Drukarki Hp

Jeśli jest mało prawdopodobne, że będziesz musiał wymienić, powiedzmy, jednostkę fuser ocenioną na 100 000 stron, wspomnimy o tym w recenzji. Ponieważ wielu z nas pracuje teraz w domu, najlepsze drukarki stały się niezbędnymi urządzeniami w naszych domach i biurach. Nie tylko to, ale są również rozważania dotyczące drukarek atramentowych, laserowych lub czarno-białych. Byliśmy pod wrażeniem łatwości obsługi i ogólnej jakości druku, a brak wyświetlacza LCD, ograniczona pojemność papieru i powolne drukowanie można przeoczyć, jeśli drukujesz na małą skalę. Wystarczy pamiętać, że Envy Pro działa najlepiej z usługą subskrypcji atramentu HP, Instant Ink, która wiąże cię z powtarzającą się miesięczną opłatą.

(Poziomy to 50, 100 i 300 stron miesięcznie.) Ta sama opłata dotyczy druku czarnego lub kolorowego. Programy te mogą zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy, szczególnie jeśli drukujesz głównie w Kolorze. Prawie dedykowane drukarki fotograficzne ($400 do $2,000) są przeznaczone dla profesjonalnych fotografów i entuzjastów zdjęć. Chociaż drukarki fotograficzne mogą drukować tekst i grafikę, służą przede wszystkim do drukowania wysokiej jakości zdjęć.

  • Jako drukarka domowa lub biurowa VersaLink C400DN nie ma większego sensu; jest zbyt duża, zbyt pełna funkcji i zbyt złożona, aby ją skonfigurować i używać.
  • Ta drukarka jest dostępna w nagiej edycji Tango, a także w edycji Tango X, która zawiera stylową okładkę.
  • W przeciwieństwie do innych drukarek fotograficznych, jest to również dobry wszechstronny, bardziej niż zdolny do wykonywania regularnych zadań drukowania.
  • Podawanie papieru, który uległ uszkodzeniu w wyniku niewłaściwego użytkowania, może spowodować zacięcie papieru, Przekrzywione obrazy i ogólnie słabą jakość druku.

Dzięki aplikacjom towarzyszącym na tablety i smartfony możesz łatwo drukować z dowolnego miejsca w domu, na ulicy lub z drugiej strony świata. Możesz również użyć kamery urządzenia inteligentnego jako urządzenia wejściowego do skanowania dokumentów i udostępniania ich w chmurze, wysyłania e-maili lub drukowania do Tango. Opcjonalny plan natychmiastowego atramentu HP pomaga zapewnić, że nigdy nie zabraknie atramentu, a także możesz otrzymywać powiadomienia z drukarki wysyłane bezpośrednio na smartfon. Podsumowując, jest to sprytne małe urządzenie, ale, podobnie jak w przypadku innych drukarek 4-atramentowych, jakość zdjęć nie jest najlepsza. Epson EcoTank ET-2750 to jedna z droższych drukarek na rynku, ale to dlatego, że łączy w sobie wiele imponujących funkcji, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na dłuższą metę. Posiada system zbiorników atramentu o dużej pojemności, który całkowicie eliminuje potrzebę stosowania kartridży i może drukować do 14 000 stron w czerni i 5 200 stron w Kolorze.

I nie jest to wyłącznie problem dla drukarek atramentowych, ponieważ drukarki laserowe używają kartridży z tonerem. Poszukaj niższego kosztu strony i sprawdź nasze recenzje, aby szczegółowo omówić, w jaki sposób koszty drukowania mogą sprawić, że jedna drukarka będzie lepsza od drugiej. Wielofunkcyjna drukarka laserowa Brother MFC-L2750DW XL jest wyposażona w takie funkcje, jak Szybki automatyczny podajnik dokumentów, możliwość faksu i drugi podajnik papieru. Jest również szybki zarówno przy drukowaniu dwustronnym, jak i kopiowaniu, ale nie rezygnuje z szybkości dla jakości; dokumenty wyglądają ostro i wyraźnie za każdym razem.

Co Się Dzieje W Przypadku Recyklingu Wkładów Atramentowych Do Drukarek?

Znajdź idealną drukarkę do domu lub biura z gamy drukarek atramentowych i laserowych Canon. Nasz selektor drukarek zaleca najlepsze dopasowanie drukarek do Twoich potrzeb i pozwala porównywać specyfikacje drukarek obok siebie. Dzięki większej liczbie funkcji niż większość użytkowników może potrzebować, może kopiować, skanować i faksować dokumenty do formatu A3. Dzięki pojemności papieru wynoszącej 250 arkuszy i kompatybilności z kartridżami o wysokiej wydajności, które drukują do 3000 stron, może być kłopotliwy, ale wykonuje swoją pracę-i szybko. Podczas drukowania obrazów zużywa sporą ilość tuszu, ale w tej cenie jest to niewielka cena. Natychmiastowy serwis atramentowy HP jest zawsze opcją zmniejszającą koszty wymiany kartridży.

