Chłodziarko-zamrażarki

Ten ma pojemność 144 litrów i klasę efektywności energetycznej A++. Ponieważ kompaktowe lodówki są dość proste i mają cztery półki i trzy tace na drzwi, a także przyzwoitą komorę na warzywa i owoce. Posiada również funkcję SuperCool z automatycznym wyłączaniem i kontrolowaną przez czujnik temperaturą. Kupując jedno z tych urządzeń, Twoim pierwszym zadaniem jest podjęcie decyzji, czy chcesz model wolnostojący, czy zintegrowaną opcję, którą możesz wbudować w jednostkę kuchenną. W naszych recenzjach zamieściliśmy przykłady każdego typu lodówki z zamrażarką. To, co naprawdę wyróżnia LG LRFV3006S, to fakt, że może tworzyć piękne, przezroczyste kulki lodu na wysokie kulki lub koktajle rzemieślnicze.

Wolnostojące zamrażarki są popularne, ponieważ oferują dużo miejsca na mrożoną żywność i mogą mieszkać w kuchni, pomieszczeniu gospodarczym lub garażu. Świetnie nadają się do zamrażania żywności luzem, ale nie mają półek, więc może być trudniej sortować i znaleźć jedzenie. Istnieje kilka prostych wskazówek, aby utrzymać istniejącą lodówkę tak energooszczędną, jak to możliwe, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach, a także obniżyć emisję dwutlenku węgla. Chociaż model Liebherr miał współczynnik energetyczny F, ponieważ był mniejszy niż inne bardziej wydajne modele, jego roczne zużycie energii było nadal stosunkowo niskie. Chłodziarko-zamrażarka może trwać znacznie dłużej niż 14 lat, a ceny energii elektrycznej mogą również wzrosnąć – co oznacza, że zaoszczędzisz jeszcze więcej, kupując bardziej wydajny model. A jeśli wymieniasz starsze, znacznie bardziej nieefektywne lodówki i zamrażarki, z łatwością zaoszczędzisz setki funtów.

Jest to nie tylko niski poziom hałasu, ale także niska energia, co sprawia, że idealnie nadaje się do instalacji w obszarach takich jak sypialnia lub salon. Jeśli urządzenie pozostaje zbyt długo bez zasilania, sprawdź, czy jedzenie nie zaczęło rozmrażać przed włączeniem. Jeśli kiedykolwiek miałeś awarię lodówki, teraz zrozumiesz, jak trudno jest utrzymać świeże mleko przez dłuższy czas bez niego. Oczywiście to coś więcej niż miejsce, gdzie można zachować świeżość produktów mlecznych.

Jeśli masz elegancką kuchnię, prawdopodobnie będziesz chciał zintegrowaną lodówkę, Aby schować się za drzwiami jednostki. Niektóre z naszych większych modeli są wyposażone w „tryb wakacyjny”, który pozwala wyłączyć lodówkę, gdy wyjedziesz, i pozostawić zamrażarkę działającą w celu długoterminowego przechowywania żywności. Pozwoli to zaoszczędzić energię, ponieważ nie płacisz za chłodzenie mleka, którego nie kupiłeś. Posiada odwracalne drzwi, aby zaoszczędzić miejsce, jest bardzo cichy, a także posiada poręczną komorę zamrażarki. Oczywiście najlepszy dla ciebie będzie zależał od tego, jak i gdzie zamierzasz go użyć.

Chociaż nie jest na całej długości, jak w przypadku większości innych modeli, nadal jest idealny do trzymania kostek lodu lub kilku lodowych lizaków. To również daje możliwość pop wyższe przedmioty na górnej półce, takie jak butelka soku, które nie chcesz pozostawić na boku. Istnieje siedem głównych półek, dwie szuflady sałatkowe o pełnej szerokości i sześć półek drzwiowych.

