Best Dash Cam 2021

Mając to na uwadze, zabraliśmy się do Internetu i odkryliśmy najlepsze Kamery samochodowe w przystępnej cenie. Oszczędności dokonane na tym urządzeniu oznaczają również, że nie ma wbudowanego rejestrowania GPS, tylko wsparcie dla elementów zestawu innych firm. Za nieco ponad £50 otrzymujesz wyraźny materiał filmowy z szerokim, 165-stopniowym widokiem i urządzeniem, które jest proste w konfiguracji i użyciu. Być może najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze kamery samochodowej, jest jakość nagrywania wideo, ponieważ wpływa to na jakość i szczegóły dowodów wideo wypadków drogowych.

  • Zapis w pętli ciągłej jest tutaj podany, podobnie jak technologia G-sensor, która wykrywa incydent i automatycznie zapisuje materiał na kartę MicroSD.
  • Jeśli używasz tego aparatu z zestawem Halo Drive / Go Hard Wire kit, tryb zimowy automatycznie włącza się, gdy jest to konieczne, aby zachować ostrość widzenia w nocy.
  • Nasi wykwalifikowani inżynierowie mogą podłączyć do dowolnego z obecnych kamer samochodowych, w tym modułów kamery tylnej, zakupionych bezpośrednio w naszej witrynie.
  • Te dodatkowe atrakcje mogą zawierać liczne punkty ogniskowe dla funkcji konfrontacji z przodu iz tyłu, wraz z coraz bardziej wyrafinowaną matrycą dla lepszej jakości obrazu.

Thinkware Q800 Pro to zgrabna, niskoprofilowa kamera samochodowa, która przytula przednią szybę podczas użytkowania dzięki prostemu mocowaniu typu slide-and-click. Na tym nie ma ekranu, tylko prosty panel sterowania i diody LED wskazujące, ale jest to kolejna kamera dash cam, która została zaprojektowana do użytku za pośrednictwem smartfona, łącząc się przez Wi-Fi z aplikacją mobilną Thinkware Dash Cam. Najlepsze Kamery samochodowe zasadniczo mają podobną technologię do siebie i w większości przypadków montują się gdzieś wzdłuż przedniej szyby lub przedniej szyby samochodu. Ale w tej cenie, A139 konkuruje z wieloma fantastycznymi aparatami na tej liście, z wielu oferuje wiele dodatkowych technologii, bardziej przyjazną dla użytkownika aplikację i ekrany dotykowe dla łatwiejszej interakcji.

Poinformuje cię również, gdy jesteś zbyt roztargniony, aby zauważyć, że ruch zaczął się poruszać. Jeśli masz pieniądze, aby spalić, to Nextbase 622GW ma wszystkie funkcje, jakie możesz kiedykolwiek chcieć od kamery samochodowej i nie tylko. Projekt z pewnością nie postawi świata w ogniu, ale ma niezrównany zestaw funkcji, który oferuje jedne z najlepszych jakości wideo każdej kamery samochodowej dostępnej obecnie na rynku.

Możesz uzyskać zarówno przednie, jak i tylne kamery, więc musisz zdecydować, czy chcesz tylko jedną, czy obie. Upewnij się, że masz też kamerę z funkcją zapętlania, ponieważ automatycznie nagrywa ona stare nagrania, których już nie potrzebujesz. Kamery samochodowe z dodatkowymi czujnikami siły przeciążenia wykrywają również wypadek, inteligentnie zapisując ten materiał bez zapętlania go.

Orskey S680g 1080p Full Hd Kamera Samochodowa Dvr Dashboard 170 Szeroki Kąt

Oprócz naszych testów, nasze zalecenia opieraliśmy również na wielogodzinnych badaniach i wielu czynnikach. Niektóre z czynników, które rozważaliśmy, obejmowały Typ, pole widzenia, jakość wideo, łatwość instalacji, użyteczność, funkcjonalność GPS, Łączność WiFi i smartfon, wygląd, dodatkowe funkcje, gwarancję i stosunek jakości do ceny. REXING V1 to najpopularniejsza kamera samochodowa na rynku, która oferuje jakość wideo ultra HD 4K i obsługę WiFi do przesyłania nagrań do telefonu. Jest to stosunkowo kompaktowe urządzenie, które obsługuje karty SD do 256 GB i można je łatwo zainstalować za pomocą dołączonego uchwytu samoprzylepnego 3M. Jest to urządzenie z obsługą GPS, które nagrywa w rozdzielczości 1440p HD i oferuje najszerszy kąt widzenia w stopniach 180. Wyróżniającą cechą tej konkretnej kamery jest jej kompaktowy rozmiar i 2-calowy wyświetlacz, który jest idealny dla tych, którzy chcą małego i subtelnego aparatu.

