Jak Kupić Najlepszą Golarkę Elektryczną

Wyszukaj bezpieczne maszynki do golenia z długimi i/lub teksturowanymi uchwytami, aby zapewnić lepszą przyczepność i obsługę maszynki. Jeśli zdecydujesz się użyć go pod prysznicem, woda i para sprawią, że znacznie mniej prawdopodobne będzie podrażnienie i / lub oparzenie brzytwy. Foliowe golarki elektryczne mają proste głowice, które używają ostrzy oscylacyjnych, znanych również jako Frezy, pod „folią” do cięcia włosów. Folia odnosi się do cienkiej warstwy metalu, otworowanej w celu utworzenia określonego wzoru siatki, która obejmuje Frezy. Folia przechwytuje włosy dziurami, przycinając je blisko skóry i oferując bliskie golenie.

Szklany uchwyt siedzi wygodnie i bezpiecznie w dłoni, nawet gdy jest mokry. System trzech ostrzy z listwą smarującą aloes i witamina E, wyjątkową zaletą Extreme 3 Sensitive jest to, że ostrza są elastyczne, co po dodaniu do obrotowej głowicy prowadzi do zaskakująco Bliskiego golenia. Proste maszynki do golenia wymagają pewnych umiejętności, ale zrób je dobrze i zapewnij najbliższe golenie. Prawie każda Maszynka Do Golenia, którą można kupić w lokalnej aptece lub dostać dostarczone do drzwi jest znany jako brzytwa bezpieczeństwa. Jego ostrza będą wyposażone w osłonę ochronną, która powstrzyma cię od łatwego cięcia skóry. Proste maszynki do golenia nie oferują takiej samej ochrony i jako takie są zwykle najlepiej pozostawić profesjonalistom fryzjerskim.

  • Ponieważ skóra wokół bikini jest wrażliwa, użycie narzędzia do golenia specjalnie zaprojektowanego do usuwania owłosienia łonowego może pomóc zapewnić dodatkową ochronę przed oparzeniami, uderzeniami i podrażnieniami skóry.
  • UpCircle jest znany ze swoich przyjaznych dla środowiska produktów bez odpadów, a jego brzytwa bezpieczeństwa nie różni się.
  • Okazało się, że metalowa konstrukcja była dość ciężka, ale dawała bardzo bliskie golenie bez podrażnień na skórze.
  • Golący Gigant Gillette ma również własną usługę subs, chociaż jest droższa, a ostrza dostarczane są regularnie za pośrednictwem Amazon.
  • Idealny do walki nóg, pod pachami lub okolic bikini bez konturowania pod niewygodnymi kątami, Elektryczne maszynki do golenia wydają się być drogą do przodu.

Trymer pop-up pomógł zdefiniować wąsy i bokobrody z przyjemną precyzją, a także jest całkowicie wodoodporny i ma imponującą żywotność baterii 90 minut. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na krem do golenia, balsam czy żel, dobrym pomysłem jest zmiękczenie włosów w celu lepszego golenia. Nakładanie pędzla do golenia może pomóc w uzyskaniu pełnego krycia, a pozostawienie go na kilka minut może pomóc w dalszym zmiękczeniu włosów. Usuń zamieszanie związane z dodawaniem ostrzy zamiennych do listy zakupów za pomocą Estrid. Usługa, która obiecuje usprawnić Twoje potrzeby związane z zakupami kosmetycznymi.

Uchwyt Feather Artist Club Dx Dark Wood

W połączeniu z pianką do golenia lub kremem, maszynki do golenia na mokro są skutecznym sposobem na uzyskanie zarówno pełnej twarzy, jak i precyzyjnego golenia. Nie zapomnij o pielęgnacji i czyszczeniu narzędzi do golenia po goleniu. Możesz szybko wypłukać wszelkie pozostałości mydła z uchwytów szczotki i maszynki do golenia i wytrzeć do sucha szmatką. Szczotki należy spłukać pod kranem w maksymalnej temperaturze 45⁰C( 115FF), dbając o to, aby pozostałości mydła zostały całkowicie usunięte ze środka główki szczotki, szybko wstrząsnąć szczotką i powiesić do wyschnięcia.

Niezależnie od twoich priorytetów – golenia pod prysznicem, walki z owłosieniem na ciele, a nawet blaknięcia dekoltu na brodzie, Golarka elektryczna zrobi to dobrze dla Ciebie. Większość golarek elektrycznych wymaga czyszczenia, aby pozbyć się ciętych włosów i cząstek skóry. Możesz to zrobić ręcznie, szczotkując lub dotykając zarost, ale przekonasz się również, że wiele golarek można czyścić pod bieżącym kranem.

