Drukarki, Tusze, Tonery, Papier

Drukowanie z aplikacji jest łatwe, ale XP-7100 ma również interaktywny ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm do drukowania bez komputera z karty pamięci. Automatyczny podajnik dokumentów oznacza, że nie musisz stać nad drukarką, która podaje do niej strony, aby je zeskanować. Dodatkowym atutem jest system” ready print go”, który ostrzega cię, gdy kończy się tusz, dając ci wystarczająco dużo czasu, aby zamówić więcej, zanim twoje ładne wydruki staną się paski. Jako drukarka domowa lub biurowa VersaLink C400DN nie ma większego sensu; jest zbyt duża, zbyt pełna funkcji i zbyt złożona, aby ją skonfigurować i używać. Jako drukarka biurowa, jednak, to nie do pobicia dla pieniędzy, z wbudowanym Gigabit Ethernet (łączność bezprzewodowa jest £50 extra), dwa ogromne kanały papieru i szybkie drukowanie dwustronne. Posiada również funkcje zabezpieczeń klasy biznesowej i aplikacje do łączenia się z największymi przyjaznymi dla biznesu usługami w chmurze.

Jest niezwykle wydajny i może drukować nawet przez rok bez konieczności wymiany wkładu atramentowego. Jest to również bogate w funkcje i intuicyjne urządzenie idealne do każdego domu lub małego biura biznesowego. Możesz drukować na nim z dowolnego urządzenia bezprzewodowo, a w przypadku urządzeń mobilnych nie potrzebujesz nawet sieci, dzięki technologii NFC, która łączy się bezpośrednio z drukarką. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 2,7 cala możesz drukować i skanować w chmurze.

  • Jednak drukarka laserowa Brother HL-L2350DW jest idealna dla domowych drukarek biurowych, które drukują czarno-białe w zdumiewającym tempie.
  • OfficeJet 250 jest zrozumiale większy i masywniejszy niż większość przenośnych drukarek, ale jest znacznie bardziej kompaktowy i lekki niż typowe Drukarki wielofunkcyjne Typu „wszystko w jednym”.
  • Większość drukarek jest przeznaczona do drukowania tekstu, grafiki lub zdjęć.
  • Urządzenie jest wyposażone w płaski skaner, tacę na 100 arkuszy papieru i samouzdrawiające się Wi-Fi, które wykrywa i rozwiązuje problemy z łącznością.

To wytrzymałe urządzenie jest łatwe w użyciu i proste w konfiguracji, a ogromne tonery zapewniają wydajność do 1000 stron prosto z pudełka. Możesz również szybko wydrukować niezbędne dokumenty z prędkością drukowania do 18 stron na minutę. Możesz także przesyłać zeskanowane dokumenty i zdjęcia na Dysk Google, OneDrive i Dropbox. HP to kolejna marka, która tworzy tę listę więcej niż raz, a to dlatego, że ma absolutnie mnóstwo różnych drukarek, które pasują do każdego. Drukarka HP Envy 5030 to opcja niskobudżetowa, która oferuje wiele takich samych funkcji, jak droższe modele.

Koszty tych wkładów atramentowych i zbiorników atramentowych są stosunkowo niskie i większość tego typu wkładów są dostępne w naszej ofercie Cartridge People własnej marki, tańsza alternatywa dla oryginalnych wkładów. Rygorystycznie testujemy szybkość i jakość dokumentów i zdjęć, drukowanych czarno-białych i kolorowych. Zauważamy, jak szybko i dokładnie każda drukarka skanuje i kopiuje, i bierzemy pod uwagę koszt wydruku każdej strony. Większość drukarek atramentowych używa wkładów atramentowych, które rozpylają setki małych kropek atramentu na papier. Byliśmy pod wrażeniem jakości druku zarówno dokumentów, jak i zdjęć, przy niezmiennie wysokiej prędkości drukowania – wydrukowanie 20-stronicowego dokumentu zajęło zaledwie 1 min 41 sekund.