Niektóre z naszych modeli dash cam mają nawet pełny tryb noktowizyjny, taki jak BlackVue DR900S, który jest w stanie uchwycić krystalicznie czyste wideo 4K nawet na nieoświetlonych drogach. Umożliwia przechowywanie wielu informacji wraz z materiałem wideo, dzięki czemu prędkości, trasy, a nawet pozycja na drodze mogą być analizowane wraz z materiałem filmowym po wypadku. W wielu przypadkach oznaczało to, że winę za wypadek, który wcześniej mógł być sklasyfikowany jako puk za puk, można było mocno nałożyć na sprawcę. GPS potencjalnie pozwala na załadowanie miejsc fotoradarów; niektóre marki używają tego, aby umożliwić swoim kamerom samochodowym podawanie ostrzeżeń o fotoradarach,ale inne nie. Jednak być może najlepszym powodem, aby kupić ten rejestrator jest to, że jego nagrany materiał jest tam z najlepszymi.

W tym świecie skoncentrowanym na telefonie wiele kamer samochodowych decyduje się całkowicie pozbyć się ekranu. Thinkware F200 Pro to jedna z takich kamer, wymagająca podłączenia telefonu przez Wi-Fi i aplikacji do monitorowania tego, co się dzieje w czasie rzeczywistym. Jeśli uważasz, że przegapisz zintegrowany wyświetlacz, to nie jest to dla ciebie, ale poza tym F200 Pro jest przyzwoitą wartością, biorąc ładne Wideo Full HD z szeroką gamą kolorów. Posiada również kilka funkcji asystenta kierowcy, takich jak alarmy o dryfowaniu pasa ruchu i ostrzeżenia przed kolizją z przodu przy niskiej prędkości. Zintegrowany superkondensator również pobiera niewielki ładunek, aby utrzymać kamerę przez kilka sekund w przypadku nagłego przerwania zasilania.

Będziesz musiał przegapić dziwną funkcję tu i tam – nie ma wbudowanego GPS ani nagrywania prędkości – ale nadal masz polecenia głosowe, funkcję ochrony parkingowej i te same funkcje Vault, co Kamera Dash Cam 47. Co więcej, między dwiema kamerami rozdzielczymi jest niewiele, jeśli chodzi o jakość wideo. W jasnych nasłonecznionych i matowych warunkach jest doskonały, a w nocy dość wyraźny i wolny od rozmycia, chociaż Dash Cam 47 wydaje się nieco lepiej radzić sobie z odbiciami i odblaskami przedniej szyby.

Nagrania są oznaczone jako nagrania parkingowe, ale co ważniejsze funkcje, takie jak GPS, są wyłączone. Zmniejsza to zużycie energii, dzięki czemu kamera pozostaje w trybie parkowania na dłużej. W sprytnej integracji technologicznej what3words i GPS są używane do powiadamiania służb ratunkowych o Twojej lokalizacji bez potrzeby połączenia danych, chociaż korzystanie z tej funkcji wiąże się z miesięczną opłatą. Możesz również podłączyć urządzenie do swojego pojazdu, aby skorzystać z jego inteligentnego trybu parkowania. Może nie być potrzebna kamera samochodowa z rozdzielczością 4K lub różnymi inteligentnymi funkcjami. Ale przynajmniej będziesz potrzebował kamery, która nagrywa dobrej jakości wideo i może automatycznie wykryć, gdy wpadniesz w wypadek.

Ma wystarczająco szerokie pole widzenia, aby zapewnić widoczność wszystkich trzech pasów autostrady. Podobnie jak Garmin 66W, ładowarka samochodowa ma dwa gniazda USB, dzięki czemu można korzystać z rejestratora jednocześnie z nawigacją satelitarną lub podczas ładowania telefonu. / s i wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali to urządzenie zapewni doskonałą jakość wideo, a także wyraźne obrazy. Wbudowany GPS z doskonałą dokładnością oraz nagrywanie Z czujnikiem G zapewnia spokój ducha, gdy musisz zostawić samochód bez nadzoru.

Warto również zauważyć, że Kamery samochodowe można umieścić z przodu lub z tyłu samochodu, a także że istnieją zestawy kamer samochodowych z przednimi i tylnymi kamerami. W bardzo prosty sposób Kamery samochodowe rejestrują obraz dokładnie tego, co dzieje się wokół twojego samochodu. Nagrywanie będzie kontynuowane w pętli, a nowy materiał automatycznie zajmie miejsce nieistotnego materiału.

