Historia Alkomatu

Urządzenie posiada funkcję alarmu przypominającą o konieczności ponownego sprawdzenia. Ze wszystkich alkomatów, które testowaliśmy, ten był najdokładniejszy. Zbierając próbki, szukaliśmy urządzeń półprzewodnikowych w cenie nowego Elite 3. Ten Kaisimys był £84.99 przy zakupie, ale zniknął z Amazon do czasu, gdy został przetestowany, a sobowtóry były jedną czwartą tej liczby.

Elite 3 nie pasuje do celności ogniwa paliwowego, ale był spójny i odczytywany trochę wysoko. AlcoSense twierdzi, że pozwala to na spadek wyników w czasie przed koniecznością ponownej kalibracji. Co ciekawe, obecnie nie każdy Alkomat wyświetla dokładny wynik testu – niektórzy używają kolorów, aby wskazać poziom zatrucia alkoholem, jak policyjny AlcoBlow, który nie wymaga ustników.

Niestety, AlcoDigital nie może być dostosowany do różnych limitów dysków, chociaż dane w Wielkiej Brytanii są wyraźnie określone w instrukcji urządzenia. Wybrałem Model Excel ze względu na łatwość obsługi i dokładność urządzenia i nie zawiodłem się. Urządzenie wyświetla na ekranie instrukcje w łatwym do odczytania formacie i zapewnia wyniki, które są łatwe do zrozumienia. Podczas gdy urządzenie jest większe niż mniej dokładne modele, nie jest nieporęczne. Byłem również zadowolony, że model pasuje do obu typów ustników.

Wszystko jest bardzo dobrze, mając sprzęt do policji, gdy nie ma funkcjonariuszy, którzy by z niego korzystali. W blurb na stronie produktu Amazon tego urządzenia opisano go jako „policyjny Cyfrowy Tester Alkoholu W Oddechu”. Nie przypomina jednostki £7,500, której użyliśmy w naszych testach produktów – i na pewno nie działał tak samo. To urządzenie AlcoSense kosztuje £50 więcej niż AlcoSense Excel – ale dostajesz trochę więcej dzięki tym dodatkowym pieniądzom. Podobnie jak jego brat, jest to Alkomat z ogniwami paliwowymi, a jego firmware może być aktualizowany za pomocą przewodu USB. Jasne, kodowane kolorami alerty zapalają się, aby ostrzec, aby nie jechać wewnątrz 20% ustawionego limitu.

Elite-trzecie urządzenie z tej listy od AlcoSense – to dobry wybór, jeśli Alkomat z ogniwami paliwowymi jest poza limitem wydatków. Jest to Alkomat półprzewodnikowy, który nie pasuje do urządzeń z ogniwami paliwowymi AlcoSense, ale jest najlepszy w swoim rodzaju na tej liście. Niezależnie od tego, kiedy użyliśmy ustawień fabrycznych, aby dowiedzieć się prawdziwego odczytu, okazał się bezbłędnie dokładny. Zarówno pod względem ceny, jak i wydajności jest to klejnot. ADJUSTABLE DRINK DRIVE ALERT w Lite 2 don ’ t drive alert może być łatwo ustawiony przez użytkownika na dowolny limit Brytyjski lub Irlandzki, w tym niższy limit Szkocki.

Nf Approved Alco Proof Alco Alco Alco Tester Kit Twin Pack

Obudowa czuje się tak samo pod względem jakości, też, a wyświetlacz jest lepszy od większości innych alkomatów na rynku. Dostajesz sygnał do aktualizacji oprogramowania układowego i kolorowych ostrzeżeń, aby powiedzieć, aby nie jeździć, jeśli jesteś w 20% limitu. W przypadku zagrożenia licencją ważne jest, aby urządzenie nie czytało zbyt nisko, a Alkomat nie wykonywał swojej pracy, jeśli jest stale zbyt wysoki. Każde urządzenie testowaliśmy pięć razy na certyfikowanych próbkach w limitach dla Szkocji (0,22 mg alkoholu w jednym litrze oddechu) oraz Anglii i Walii (0,35 mg/l). Najlepsze z niedrogich urządzeń online, chociaż to nie powód, aby to kupować. Był to jeden z dwóch produktów testowanych, aby nie używać ustnika, co stwarza potencjał dla zmiennej próbki oddechu w zależności od tego, gdzie urządzenie jest trzymane.

  • Przeprowadziliśmy pięć testów na certyfikowanych próbkach w limitach dla Szkocji (0,22 mg alkoholu w jednym litrze oddechu) oraz Anglii i Walii (0,35 mg/l).
  • Każdego roku coraz więcej klientów pokłada zaufanie w naszych produktach.
  • Okazało się to dość dokładne, ale były bardziej spójne urządzenia – i to zaszkodziło jego ogólnym szansom.
  • Okazało się to dość dokładne podczas naszego testu, ale są tu bardziej niezawodne urządzenia w tej cenie.

