Elektryczne Szczoteczki Do Zębów W Domu Fraser

Jest to bez wątpienia doskonała szczoteczka do zębów o zaawansowanej technologii i najwyższej mocy czyszczenia. Jednak jeśli nie jesteś naprawdę zainwestowany w zdobycie najnowszej technologii, jest to dość znaczące nakłady. Innym problemem, który miałem jest to, że jest mała szczelina między głowicą szczoteczki do zębów i uchwyt, więc pasta utknie między nimi i wymaga czyszczenia. Podobnie jak większość szczoteczek elektrycznych klasy premium, jest ona oparta na technologii dźwiękowej, a włosie porusza się do 62 000 razy podczas czyszczenia. Aplikacja Philips Sonicare oparta na sztucznej inteligencji daje w czasie rzeczywistym informacje zwrotne i spersonalizowane rekomendacje.

Z cenami waha się od £30 do £300, to może być trudne, aby wiedzieć, która elektryczna szczoteczka do zębów kupić. Przetestowaliśmy gamę modeli dźwiękowych i oscylacyjnych, aby znaleźć najlepsze na rynku w 2021 roku. Dobra pasta do zębów, technika szczotkowania, szczotkowanie w odpowiednim czasie i nicią dentystyczną są również kluczowe. Szczotka jest zasilana technologią sonic pulse, która czyści z maksymalnie 11 000 pulsacji na minutę. Główka wykonana jest z silikonu i polimerowego włosia PBT, co nadaje jej zupełnie inny wygląd niż inne szczoteczki do zębów. Jest wyposażony w walizkę podróżną i ładowarkę magnetyczną, z trzygodzinnym szybkim czasem ładowania.

  • Przekładało się to na naprawdę skuteczne, skrzypiące czyste uczucie po tym, jak skończyliśmy szczotkowanie jednym z siedmiu trybów dostępnych na Oral B iO9.
  • Jeśli masz dość aparatów ortodontycznych, implantów lub mostów, które przeszkadzają ci w szczotkowaniu, skorzystaj z tej sprytnie zaprojektowanej szczoteczki sonicznej.
  • Żywotność baterii jest całkiem przyzwoita, ale nie tak imponująca jak szczoteczka do pielęgnacji jamy ustnej Spotlight w górnym miejscu.
  • Elektryczna szczoteczka do zębów nie sprawi, że szczotkowanie zębów szybciej albo; staraj się spędzić co najmniej dwie do trzech minut czyszczenia zębów tak, że każda powierzchnia jest pokryta i czyszczona.
  • Co prawda brakuje mu wielu inteligentnych funkcji, ale dostajesz praktyczny dwuminutowy timer z automatycznym wyłączaniem, a jak się spodziewaliśmy, będzie wibrował po 30 sekundach, aby powiedzieć ci, abyś przeniósł się do innej części ust.

Istnieją projekty, które mają czujniki ciśnienia, które informują cię, gdy zbyt mocno szczotkujesz. Inne ustawienia obejmują timer, z alertami interwałowymi, aby pomóc ci pozostać na dobrej drodze podczas czyszczenia zębów. Niektóre szczoteczki do zębów są wyposażone w inteligentne technologie, dzięki czemu możesz uzyskać informacje zwrotne na temat obszarów, które przegapiłeś.

Ogólnie rzecz biorąc, zęby były dokładnie czyszczone przez genius X, który ma sześć różnych trybów czyszczenia, w tym jeden dla wrażliwych zębów, a fakt, że jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy daje dwa pełne tygodnie szczotkowania na jednym ładowaniu. Podobała nam się również podstawka telefonu wbudowana w futerał na szczotki, więc nie musieliśmy niepewnie równoważyć telefonu z myciem rąk podczas mycia. Zwerbowaliśmy 66 testerów kosmetycznych do testowania 10 elektrycznych szczoteczek do zębów przez dwa tygodnie.

