Jak Kupić Najlepszy Dash Cam

2-calowy ekran LCD ma tryb zdjęć, może być obsługiwany za pomocą sterowania głosowego, a także ma alarmy fotoradarów i ostrzeżenie o kolizji do przodu. Zniżka nie jest gwarantowana, a niektórzy dostawcy ubezpieczeń oferują zniżkę tylko dla kamer dash, które zapewniają lepszą jakość nagrania, więc skontaktuj się z poszczególnymi dostawcami ubezpieczeń, aby uzyskać szczegółowe informacje. Jakość nagrania jest dobrze oceniana, a kamera dash cam zawiera również systemy ostrzegania o prędkości i czerwonym świetle drogowym. TW-F770 łączy się z urządzeniami za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi, dzięki czemu nie ma ekranu w kamerze rozdzielczej, ale można go łatwo skonfigurować. Kamera BlackVue oferuje również inteligentny tryb parkowania, który pomaga odstraszać lub łapać złodziei, kontynuując filmowanie, nawet gdy pojazd nie jest używany. DR900S-2CH oferuje również pamięć masową w chmurze i możliwość zdalnego odprawy za pośrednictwem aplikacji.

Standardowe kamery samochodowe zwykle działają przez nadpisanie najstarszego materiału, gdy karta jest pełna. Nagrany materiał jest oznaczony czasem w sposób odporny na manipulacje, co czyni go doskonałym „świadkiem” każdego incydentu drogowego. W razie potrzeby możesz się nim łatwo podzielić, na przykład z policją lub firmą ubezpieczeniową. Włącza się automatycznie po uruchomieniu samochodu i stale rejestruje wszystko, co dzieje się na drodze.

Wolfbox Mirror Dash Cam

Kamera kabinowa z kolei ma obiektyw 140°, wystarczająco szeroki, aby umożliwić zamontowanie kamery w dowolnym miejscu na przedniej szybie i nagrywanie wysokiej jakości materiału wideo stamtąd. Dodatkowo do poprawy jakości nagrywania przyczynia się podwójny 6-szklany obiektyw o dużej przysłonie F1.8, który pozwala kamerze rejestrować krystalicznie czyste wideo w dzień iw nocy. Funkcja nagrywania nocnego jest tutaj również obecna, umożliwiając robienie przyzwoitych obrazów w kabinie, dzięki 4 diodom noktowizyjnym IR. Kamera na desce rozdzielczej zawiera również tryb monitorowania parkowania, aby oszczędzać energię. Przednia kamera to czujnik Sony STARVIS, który oferuje przyzwoity kąt widzenia 139 stopni i jakość 1080p zarówno dla przodu, jak iz tyłu oraz doskonałe widzenie w nocy. To również nagrywa z prędkością 60 klatek na sekundę, czego większość kamer dash nie oferuje.

Jeśli szukasz rejestratora jazdy, który jest tak dyskretny, jak to tylko możliwe, wybierz ten od firmy Garmin. Okazało się, że konfiguracja jest trudna – będziesz potrzebował smartfona pod ręką, aby pomóc w prawidłowym ustawieniu rejestratora. Podczas testu zarejestrowano wyraźny materiał w ciągu dnia, chociaż w nocy okazało się, że lampy uliczne i reflektory powodowały odblaski.

  • Jest to urządzenie z obsługą GPS, które nagrywa w rozdzielczości 1440p HD i oferuje najszerszy kąt widzenia w stopniach 180.
  • Wystarczy podłączyć kartę pamięci do komputera PC lub Mac i wyświetlić, skopiować lub usunąć pliki stamtąd.
  • Kamera łączy przedni i tylny obraz wideo, dzięki czemu końcowy efekt to wyraźny widok w obu kierunkach wyświetlany na jednym ekranie w jednym filmie, który nie zajmuje podwójnej pamięci – sprytne.
  • Posiada również kompatybilne porty, co pozwala na rozszerzenie urządzenia o dodatkowe kamery w późniejszym terminie.
  • Poza tym, dzięki szerokiej przysłonie f / 2.0 i zaawansowanemu czujnikowi Sony Starvis, gromadzi więcej światła i zapewnia ostry obraz w warunkach słabego oświetlenia, co pozwala wyraźnie zobaczyć małe szczegóły, w tym liczbę płytek.

Materiał został następnie wyświetlony w zalecanej aplikacji dla urządzenia, a także pobrany do komputera, aby sprawdzić jasność i szczegóły. Jeśli chcesz mieć kamerę, która robi absolutnie wszystko oprócz 4K, thinkware Q800 Pro jest dla ciebie. Oprócz fotografowania w wysokiej jakości 1440p z zaawansowanym noktowizyjnym, kamera ma również szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa.

Jest również bardzo łatwy w instalacji i obsłudze, więc jest to dobra opcja dla początkujących dash cam. Kąt widzenia-większość kamer samochodowych oferuje kąt widzenia 140 stopni, który jest podobny do ludzkiego oka. Poszukaj czegoś o wyższym kącie widzenia, jeśli desperacko chcesz ukryć to, co dzieje się z boku pojazdu.

To zwarta konstrukcja, ale mniejszy rozmiar sprawia, że przyciski po bokach obudowy są raczej małe – o czym należy pamiętać, jeśli masz niezdarne palce. Ekran 3in jest wrażliwy na dotyk, więc nie musisz grzebać, próbując znaleźć przyciski podczas podróży. Na obiektywie znajduje się również wbudowany filtr polaryzacyjny, który można obracać, aby zmniejszyć odblaski, co znacznie poprawia jakość materiału.

Top 10: Kamery Dash Poniżej £200 2020

Jeśli chcesz absolutnych najlepszych z najlepszych, będziesz chciał NextBase 622gw Dash cam. Oferuje nie tylko rozdzielczość wideo 4K i do 120 klatek na sekundę, ale także sterowanie głosowe, funkcję SOS awaryjnego i wiele innych. Jest to najbardziej modułowy produkt w grupie; GPS, tylna kamera i różne rozwiązania z przewodami zasilającymi są opcjonalnymi dodatkami. Zdecydowanie zalecamy połączenie kamery i zdalnej anteny GPS, ponieważ odblokowuje darmowe alerty fotoradarów, aby przejść wraz z innymi zaawansowanymi funkcjami, takimi jak odjazd pasa ruchu i ostrzeżenia o kolizji do przodu. Wi-fi-wi-fi umożliwia bezprzewodowe przesyłanie materiału z kamery do urządzenia – dzięki czemu nie trzeba go wyjmować i zabierać do domu.

Nowoczesne wysokiej jakości rejestratory kamer mają minimalny kąt widzenia 110, co pozwala im fotografować obraz / obraz niemal tak precyzyjnie, jak widzi to ludzkie oko w rzeczywistości. Rejestrowanie materiału kamerą samochodową o kącie widzenia szerszym niż 140 (wyższym niż 110 mierzonym poziomo) spowoduje zauważalne zniekształcenia geometryczne, zwłaszcza na krawędziach klatki obrazu. Tylna Kamera z kolei ma szerokokątny obiektyw 140°, Nie największy, ale wystarczająco, aby uchwycić większość szczegółów drogi. W trybie combo obie kamery zapewniają wyraźne nagranie panoramiczne, dzięki czemu nie przegapisz niczego ważnego przed lub za pojazdem. Krótko mówiąc, tryb parkowania umożliwia włączanie i nagrywanie kamery podczas parkowania. Tańsze kamery desek rozdzielczych po prostu pozostaną włączone i będą nagrywać w sposób ciągły, w porównaniu z bardziej premium kamerami, które mają dedykowany tryb parkowania, który jest aktywowany po okresie bezczynności lub po wyłączeniu zapłonu.

Czy Potrzebuję Przedniej I Tylnej Kamery Samochodowej?

Otrzymujesz kartę pamięci SD o pojemności 16 GB, ale możesz użyć do pojemności 256 GB, jeśli chcesz zachować materiał na dłużej – lub dużo jeździć. Dwukierunkowe Kamery samochodowe rejestrują wideo skierowane do wewnątrz i na zewnątrz, aby uzyskać kompleksowy obraz zarówno drogi przed tobą, jak i kabiny. Szerokokątne obiektywy tej kamery dash Cam, zaprojektowane z myślą o poprawie zachowania kierowcy, zapewniają wyraźny obraz aktywności w kabinie i otoczenia Na Zewnątrz. Rozsyłać lub udostępniać materiały wideo pracownikom później jako punkt wyjścia do szkolenia kierowców. Niektóre dwukierunkowe Kamery samochodowe, takie jak Samsara, zapewniają diody LED na podczerwień w godzinach słabego oświetlenia lub nieoświetlonych drogach.

Jasne, nie może dorównać rozdzielczości VIOFO A129 Pro Duo 4K, ale nagrania 2K są nadal niezwykle ostre i wyraźne, a kolor i ekspozycja są prawdopodobnie lepsze, szczególnie w nudnych warunkach lub bardzo jasnym świetle słonecznym. Jest to droga kamera samochodowa, chociaż jej pakiet przedniej i tylnej kamery jest dobrej wartości, i to trochę denerwujące, że jest wyposażony w zestaw kabli do podłączenia do systemu elektrycznego samochodu, a nie standardowego kabla USB domyślnie. Kąt widzenia 144 stopni należy do jednych z najszerszych na rynku, a materiał 1440p jest doskonale dobry zarówno w dzień, jak i w warunkach słabego oświetlenia. Przyznam, że nie nadąża za kolejnymi lub obrzydliwie drogimi modelami BlackVue pod względem jakości obrazu, ale przeczy swojej cenie poniżej 100 funtów. Fakt, że kamera jest tak Dyskretna, pomaga również w bezpieczeństwie, ponieważ jest ledwo zauważalna w szybie samochodu. Kamera łączy przedni i tylny obraz wideo, dzięki czemu końcowy efekt to wyraźny widok w obu kierunkach wyświetlany na jednym ekranie w jednym filmie, który nie zajmuje podwójnej pamięci – sprytne.

Toguard Dual Dash Cam 4k Front 1080p Wewnątrz Kabiny Gps Kamera Samochodowa Ir Night Vision

Wewnętrzne i tylne kamery rejestrują 170 stopni akcji, dzięki szerokiemu polu widzenia, podczas gdy wewnętrzna kamera wykorzystuje również sześć Diod Led, aby pomóc jej w zakresie podczerwieni. Nawet w najciemniejszych warunkach jazdy można łatwo zorientować się, co dzieje się wewnątrz samochodu. Zapis w pętli ciągłej jest tutaj podany, podobnie jak technologia G-sensor, która wykrywa incydent i automatycznie zapisuje materiał na kartę MicroSD. Jednak kupujący będą musieli wybrać opcjonalny uchwyt GPS, który zapisuje dane dotyczące prędkości i lokalizacji wraz z plikiem wideo.

Posiada rozdzielczość 4k high definition, jedną z niewielu kamer, które zapewniają takie szczegóły, a także jest wyposażony w magnetyczny uchwyt GPS, który jest łatwy w montażu i obsłudze. Konfiguracja Nextbase jest prosta, wystarczy włożyć kartę MicroSD i podłączyć aparat do zapalniczki samochodowej. Matryca Sony EXMOR i STARVIS w tej kamerze o rozdzielczości 2,19 MP umożliwia nagrywanie doskonałej jakości materiału 1080p z szerokim kątem widzenia 140 stopni oraz inteligentną ekspozycją, ostrością i redukcją szumów.

Nextbase 222 to niedroga i elegancko zaprojektowana kamera samochodowa, która zapewnia podstawy. Jest wystarczająco mały, aby dobrze zmieścić się za lusterkiem wstecznym, ma duży ekran do regulacji ustawień i oglądania nagranego wideo oraz jest wyposażony w inteligentny uchwyt magnetyczny. Ta fantastyczna mała kamera samochodowa firmy Garmin zajmuje drugie miejsce na tej liście z dobrą jakością obrazu, wieloma dodatkowymi funkcjami i całkiem atrakcyjnym wyglądem.

Ddpai Mola N3 Dash Cam

Wykonany z 6-warstwowych obiektywów o wysokiej rozdzielczości i zaawansowanego czujnika, łapie filmy i zdjęcia 1920x1080p / 30 fps o rozdzielczości od 1,3 M do 12 M. Obiektyw F1.8 oferuje pole widzenia o szerokości 170° i może uchwycić cztery pasy ruchu i rejestrować znacznie więcej niż tylko samochód z przodu, co oznacza, że zobaczysz znaki drogowe, oznaczenia i tablice rejestracyjne dość wyraźnie. Ponadto, dzięki funkcji szerokiego zakresu tonalnego, kamera może doskonale zrównoważyć silne światło w ciągu dnia i słabe światło w nocy, aby zapewnić kierowcy bardzo realistyczny materiał filmowy. Zwróć uwagę na kamery samochodowe z wbudowanym GPS, które rejestrują prędkość jazdy i kierunek jazdy, a jeśli jedziesz późno w nocy lub wcześnie rano, wysokiej jakości nagrania nocne są niezbędne. Najlepsze Kamery samochodowe obejmują funkcje ochrony parkingowej do wykrywania uderzeń, gdy pojazd jest nieruchomy, chociaż będziesz musiał zapłacić dodatkowo, aby podłączyć urządzenie do skrzynki bezpieczników samochodu. Na koniec warto rozważyć integrację kamery samochodowej z Kamerą cofania, aby uzyskać pełny zasięg wideo pojazdu.

Brak ekranu sprawia, że konfiguracja jest skrzypiąca i ważne jest, aby był prawidłowo ustawiony, aby upewnić się, że ostrzega cię, gdy zboczysz z pasa lub przejedziesz zbyt blisko samochodu z przodu. Ostrzega również o nadchodzących fotoradarach i ma wbudowany GPS, więc jeśli wystąpi incydent, dokładna lokalizacja zostanie zapisana w materiale wideo. Z drugiej strony jest to drogie, nieporęczne i nie jest najbardziej atrakcyjnym urządzeniem do oglądania. Kamera przednia 170°, kamera wewnętrzna 120° i kamera tylna 140° nagrywają wideo jednocześnie w rozdzielczości 1440p+1080p+1080p, która zasłania martwe punkty samochodu ciężarowego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kamera jest również wyposażona w wiele funkcji bezpieczeństwa drogowego, w tym Ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu i zderzeniu z przodu. Przycisk SOS, który wysyła Twoją lokalizację na numer kontaktowy w razie wypadku, jest trochę zbyt blisko przycisku zasilania dla naszych upodobań i może być wyzwalany przypadkowym poślizgiem palca,ale jest doskonałą funkcją.

Noktowizor i wbudowane Wi-Fi lub Bluetooth dla łatwego przesyłania plików mogą być również dołączone. Aplikacja jest również miejscem, w którym można przeglądać, edytować i eksportować klipy, co ułatwia pobieranie materiału z aparatu. Możesz też dostosować ustawienia, w tym nakładkę danych i jakość wideo, a także zdalnie sterować kamerą dash cam. Jest to łatwa, niezawodna Konfiguracja – a jeśli nie chcesz siedzieć w samochodzie podczas sortowania klipów, możesz odłączyć kamerę od jej mocowania i zasilić ją za pomocą zapasowego kabla USB. Smukły kształt cylindra aligatora nie ma ekranu, więc aparat jest ustawiany za pomocą niezgrabnej aplikacji na smartfona. Jeśli jednak chcesz zachować nagranie po incydencie, po prostu pomachaj ręką pod kamerą samochodową, a plik zostanie bezpiecznie zapisany na karcie pamięci.

Jednak większy jest znacznie lepszy, więc zalecamy zamontowanie karty pamięci SD 256 GB w tym urządzeniu, jeśli robisz dużo jazdy, ponieważ pamięć ma tendencję do bardzo szybkiego zapełniania się. Jeśli masz tylko kamerę, która wskazuje do przodu, nie będziesz nagrywać tego, co dzieje się za pojazdem, co może być ważne, jeśli próbujesz udowodnić ubezpieczycielom, że nie jesteś winny. Niektóre Kamery samochodowe mają dodatkową kamerę tylną, która utrzymuje oko na drodze przez tylną szybę, ale może warto spojrzeć na dodatkową kamerę samochodową, która wychodzi z tylnego okna, jeśli chcesz uchwycić jak najwięcej szczegółów. Istnieją również zestawy Dash Cam, które zawierają zarówno przednie, jak i tylne kamery, które współpracują ze sobą (znany jako system dwukanałowy).