Cechy, Na Które Należy Zwrócić Uwagę Przy Zakupie Lodówki

Do przechowywania wędlin i serów jest szuflada delikatesowa, którą można przesuwać z jednej strony na drugą, aby pomieścić wysoki przedmiot, taki jak dzban lemoniady. Jednak ten GE nie ma kontroli wilgotności dla wyraźniejszych szuflad i nie ma niezależnych kontroli dla lodówki i zamrażarki, więc będziesz musiał wybrać między „zimniejszym” i „najzimniejszym” dla obu. W drzwiach lodówki są mniejsze drzwi, które otwierają się do specjalnego przedziału. To świetne miejsce do przechowywania rzeczy, które często chwytasz, takich jak owoce i napoje, aby nie wystawiać całej lodówki na ciepłe powietrze. Wewnątrz LG ma jasne światła LED, a recenzenci donoszą, że w testach laboratoryjnych utrzymuje bardzo równomierną temperaturę, co jest dużym plusem dla utrzymania świeżości żywności. Wiele modeli lodówek ma opcję zintegrowanej wersji, dzięki czemu można skoordynować z resztą kuchni i zachować lodówkę całkowicie ukrytą.

Większość nowoczesnych lodówek do przyczep kempingowych to lodówki absorpcyjne bez ruchomych części. Wykorzystują one jedno z trzech źródeł zasilania-płomień gazowy, element elektryczny sieciowy lub 12-woltowy element z instalacji elektrycznej samochodu podczas pracy silnika. Najnowsze modele posiadają automatyczne ustawienie, które dobiera najbardziej odpowiednie źródło energii. Trzymaj swoje piwa, cydry i koktajle w gotowości do następnego spotkania dzięki tej 50-litrowej szklanej lodówce z dwiema półkami z drutu, aby zmaksymalizować przestrzeń.

  • Termometr lodówkowy pomoże Ci utrzymać go w temperaturze około 5°C (zamrażarki powinny być w temperaturze -18°C).
  • Aby przetestować chłodziarko-zamrażarki, najpierw przyjrzymy się, jak temperatura jest na górze, środku i na dole zarówno lodówki, jak i zamrażarki.
  • Istotną wadą termoelektrycznych chłodnic jest to, ile energii zużywają.
  • Musisz się zastanowić, czy chcesz więcej miejsca na schłodzoną żywność, mrożoną żywność, czy też taką samą ilość miejsca dla obu.
  • Ma półkę o pełnej szerokości z regulacją temperatury; w najzimniejszym ustawieniu dłużej utrzymuje świeżość mięsa, a na cieplejszym idealnie nadaje się do przechowywania tacek na imprezy lub ciasta, gdy jesteś zabawny.
  • Ten film z praktycznego kampera omawia różnicę między 2-drożnymi lodówkami sprężarkowymi a 3-drożnymi lodówkami absorpcyjnymi.

Im szybsze dreszcze żywności, tym mniej czasu potencjalnie szkodliwe bakterie musi jeść w ciągu życia swoich artykułów spożywczych. Odkryliśmy, że niektóre lodówki chłodzą się o kilka godzin dłużej niż inne, co nie pomoże utrzymać świeżości żywności na dłużej. Niektóre modele są wyposażone w układ super-chill, zaprojektowany, aby zapewnić moc chłodzenia, gdy jest to potrzebne. Może to być przydatne podczas rozładunku dużego sklepu, ale zmusi lodówkę do cięższej pracy, zużywając więcej energii. Roczne koszty eksploatacji różnią się znacznie w zależności od wielkości i wydajności lodówki. Najbardziej ekonomiczna lodówka podblatowa, którą testowaliśmy, kosztuje zaledwie 12 funtów rocznie, podczas gdy najmniej kosztuje 44 funtów.

Aby określić koszty eksploatacji i porównać je dla różnych marek i modeli, należy spojrzeć na roczne zużycie w kWh, które można również znaleźć na etykiecie energetycznej. Im niższa ta liczba, tym bardziej ekonomiczna będzie eksploatacja lodówki. Testujemy również, jak szybko zarówno lodówka, jak i zamrażarka mogą powrócić do optymalnej temperatury po pozostawieniu otwartych drzwi na dwie minuty. Podobnie jak we wszystkich testach GHI, oceniamy projekt i łatwość obsługi urządzenia. Chłodziarko-zamrażarki typu side-by-side w stylu amerykańskim mogą stanowić prawdziwe oświadczenie we właściwym stylu kuchni. Są szersze niż standardowe chłodziarko-zamrażarki i mają boczne drzwi otwierające się na zewnątrz, z częścią lodówki po jednej stronie i zamrażarką po drugiej.