Najlepsze Smartfony Budżetowe, Które Udowadniają, Że Nie Musisz Wydawać Fortuny Na Jakość

Istnieje wielu dostawców i obowiązują różne warunki oparte na dostawcach, które nie zostały zweryfikowane lub sprawdzone przez UCL. Wszystkie faktury są opłacane przez dział bezpośrednio i są one odpowiedzialne za wszystkie koszty. Żadne z urządzeń nie może zostać przekonwertowane do usługi zarządzanego drukowania. Drukarki z atramentem stałym działają przy użyciu opatentowanych przez Xerox wkładów z atramentem stałym. Drukarka laserowa wykorzystuje wiązki laserowe przyciągające sproszkowany atrament na stronę. Ten rodzaj technologii drukarskiej najlepiej nadaje się dla użytkowników, którzy drukują duże ilości np.

Za około £150 otrzymasz wysokiej jakości wielofunkcyjną, kolorową drukarkę laserową. Wydajność jest również na najwyższym poziomie, z ostrym tekstem, wyraźną grafiką i szybszym niż przeciętne drukowanie mieszanego tekstu i Grafiki. Szybka szybkość skanowania i kopiowania to plus, a kolorowa drukarka laserowa ma jedną z najprostszych dostępnych opcji konfiguracji.

Drukarki Biletów Kuchennych

HP Envy Pro 6420 może drukować 10 czarno-białych stron na minutę lub 7 stron w kolorze, a także obsługuje drukowanie dwustronne. Ponadto drukarka jest kompatybilna z programem HP Instant Ink, który zapewnia poważne oszczędności, jeśli drukujesz często i dużo. John Lewis-oferuje wiele różnych typów drukarek, w tym modele atramentowe, kolorowe, mono laser i all-in-one.

Jest znacznie cięższy niż inne drukarki na tej liście (ponieważ ma 12 kg, nie będziesz go nosić w pociągu), jednak ma dość małą powierzchnię na 45 na 27 cm, więc nie zajmie zbyt dużo miejsca. Pod warunkiem, że masz własny transport, jest to całkowicie przenośny wybór i jest w stanie wypluć wysokiej jakości wydruki 4×6 cali w 12 sekund. Jego Pakiety atramentu mogą wydawać się drogie, ale jeden pakiet $120 / £130 zrobi ci około 800 wydruków, więc stosunek jakości do ceny nie jest wcale zły. Od skanowania i faksowania do drukowania i wysyłania, Canon Pixma TR8620 ma wszystkie główne funkcje, których można oczekiwać od atramentowej drukarki all-in-one, a następnie niektóre. Dodaj wsparcie dla inteligentnego domu, a zyskasz cyfrowego mistrza zadań dla domowego biura.

Niektóre z nich to drukarki wielkoformatowe z szerokimi ramkami, które mogą pomieścić papier wielkoformatowy, a wiele z nich może drukować również z rolek papieru. Często płacisz więcej za stronę ze względu na ilość używanego atramentu i wysokiej jakości papier, który daje najładniejsze rezultaty. Dzięki maszynom już od 70 zł i funkcjom, takim jak łączność bezprzewodowa i sieciowa, oferujemy najlepsze drukarki laserowe spełniające wszystkie budżety i wymagania.

Nieprawidłowo ustawiony papier na tacce wejściowej może spowodować zacięcie papieru lub przekrzywienie wydrukowanego obrazu. Podawanie papieru, który uległ uszkodzeniu w wyniku niewłaściwego użytkowania, może spowodować zacięcie papieru, Przekrzywione obrazy i ogólnie słabą jakość druku. Aby zapobiec częstym zacięciom papieru i utrzymać najlepszą jakość druku, ważne jest, aby chronić Papier drukarski przed uszkodzeniami spowodowanymi niewłaściwą obsługą, przechowywaniem lub ekstremalnymi temperaturami i wilgotnością. Postępuj zgodnie z wytycznymi i krokami zawartymi w tym dokumencie w celu obsługi i przechowywania papieru używanego w drukarce HP. Działy poczyniły własne ustalenia z dostawcami w zakresie dostaw urządzeń i materiałów eksploatacyjnych oraz wsparcia. Może to obejmować dzierżawione lub zakupione urządzenia (drukarki i Urządzenia wielofunkcyjne) z materiałami eksploatacyjnymi zawartymi w opłacie za kliknięcie lub materiały eksploatacyjne pochodzące od innych dostawców.

Epson Ecotank Et

Jeśli masz do czynienia z dużymi wydrukami i wieloma wydrukami, drukarka laserowa jest dla Ciebie. Ten typ drukarki charakteryzuje się dużą szybkością drukowania i dużą tacą na papier. Drukarki laserowe działają w połączeniu z tonerami, które zawierają proszek tonera.