Oba mogą być bardzo skuteczne w czyszczeniu, ale soniki wydają się być droższe. Przetestowaliśmy szereg elektrycznych szczoteczek do zębów od największych marek, w tym Oral B I Philips, aby odkryć modele, które są najlepsze w usuwaniu płytki nazębnej, aby pomóc utrzymać zęby czyste i zdrowe dziąsła. Obrotowo-oscylacyjne-te Elektryczne Szczoteczki mają małe, okrągłe główki i są jedną z najpopularniejszych szczoteczek w serii Oral B. Głowa oscyluje-obraca się w jednym kierunku, a następnie w drugim-wokół jednego zęba na raz, aby usunąć płytkę nazębną. Jako samodzielny pędzel jest świetny, ale z dużą ilością trybów czyszczenia i dobrej jakości obudową z ładowaniem USB, chociaż powodzenia w znalezieniu kabla USB na USB w dzisiejszych czasach, ponieważ jeden nie jest dostarczany. Oscylacyjna konstrukcja czyści pojedyncze zęby i jest bardziej energiczna niż konstrukcja dźwiękowa, ale nasze zęby nadal cieszyły się wyjątkowym czystością.

Popularne Produkty W Perfumy

Podczas gdy poprzednia generacja Pro 2500 była dręczona przez słabą żywotność baterii, nowy model jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który trwa około dwóch tygodni, a teraz jest lampka ostrzegawcza, aby powiedzieć, kiedy kończy się. Jeśli nie potrzebujesz fantazyjnych połączonych funkcji wysokiej klasy szczotek Oral-B, świetnie się to sprawdza-nic więcej, nic mniej. Szczotkowanie zębów za pomocą ręcznej szczoteczki do zębów może nadal być zabawne dla dzieci, wystarczy chwycić tani zegar kuchenny i zaangażować je, ustawiając go za każdym razem. Co najmniej jedno badanie wykazało, że ludzie byli bardziej skoncentrowani podczas mycia zębów za pomocą szczoteczki elektrycznej. To poprawiło ogólne doświadczenie ludzi szczotkowanie i potencjalnie może poprawić, jak dobrze oczyścić zęby.

Podstawowe modele mają standardową głowicę szczotkową i JEDEN program czyszczenia. Z drugiej strony modele o wyższej specyfikacji często mają wiele funkcji i akcesoriów, które zwiększają cenę. Szczotkowanie za pomocą szczoteczki elektrycznej może pomóc utrzymać zęby i dziąsła czyste i zdrowe, ale z modeli kosztujących od około £10 do ponad £200, może być trudno wiedzieć, który kupić. Innym interesującym aspektem Quip jest to, że jest sprzedawany na zasadzie subskrypcji, z pędzlami zaczynającymi się od $25 (£20), a następnie wymiana głowicy szczoteczki i baterii AAA jest wysyłana co trzy miesiące za $5 (£4).

Ulepsz swoją rutynę pielęgnacyjną za pomocą elektrycznej szczoteczki do Zębów Oral B i głowic szczoteczek Oral B. Pomóż zachować zdrowe zęby i dziąsła dzięki naszej ofercie szczoteczek elektrycznych i akcesoriów do szczotek. Od czasu rozmowy z Reeną, Oral-B wprowadził na rynek zupełnie nową szczoteczkę elektryczną – która tak się składa, że jest ich najbardziej zaawansowaną technologicznie szczoteczką do zębów. Nosi nazwę Oral-B iO Series 9 i miała listę oczekujących na 200 000 osób przed startem. Od inteligentnego czujnika ciśnienia po magnetyczny system ładowania, wizualny timer i interaktywny kolorowy wyświetlacz zajęło sześć lat. Preferowane przez dentystów Szczoteczki elektryczne są zaprojektowane w celu zwiększenia mocy czyszczenia zębów, dzięki ich działaniu szczotkowania, które jest zwykle uważane za lepsze od ręcznej szczoteczki do zębów.