Amerykańskie Chłodziarko-zamrażarki „

Ten film z praktycznego kampera omawia różnicę między 2-drożnymi lodówkami sprężarkowymi a 3-drożnymi lodówkami absorpcyjnymi. Jak wynika z powyższego wideo, 2-drożne lodówki sprężarkowe są zwykle spotykane w kamperach i kamperach panelowych. Natomiast lodówki absorpcyjne trójdrożne to zazwyczaj kampery klasy A, a także przyczepy kempingowe. Zarówno lodówki 2-drożne, jak i 3-drożne mogą pracować na zasilaniu 12V. Jednak lodówki 2-drożne są bardziej wydajne na 12V niż lodówki 3-drożne. Od czasu do czasu pytają mnie nasi goście jakie są moje opinie na temat najlepszych lodówek do przyczep campingowych, Kamperów i kamperów?

Na przykład, jeśli kupisz dużo mrożonej żywności, mała zamrażarka na dole nie będzie dla ciebie lepszą opcją. A jeśli lubisz dużo świeżych warzyw, będziesz chciał opcję z dużą ilością szuflad. Zastanów się, co byłoby dla Ciebie najbardziej przydatne i na tym oprzyj swoją decyzję.

Lg

Gdy gazy chłodnicze są używane do chłodzenia urządzenia, może to spowodować obciążenie elementów wewnętrznych. W ten sposób wchodzi olej sprężarkowy, smarując i chłodząc wszystkie części, które się nagrzewają, a tym samym zmniejszając zużycie urządzenia wewnętrznie. Bez tego oleju nasze lodówki i zamrażarki rozpadłyby się bardzo szybko, wymagając ciągłej wymiany części w celu kontynuowania pracy. Aby przetestować chłodziarko-zamrażarki, najpierw przyjrzymy się, jak temperatura jest na górze, środku i na dole zarówno lodówki, jak i zamrażarki. Następnie podłączamy lodówkę z zamrażarką do licznika energii elektrycznej i monitorujemy jej wartość energetyczną przez 48 godzin. Lodówka lub zamrażarka musi pozbyć się ciepła, aby zachować chłód.

Ogranicza to wybór modeli i zwiększy koszty, ale jest to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz bezproblemowego wykończenia kuchni. Wbudowane modele są zaprojektowane tak, aby pasowały do Standardowej szafki o szerokości 60 cm i mają około 178 cm wysokości. Musisz się zastanowić, czy chcesz więcej miejsca na schłodzoną żywność, mrożoną żywność, czy też taką samą ilość miejsca dla obu. Możesz również wybrać między modelami, które mają sekcję lodówki na górze i zamrażarkę na dole, lub na odwrót.

Tak więc nowa skala przechodzi od A do G, a najbardziej energooszczędne urządzenia mają kategorię A. Lodówki licznikowe są zwykle wysokie w talii i są zaprojektowane tak, aby zapewnić zarówno chłodzenie pod ladą, jak i cenne miejsce na przygotowanie żywności na blacie. Powierzchnia blatu jest zwykle wykonana z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna i ma dodatkową zaletę bycia solidnym blatem dla innych urządzeń kuchennych. Ktoś kiedyś zapytał mnie, czy w kamperze z akumulatora wypoczynkowego z inwerterem 12V na 230V można zastosować małą lodówkę domową. Chociaż technicznie możliwe, pod warunkiem, że masz wystarczającą ilość baterii wypoczynkowej i odpowiednio zasilany falownik, nie jest to idealna opcja.

Ustaw lodówkę na odpowiednią temperaturę, aby mleko i inne produkty spożywcze mogły trwać trzy dni dłużej. Użyj naszego prostego narzędzia, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Gotowanie stanowi około 4% całkowitego rachunku za energię, więc kuchnia jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Twój piekarnik naturalnie zużywa więcej energii niż większość innych urządzeń, więc uzyskanie modelu energooszczędnego to dobry początek, ale możesz również zmienić swoje nawyki. Wysokowydajne sprężarki, lepsza izolacja oraz dokładniejsze mechanizmy temperatury i odszraniania oznaczają, że nowsze modele są znacznie bardziej energooszczędne. Oznacza to, że początkowe nakłady mogą zostać zrównoważone w czasie poprzez zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Chcesz Znaleźć Idealne Urządzenie Chłodnicze?

