Best Coming

Ale konkurencja jest ostra, a ona stoi przed faktem, że cała praca może być na nic – i co potem? Opowiedziana w formie wierszy książka opowiada o marzeniach, ale także o tym, co zrobić, gdy się zmienią. Wiele nastolatków uwielbia czytać i często mają nos utkwiony w książce, gdy nie są w szkole lub z przyjaciółmi. A jeśli mają pasję do tańca, to najlepsze książki taneczne dla nastolatków i młodych dorosłych będą właśnie tym, czego potrzebują. Więcej niż jedna z największych historii miłosnych w historii. Heathcliff ucieka z siostrą Edgara, ale to Catherine wciąż ma jego serce.

  • Paranormalne historie zdominowały kilka poprzednich dekad i nadal mają dużą obecność, ale realizm w stylu megahit Johna Greena The Fault in Our Stars, o dwóch nastoletnich chorych na raka, którzy się zakochują, również jest silny.
  • Maluje idealny obraz dorastania jako gej w konserwatywnej rodzinie, rodzinie, która jest zdeterminowana, aby „nawrócić” ją z powrotem na heteroseksualizm.
  • Dzięki postaciom czytelnicy będą głęboko zaangażowani i w fascynujący styl, Giften jest niezwykle trafną powieścią naszych czasów.
  • Historia jest opowiedziana oczami zélie, młodej maji, która chce okiełznać swoje moce, aby przywrócić magię swoim ludziom i obalić jej oprawców.
  • Dom Czarnokrwistych jest wspanialszy niż wyobrażała sobie Ena i bardziej niebezpieczny niż życie, z którego uciekła.

Jednocześnie Pouczające i praktyczne, Know Your Rights jest olśniewającym, potężnym zestawem narzędzi dla sprawiedliwości i zmian. Pełna romantyzmu, buntu i gorączkowego poczucia słuszności gra Brigid Kemmerer ’ s Defy The Night łączy magię z politycznymi zmaganiami, aby stworzyć dynamiczną, fantastyczną epopeję, którą poprowadzi nieposkromiona młoda aptekarka. W rezultacie Tessa i Weston rabują żywność i lekarstwa od bogatych do rozdawania biednym, ale Tessa szybko zdaje sobie sprawę, że jedynym długoterminowym sposobem na zakończenie tej niesprawiedliwej sytuacji jest zabicie króla.

Black And British: A Short, Essential History

Christopher przypuszcza się, że jest na spektrum autyzmu, ale jego niepełnosprawność nigdy nie ujawnia się w cudownej opowieści detektywistycznej. Książka zabierze cię w niewiarygodną podróż w poszukiwaniu niezależności i pokazuje wpływ, jaki nieufność może mieć na rodzinę. Piękna historia małej dziewczynki, która pomaga potworowi zrozumieć jego uczucia poprzez kolor. To wspaniały sposób, aby pomóc dzieciom poznać – i wyrazić-swoje emocje. Uwielbiam robić warsztaty rodzinne z dziećmi w wieku podstawowym.

Opowiedziane w głosach Spey ’ a i Dee przez całe ich życie zapewniają wyraźny kontrast, ale obydwoje wyrażają tęsknotę za przyjacielem, którego myślą, że stracili. Akcja powieści rozgrywa się w ciągu trzech do czterech dni jednego Święta Bożego Narodzenia, gdy Spey wyrusza na poszukiwanie swojego prawie niemożliwie zaginionego przyjaciela. Pisarstwo Lawrence ’ a jest zawsze fascynujące i pełne empatii dla jej w pełni wyimaginowanych postaci – nie inaczej jest. Poczucie miejsca i alienacji jest realizowane w pełni, a poczucie pilności w znalezieniu Dee sprawia, że czytasz długo po tym, jak powinieneś był zamknąć książkę!

