Jak Wybrać Wózek Lub Wózek Dla Dziecka

Sprytny mechanizm składania jedną ręką może być tylko biletem, jeśli będziesz często wciskać Wózek do bagażnika lub trzeba go przechowywać w domu, aby zaoszczędzić miejsce. Wybierz rozmiar i wagę, która pasuje do Ciebie, Twojego domu i Twojego samochodu, i zastanów się, jak często będziesz musiał podnosić go po schodach. Zwróć również uwagę na poziom przechowywania zapewniony przez sam wózek; pokaźny koszyk na zakupy może być przydatnym dodatkiem, gdy zaopatrujesz się w pieluchy z lokalnego sklepu.

Oznacza to, że w przypadku zakupu zgodnego fotelika samochodowego i w niektórych przypadkach odpowiednich adapterów nosidełko dla niemowląt można przymocować do ramy wózka. Może być również konieczne, aby pomyśleć o starszym rodzeństwie lub, jeśli jest to twoje pierwsze dziecko, Czy uważasz, że jest prawdopodobne, że będziesz mieć więcej dzieci, zanim twoje nowe dziecko jest poza stadium wózka. Od wózków i wózków dziecięcych po wózki i Wózki dziecięce – nawet najbardziej doświadczeni rodzice mogą się pomylić!

  • Jako system podróżny, fotelik Mixx Next może zostać wypięty i zastąpiony adapterem do fotelika samochodowego lub gondoli.
  • Rodzice, z którymi rozmawialiśmy, uwielbiają Mountain Buggy Nano, ponieważ może się składać do bardzo małych rozmiarów, dzięki czemu możesz podróżować lekko nawet z małymi dziećmi.
  • Jeśli masz bliźniaki lub myślisz o dodaniu do swojej rodziny wózka z dodatkową opcją podwójnego wózka lub gondoli warto pomyśleć.
  • Ergobaby Metro+ wózek posiada cały komfort pełnowymiarowego wózka w ultra-kompaktowej konstrukcji, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie chcą poświęcać komfortu dla wygody.
  • Joie i-Level jest jednym z najlepszych fotelików samochodowych, szczególnie dla małych dzieci, a jeśli lubisz wygodę wkładania fotelika bezpośrednio na wózek, musisz mieć kompatybilny wózek.

System podróżny umożliwia przeniesienie śpiącego dziecka z samochodu na ramę wózka lub wózka bez budzenia go. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie wózki można przekształcić w systemy podróży. Inne są oddzielne, gdzie trzeba kupić takie rzeczy jak fotelik samochodowy i wózek. Innym punktem, o którym należy pomyśleć w systemie podróży, jest to, że nie wszystkie foteliki samochodowe pasują do wszystkich samochodów.

Bezpieczeństwa ruchu drogowego w lokalnej Radzie może udzielić Ci szczegółowych porad na temat fotelików samochodowych dla dzieci. Kupując fotelik samochodowy najlepiej przed podjęciem decyzji wypróbować kilka w samochodzie. Zapytaj, czy personel został przeszkolony w montażu fotelików samochodowych. Bezpieczny, wygodny i łatwy w manewrowaniu wózek, wózek czy buggy to niezbędny element wyposażenia dla rodziców, niezależnie od tego, czy masz noworodka,czy malucha.

Wózki Star

Przeglądaj ulubione marki rodziny, w tym Red Kite, Ickle Bubba i wiele innych. Dzieci powinny być zwrócone przodem w gondoli przez pierwsze sześć miesięcy życia, dopóki nie będą mogły usiąść bez pomocy. Najlepiej jest, aby dzieci w ciągu pierwszych sześciu miesięcy były w trybie rodzicielskim, aby podczas tych najważniejszych miesięcy rozwojowych mogło być wiele interakcji między rodzicem a dzieckiem. Badania pokazują, że dzieci stojące przed rodzicami na tych wczesnych etapach dzieciństwa lepiej rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne z powodu interakcji twarzy z rodzicem. Badania wykazały, że wózki przodem do kierunku jazdy nie stymulują społecznej części mózgu, która pozostawia dziecko codziennie, przez co najmniej 2 godziny bez tych kluczowych ludzkich kontaktów. Zwróć uwagę na dni bezpieczeństwa, w których eksperci demonstrują, jak bezpiecznie dopasować foteliki samochodowe dla dzieci i niemowląt.

Czy możesz przymocować do tyłu deskę buggy, aby w przyszłości wspomóc zmęczone nogi malucha? Jaka jest ogólna szerokość wózka i czy będzie on pasował do Twojego przedpokoju? Cosmos to najwyższej klasy, Jednoręczny wózek Gravity fold z przystępną ceną, który pozwala skupić się na dziecku, a nie na siłowaniu się z wózkiem. Po złożeniu można go przechowywać w pozycji pionowej-idealny do kompaktowych przestrzeni w domu lub poza domem.

Jaki Wózek Jest Najlepszy Na Rynku?

Rozkłada się całkowicie płasko, aby pomieścić śpiącego malucha, a kosz na zakupy jest ładny i pojemny – i łatwiej dostępny niż w przypadku niektórych projektów, w których dno wózka znajduje się zbyt blisko kosza. Najbardziej kompaktowy i lekki wózek Micralite do tej pory, Profold jest prawdziwym składane jedną ręką wózek. Czułem się naprawdę lekki i gładki, aby popchnąć i złożyć w dół niezwykle łatwo. Jeśli produkt odnosi się do systemu podróżnego, oznacza to , że jest kompatybilny z fotelikiem samochodowym, dzięki czemu można go przymocować bezpośrednio do ramy wózka. Należy jednak uważać, ponieważ fotelik samochodowy jest bardzo rzadko wliczony w cenę systemu, więc może znacznie zwiększyć koszt. Jeśli chcesz zainwestować w wózek, który wytrzyma Twoje dziecko przez długi czas, może warto kupić taki z odwracalnym siedziskiem i elastycznym oparciem.

Poradnik Zakupowy Wózków Dziecięcych: Co Należy Wziąć Pod Uwagę Przed Zainwestowaniem

Czy wybierasz lekki wózek, który sprawia, że wsiadanie i wysiadanie z bagażnika jest proste, czy kompletny system podróżny, który pozwala przymocować Fotelik Samochodowy do wózka? Jest kilka pytań, które musisz zadać, aby podjąć tę decyzję, a my jesteśmy tutaj, aby ci pomóc. ICandy Lime to wielofunkcyjny, kompaktowy składany system podróżny, który jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcą funkcjonalności dużego wózka, ale także lekkiego, ultra-kompaktowego charakteru wózka miejskiego. Niektóre wózki dziecięce i Wózki są również wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak osłona przeciwdeszczowa, mufa na stopę, uchwyt na kubek dla rodziców, torba do przewijania i parasol lub parasol, które czynią je lepszym stosunkiem jakości do ceny.

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu, być może będziesz musiał codziennie zabierać dziecko i wózek na górę i na dół po schodach. Warto zastanowić się, jak duży będzie wózek w samochodzie i jak Mały się składa. W Hello Baby nieustannie staramy się pozyskiwać najlepsze artykuły dla dzieci i niemowląt we wszystkich działach.

Wiele wózków dziecięcych twierdzi dziś, że są odpowiednie od urodzenia – oznacza to po prostu, że mają opcję leżenia i płaskiego leżenia, dzięki czemu noworodki mogą być zakwaterowane. Systemy podróżne mogą mieć dołączaną gondolę lub fotelik samochodowy, który może być używany, gdy dziecko jest jeszcze bardzo młode. Ta dbałość o szczegóły jest dużą częścią tego, co wyróżnia ten wózek, od użycia wysokiej jakości materiałów-paska ze Sztucznej Skóry, przytulnej wkładki wełnianej – po sprytny sposób składania. Po złożeniu wózka skórzany pasek na jego podstawie ułatwia podnoszenie, przenoszenie po schodach i wkładanie go do bagażnika samochodu. To również tam, gdzie różni się od podobnie wycenionego Mixx Next, który składa się, ale nie jest tak kompaktowy.

Jeśli jesteś zainteresowany systemem podróży, zastanów się dokładnie, jak długo będziesz chciał go używać. Niektóre elementy, takie jak fotelik samochodowy, zostaną wyrosłe do czasu, gdy twoje dziecko skończy jeden rok. Wózki dziecięce są odpowiednie dla noworodków i zazwyczaj mają siedzisko, które może być skierowane w stronę lub z dala od Ciebie. Często mają poręczne funkcje, takie jak obrotowe koła lub zamknięte gondole. Wózek jest również wyposażony w dwie podnóżki, a duży kosz pod spodem jest naprawdę poręczny.

W przeciwnym razie pojedynczy wózek odpowiedni od urodzenia oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Ten Z Silver Cross jest kompatybilny z fotelikiem samochodowym i jest w stanie przewozić trójkę dzieci po dodaniu funkcji jazdy na pokładzie. Wózek Demi Grow firmy Nuna posiada siedzisko, które może być zwrócone tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Posiada również zdejmowany baldachim z dołączonym cieniem do powiek, a także pokrowiec przeciwdeszczowy, wyjmowane kosze na zakupy i piony do łóżeczka.

Dokonanie właściwego wyboru na początku sprawi, że wyjście z maluchem będzie spacerem po parku. Ergobaby Metro+ wózek posiada cały komfort pełnowymiarowego wózka w ultra-kompaktowej konstrukcji, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie chcą poświęcać komfortu dla wygody. Posiada dodatkową wyściełaną wyściółkę i regulowaną kierownicę, zapewniając najwyższy komfort i wsparcie zarówno dla dziecka , jak i rodziców-wysokich i małych. Jeśli spodziewasz się pierwszego dziecka, system podróży jest niezbędny, jeśli korzystasz z partii samochodów.

Na rynku dostępne są wspaniałe kolory i ekscytujące wersje limitowane, dzięki czemu Ty i twój maluch możecie wyróżnić się z tłumu. Jeśli szukasz czegoś modnego, zwróć uwagę na nową współpracę Cybex Priam z projektantem Jeremy Scottem lub popularną serię Bugaboo by Diesel. Jeśli planujesz zamontować fotelik samochodowy, Upewnij się, że wybrany system podróżny jest zgodny z preferowanym miejscem. Większość systemów podróży sprzedaje Adaptery pasujące do głównych marek fotelików samochodowych, ale na wszelki wypadek sprawdź dwukrotnie.

Często odbywają się one na parkingach w supermarketach lub centrach handlowych. Cosatto Wow zdobywa punkty za to, że jest łatwy do pchania i jest wyposażony w siedem przyciągających wzrok nadruków do wyboru. Ma również lekką konstrukcję, zwolnienie jedną ręką z czterech pozycji leżących, mocną, solidną ramę, duży kaptur przeciwsłoneczny i pojemny kosz. Nowe tylne zawieszenie o podwójnym działaniu w połączeniu z przednim zawieszeniem zapewnia bardziej miękką jazdę, a zmniejszona fałda sprawia, że CRUZ V2 jest łatwy do przenoszenia i wkładania w ciasne przestrzenie lub buty. Większe koła zapewniają płynniejszą jazdę po trudnym terenie, a fotelik malucha może teraz pomieścić dzieci od 6 miesięcy do 22 kg. Wyższe Plecy, dłuższe oparcie na nogi i głębszy podnóżek zapewniają dodatkowy komfort rosnącym dzieciom.

W 2018 roku uniwersalny system podróżny z całą gamą praktycznych funkcji będzie prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla zapracowanych rodziców. Wiele marek oferuje teraz kombinacje wózków i wózków, w których otrzymasz zarówno gondolę, jak i siedzisko oraz niezbędne adaptery, które można następnie wymienić na tym samym podwoziu. Tańsza opcja na początku może oznaczać, że za pół roku będziesz musiał kupić następną.

Srebrny Krzyż Pioneer Expedition Special Edition Wózek Spacerowy 2 W 1

Wózki bliźniacze mogą przekształcić się z całkowicie leżących, dla niemowląt, w wózki z pionowymi fotelikami dla starszych dzieci. Wózki i Wózki dla bliźniąt lub rodzeństwa mogą mieć siedzenia obok siebie, co sprawia, że wózek jest szerszy lub jeden za drugim. Wózki mogą się wahać od lekkich modeli do bardziej wytrzymałych stylów z dodatkowymi funkcjami. Niemowlęta powinny spać leżąc całkowicie płasko, aż do szóstego miesiąca życia i mogą siedzieć same, więc jeśli masz noworodka, wybierz wózek, który może być w pełni rozkładany. Wózek Priam 3-w-1 z łatwością zamienia się między gondolę, siedzisko i fotelik samochodowy, co pozwala na składanie i popychanie jedną ręką. NEXT system od Nuna oferuje rodzicom większe bezpieczeństwo i elastyczność w korzystaniu z fotelików samochodowych niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie ma dobrego lub złego czasu, aby kupić wózek dziecięcy, ale możesz kupić wózek w dużo czasu, aby móc go złożyć i przetestować przed urodzeniem dziecka! Jeśli kupujesz Pakiet travel system, upewnij się, że kupisz go przed przyjazdem dziecka, ponieważ szpitale pozwolą dziecku wyjechać tylko w foteliku samochodowym. Metody składania wózków różnią się w zależności od marki i wózka do wózka. Przy zakupie wózka składana jest ważnym czynnikiem, aby upewnić się, że pasuje do Twojego stylu życia. Większość marek demonstruje różne fałdy wózków za pośrednictwem treści wideo online.

Wyróżniająca się zabawka podróżna to również świetny sposób na odróżnienie wózka, jeśli jest zaparkowany na placu zabaw lub w restauracji. Kosze na zakupy mogą różnić się wielkością, dlatego ważne jest, aby uwzględnić swój styl życia i to, czy dany koszyk na zakupy wózka będzie odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Ważne jest również, aby rozważyć, czy jest łatwy dostęp i czy wszystko jest tam bezpieczne. Limity wagowe wózków dziecięcych mogą się różnić, dlatego warto poszukać takiego o dużej pojemności do przechowywania toreb i drobiazgów dla dzieci. Wielu producentów fotelików samochodowych zaleca, aby dziecko spędzało w foteliku nie dłużej niż 2 godziny w ciągu 24 godzin. Zaletą zestawu travel system jest to, że zawiera wszystkie części potrzebne do rozwoju dziecka – gdy dziecko wyrośnie z fotelika samochodowego i gondoli, można go używać.