Jak Kupić Najlepszą Szczoteczkę Elektryczną

Szczoteczki elektryczne mogą pomóc w czyszczeniu zębów lepiej niż ręczne szczotkowanie, a czyste zęby mogą nawet pomóc ci żyć dłużej, a nie tylko uśmiechać się jaśniej. Okazuje się, że nie potrzebujesz zębów, aby mieć elektryczną szczoteczkę do zębów, a ta szczoteczka od Foreo została zaprojektowana, aby pomóc 0-5-tkom rozwinąć miłość do szczotkowania i stworzyć nawyk, który, miejmy nadzieję, przyjmie w późniejszych latach. Podobnie jak w przypadku gamy Foreo dla dorosłych, Ta szczotka wykorzystuje silikonowe włosie, które jest miękkie na dziąsłach i zębach mlecznych, a szczotka ma tryb masażu, który może złagodzić problemy z ząbkowaniem. System pomiaru czasu „quadpacer” dzieli usta na ćwiartki i brzęczy, gdy nadszedł czas, aby przejść do następnego kwadrantu, a czujnik ciśnienia upewnia się, że nie uszkadzasz linii dziąseł. Ta szczotka naprawdę trafia w słodki punkt między dostarczaniem najbardziej przydatnych osiągnięć w technologii szczoteczek do zębów w naprawdę dobrej cenie. Ma tylko trzy „tryby szczotkowania”, co jest praktycznie podstawowe w dzisiejszych czasach, gdy niektóre z droższych pędzli pakują się w siedem i więcej.

Cóż, w 2013 roku, test stwierdził, że szczoteczki oscylacyjno-obrotowe wypadały lepiej, ale w 2010 roku podobne badanie faworyzowało modele soniczne, podczas gdy wiele prób oceniało je równie dobrze w usuwaniu płytki nazębnej. Jedną z rzeczy, co do których dentyści z całego serca się zgadzają, jest to, że elektryczna szczoteczka do zębów jest znacznie lepsza niż ręczna szczoteczka do zębów. Ale będziesz musiał częściej zmieniać głowy – ogólna rada jest co najmniej co trzy miesiące. Niektóre z nowszych głowic szczoteczek elektrycznych mają wskaźniki zmiany kolorów, które ostrzegają cię, gdy wymaga wymiany.

Elektryczne szczoteczki do zębów są urządzeniami akumulatorowymi, zaprojektowanymi tak, aby były długotrwałe i ułatwiały dokładne czyszczenie zębów. Tutaj na eBay można znaleźć gamę elektrycznych szczoteczek do zębów wiodących marek, w tym Oral B, Panasonic i Philips Sonicare. Jest drogi, ale twoje usta podziękują ci za inwestycję, jeśli wybierzesz Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 (£200). Połączenie pięciu trybów czyszczenia, trzech ustawień intensywności i czterech różnych głowic oznaczało, że spędziliśmy wieki szczotkując, wybielając, polerując, a nawet czyszcząc język. A to jeszcze zanim dotarliśmy do inteligentnych funkcji aplikacji i schludnych akcentów, takich jak alerty o wymianie główki szczoteczki.

Philips Hx6064

Wykorzystuje granularne mapowanie, które zostało ulepszone od czasu Genius X, dzięki czemu można precyzyjniej wskazać określone obszary jamy ustnej i śledzić postępy na żywo za pośrednictwem aplikacji. Postęp jest śledzony za pomocą czujników w pędzlu, które zostały przeszkolone za pomocą algorytmu i, gdy są używane w połączeniu z aplikacją, mogą wyróżniać obszary wymagające poprawy w czasie. Szczotki ręczne są oczywiście tańsze niż szczotki elektryczne, podczas gdy Szczoteczki elektryczne stały się bardziej przystępne z biegiem lat, dobra Szczoteczka Elektryczna nadal będzie kosztować nieco poniżej £30, a głowice zamienne mogą być drogie. Nie ma ani Quad pacer ani czujnik ciśnienia, oba, których możemy się spodziewać w tym punkcie cenowym, ale ma trzy głowice szczotek, ładowarkę i etui podróżne. Czy ten oh-tak-Instagrammable model jest wart tylko nieśmiały £150 jest kwestią do dyskusji; oferuje 16 tryby szczotkowania i quad pacer, ale nie ma czujnika ciśnienia lub kompatybilnej aplikacji.

Możesz wyposażyć się we wszystkie najbardziej fantazyjne nowe elementy odzieży męskiej, które lubisz, najlepszym sposobem na poprawę pewności siebie jest rozpoczęcie od uśmiechu, a do tego potrzebujesz dobrej szczoteczki elektrycznej. Poza estetyką, olśniewający uśmiech wskazuje na lepszą higienę zębów i wszechstronne zdrowie, ponieważ dolegliwości związane ze zdrowiem jamy ustnej, takie jak choroby dziąseł, mogą prowadzić do bardziej poważnych schorzeń w dół linii . Ta szczotka podwaja się jako flosser wody, aby rutynowe pielęgnacji jamy ustnej bardziej dokładne i pomóc w zdrowiu dziąseł.

Mają działanie szczotkowania od 2500 do 8000 obrotów na minutę i mają więcej zmian kierunku niż szczotka soniczna. Chcę to kochać, ale nie jestem pewien, czy tak, ponieważ głowa jest dość szeroka, a silikonowe włosie trochę skrzypi. Ma ogromny zakres 16 różnych ustawień prędkości, chociaż nie są one rozdzielone na dedykowane „tryby” jako takie, i rzeczywiście okazało się, że 16 to zbyt wiele. Posiada timer interwałowy, który monituje, aby przenieść się do innego obszaru jamy ustnej co 30 sekund do dokładnego czyszczenia, ale ponownie bez czujnika ciśnienia.

Według ekspertów dentystycznych, sposób szczotkowania jest ważniejszy niż to, czym szczotkujesz. Aby uzyskać najlepsze czyszczenie z elektrycznej lub zwykłej szczoteczki do zębów, musisz dokładnie i systematycznie czyścić wszystkie zęby wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli szczoteczka elektryczna jest bardziej angażująca dla Twojego dziecka, może pomóc w dobrym czyszczeniu jamy ustnej i ustawić zdrowe nawyki. Jeśli ból zębów powstrzymuje cię od wypróbowania elektrycznej szczoteczki do zębów, rozważ ten delikatny model soniczny, zaprojektowany przez duet dentystów.

Twierdzi, że czyści głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł, usuwając do 99,9% płytki nazębnej. Ta elegancka szczoteczka soniczna zapewnia uderzające wibracje 62,000 na minutę, usuwając do 10 razy więcej płytki nazębnej w ciągu dwóch tygodni,niż instrukcja może zebrać. Jego włosie jest miękkie i elastyczne-świetnie, jeśli cierpisz na wrażliwość – a jego dwuminutowy timer jest podzielony na 30-sekundowe interwały, aby upewnić się, że wszystkie ćwiartki ust zostaną odpowiednio Szczotkowane.

Nasz panel ocenił dwutygodniową żywotność baterii i futerał podróżny USB, który podwaja się jako ładowarka. Szkoda tylko, że nie ma czujnika ciśnienia, który powstrzyma nas od zbyt rygorystycznego szczotkowania. Posiada trzy tryby czyszczenia, w tym sensitive i whitening, i jest wyposażony w trzy głowice szczoteczki o różnych rozmiarach dla skutecznego i wygodnego użytkowania w całej jamie ustnej. Naszym testerom spodobała się jego moc czyszczenia, ogólna konstrukcja i długa żywotność baterii, a wszyscy planują kontynuować korzystanie z niego. Jedynymi wadami były wysokie dźwięki i zbyt czuły przycisk włączania / wyłączania. Wibruje z prędkością 31 000 pulsacji na minutę, co jest o wiele szybsze niż większość elektrycznych szczoteczek do zębów – więc prędkość może trochę potrwać.

Aplikacje mobilne – szereg elektrycznych szczoteczek do zębów ma Bluetooth, co oznacza, że mogą łączyć się z telefonem za pośrednictwem aplikacji, dzięki czemu otrzymasz dodatkowe dane na temat tego, jak szczotkować ząb. W przypadku niektórych aplikacji, takich jak Oral B, otrzymasz informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, a także wskazówki i instrukcje. Ale elektryczne szczoteczki do zębów są droższe niż ręczne, a znalezienie głowic zastępczych nie zawsze jest łatwe. Niektórzy ludzie zgłaszają, że są bardziej skoncentrowani podczas czyszczenia zębów za pomocą szczoteczki elektrycznej, a dzieci mają tendencję do znajdowania im więcej zabawy – zwłaszcza jeśli są związane z nimi aplikacje przyjazne dzieciom. Osoby z aparatem ortodontycznym mogą również łatwiej utrzymać zęby w czystości za pomocą elektrycznej szczoteczki do zębów.

  • Niektóre z najlepszych modeli, takie jak szczoteczka elektryczna Oral B, oferują poważne specyfikacje, które sprawią, że ty i twój dentysta będziecie szczęśliwi.
  • Nie ma ani Quad pacer ani czujnik ciśnienia, oba, których możemy się spodziewać w tym punkcie cenowym, ale ma trzy głowice szczotek, ładowarkę i etui podróżne.
  • Y-Brush (od £106) nie wygląda jak typowa szczoteczka elektryczna, ale obiecuje dać zęby dobre czyste w zaledwie 10 sekund.
  • Większość modeli pochodzi z wyborem głowic w pudełku, a zamienniki można kupić na Amazon dość tanio.
  • Nie było tak satysfakcjonujące jak Philips jednak, ale biorąc pod uwagę zatokę w cenie nie jesteśmy aż tak zaskoczeni.

Oral B Genius Pro 9000 oferuje sześć różnych trybów szczotkowania, które pasują do Twoich dziąseł, oraz wymienne główki szczoteczek-w tym czułą szczoteczkę i szczoteczkę do wybielania 3D. Posiada również łączność Bluetooth, aby zgłosić się do telefonu, dzięki czemu można skutecznie zarządzać rutynowego czyszczenia zębów. Aby pomóc osiągnąć i utrzymać zwycięski uśmiech, nie znajdziesz lepszego narzędzia niż wysokiej jakości Szczoteczka Elektryczna. Ponadto, ponieważ technologia pojawiła się na rynku, również estetyka, z mnóstwem innych kolorów do wyboru niż zwykły stary biały, lepiej wyglądające Ładowarki i zgrabne akcesoria, takie jak futerały podróżne.

Czy Szczoteczki Elektryczne Mogą Uszkodzić Moje Zęby?

Żywotność baterii jest całkiem przyzwoita, ale nie tak imponująca jak szczoteczka do pielęgnacji jamy ustnej Spotlight w górnym miejscu. Oczywiście, jak wszystkie gadżety, Szczoteczki elektryczne różnią się znacznie ceną. Ale tak długo, jak wiesz, ile chcesz wydać, można znaleźć dobre oferty na szczoteczki elektryczne. I podobnie jak wiele innych gadżetów w naszym życiu, chociaż mogą one rozpocząć się jako luksusowy zakup, szybko stają się preferowanym wyborem.

Jeden z najbardziej zaawansowanych szczoteczek do Zębów Oral-B, Ten najwyższej klasy model oferuje siedem trybów czyszczenia, w tym super sensitive,czyszczenie języka i wybielanie. Czujnik ciśnienia ma kolorowe lampki ostrzegające, jeśli szczotkujesz zbyt mocno, zbyt miękko lub dokładnie, a interaktywny wyświetlacz pokazuje dwuminutowy timer i przypomnienia o wymianie główki szczotki. Jest tańszy niż inne modele CrossAction, ale kompatybilny z tym samym standardem, 3d White, Sensitive, Precision i FlossAction heads. Zawiera czujnik ciśnienia, który spowalnia szczotkę i ostrzega o czerwonym świetle, jeśli naciskasz go zbyt mocno. Do wyboru mogą być tylko dwa tryby – codzienne czyszczenie i pielęgnacja dziąseł – ale okrągłe główki szczoteczek świetnie czyszczą zęby i dostają się do luk. Chociaż jest tańszy, zarządza tymi samymi impulsami 40,000 i oscylacjami 8,000 na minutę, co droższe szczotki Oral-B.

Wyłącza się po wykonaniu zwykłej dwuminutowej szczotki i pulsuje co 30 sekund podczas użytkowania, aby przypomnieć, aby umyć kolejną ćwierć ust. Tymczasem żywotność baterii jest genialna, z wystarczającą ilością ładunku, aby przetrwać dobry miesiąc szczotkowania przed ładowaniem przez USB. Świetna elektryczna szczoteczka do zębów za niewiele pieniędzy, nawet bez planów abonamentowych. Prawidłowo używana szczoteczka elektryczna nie powinna ranić dziąseł ani szkliwa, ale zamiast tego promować ogólny stan zdrowia jamy ustnej. Wiele osób jest winnych zbyt twardego szczotkowania, co z czasem może powodować nieodwracalne uszkodzenie szkliwa zębów i może powodować cofające się dziąsła, co również jest nieodwracalne. Niektóre Elektryczne Szczoteczki Do Zębów posiadają czujnik, który emituje kolorowe światło, gdy przykładany jest zbyt duży nacisk, powiadamiając użytkownika o delikatniejszym szczotkowaniu.

Najlepsze Smartfony Budżetowe, Które Udowadniają, Że Nie Musisz Wydawać Fortuny Na Jakość

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak szczotkujesz i ulepszasz, jest to pędzel dla Ciebie. Zbyt twarde szczotkowanie może zużyć dziąsła, więc delikatne ruchy są więcej niż wystarczające, aby wykonać zadanie. Będzie to dość oczywiste, jeśli szczotkujesz zbyt mocno, jeśli główki szczoteczek są frazzled, ale niektóre z bardziej zaawansowanych elektrycznych szczoteczek do zębów mogą nawet wykryć ciśnienie i ostrzec, aby zwolnić pedał trochę podczas szczotkowania. Ponadto Elektryczne Szczoteczki Do Zębów z obsługą Bluetooth, takie jak Oral-B SmartSeries, analizują nawet całą wydajność szczoteczki i dają wynik za pośrednictwem aplikacji tej marki. Pamiętaj jednak, że bez względu na to, jak zaawansowany technologicznie zamiennik szczoteczki do zębów wybierzesz, nadal będziesz musiał nić. Jego pięć trybów czyszczenia pokrywa wszystkie najczęstsze potrzeby szczotkowania, pozostawiając prawie wszystkie testery z znacznie czystszymi zębami, i jest dostępny w kolorze różowego, białego, czarnego lub różowego złota.

Szczoteczki Do Zębów Akumulatorowe

Zalecamy stosowanie obrotowej szczoteczki oscylacyjnej, która konsekwentnie wykazuje statystycznie istotne korzyści w porównaniu z ręcznymi szczoteczkami do zębów, jak pokazano w tej recenzji „Ręczne i zasilane szczoteczki do zębów”. Przy odpowiednim użyciu zarówno Szczotki ręczne, zasilane, jak i dźwiękowe mogą być skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Oferuje do dwóch tygodni ładowania i jest dostarczany zarówno z ładowarką wtykową, jak i walizką podróżną do ładowania na wakacje. Jest to tak skuteczne ,że nie musisz używać pasty do zębów (ale możesz, jeśli chcesz!).

Jest to proste i logiczne rozszerzenie istniejącej technologii szczoteczek do zębów i działa smakowicie. Aby upewnić się, że szczoteczka elektryczna wytrzyma próbę czasu, zalecamy regularne czyszczenie. Wypłukać głowicę szczoteczki i korpus elektryczny po każdym użyciu, aby usunąć nagromadzenie się pasty i nadmiar brudu. Pączek bawełniany może być również używany do docierania do trudniejszych obszarów, takich jak podstawa lub wilgotna ściereczka na twardsze zanieczyszczenia. Nadal opiera się na efekcie sonic pulse, aby wykonać zadanie i ma 16 prędkości i wbudowany timer zamknięty w minimalistycznym uchwycie.

Po zakończeniu czyszczenia dwie minuty pokaże również, które zęby wrócić do dokładniejszego czyszczenia. Czujnik ciśnienia – zbyt mocne naciśnięcie zębów może spowodować uszkodzenie dziąseł, więc niektóre elektryczne szczoteczki do zębów mają czujniki ciśnienia, które ostrzegają cię, gdy naciskasz zbyt mocno. Za tę cenę otrzymujesz ergonomiczną szczotkę, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że obudowa uchwytu zawiera dwie różne technologie. Istnieje dwuminutowy timer i trzy tryby czyszczenia (szczotka, nić lub szczotka + nić) z tym ostatnim, dając zęby solidne czyste i będzie jakiś sposób, aby zatrzymać poczucie winy za nigdy nicią dentystyczną. Diamondclean to elegancki dodatek Philipa do serii Sonicare o wysokim profilu, tak zwany, ponieważ ma na celu pulsowanie i przesuwanie głowicy szczoteczki z zawrotną szybkością, gdy porusza się po zębach. Wysyła pastę do zębów i wodę między zębami, podczas gdy głowica szczoteczki jest zajęta na każdym gromadzeniu się płytki nazębnej, dlatego prawdopodobnie byliśmy pod wrażeniem profesjonalnej jakości czyszczenia, szczególnie w trybie ” deep clean +”.

Wynika to głównie z faktu, że elektryczne szczoteczki do zębów oferują zakres ruchu, takich jak oscylacja i pulsacja, co daje głębsze czyszczenie i jest trudniejsze do powtórzenia ręcznie. Wśród osób z urządzeniami, które już miały dobre zdrowie jamy ustnej, poziom płytki nazębnej był mniej więcej taki sam, niezależnie od tego, czy używali elektrycznej szczoteczki do zębów, czy nie. Ale jeśli trudno jest oczyścić usta podczas terapii ortodontycznej, szczoteczka elektryczna może poprawić zdrowie jamy ustnej.