Opowiedziana przez tajemniczego narratora, czytelnik podąża za rodzinnym wakacyjnym zwrotem akcji i zmienia się z wietrznej letniej idylli w bliski i toksyczny psychologiczny punkt kulminacyjny. Sprytnie powiedziane, jest to idealna książka dla starszych nastolatków do czytania na plaży, w parku lub w ogrodzie w długi słoneczny dzień. Będąc bystrą, młodą istotą, zdobyła stypendium do eleganckiej szkoły, gdzie została wtrącona do grupy uprzywilejowanych dziewcząt, które drwią z jej ubóstwa. Mają wspólne urodziny, ale niewiele więcej, biorąc pod uwagę, że Aniya mieszka w ogromnym domu, a jej rodzice mają wysokie miejsca pracy. Przepaść między bogatymi a biednymi staje się kontrastem, gdy Cesarzowa udaje się do domu Aniyi i spotyka swoją rodzinę.

Ale kiedy dwie nastolatki przypadkowo rzuciły zaklęcie na swoje 16. Urodziny i w końcu zamieniły się ciałami, szybko dowiadują się, że przyjaźń jest najważniejszą magią ze wszystkich. Ta książka to bardzo nowoczesna historia tańca-młoda dziewczyna rozsławiła się, gdy jej przyjaciółka zamieści w internecie film z jej tańca. Staje się internetową celebrytką, a każdy ma o niej opinie, wielbicieli i zazdrosnych ludzi. Ale potem uświadamia sobie, że jest ciemna strona bycia sławnym wraz z szalonym prześladowcą, który nie chce już oglądać jej filmów online. Jest to pierwsza z serii książek, w których znajdują się trzy sieroty, które pomagają swojej nowej rodzinie, dołączając do Akademii Tańca.

Ta niezapomniana opowieść opowiedziana oczami Edwarda nabiera nowego, zdecydowanie mrocznego charakteru. Spotkanie z Bellą jest jednocześnie najbardziej niepokojącym i intrygującym wydarzeniem, jakiego doświadczył przez wszystkie swoje lata jako wampir. Kiedy dowiadujemy się więcej fascynujących szczegółów na temat przeszłości Edwarda i złożoności jego wewnętrznych myśli, rozumiemy, dlaczego jest to decydująca walka jego życia.

Księżyc W Nowiu Seria Zmierzch Księga 2

Jedna z największych serii książek dla dzieci, jakie kiedykolwiek napisano. Chociaż niektóre z przedstawień kobiet i rasy są z pewnością z ich czasów, Książki z Narnii przenoszą młodszych czytelników w magiczny świat, widziany oczami dzieci, które są transportowane z naszego świata, aby tam. Od narodzin w pierwszej książce, aż do upadku w siódmej i ostatniej powieści, opowieści te są godne każdej półki z książkami i wciąż przyciągają wyobraźnię każdego, kto je czyta. Danforth rzuca nas prosto w wiejską Montanę na początku lat 90.

Zwłaszcza, gdy Lotta nie może kontrolować swoich dziwnych nowych mocy. Kiedy więc słyszą, że matka Whetstone 'a i drugi struna harfy są uwięzieni w Krainie lodowych olbrzymów, Whetstone postanawia, że aby pokonać Lokiego, będzie musiał zachowywać się jak „właściwy” bohater i zostawić złodzieja, którego kiedyś trzymał. W jaki sposób Whetstone i Lotta mają nadzieję wygrać, skoro nie potrafią wymyślić, jak zostać bohaterem i sobą w tym samym czasie? Wybuchowy finał tej zabawnej, dynamicznej serii o tym, jak być przyjacielem, co to znaczy być bohaterem i jak bardzo mylący są nordyccy bogowie. The Territory by Sarah Govett to pierwsza książka z trylogii przedstawiającej zniszczony świat globalnego ocieplenia, w którym tylko najjaśniejsi mogą pozostać na niezagospodarowanych ziemiach.

