Jak Elektryczne Szczoteczki Do Zębów Ładują Się Przez Plastik?

Szczoteczki elektryczne mogą czyścić zęby i dziąsła lepiej niż ręczna szczoteczka do zębów, usuwając więcej płytki nazębnej, aby zapobiec chorobom zębów. Dzisiejsze Szczoteczki elektryczne są wyposażone w najnowsze technologie, takie jak kontrola ciśnienia i ulepszony projekt wybielania. Wybieraj spośród zasilanych bateryjnie, ładowalnych, a nawet elektrycznych szczoteczek do zębów dla dzieci i aktualizuj już dziś, aby uzyskać różnicę, którą możesz zobaczyć i poczuć. Technologia szczoteczek do zębów nabrała tempa, czyniąc ręczne szczoteczki do zębów przeszłością. Szczoteczki elektryczne nie tylko ułatwiają mycie zębów, ale również zapewniają najnowocześniejsze czyszczenie. Niektóre z najlepszych modeli, takie jak szczoteczka elektryczna Oral B, oferują poważne specyfikacje, które sprawią, że ty i twój dentysta będziecie szczęśliwi.

Najlepsza Elektryczna Szczoteczka Do Zębów, jaką możesz teraz kupić, to ProClinical 250 + firmy Colgate (£25). Nie tylko jest znakomity, ale jest kompaktowy i pomimo braku innych funkcji szczotki ma poręczny timer. WIRED przetestował kilkanaście szczotek elektrycznych wiodących marek i start-upów, aby zmniejszyć je do tych, które oferują najlepsze czyszczenie za pieniądze. Podobnie jak w przypadku wszystkiego zasilanego bateryjnie, wiele pędzli jest teraz wyposażonych w aplikacje towarzyszące i Łączność Bluetooth, które pomagają śledzić szczotkowanie, a nawet identyfikować potencjalne problemy.

Ryan ’ S World Battery Powered Toothbrush In Hand

Poruszaj się powoli od zęba do zęba, upewniając się, że szczotkujesz szczególnie pomiędzy nimi, aż wszystkie powierzchnie zębów zostaną pokryte. Testy i badania kliniczne wykazały, że niektóre Szczoteczki elektryczne są lepsze niż szczoteczki ręczne w usuwaniu podstawowej przyczyny próchnicy i chorób dziąseł, tj. Ulepsz swoją poranną rutynę dzięki naszej nowej kolekcji elektrycznych szczoteczek do zębów.

Tymczasem dołączona ładowarka nie tylko ładuje szczoteczkę do zębów, ale także telefon przez USB. Jest to kosztowna szczoteczka do zębów, choć teraz pojawia się w sprzedaży ze względu na wydanie najnowszego modelu, a jeśli w pełni wykorzystasz aplikację, przenosi całą koncepcję inteligentnej szczoteczki do zębów na inny poziom. Jest to najdroższa szczoteczka do zębów, jaką kiedykolwiek testowaliśmy, ale dzięki pakietom inteligentnych funkcji, nowej konstrukcji, znacznie ulepszonemu ładowaniu i nowemu systemowi napędowemu, jest to krok naprzód od poprzedniego flagowego modelu Genius X.

  • Jego pięć trybów czyszczenia pokrywa wszystkie najczęstsze potrzeby szczotkowania, pozostawiając prawie wszystkie testery z znacznie czystszymi zębami, i jest dostępny w kolorze różowego, białego, czarnego lub różowego złota.
  • Podobała nam się również podstawka telefonu wbudowana w futerał na szczotki, więc nie musieliśmy niepewnie równoważyć telefonu z myciem rąk podczas mycia.
  • Tak więc nie tylko silnik napędza obrót włosia, ale także wykorzystuje część tej energii, aby delikatnie wibrować główkę szczoteczki w tym samym czasie.
  • Jego żywotność baterii jest doskonała, dając ponad trzy tygodnie soku, zanim miga wskaźnik ładowania, i jest wyposażony w podstawę ładującą USB dla wygody on-the-go.
  • Wiele najnowszych modeli to robi i mogą być naprawdę przydatne w pokazaniu, których części ust brakuje, jak długo szczotkujesz, nagrywasz krwawienie z dziąseł lub czy wyczyściłeś język.