Wrastające włosy są zwykle spowodowane przez pójście w kierunku wzrostu włosów i, jak na ironię, przez maszynki do golenia. Plastikowe maszynki do golenia często mają większą przyczepność niż metalowe, gdy są mokre, ale dopóki jesteś świadomy utrzymania dobrej przyczepności, nie powinno być żadnych problemów! Podczas gdy mężczyźni mogą łatwiej utrzymać suche ręce podczas golenia przy umywalce, golenie nóg pod prysznicem może oznaczać, że rękojeść maszynki jest śliska. Jeśli uważasz, że może to być dla Ciebie problem, poszukaj maszynek z powłokami gumowymi lub teksturowanymi uchwytami, które zapewnią lepszą przyczepność. Podczas używania brzytwy bezpieczeństwa, do nóg lub w inny sposób, ważne jest, aby ostrze było ostre. Minimalizuje to wszelkie podrażnienia i pomaga uzyskać bliskie golenie bez nacięcia.

Brzytwa Trumana

Przez trzy tygodnie 71 mężczyzn o różnej długości zarostu i typie włosów wypróbowało gamę golarek elektrycznych. Zauważyli, jak blisko i gładko było golenie, a także jak dobrze każdy manewrował wokół linii szczęki i podbródka. Ocenili również, jak łatwo można je skonfigurować i używać oraz czy powodują podrażnienia skóry. Oryginalna brzytwa Harry ’ ego, Truman, może nie została zaprojektowana specjalnie dla kobiet, ale naprawdę jest jedną z najlepszych, jakich kiedykolwiek używaliśmy. Rękojeść-oferowana w trzech odcieniach-składa się z gumy, która sprawia, że jest miękka w rękach i łatwa do uchwycenia, nawet gdy jest mokra. Jest lekki, ale wykonuje swoją pracę za pomocą pięciu ostrzy do ścisłego golenia, bez zadrapań i oparzeń.

Ekran LCD pokazuje wszystkie informacje, które musisz wiedzieć, takie jak ilość soku, który został, i istnieje wiele załączników, które zostały zaprojektowane, aby zapewnić Ci ostateczne golenie. Możesz wybrać jedną z trzech różnych ustawień golenia, a czujniki wykrywają gęstość brody i odpowiednio dostosowują moc. Dla osób narażonych na wypadki firma Wahl stworzyła to „Odporne na życie” urządzenie zaprojektowane, aby wytrzymać wszelkie uderzenia lub uderzenia. Testerzy zgodzili się i byli zadowoleni z dokładnego golenia, szczególnie przed dłuższym zarostem.

Zastosowanie zwykłej maszynki do nabojów jako kontroli dla każdego testu (czego jeszcze bym użył?), każda recenzowana brzytwa przeszła do walki o supremację usuwania zarostu. Każdy mężczyzna potrzebuje dobrej maszynki do golenia na mokro – niezależnie od tego, czy uprawiasz najbardziej krzaczaste brody, czy wolisz gładko ogolony wygląd, oferują one po prostu najbliższe cięcie. Plastikowe maszynki do golenia i pianki w puszkach to szybkość i wygoda, reprezentują człowieka zawsze w pośpiechu, bez czasu na robienie rzeczy, jak powinien. Tradycyjny sprzęt do golenia na mokro mówi, że jest to dżentelmen, który nie pędzi za własnym ogonem, ma czas, aby robić rzeczy prawidłowo i za to czerpie korzyści.

Jak Pozbyć Się Oparzeń Brzytwy

Następnie opisz, jak często chcesz wspomniane wkłady, co zależy od tego, jak często się golisz-raz w miesiącu, co sekundę lub co trzeci miesiąc. Zależy to od tego, czy używasz go codziennie, kilka razy w tygodniu lub raz w tygodniu. Nie ma żadnych zobowiązań, anulujesz je w dowolnym momencie, a nawet możesz dodać stylowe etui podróżne. Ta skuteczna, niedroga Golarka rotacyjna firmy Remington zapewnia dobre golenie, biorąc pod uwagę jego średnią cenę rynkową. Nasz recenzent stwierdził, że wystarczy kilka przejazdów po skórze, aby ogolić włosy blisko, choć nie były one tak szybkie i gładkie jak modele Braun Series 9. Odkryliśmy, że ta golarka może działać równie szybko na szerokim obszarze zarostowym, jak niektóre z jego znacznie droższych rywali.

Golenie bliższe – ostrza maszynek o podwójnej krawędzi są ostrzejsze i golą się bliżej niż nowoczesne wkłady z wieloma ostrzami. Dzięki goleniu w wielu „podaniach” możesz zdecydować, jak blisko chcesz się ogolić. Z drugiej strony Maszynka Do Golenia z podwójną krawędzią jest wykonana z litego metalu i przy odpowiedniej pielęgnacji może trwać całe życie. Jedynym elementem, który wymaga wymiany, jest ostrze, które po użyciu można zaoszczędzić i umieścić w recyklingu metalu. Jeśli użyjesz prostej brzytwy, korzyści dla środowiska mogą być jeszcze większe, ponieważ nic nie jest wymieniane, ostrze jest ostrzone przed każdym użyciem za pomocą skórzanej strofy. Mamy również przewodnik na temat bezpieczeństwa maszynki do golenia dla kobiet, jeśli szukasz jeszcze więcej najlepszych wskazówek!

