą być również wyposażone w kamerę, która pozwala oglądać wideo na żywo z domu z dowolnego miejsca. W przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych modeli kanistrów lub sztyftów, odkurzacze robota są autonomiczne i inteligentne. Odkurzacze, które przetestowaliśmy, są wyposażone w lasery, Płyty główne, czujniki, a nawet Wi-Fi, aby poruszać się po domu bez pomocy. Inteligentny Robot próżniowy Neabot NoMo N1 oferuje doskonałą wydajność czyszczenia, długą żywotność baterii i automatyczne opróżnianie Kosza, dzięki czemu nie musisz wchodzić w kontakt z kurzem.

Cr700 Zrobotyzowana Szorowarka Do Zastosowań Przemysłowych

Robotyczna technologia SunPower może czyścić 10 MW paneli w ciągu 10 godzin za pomocą trzech pracowników, co według firmy jest 10 razy szybsze niż inne metody czyszczenia. Dostawca trackerów Exosun stał się najnowszą firmą solarną, która dostarczyła zrobotyzowaną technologię czyszczenia po uruchomieniu 8 marca bezprzewodowego autonomicznego systemu czyszczenia, który ma być używany z trackerami Exotrack. Medirest, dział opieki zdrowotnej Compass Group UK & Ireland, wprowadza nowe roboty czyszczące 12, aby wspierać kilka szpitali NHS w Wielkiej Brytanii. Zrobotyzowane maszyny czyszczące zwiększają produktywność Twojego zespołu, pozwalając mu skupić się na zadaniach związanych z czyszczeniem, które może wykonać tylko człowiek. Roboty zapobiegają również konieczności zatrudniania zewnętrznej siły roboczej do wykonywania rutynowych czynności czyszczenia, takich jak szorowanie podłóg.

Technologia zasilana bateryjnie jest najlepiej obsługiwana parami, z jednym robotem przymocowanym do nowego łańcucha paneli, podczas gdy druga maszyna czyści poprzedni ciąg. Według firmy para robotów obsługiwanych przez dwóch pracowników może oczyścić do 5 MW paneli słonecznych w ciągu ośmiu godzin. Bezwodna technologia autonomiczna może zmniejszyć straty zabrudzeń poprzez szybsze czyszczenie i uzyskanie lepszych wyników niż ręczne metody czyszczenia. W suchych regionach, takich jak Bliski Wschód, zrobotyzowana technologia czyszczenia może zaoszczędzić kilka miliardów litrów wody w ciągu całego życia instalacji.