Rowling zatrzyma cię od pierwszej do siódmej książki, Jak śledzić Harry ’ ego Pottera, jak walczy drogę przez magiczny świat. Po drodze uświadamia sobie znaczenie miłości, rodziny i przyjaźni, podczas gdy walczy z Mrocznym Lordem Voldemortem. Teraz, gdy jesteś dorosły, oglądasz dorastające następne pokolenie dzieci, czy czasami czujesz, że uczucie straconego czasu zostało utracone? Czy może trudniej dziś dzieciom znaleźć te puste kieszenie czasu, by móc zanurzyć się na oślep w książce?

Biżuteria Dla Dzieci

Piękne, dostępne dzieło, które można zanurzyć i przeczytać na głos w nocy. Rodzina Pepper jest właścicielem ogromnej sieci burgerów Big League, której konto na Twitterze potajemnie prowadzi. Jest to bardzo tandetny ya romance książka, ale niepowodzenia Desi, jeśli chodzi o miłość są często śmiech-out-loud śmieszne i jest to szybka i zabawna lektura. Geekerella jest koniecznością dla wszystkich samozwańczych nerdów i fangirls.

Stuart: A Life Backwards

Zadowolone szczury mają pełne brzuszki, a dzieci i nauczyciele nauczyli się ważnej lekcji – że tylko dlatego, że ktoś wygląda lub wydaje się inny, nadal może stać się przyjacielem. Bądź cierpliwy, próbując znaleźć książkę, która angażuje Nastolatka. Niektórzy nastolatkowie mają wstępne przekonanie, że czytanie dotyczy głównie fantazji i przygody, i ma bardzo małe znaczenie dla ich życia.

Thrash przedstawia siebie jako obozową weterankę, która jest przyzwyczajona do dziwnych tradycji obozowych, aż do czasu inspekcji wszy, kiedy Maggie zakochuje się całkowicie w Erin, starszej psycholce. Ta odświeżająca opowieść o dorastaniu pokazuje, jak miłe mogą być grupy nastolatków, a przyjaciele Maggie zachęcają ją do poszukiwania nowej miłości. Ta powieść graficzna ożywia historię miłosną dzięki prostym ilustracjom, a popkulturowe odniesienia do Harry ’ ego Pottera i Backstreet Boys sprawiają, że ta wzruszająca opowieść jest znana młodemu pokoleniu. Śledzimy 16-letnią Hazel, nieuleczalną pacjentkę z rakiem, która spodziewa się przeżyć ostatnie lata swojego życia samotnie, ale kiedy spotyka wspaniałą Augustus Waters w grupie wsparcia dla dzieci z rakiem, zakochuje się po uszy. John Green pisze piękną historię młodego romansu dwójki dzieci, które nie mają czasu na świecie.

Best Coming Of Age Book For Teenage Boys

Mądre badanie nastoletniego ego, zdrowia psychicznego, marzeń i niepowodzeń-polecane dla dzieci w wieku 12+w wieku gimnazjalnym. Esso i Rhia, pochodzące z różnych czasów, a w rzeczywistości z różnych pokoleń, spotykają się przypadkowo i od tej pory muszą wypracować jak najlepiej zrozumieć Górny świat i wszystkie jego tajemnice. Debiutancka powieść Femi Fadugby zachwyci i rzuci wyzwanie czytelnikom. Chwytliwy i prescient, Leyla Suzan Giften przechodzi do pościgu za kryzysem klimatycznym poprzez nawiedzający dystopijny thriller, który będzie miał czytelników na krawędzi swoich miejsc, ponieważ prowokuje myśli, a także bardzo możliwe, że akcja. Od czasu brutalnego mroku życie było bezwzględną walką, nie tylko dla tych z pola.