Jeśli jednak wydajesz dużo dłuższych dokumentów, szybkość jest ważniejsza, a to oznacza, że prawdopodobnie potrzebujesz drukarki laserowej. Zdecydowana większość uniwersalnych drukarek domowych i wielu drukarek biznesowych to modele wielofunkcyjne(zwane także urządzeniami wielofunkcyjnymi lub wielofunkcyjnymi). Te inne funkcje obejmują pewną kombinację skanowania, kopiowania i faksowania z komputera, samodzielnego faksowania i skanowania do poczty e-mail.

Najlepsze Drukarki Domowe

Zalecamy go do obu zastosowań, ponieważ chociaż jest mniejszy niż Laserowy odpowiednik MFC-L8690CDW, drukarka atramentowa MFC-J5945DW radzi sobie z papierem A3. Nie ma naprawdę nic, czego ten w pełni funkcjonalny 4-w-1 nie może zrobić i wykonuje wszystkie zadania w zadowalający sposób. Teraz, gdy większość drukarek domowych jest używana do drukowania ważnych dokumentów w szkole i pracy, wybór najlepszego możliwego urządzenia stał się ważniejszy niż kiedykolwiek.

Połącz Się Z Ucl

Sprawiają one, że drukarka jest łatwa w utrzymaniu, ale mogą skutkować wysokimi kosztami wydruku. Brak innych części podlegających serwisowaniu przez użytkownika może również ograniczyć żywotność drukarki. Inne drukarki laserowe mają oddzielne Bębny OPC, zużyte butelki z tonerem, a nawet jednostki fuser, które mogą generować wiele ukrytych kosztów, nawet jeśli kasety z tonerem są tanie. Prawdopodobnie kojarzysz Xerox z drukarkami biurowymi, ale podstawowa oferta marki będzie dobrze pasować do domowego biura, szczególnie do takiego o wysokich wymaganiach drukowania.

Idealne do druku wielkogabarytowego, zapewniają lepszą jakość i precyzję tekstu, dlatego są ulubionymi drukarkami w wielu miejscach pracy. Jeśli nie będziemy osobiście używać drukarki, czy to w domu, czy w biurze, będzie ona źle sprawdzana. Błyszczący papier, którego używają natychmiastowe drukarki fotograficzne, jest osadzony w kryształach atramentu, które są aktywowane przez ciepło, aby wydrukować zdjęcie. Ten 35-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów oferuje funkcje skanowania, kopiowania i faksowania i jest kompatybilny z inteligentną aplikacją HP, umożliwiając drukowanie i skanowanie dokumentów i zdjęć z dowolnego miejsca. Większość producentów drukarek oferuje pewną formę bezpłatnej usługi recyklingu-chociaż recyklingują tylko własne kartridże. Zwykle wiąże się to z umieszczeniem kartridży w kopercie przedpłaconej lub wydrukowaniem etykiety Freepost za pomocą własnej drukarki (prawdziwy haczyk-22, jeśli nie masz jeszcze nowego kartridża).

Funkcje Drukarki: Co Oznaczają?

Uzyskanie marki papieru fotograficznego, która pasuje do marki drukarki, będzie zwykle najlepszym wyborem; producenci drukarek projektują atrament i papier do współpracy i często oferują różnorodne papiery fotograficzne. Kilka drukarek może łączyć się i drukować z urządzenia mobilnego za pośrednictwem NFC (near-Field communication), po prostu dotykając telefonu lub tabletu do określonego miejsca na drukarce, ale moda NFC wydaje się zanikać. Większość dużych firm drukujących oferuje teraz aplikacje mobilne, dzięki czemu można zrobić zdjęcie za pomocą telefonu i wydrukować je bezpośrednio, bez konieczności przesyłania ich najpierw do komputera. Małe drukarki fotograficzne często obsługują technologię Bluetooth do łączenia urządzeń mobilnych i nie tylko. Jeśli drukujesz tylko jedną lub dwie strony na raz, prawdopodobnie nie potrzebujesz demona prędkości. W rzeczywistości większość drukarek domowych nie jest zbudowana z myślą o szybkości.

Jeśli zależy ci na dobrej jakości wydruku, zwróć uwagę na Canon Pixma MG3650S. Jest to jedna z najtańszych drukarek, których próbowaliśmy, ale jej jakość druku przekroczyła nasze oczekiwania. Najlepiej nadaje się do drukowania zdjęć – po prostu nie rozmazuj atramentu, ponieważ wysychanie trwa dłużej niż droższe modele.