Colgate Proclinical 250r Charcoal Akumulatorowa Szczoteczka Elektryczna Bn

Osoby z zapaleniem stawów mogą również znaleźć Szczoteczki elektryczne do zębów bardzo przydatne, ponieważ nie trzeba ich zbyt mocno chwytać lub szczotkować zbyt mocno. Podobnie opiekunowie, którzy myją zęby osób pod ich opieką, mogą znaleźć elektryczne szczoteczki do zębów znacznie łatwiejsze w użyciu niż tradycyjna szczoteczka do zębów. „Lubię okrągłą głowę – uważam, że działa lepiej dla moich pacjentów z chorobami dziąseł.”Jest napędzany sztuczną inteligencją, która rozpoznaje Twój styl szczotkowania i prowadzi cię do najlepszych wyników każdego dnia. Oferuje nową rewolucyjną technologię Gum Guard, 360 SmartRing i kontrolę ciśnienia ostrzegają cię, zmniejszają prędkość, gdy szczotkujesz zbyt mocno i mówią, gdzie zbyt szczotkujesz, aby uzyskać delikatniejszą rutynę.

Podobnie jak w przypadku wszystkich badań, musisz być ostrożny z wnioskami, które zdecydujesz się wyciągnąć. Chociaż Szczoteczki elektryczne niekoniecznie muszą być lepsze niż tradycyjna szczoteczka do zębów, z pewnością nie jest gorsza. Plus, dla wielu osób, elektryczna szczoteczka do zębów jest również o wiele łatwiejsza i o wiele przyjemniejsza w użyciu. Oprócz zwykłych Past rodzinnych istnieje wiele specjalistycznych past do zębów.

Popularne Produkty W Zdrowie

Ta szczoteczka do zębów twierdzi, że pomaga zapobiegać ubytkom i poprawia zdrowie dziąseł. Oferuje trzy tryby czyszczenia, z oddzielną, specjalnie zaprojektowaną głowicą szczotkową dla każdego z nich. Automatycznie wykrywa, której głowicy pędzla używasz i wybiera odpowiednie ustawienie. Nasi testerzy uznali tę cenną szczoteczkę do Zębów Oral-B za łatwą do kontrolowania i zgodzili się, że czyści ona doskonale, z zauważalnie zmniejszonym poziomem płytki nazębnej. Oferuje rozbudowane sześć trybów czyszczenia, czujnik ciśnienia, który ostrzega, gdy szczotkujesz zbyt grubo, i timer stymulujący, który pomoże Ci pokryć każdy obszar jamy ustnej. „Wykonują pracę za Ciebie, a ich włosie porusza się w więcej kierunkach, niż ty sam możesz poruszać szczotką”, mówi dr Wadia.

„Są one skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej, ponieważ są one przeznaczone do delikatnego masażu zębów i dziąseł prawidłowo, z wielu teraz wyposażony w czujnik ciśnienia, który ostrzega, jeśli naciskasz zbyt mocno.” „Niestety, choroba dziąseł jest chorobą wieloogniskową. Samo posiadanie elektrycznej szczoteczki do zębów nie oznacza, że jej nie dostaniesz. Ale to oznacza, że ryzyko jest znacznie zmniejszona. Najważniejsze jest usunięcie płytki nazębnej.” Dzieje się tak dlatego, że elektryczna szczoteczka do zębów lepiej oczyszcza zęby i dociera do miejsc, do których zwykła szczoteczka nie może dotrzeć.

Oral B Io Seria 9

To wszystko jest bardzo naukowe, ale zasadniczo działa z naturalnym ładunkiem elektrycznym twojego ciała, aby zahamować wzrost bakterii i wyciągnąć bakterie z zębów i na szczotkę. Nasi testerzy stwierdzili, że jest łatwy do kontrolowania, a wielu chwalili jego dobry wygląd i kompaktowe rozmiary. Ich zęby były znacznie czystsze po użyciu, a większość była zadowolona z jego żywotności baterii. Brakuje mu czujnika ciśnienia, co jest rozczarowujące w tym punkcie cenowym i łatwo się wyłącza, gdy testerzy dostosowywali ustawienia. Ogólnie rzecz biorąc, nasi testerzy byli pod wrażeniem tego solidnego wszechstronnego pojazdu.