Drukarka Brother HL-L2390DW to najlepszy wybór dla Ciebie,jeśli chcesz korzystać z zalet drukarki laserowej bez zwykłych kosztów. Kolejna jednostka typu „wszystko w jednym”, jest kompaktowa i wystarczająco stylowa, aby zmieścić się w większości ustawień, jako profesjonalna drukarka lub coś dla rodziny. Po raz kolejny aplikacja jest łatwa w nawigacji, a drukowanie, skanowanie i kopiowanie są proste. Nie trzeba dodawać, że nie jest to szczególnie szybkie, chociaż szybkość drukowania zdjęć pozostaje konkurencyjna, a koszty są tak wysokie, jak można oczekiwać od specjalistycznej drukarki fotograficznej.

Drukują bardzo szybko, co czyni je mądrym wyborem, jeśli robisz dużo drukowania zbiorczego. Technicznie można wydrukować zdjęcia na zwykłym papierze, ale wyjdzie rozmoczone i nie najlepszej jakości. Jeśli chcesz Zdjęcia godne dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi, powinieneś kupić dedykowany papier fotograficzny.

Koszty eksploatacji nie są tak tanie, jak drukarki wykorzystujące atramenty, takie jak Epson EcoTank ET-2720, ale Canon jest nadal dość tani w eksploatacji z kartridżami. Testuje drukarki na każdą kieszeń, od niedrogich drukarek atramentowych po gotowe do pracy drukarki laserowe. Oceniamy ich jakość, szybkość i koszty eksploatacji, a także wnikamy w ich funkcje i łatwość obsługi.

Użyj papieru fotograficznego, a otrzymasz wysokiej jakości wyniki, które wyglądają tak dobrze, jak profesjonalne wydruki z witryn takich jak PhotoBox, a Tango X radzi sobie również z czarnym tekstem i kolorową grafiką. Osiągnie prędkość ponad 15ppm w czerni i bieli i ponad 5ppm w kolorze, a wydruki zdjęć 10 x 8 cali w mniej niż 30 sekund. Najprostsze lasery wykorzystują jeden lub cztery kasety z tonerem ze zintegrowanym bębnem światłoczułym.

To wystarczy, aby uznać Canon ImageClass MF743Cdw za jedną z najlepszych drukarek all-in-one i naszą ulubioną drukarkę laserową dla małych użytkowników biznesowych. HP OfficeJet 250 to nie tylko najlepsza przenośna drukarka, ale także w pełni funkcjonalna Drukarka all-in-one, która jest wystarczająco mała, aby spakować się w podróż. Dzięki wbudowanym funkcjom kopiowania i skanowania-rzadka oferta w modelach przenośnych – firma HP zaskoczyła nas, uzupełniając tę funkcjonalność o doskonałą jakość druku i wiodące prędkości. MFC-L2750DW XL oferuje doskonałą jakość dokumentów i najszybsze jak dotąd prędkości dla tekstu i mieszanych plików tekstowych/graficznych.

Jego czarno-białe wydruki są doskonałe z ostrym, wyraźnym tekstem, który można dokładnie zbadać. Wydruki te kosztują 2,6 p każdy i są drukowane z szybkością 17 stron na minutę. Jednak wydruki kolorowe są wolniejsze w produkcji, przy 9,3 stron na minutę, drogie przy 13,5 p każdy i jakość jest w porządku, a nie niesamowita. Jeśli spodziewasz się wydrukować dużo zdjęć zamiast okazjonalnych kolorów dodatkowych lub grafik i wykresów w stylu raportu, rozważ zamiast tego drukarkę atramentową. Może się również okazać, że niektóre produkty etykietowe są dostępne tylko dla jednego typu drukarki. Drukarki laserowe od dawna są preferowanym wyborem wielu firm, które w dużej mierze polegają na drukowaniu tekstu i obrazu o wysokiej jakości i wysokiej jasności.

Niestety, drukuje powoli i nie ma gniazda karty SD do drukowania zdjęć bezpośrednio z aparatu. Ta wielofunkcyjna drukarka robi wszystko-drukuje, skanuje, kopiuje i faksuje. Najlepiej nadaje się do drukowania dokumentów, ale ekran dotykowy ułatwia również edycję i drukowanie zdjęć.