Podkreślamy sposoby, aby istniejące urządzenia były jak najbardziej energooszczędne i jak najlepiej je wykorzystać, aby ograniczyć marnotrawstwo żywności. Jeśli twoja lodówka ma 10 lat lub więcej, rozważ zakup wydajnego nowego modelu, ponieważ znacznie się poprawiły. Możesz zaoszczędzić dużo energii i pieniędzy przy niższych kosztach eksploatacji. Brak wentylacji spowoduje, że sprężarka będzie pracować ciężej, co spowoduje szybsze gromadzenie się mrozów i marnowanie energii. Oferujemy również szereg kompaktowych lodówek, które są przydatne, jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania napojów. Ocena energetyczna A+ pomoże utrzymać niskie koszty eksploatacji, więc nie musisz się martwić o dodatkowe obciążenie, a funkcja automatycznego rozmrażania utrzyma się na mrozie, więc nie musisz.

W rzeczywistości Smeg FAB28R ma klasę energetyczną A + + + ukrytą za wspaniałą stylizacją retro. I chociaż jest to lodówka w głównej, wraz z 270 litrami pamięci, w ramach tego otrzymujesz również 26-litrową komorę zamrażarki. Jest to również Bosch, więc ocena energetyczna jest bardzo przyjemna A++, co powinno pomóc zrównoważyć wyższe początkowe nakłady w czasie. Ponadto konstrukcja zapewnia pewność, ponieważ ma trudnopalne podłoże. Urządzenie jest szczególnie biegłe w utrzymaniu stałej temperatury w różnych temperaturach, a także jest w stanie utrzymać chłód podczas robienia zakupów dzięki automatycznemu wentylatorowi. Ta chłodziarko-zamrażarka jest o krok przed konkurencją dzięki doskonałej wydajności energetycznej, eleganckiemu wzornictwu i kilku przydatnym funkcjom, które oszczędzają czas i wysiłek, takim jak technologia bez mrozu.

Jeśli szukasz chłodziarki do zabudowy, styl jest dla Ciebie prawdopodobnie bardzo ważny, a francuski model drzwi Bosch 800 Serii B36CT80SNS dostarcza w pełni funkcjonalny. Jest starannie zaprojektowany z odpornej na odciski palców stali nierdzewnej i jest wyposażony w specjalne funkcje. Nie ma dozownika lodu i wody na zewnątrz, aby umniejszyć jego elegancki wygląd, ale ma dozownik wewnątrz drzwi lodówki i pojemnik na lód, który można wyciągnąć. Kostki lodu są wyjątkowo ukształtowane w małych piramidach, więc nawet one wydają się wyjątkowe.

Liczymy liczbę półek, szuflad i regałów drzwiowych w każdej przeglądanej lodówce, więc dokładnie wiesz, jakie są Twoje opcje przechowywania. Sprawdzamy również mniej popularne funkcje, takie jak półki na butelki, chrupkie szuflady z regulacją wilgotności do świeżych produktów i szuflady do chłodzenia mięsa, ryb i owoców morza. Lodówka z lodówką może być przydatna, jeśli potrzebujesz tylko zamrażarki do podstawowych rzeczy lub jeśli posiadasz oddzielną zamrażarkę, która jest zawsze pełna, a więc potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. Nasze testy pokazują, że lodówki zazwyczaj zamrażają przedmioty w odpowiednim czasie, ale dostaniesz najwyżej 25 litrów miejsca. Średnio, będziesz musiał wydać trochę więcej, aby wybrać doskonałą wysoką zintegrowaną lodówkę, ale nie jest to wielka niespodzianka, ponieważ te typy zwykle kosztują więcej niż modele wolnostojące. To powiedziawszy, jest też kilka fantastycznych okazji, a nasze recenzje mogą naprawdę pomóc ci przesiać niewypały.