Niektóre modele są wyposażone w 2-liniowy ekran LCD, a inne drukarki mają duże kolorowe ekrany dotykowe. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania bardzo łatwo jest skonfigurować drukarkę i wykonywać różne zadania drukowania. Drukowanie z dala od komputera nie stanowi problemu dzięki gamie kompatybilnych aplikacji do drukowania mobilnego i łatwemu w użyciu ekranowi LCD. Aplikacja Epson Creative Print może nawet drukować zdjęcia bezpośrednio z Facebooka. Drukarka Kyocera Ecosys P2040dn nie jest najtańszą opcją, ale oferuje wiele za Twoje pieniądze. Dzięki prędkości druku 40 stron na minutę i Rozdzielczości Druku 1200 dpi, model ten wytwarza ostre teksty i bogatą czerń w odpowiednim czasie.

Termin ten odnosi się do przedmiotów, które są dosłownie zużywane przez drukarkę podczas procesu drukowania, może to obejmować wkłady z tuszem i tonerem. Materiały eksploatacyjne muszą być okresowo wymieniane przez użytkownika po ich wyczerpaniu. Ponieważ sieciowe drukarki laserowe są używane głównie w działalności biznesowej, nasze maszyny umożliwiają firmom dzielenie urządzenia wewnętrznie w sieci komputerowej; umożliwiając dostęp do urządzenia wszystkim pracującym w firmie. Dobra drukarka domowa musi być w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co rzuci na nią współczesne życie; dokumenty robocze, zdjęcia, prace artystyczne, zadania domowe… Aby wymienić tylko kilka, a wiele domowych drukarek pochodzących konkuruje z wieloma modelami biurowymi i konkretnymi obrazami, mogą więcej niż poradzić sobie z tym …za to, co często jest bardzo rozsądnym kosztem. Posiadanie ekspresu do kawy lub telewizora, a obecne najlepsze drukarki domowe mają możliwość drukowania prawie każdego dokumentu i / lub obrazu, są idealnym domowym narzędziem medialnym.

Jednak atramenty są zwykle droższe w eksploatacji niż drukarki laserowe, kosztując więcej atramentu na wydrukowaną stronę niż zapłaciłbyś za toner laserowy. Niekoniecznie tak jest w przypadku kilku biznesowych drukarek atramentowych, ale z reguły drukarki atramentowe kosztują mniej z góry, ale więcej w dłuższej perspektywie. Podświetlimy również typy drukarek, które pomogą Ci obniżyć koszty drukowania w dłuższej perspektywie. Canon Pixma TR150 to przenośna drukarka atramentowa, która jest wystarczająco mała, aby nosić ją w plecaku, ale wystarczająco duża, aby wydrukować wszystko, od zdjęć 4×6 do dokumentów 8,5 x 11. Dzięki systemowi dwóch nabojów jego atrament jest niedrogi i dobrze nadaje się do różnych zastosowań drukarskich.

Atramenty są dość wrażliwe na jakość papieru – uzyskasz lepsze dokumenty, jeśli unikniesz lekkich papierów i znacznie lepszych zdjęć na powlekanym papierze fotograficznym. Może i jest niewielka, ale Lexmark Mb3442adw ma funkcje i specyfikacje doskonałej drukarki biurowej. To urządzenie cztery w jednym, co oznacza, że oprócz drukowania, skanowania i kserokopiowania masz faks. Drukowanie z szybkością 42 stron na minutę plasuje ją wśród najszybszych drukarek laserowych w okolicy.

Podczas gdy koszty kaset atramentowych są na wyższym poziomie, jakość drukowania jest całkiem dobra, a Tango X może je szybko wyrzucić. (11 stron zwykłego czarnego tekstu na minutę i 8 ppm dla koloru, zgodnie z HP.) Po zakończeniu używania drukarki można schować wewnątrz dołączonej okładki-miły akcent dla tego dodatkowego rozmachu, którego brakowało w domowym biurze. Nie bez powodu jest to jedna z najszybszych drukarek atramentowych do drukowania dwustronnego. (Dotyczy to również skanowania i kopiowania; kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2,7 cala pomaga w tym względzie.) Dodatkowo jakość druku jest na najwyższym poziomie. Kolorowe skany są nieco słabsze, według niektórych recenzji i nie można tworzyć dwustronnych kopii ani skanować za pośrednictwem ADF.

Może również obsługiwać większe odbitki zdjęć, ale w przeciwieństwie do niektórych naszych ulubionych drukowania zdjęć, nie ma możliwości kopiowania ani skanowania. Otrzymujesz solidnie zbudowaną przenośną drukarkę z opcjonalną baterią, a nawet obsługę Amazon Alexa i Google Assistant voice controls, ale kochamy ją za wspaniałe zdjęcia i niskie koszty atramentu, które oferuje. Ta drukarka laserowa może z łatwością tworzyć czarno-białe dokumenty, drukując do 16 stron na minutę.