Najlepszy Dash Cam 2021

Model 522gw firmy Nextbase to doskonały aparat, który jest wyposażony w wiele funkcji i zapewnia doskonały obraz z drobnymi szczegółami. Jeśli szukasz prawdziwej okazji i nie masz nic przeciwko samemu zamontowaniu modułu Tylnej Kamery i zestawu hard okablowania – lub możesz zadzwonić do auto-elektryka – chwyć Kenwood. Kamery Mio MiVue 812 i 798 z ostrzeżeniami o fotoradarach są również doskonałymi produktami, jeśli nie masz nic przeciwko mniejszym przyciskom. Uwielbiamy alarmy z kamer bezpieczeństwa wbudowane w ten, w tym zarówno dźwiękowe Ostrzeżenie, jak i odliczanie ekranu. Możesz nagrywać w rozdzielczości do 1600p Quad HD, ale zalecamy użycie opcji 1080p Full HD przy 30 klatkach na sekundę, ponieważ nie zajmie to tyle miejsca na karcie SD.

Jest to jeden z najbardziej kompaktowych aparatów tutaj i przypomina GoPro, co czyni go najbardziej atrakcyjnym, jak również. To może wydawać się zabawne, ale nie będzie wyglądać nie na miejscu w Range Roverze lub Mercedesie, podczas gdy inni na tej liście będą. Jeśli potrzebujesz mniejszej kamery, ale podobnie jak wygoda wbudowanego ekranu, podstawowa kamera Drv A100 firmy Kenwood może być odpowiedzią. Jest to około połowa rozmiaru Nextbase 622GW, ale zawiera dwucalowy ekran, aby ułatwić nawigację menu. To sprawia, że celowanie obiektywu lub formatowanie karty pamięci jest prostsze niż w przypadku projektów bez ekranu. Pomimo niewielkich wymiarów kamery, mocny uchwyt zajmuje przyzwoitą część miejsca na przedniej szybie, a materiał filmowy nie jest najczystszy.

Jeśli potrzebujesz prostej, bezproblemowej kamery z nagrywaniem wideo Full HD, NextBase 222 jest solidną opcją. Posiada system ostrzegania przed kolizją z przodu, ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu i ostrzeżenie o zmęczeniu. Zawiera również czujnik do rejestrowania siły i kierunku uderzeń, a także śledzenie GPS, które automatycznie rejestruje informacje o drodze. Możesz również włączyć tryb parkowania do wykrywania ruchu podczas parkowania, chociaż wymaga to dodatkowego zasilania. Chociaż ten rejestrator nie rejestruje tak ostrzejszej jakości jak nasz zwycięzca, nadal jest bardzo wyraźny – szczególnie w ciągu dnia.

Nextbase Nbdvr122 122 Series 2 Car Dashboard Dvr Dash Cam

Dodaj tryb parkowania i wbudowany GPS, a ten pakiet zaspokoi wszystkie twoje potrzeby związane z kamerą samochodową. Kamera może również wysłać wiadomość awaryjną do osoby kontaktowej, jeśli twój samochód zostanie wykryty jako poważny wypadek. Za £3 miesięcznie dostajesz 5GB danych, które według Thinkware powinny pokryć potrzeby większości ludzi.

Azdome Gs63h 4k 2160p Hd Dash Cam Wbudowana Kamera Samochodowa Gps Wifi

Należą do nich tryb parkowania, który uruchamia nagrywanie, jeśli zaparkowany samochód zostanie uderzony. Dodatkowo czujnik siły przeciążenia chroni nagranie po uderzeniu, a GPS śledzi Twoją lokalizację i prędkość. Niektórzy producenci, na przykład Nextbase, oferują tylne obiektywy oddzielnie, dzięki czemu można kupić dodatkową kamerę w późniejszym terminie i dodać ją do kamery lub zainstalować ją na tylnej szybie. Urządzenia te są oddzielone od przedniej kamery; instalujesz je bezpośrednio na tylnej szybie, aby uzyskać wyraźny, nieprzerwany widok na drogę z tyłu. Po pierwsze, ponieważ ma kilka imponujących funkcji, w tym skuteczny tryb parkowania, dobrą funkcję poklatkową oraz podgląd w czasie rzeczywistym i pobieranie przez Wi-Fi do towarzyszącej aplikacji na smartfony.

Oznacza to, że kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie, gdy zorientuje się, że doszło do wypadku lub kolizji z powodu nagłej zmiany prędkości. Sam aparat jest dobrym miejscem, aby rozpocząć, jeśli chodzi o Kamery samochodowe o jakości różniącej się w zależności od modelu. Jeśli chcesz uzyskać obraz o najlepszej jakości, który możesz nawet powiększyć później, odpowiedni będzie model o wyższej rozdzielczości. Ale wtedy trzeba pamiętać, że powinno to zająć więcej pamięci, co oznacza, że będziesz potrzebować większej przestrzeni dyskowej.

Można to oglądać na 2,7-calowym wyświetlaczu wbudowanym lub wysyłanym do urządzenia za pomocą karty microSD, lub bezpośrednio przez Wi-Fi i aplikację na smartfon. Wykrywanie awarii jest wbudowane w celu natychmiastowego przechowywania wideo w razie wypadku. Jeśli chcesz zanurzyć się w filmie, 2-calowy ekran jest doskonale użyteczny, jeśli nie trochę mały.