Jeśli planujesz trzymać ładowarkę pod ręką, a bateria stale doładowywana, mniej ważne jest wybranie modelu z potężną baterią. Ale jeśli wolisz trzymać ładowarkę spakowaną lub chcesz zabrać szczoteczkę ze sobą na długie podróże bez ładowarki, poszukaj szczoteczki do zębów z długotrwałą baterią. Pulsujące-niektóre obrotowe i obrotowo-oscylujące Elektryczne Szczoteczki Do Zębów pulsują, aby głowa poruszała się do tyłu i do przodu względem zębów podczas wirowania. Pomaga to usunąć płytkę nazębną i jest technologią, która zwykle znajduje się na droższych obrotowych szczotkach. Tryby szczotkowania i głowice-zróżnicowane tryby i głowice mogą zapewnić dopasowane wrażenia szczotkowania. Od tych przeznaczonych do wybielania lub wrażliwych zębów, do tych przeznaczonych dla osób noszących Aparat ortodontyczny, wysokiej klasy szczotki często mają wybór.

Philips Sonicare Hx9611

Ma więcej niż wystarczająco dużo funkcji dla nawet najbardziej skrupulatnych szczoteczek – cztery tryby szczotkowania, dwuminutowy timer i poważnie imponujący trzytygodniowy czas pracy na baterii. Elegancki design nie różni się od szczoteczki Philips Sonicare Prestige i chociaż nie czuje się tak premium, jest to doskonała szczoteczka do zębów w bardzo dobrej cenie. Umieść główkę szczoteczki z włosiem na powierzchni zębów i ustaw pod kątem około 45° w kierunku krawędzi dziąseł.

Najlepsza Szczoteczka Elektryczna Do Usuwania Płytki Nazębnej: Oral

Należą do nich Kontrola kamienia nazębnego dla osób, które są podatne na gromadzenie się kamienia nazębnego i składników odczulających tych z wrażliwymi zębami. Pasty do zębów Total care zawierają substancje, które pomagają zwalczać choroby dziąseł, odświeżają oddech i pomagają zmniejszyć gromadzenie się płytki nazębnej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą najlepszych elektrycznych szczoteczek do zębów, wypróbowanych i przetestowanych przez redakcję GLAMOUR. Technologia czujników może również powiedzieć, czy używasz zbyt dużego ruchu lub nacisku, i jest wyposażona w futerał podróżny USB i szkło do ładowania indukcyjnego – chociaż, frustrująco, pełne naładowanie trwa prawie 15 godzin. Fantastyczna szczotka do życia w XXI wieku, ale jeśli nie planujesz korzystać z aplikacji w celu poprawy higieny jamy ustnej, prawdopodobnie nie jest warta tych pieniędzy.

Jest zasilany technologią soniczną i oferuje pięciokrotne usuwanie płytki nazębnej z ręcznej szczoteczki do zębów. Jest dwuminutowy timer, ale nie ma czujnika ciśnienia – jednak uważam, że główka szczoteczki z miękkim włosiem jest szczególnie delikatna dla dziąseł. Podsumowując, jest to doskonała szczoteczka do zębów na poziomie podstawowym, która udowadnia, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby uzyskać świetne czyszczenie. Smart N można opisać jako sweet spot w zakresie Oral-B, dając funkcje, których nie zobaczysz na tańszym Pro N, ale ze znacznie mniejszą ceną niż Genius X lub io9. Dzięki oscylacyjnym główkom szczoteczek Oral-B zęby są gładkie i wypolerowane, a pięć różnych trybów, w tym pielęgnacja dziąseł, wybielanie i wrażliwe, zapewnia doskonałe czyszczenie.

Elektryczna szczoteczka do zębów powinna ułatwić dotarcie do tylnych zębów i zapewnić ich skuteczne czyszczenie. Należy również kontynuować inne obszary rutynowych zdrowia jamy ustnej, takich jak nitkowanie zębów i za pomocą płukania jamy ustnej. Mówiąc poważniej, Wiele osób używa elektronicznych szczoteczek do zębów, ponieważ uważają je za łatwiejsze. Mogą być bardzo pomocne dla osób niepełnosprawnych lub osób o ograniczonym ruchu.