Y-Brush (od £106) nie wygląda jak typowa szczoteczka elektryczna, ale obiecuje dać zęby dobre czyste w zaledwie 10 sekund. Jest to jeden dla każdego, kto naprawdę nie może poświęcić pełnych zalecanych dwóch minut czasu pędzla rano i przed snem. Wybór ustawień mocy byłby przydatny, gwarantujemy, że strącisz szczotkę z minimalistycznej podstawki ładującej, a zapasowa główka szczoteczki byłaby miła, ale za cenę trudno narzekać.

Dołączone dodatki, takie jak etui podróżne, mogą również się przydać, a zwłaszcza jeśli szczoteczkę do zębów można ładować w etui za pomocą kabla USB – jest to jedna ładowarka mniej do przenoszenia. Niektórzy z nas po prostu nie mogą się dogadać z zbyt grubą lub cienką szczotką. Są tańsze szczotki Oral-B z obsługą Bluetooth, ale 6000N zawiera uchwyt do smartfona wraz z konwencjonalną podstawką do ładowania. Dzięki aplikacji nadal otrzymujesz informacje zwrotne w czasie rzeczywistym za pośrednictwem pierścienia LED i zegara, aby upewnić się, że szczotkujesz wszystkie cztery czwarte ust. Aplikacja będzie również śledzić swoje użycie w czasie i daje wskazówki, porady i aktualności. I podczas gdy tracisz moduł Smiley SmartGuide ze starego SmartSeries 6500, zyskujesz baterię litowo-jonową z ponad dwoma tygodniami szczotkowania z jednego ładowania.

Największą decyzją, którą musisz podjąć, jest wybór szczotki oscylacyjnej lub sonicznej. Szczotki oscylacyjno-obrotowe mają małą, okrągłą główkę szczoteczki, która celuje w poszczególne zęby, podczas gdy główka szczoteczki sonicznej jest podobna do szczoteczki ręcznej. Elektryczne szczoteczki do zębów to szczotki zasilane bateryjnie, które wykonują drgające lub dźwiękowe ruchy wibracyjne w celu usunięcia nagromadzonej płytki nazębnej, zanieczyszczeń i bakterii.

Co prawda brakuje mu wielu inteligentnych funkcji, ale dostajesz praktyczny dwuminutowy timer z automatycznym wyłączaniem, a jak się spodziewaliśmy, będzie wibrował po 30 sekundach, aby powiedzieć ci, abyś przeniósł się do innej części ust. Jest odświeżająco wolny od faff, a podczas gdy włosie jest miękkie w porównaniu z tradycyjną szczotką, świetnie się spisuje i nie jest zaprojektowane tak, aby niszczyć wrażliwe dziąsła. Aplikacja synchronizuje się przez Bluetooth i śledzi szczotkowanie, a za pomocą mapy ust, podkreślając, czy i gdzie trzeba szczotkować więcej, sama szczotka wibruje i świeci się, jeśli naciśniesz zbyt mocno.

Więc tak, inwestowanie w najwyższej klasy szczoteczkę elektryczną jest bardzo ważne. Szczotka ta jest oparta na najnowszej technologii Sonicare firmy Philips, co nie jest wielkim problemem, ale nadal wykorzystuje baterię NiMH. Normalnie uznalibyśmy to za przełom, ponieważ musisz całkowicie uruchomić szczoteczkę do zębów, a następnie naładować ją przez pełne 24 godziny. Oszczędza to jednak to, że żywotność baterii jest wyjątkowa; podczas gdy Philips mówi, że jest dobra na dwa tygodnie szczotkowania, uważamy, że możesz łatwo uciec z Miesiącem lub dłużej. Świetna elektryczna szczoteczka do zębów z wszystkim, czego potrzebujesz, aby utrzymać zęby i dziąsła w formie.