Ten Alkomat okazał się najlepszym z testowanych przez nas niedrogich urządzeń. Niestety, to po prostu inny sposób na powiedzenie, że jest najlepszy ze złej bandy. To było jedno z dwóch przetestowanych urządzeń na tej liście, które nie mają ustnika, co oznacza, że próbki oddechu mogą okazać się niespójne. W dwóch granicach prawnych występowały znaczne rozbieżności w odczytach-na szczęście za każdym razem odczyt był zbyt wysoki, a nie zbyt niski.

Jeśli wybierzesz tanią alternatywę, powiedziałbym, że narażasz się na ryzyko – ufanie w coś niewiarygodnego i potencjalnie wprowadzające w błąd stawia cię w gorszej sytuacji. Powiedziałbym też, że tego typu urządzenie powinno być używane w połączeniu ze zdrową dawką zdrowego rozsądku. To musi być czytanie na zielono i kierowca czuje się dobrze. Dla mnie to poranna podwójna kontrola i zdecydowanie nie narzędzie, aby zabrać go do limitu przed wejściem do samochodu. Zamówiłem to, ponieważ wiedziałem, że będę jechał dzień po ciężkiej nocy i zawsze byłem ciekaw, czy naprawdę jestem bezpieczny w prowadzeniu.

Czułość oceniono na niskim poziomie (0,09 mg/l), a także widzieliśmy, jak szybko czujnik oczyszcza się po pobraniu dużej próbki alkoholu (0,6 mpg/l), wykonując alternatywne odczyty między nimi. Uzyskanie wyniku było loterią, ponieważ ten ALC Nose unit nie ma ustnika. Nawet, gdy znaleźliśmy miejsce do odczytu, nie udało się go podjąć następnym razem, gdy próbowaliśmy z tej samej pozycji. Można określić limity alkoholu dla różnych krajów, a instrukcje są wyczerpujące, a także wyjaśniają, dlaczego odczyt jest wysoki na 20%, aby był zgodny z normami Europejskimi i potencjalnym niedostatecznym odczytem w czasie. Nie ma wątpliwości, że dostajesz to, za co płacisz z tymi zestawami alkomatów.

We Francji legalny limit wynosi 50 mg na litr krwi, znacznie niższy niż limit 80 mg w Wielkiej Brytanii. Oprócz alkomatu, każdy, kto jedzie do Francji, będzie musiał mieć ze sobą Trójkąt ostrzegawczy i fluorescencyjną kamizelkę bezpieczeństwa. Należy je nosić w samochodzie przez cały czas, a nie w bagażniku samochodu. To, co Pro oferuje w programie Excel, to funkcja Blow Coach, która pomaga zapewnić, że próbka oddechu zapewnia najbardziej dokładny odczyt.

Sc Doradza Rządowi, Aby System Podatkowy Był Wygodny I Prosty W Celu Zapewnienia Maksymalnej Zgodności

– natomiast dostępne dziś urządzenia są bardzo łatwe w użyciu, jak Alkomat policyjny Alkhit X45. Kolejną osobą był toksykolog z Chicago-William Duncan McNally, który stworzył alkomat i zaoferował swój wynalazek nie tylko policji, ale także … Żonom czekającym na swoich mężów wracających z pijackiego wieczoru. – stworzenie urządzenia do precyzyjnego pomiaru stężenia alkoholu w organizmie człowieka. 1874-nie jest to miejsce tego żartu w rankingu, ale rok, w którym angielski lekarz Francis E. Anstie odkrył, że oprócz azotu, tlenu i dwutlenku węgla powietrze, które wydychamy, zawiera również alkohol, jeśli wcześniej go wypiliśmy.

Czujnik Excela jest identyczny z wersją dla organów ścigania, tylko mniejszy, co daje Excel bezkonkurencyjną dokładność w tym punkcie cenowym. Limity prawne są różne dla różnych rodzajów praw jazdy, a także dla różnych krajów. Często zadawane jest nam to pytanie przez firmy, które potrzebują najbardziej dokładnego dostępnego alkomatu cyfrowego i mają duży budżet. W 2014 roku szkocki parlament obniżył poziom oskarżeń o napędy alkoholowe w Szkocji. Kiedy dostaliśmy odczyt, to było daleko, i żadnych ograniczeń nie są wymienione. Wprowadzająca w błąd grafika kieliszka do wina jest myląca, tylko komplikuje niedokładne odczyty.

Więcej Z The Times I The Sunday Times

W końcu wystarczy niewielka rozbieżność, aby uzyskać punkty na licencji, bana lub gorzej. Jego deklarowana dokładność BAC ±0,05‰ sprawia, że wyniki AlcoSense Pro są podobne do wyników alkomatów policyjnych i około dwa razy dokładniejsze niż większość innych produktów dostępnych obecnie na rynku w podobnej cenie. Jest to ogromnie mylące dla laików, ale niestety nie można uprościć tego do bezpiecznej liczby napojów lub jednostek alkoholu, po których nie wolno ruszać w drogę, ponieważ organizm każdego pijącego rozkłada alkohol w różnym tempie. Dlatego oficjalna Rada mówi, aby nie pić w ogóle przed wyruszeniem w drogę, ponieważ nie ma sposobu, aby upewnić się, że będziesz pod legalnym limitem. Po wielu latach posiadania Alcosense Elite, odesłałem go do kalibracji.

Usługi

Jest bardzo dokładny, a moduł czujnika może zostać zmieniony przez użytkownika, co oznacza, że nie musi być odsyłany do kosztownej usługi kalibracji, jak wiele innych alkomatów z ogniwami paliwowymi. Kliknij na link, aby dowiedzieć się, dlaczego jest to jeden z naszych najlepiej sprzedających się alkomatów cyfrowych, a także jest popularnym wyborem dla firm, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Dodatkowe £50 dostaje AlcoSense Pro, który również wykorzystuje technologię ogniw paliwowych. Dodatkowe funkcje w modelu Excel to „trener wydmuchiwania”, który pomaga zapewnić jak najdokładniejszy odczyt alkomatu, a także oszacowanie, kiedy możesz spaść poniżej limitu, jeśli podałeś próbkę, która go przekroczyła.

Bez względu na cenę, jest to urządzenie, którego należy unikać. Przybył z nieudanymi elementami na ekranie LED, co utrudniało czytanie, a niektóre jego wyniki były niepokojąco niskie, zanim poddał się testowi high-low. Kolejna jednostka AlcoDigital, która umożliwia użytkownikom zmianę czujnika alkoholu w wydychanym powietrzu, ale jest to półprzewodnik.Al7000 jest dostarczany z twardą obudową i przewodem ładowania adaptera samochodowego.

Piwo w Wielkiej Brytanii ma długą historię, idąc tak daleko, jak Abbey warzenia piwa w średniowieczu i chłodny klimat marynaty sprawia, że bardziej delikatne z złożonych aromatów. Nikt nie dbał o pijanych konnych powozów i związanych z nimi niebezpieczeństw. Jedną z pierwszych osób, które próbowały zmierzyć poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, był doktor Emil Bogen, pracujący w Los Angeles. W grupie Akcesoria Samochodowe – Testery Alcohol w różnych stawkach oferowane jest wiele produktów.

Kupiłem ten Alcosense Lite 2, aby zastąpić Czujnik oddechu Alcosafe KX6000S, który mam od kilku lat, ale nie dawał już wiarygodnych odczytów. Jest to kompaktowe urządzenie tak łatwe do przenoszenia w torebce lub schowku na rękawiczki itp. Przejrzysty wyświetlacz i bardzo łatwy w użyciu, jedynym problemem, o którym wspomniałbym, był mały przełącznik / Przycisk do ustawiania limitów dla Twojego kraju. Aby być uczciwym, nie było to duże kłopoty, ponieważ jest to preset dla Wielkiej Brytanii i wszystko, co musiałem zrobić, to dostosować limit % BAC dla Szkocji i zrobiłem to bez większego problemu. Muszę dodać, że instrukcje, które pochodzą z Lite 2 są genialne, bardzo jasne i łatwe do naśladowania, z dobrym wyjaśnieniem, jakie są limity dla różnych krajów; coś, czego instrukcje mojej drugiej jednostki poważnie brakowało. Kupiłem to jako prezent dla mojego męża, ponieważ zawsze chciał czegoś takiego.

W Anglii, Walii i Irlandii Północnej dozwolone jest 35 µg alkoholu na 100 ml oddechu, 80 mg na 100 ml krwi lub 107 mg na 100 ml moczu . Kup Poradniki zakupowe od osłon szyb samochodowych po Kamery samochodowe, zebraliśmy najlepsze produkty na rynku. Poszedłem dalej i dostałem go po obejrzeniu testu grupowego Auto Express, który wygrał w zeszłym tygodniu. To świetny kawałek zestawu i duży skok od modelu Elite, który miałem wcześniej.

Alkomat przyszedł w naprawdę ładnym pudełku, ze specjalną miękką torbą, z bateriami i dyszami. Jest to małe i przydatne urządzenie i zmieści się w kieszeni. Alkomat Cyfrowy AlcoDigital Platinum Fuel Cell jest naszym zdaniem najlepszym alkomatem cyfrowym do kupienia.