Złuszczaj wcześniej, pomoże to usunąć martwy naskórek, zmniejszając ryzyko wrastania włosów. Typowa maszynka do golenia będzie miała uchwyt krótszy niż nowoczesne maszynki do golenia. Dla mężczyzn z dużymi rękami lub dla tych, którzy wolą długi uchwyt, dostępne są bezpieczne maszynki do golenia z długimi uchwytami. Przytrzymaj brzytwę na samym końcu uchwytu, używając tylko kciuka i czubków palców.

Ostrza MÜHLE są średniej ostrości-dobrze nadają się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych DE golarek. W dzisiejszych czasach coraz więcej facetów uprawia trochę zarost, a w MÜHLE wszyscy jesteśmy za wolnością zarostową! Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, brzytwa DE, podczas gdy idealna dla tych, którzy są po bliskim goleniu, jest również doskonałym narzędziem dla brodatej społeczności. Pojedyncze ostrze pozwala na czyste linie-świetnie nadaje się do łatwego kształtowania brody w domu. Regulowane maszynki do golenia są idealne dla bardziej doświadczonych golarzy, którzy chcą ustawić swoją maszynkę dokładnie tak,jak chcą. Poprzez regulację pokrętła na żyletce szczelina ostrza jest zwiększana lub zmniejszana.

Golenie jest blisko i gładkie, ale brak teksturowanego uchwytu oznacza, że jest trochę bardziej poślizg w dłoni – zwłaszcza gdy jest pokryty wodą i kremem do golenia. Wygląda na to, że biz jest świetny do podróży i ma świetną cenę dla początkujących. Cóż, po pierwsze, ręczna Maszynka Do Strzyżenia Włosów bardzo blisko skóry (ponieważ używasz ostrza bezpośrednio na ciele), daje to bliskie golenie i gładkie wykończenie.

Maszynka jest wyposażona w pięć ostrzy, które łatwo dostosowują się do różnych obszarów ciała. Przez trzy tygodnie 71 mężczyzn o różnej długości zarostu i typie włosów wypróbowało szereg elektrycznych maszynek do golenia. Oceniali, jak blisko i gładko było golenie, a także jak dobrze każdy manewrował wokół linii szczęki i podbródka. Ocenili również, jak łatwo można je założyć i używać oraz czy zauważyli jakiekolwiek podrażnienia na skórze. Wiele ostrzy pomaga rozprowadzać ciężar dłoni, naciskając w dół, zapewniając równomierne pokrycie przy bliskim goleniu.

Istnieją trzy ustawienia dla pożądanej długości – chociaż warto zauważyć, że głowa jest mała, więc korzystanie z niej może być długim procesem. Dobrej jakości pędzelek do golenia i mydło do golenia przywołują na myśl staroświecki Luksus, wyobrażając sobie proces ręcznego tworzenia ciepłej piany i nakładania jej Na twarz. Kiedy masz umywalkę wyłożoną klasyczną maszynką do golenia, szczotką i mydłem, nie możesz pomóc, ale czujesz się jak wyrafinowany dżentelmen.

Ponadto, z naszego doświadczenia wynika, że produkty jednorazowego użytku zapewniają najniższą możliwą jakość golenia i największe prawdopodobieństwo zadrapań i podrażnień skóry. Ponadto, ponieważ do produkcji metalowych ostrzy nie używa się plastiku, a zazwyczaj są pakowane w papier, odpady są mniej szkodliwe dla środowiska. Najlepsze golarki elektryczne zapewnią ci dokładne golenie w krótkim czasie, a także pozostawią twoją skórę gładką i nieskazitelną. Ale golarki elektryczne mogą być bardzo drogie i nie wszystkie zapewnią ci tak bliskie lub wygodne golenie. Ręczną maszynką do golenia często skrobasz skórę, usuwając za każdym razem cienką warstwę.

Jako jeden z najbardziej podstawowych elementów męskiego zestawu do pielęgnacji, dobra maszynka do golenia nie powinna kosztować ziemi. Płacisz za wysokiej jakości rękojeść z dobrze ocenianą przyczepnością i równowagą oraz zestaw ostrzy, które z łatwością przeczesają Twój zarost. Wszystkie wymienione tutaj ostrza przechodzą te testy, nie pozostawiając pokaźnej dziury w kieszeni. Zwłaszcza jeśli jesteś inteligentny i kupujesz zamienniki we względnej ilości. Jeśli chcesz zainwestować w pełne doświadczenie fryzjerskie, wybierz zestaw, który zawiera wysokiej jakości pędzel do golenia i krem do golenia.

Uchwyt może być mini, ale nadal jest bardzo łatwy do uchwycenia – i odkryliśmy, że jest łatwiejszy w użyciu na obszarach takich jak pachy i linia bikini. Aby zapobiec uderzeniom brzytwy i cięciu włosów przy minimalnym podrażnieniu, stosuje się ostrze z podwójną krawędzią, ponieważ może stworzyć znacznie wygodniejszy kąt cięcia. Większość Podwójnych Ostrzy krawędzi jest umieszczana między płytą ochronną dla bezpieczeństwa i płytą grzebieniową dla precyzji.