Popularne Produkty W Elektryczne

Szczoteczki elektryczne oscylacyjne i dźwiękowe okazały się pracować jeszcze ciężej. Wrażliwe zęby to nie żart, więc jeśli szukasz szczoteczki, która sprawia, że wrażliwe zęby są ich głównym priorytetem, nie szukaj dalej niż seria elektrycznych szczoteczek do zębów Foreo. ISSA to nowoczesna szczoteczka elektryczna, która wykorzystuje technologię Sonic Pulse z nieporowatą silikonową główką do delikatnego czyszczenia zębów i dziąseł.

Jego hiper-nowoczesny design inspirowany jest japońską kulturą i jest wyposażony zarówno w standardową, jak i miękką główkę szczoteczki. Szczoteczka Y jest wygodniejsza i lepiej wyposażona w szczotkowanie górnych zębów i chociaż możesz nie chcieć całkowicie porzucić swojej elektrycznej szczoteczki do zębów, czyści zaskakująco dobrze w tym krótkim czasie szczotkowania. Możesz jednak dodać kolejną szybką sesję – nigdy nie czujesz się jak przeciążenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu jamy ustnej i podoba Ci się idea AI pomagająca Ci lepiej szczotkować, Seria Oral B iO jest dla Ciebie. Jeśli naprawdę chcesz wydać mnóstwo, Oral B iO Series 9 (£250) – najlepsza inteligentna szczoteczka do zębów-z pewnością zrobi wrażenie, ale Series 7 (£200) jest tańsza i nadal jest wyposażona w funkcje, które świetnie radzą sobie z podstawami.

Jednak tryby” czyste”,” białe „i” pielęgnacja dziąseł ” obejmują zakres wrażliwości dziąseł i zębów, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć odpowiedni tryb dla swoich ust. Naszym testerom spodobały się cztery różne tryby szczotkowania, które oferują konfigurowalne czyszczenie i doceniły imponującą trzytygodniową żywotność baterii. Nasza elektryczna szczoteczka winning jest tak delikatna jak ręczna, z głębokim czystym efektem sesji higienicznej. Jego szybkie wibracje soniczne popychają pastę do zębów i powietrze do Trudno Dostępnych miejsc, skutecznie usuwając płytkę nazębną, zmniejszając przebarwienia i odświeżając oddech.

Zbyt twarde i szybkie szczotkowanie szczoteczką elektryczną może trwale uszkodzić szkliwo zębów i spowodować recesję dziąseł. Ale Szczoteczki elektryczne mogą uszkodzić zęby i dziąsła tylko w ten sposób, jeśli nadmierne ciśnienie jest stosowane, więc zawsze upewnij się, że ruch szczoteczki zrobić całą ciężką pracę. Ma trzy tryby czyszczenia i jest zaskakująco delikatny dla dziąseł, ale nasi testerzy nie byli zachwyceni jego dużą owalną główką szczoteczki, która okazała się zbyt duża, aby wygodnie dotrzeć do wszystkich zębów. Mimo to spodobał im się elegancki design i był zadowolony z żywotności baterii.

Nie było tak satysfakcjonujące jak Philips jednak, ale biorąc pod uwagę zatokę w cenie nie jesteśmy aż tak zaskoczeni. Korzystanie z silikonowej główki szczoteczki wydaje się niezwykle dziwne, a po ataku doustnego B, możesz poczuć się trochę krótko zmieniony w dziale piszcząco-czystym, ale daj mu szansę, a naddźwiękowe pociągnięcia pędzla 11,000 na minutę czyszczą twoje zęby. Nie będzie to dla wszystkich, ale jeśli cierpisz na wrażliwe dziąsła, możesz naprawdę docenić miękkie podejście tutaj. Szczotka wyglądająca na ochraniacz zawiera 35 000 włókien nylonowych, które są ustawione pod kątem, aby skutecznie usunąć płytkę nazębną w tym samym czasie. Dostępne są 3 tryby szczotkowania, które zaczynają się od „miękkiego”, a następnie „normalnego” przed przejściem na „intensywny”, aby pomóc ci przyzwyczaić się do innego podejścia do szczotkowania.

To, jak często będziesz musiał wyciskać swoją elektryczną szczoteczkę do zębów, zależy od posiadanego modelu, ale ogólnie będziesz mile zaskoczony, jak długo Niektóre z nich mogą wytrzymać między ładowaniami. Na przykład szczotki Sonicare firmy Philips mogą trwać do trzech tygodni, podczas gdy inne marki mogą wymagać cotygodniowego ładowania. Tak czy inaczej, na pewno nie będziesz musiał martwić się o Podłączanie ich każdego dnia, w przeciwieństwie do smartfonów i smartwatches. Głowica szczoteczki okazała się zbyt duża dla niektórych testerów, a inni stwierdzili, że nie czyści między zębami tak dobrze, jak mieli nadzieję, ale jest to najlepszy zakup dla każdego, kto chce stopniowo wybielić zęby bez użycia ostrych chemikaliów. Z pomocą wyłącza się po dwóch minutach szczotkowania, a jego ładowanie trwało dobrze podczas testu, a większość testerów planuje go ponownie użyć. Ta soniczna szczoteczka do zębów ma światło LED UV, które reaguje z batonem dwutlenku tytanu w uchwycie, tworząc jony, które tłumią bakterie powodujące płytkę nazębną.

Elektryczne szczoteczki do zębów, w których wibruje włosie, umożliwiają więcej mikroruchów za każdym razem, gdy przesuwasz szczoteczkę po zębach. Regularne wymiany głowicy szczoteczki są bardzo zalecane, podobnie jak regularne czyszczenie samej szczoteczki do zębów, aby uniknąć gromadzenia się prochu. Większość elektrycznych szczoteczek do zębów jest standardowo wyposażona w kilka części zamiennych w pudełku, ale łatwo jest zamówić je online, gdy się skończy. Jeśli masz dość aparatów ortodontycznych, implantów lub mostów, które przeszkadzają ci w szczotkowaniu, skorzystaj z tej sprytnie zaprojektowanej szczoteczki sonicznej. Jest wyposażony w trzy różnej wielkości głowice szczotek, które pomagają dokładnie czyścić zęby i dziąsła, a siedem trybów czyszczenia pozwala na delikatne i bardziej ścierne szczotkowanie zgodnie z Twoimi potrzebami. Na testach znalazłem go dobrze wyczyszczony – nie mam żadnych skarg na ten front, poza tym, że byłoby miło mieć wiele opcji prędkości do wyboru.

Nić z wyjątkową mocą z Philips AirFloss, aby usunąć do 99.9% więcej płytki nazębnej i uzyskać czystość, która jest tak skuteczna jak nici sznurkowe, poprawiając zdrowie dziąseł w ciągu zaledwie 2 tygodni. Elektryczna Szczoteczka Do Zębów Sonicare for Kids i interaktywna aplikacja sprawią, że czas szczotkowania Twojego dziecka będzie czymś, na co możesz czekać. Dołącz do 98% rodziców, którzy twierdzą, że Sonicare inspiruje ich dzieci do szczotkowania lepiej i dłużej.

Wiele najnowszych modeli to robi i mogą być naprawdę przydatne w pokazaniu, których części ust brakuje, jak długo szczotkujesz, nagrywasz krwawienie z dziąseł lub czy wyczyściłeś język. Uzyskanie dzieci do dobrego czyszczenia zębów rzadko jest łatwe, ale przyzwoita szczotka elektryczna może pomóc, a ta sprawi, że też będzie zabawna. Interaktywna aplikacja Bluetooth sprawia, że postać błyszcząca, która kocha tylko czyszczenie zębów, jest w centrum akcji na Twoim urządzeniu. Cóż, bądź pewny, że odrobiliśmy zadanie domowe, aby pomóc Ci wybrać odpowiednią szczoteczkę do zębów.

Szczoteczki soniczne Mają Głowice w kształcie rombu lub owalu i mogą osiągać do 24 000 do 40 000 wibracji na minutę, dzięki czemu ich ruchy są szybsze niż modele oscylacyjne. Pomagają oczyścić większą powierzchnię, ponieważ każdy płyn w jamie ustnej jest wymuszany między zębami a linią dziąseł przez silne wibracje. Szczoteczki oscylacyjne mają okrągłe główki, które mogą sięgać do tyłu zębów i skutecznie usuwać płytkę nazębną.