Holden Cauldfield-główny bohater książki-stał się ikoną literatury za sposób, w jaki odrzuca dorosłość. Książka ta była jedną z najbardziej ocenzurowanych w historii USA ze względu na wulgarny język i motywy dla dorosłych, których używa Salinger, ale nadal jest kupowana w milionach dzisiaj. Ale odwiedziłem mnóstwo szkół i bibliotek w trasie i byłem zdumiony wiedzą i entuzjazmem bibliotekarzy, których spotkałem. Myślałem, że wiem dużo o książkach, dopóki nie zacząłem rozmawiać z tymi facetami i dziewczynami — wtedy szybko zdałem sobie sprawę, że jestem amatorem! Myślę, że dobry bibliotekarz to prawdziwy skarb, zwłaszcza w bibliotece, która jest albo częścią szkoły, albo ściśle związana ze szkołą.

A wpływ był ogromny, ponieważ Brittain nie stroni od pokazania nam. „Junk” Melvina Burgessa jest klasykiem gatunku i być może jedną z pierwszych książek, które pasują do współczesnej definicji „ya fiction”. Serial opowiada o nastolatkach Tar i Gemmie, opowiadających o ich miłości do siebie i do heroiny.

Głęboko poruszająca i przekonująca historia, która nigdy nie sentymentalna. Lipiec 2015 Książka miesiąca / Sophie McKenzie jest mistrzynią thrillerów psychologicznych dla nastolatków, a to jest typowo wciągająca przeglądarka stron. Wszystko, w co Evie Brown ufała, nagle okazuje się fałszywe, nawet jej rodzice okłamywali ją.

The Lovely Bones opowiada historię 14-letniej Susie Salmon i zaczyna się przerażająco, gdy zostaje zwabiona na pole, by zostać zgwałcona i zamordowana. Następnie podążamy za Susie do nieba, gdzie obserwuje resztę jej rodziny i przyjaciół, którzy prowadzą swoje życie, nie wiedząc, co się z nią stało. Książka to wzruszająca i piękna opowieść o stracie, żałobie i napisana tak dobrze, że można ją przeczytać w jednym posiedzeniu. Moim pierwszym był „the Young Atheist 's Handbook”, który został opublikowany w Wielkiej Brytanii, Australii i w tureckim tłumaczeniu.

Czy pracując w szkolnej bibliotece, w pełni wykorzystałeś swój dostęp do nastolatków i zmusiłeś ich do czytania wczesnych szkiców w celu uzyskania opinii, czy też zachowałeś to dla siebie? To może cię zaskoczyć, że nie pracowałam w szkole średniej w czasie, gdy pisałam o wszystkim.Mam obsesję na punkcie londyńskiego slangu. Jakiś czas temu zacząłem studiować tę historię i zainteresowałem się tym, jak ewoluuje i rozprzestrzenia się na resztę kraju . Nauczyłem się naśladować język, słuchając wywiadów i oglądając vlogy, aby zobaczyć, jak młodzi ludzie mówią w swoich strefach komfortu. Bardzo, bardzo podoba mi się strona dialogowa rzeczy, które można pewnie powiedzieć. Zdecydowałeś się napisać o dziewczynie w rodzinie zastępczej, która zmieniła się w Kadie, czy to jej postać zaczęła pisać tę historię?

W tej książce Satrapi-inteligentne i otwarte dziecko-maluje świat przez dziecięcą soczewkę, gdzie kraj jest zdewastowany wewnętrznymi zawirowaniami I wojną z Irakiem. Łącząc humor z dzieciństwa i niesamowity styl rysowania, jest to naprawdę opowieść, która kształci nastolatków w magiczny sposób. W sequelu Leah jest najlepszą przyjaciółką Simona, ale nigdy mu się nie zwierzyła, że jest biseksualna. Jedyną osobą, która wie o swojej seksualności jest jej matka, ale wraz z rozwojem historii, Leah odkrywa, że jej uczucia do jednego z jej kolegów z zespołu wykraczają poza przyjaźń.

Tags: