Jak Zaprojektować Grę Stołową

Zbadaliśmy również różne witryny z recenzjami gier, aby znaleźć Najlepiej oceniane tytuły, w tym gry budżetowe, gry podróżnicze i gry dla wszystkich grup wiekowych. Zapomnij o zestawach pudełkowych-rodzinne gry planszowe mogą zapewnić wiele deszczowej rozrywki. Zebraliśmy więc 16 najlepszych gier planszowych dla osób w każdym wieku – naprawdę najfajniejsze gry znajdziesz w tym roku w pudełku. Jeśli przyjaciele i rodzina zstępują na Ciebie masowo, Wyartykułuj! Pojawiając się na półkach od 1992 roku, jest to klasyk ciekawostek, z którymi prawie każdy może się zaangażować. Jego długie życie też nie jest tajemnicą; zasady są proste i łatwe do opanowania.

Wyobraź sobie Ice Road Truckers i Elite połączone w grę planszową i masz szorstki pomysł z Galaxy Trucker. Celem jest ukończenie gry z największą liczbą kredytów, które można zdobyć, dostarczając towary, walcząc z piratami i podróżując dalej niż rywale. Po drodze będziesz musiał zmagać się z deszczami meteorów i wieloma innymi niebezpieczeństwami dla swojego statku, ale to tylko połowa gry.

Co gorsza, liczba infekcji, które są rozmieszczone wzrasta co kilka obrotów. Może to spowodować efekt domina o katastrofalnych proporcjach „Oh-God-someone-do-something”. Czy skupiasz się na stworzeniu lekarstwa, czy powinieneś obniżyć poziom tych chorób? To tylko jeden z wielu kryzysów, które musisz pokonać w tym, co stało się królem gier planszowych dla dorosłych. Azul jest wręcz piękny, a jego mechanika jest równie czarująca. Dla tych, którzy wolą bardziej relaksujące doświadczenia, gorąco polecamy ten – jest to jedna z najlepszych gier logicznych dla dorosłych na dłuższą metę.

Jeśli myślą, że chcieliby spróbować tego „cool it”, mogą napisać to na swojej „tablicy moich wyborów”. Celem jest, aby każde dziecko miało 3 lub 6 możliwości, aby spróbować, gdy zacznie się gniewać. Kontynuuj chodzenie po planszy, dopóki każde dziecko nie wypełni swojej planszy pomysłami. Dość pewny, że widziałem przykład na twojej stronie o wzięciu pomysłu i przekształceniu go w rzeczywisty przyszedł. Przykładem było tworzenie gry na produkcji filmowej z kartami scenariuszy, reżyserów, aktorów, zysków i nagród.

  • Cóż, to jest trudniejsze niż się wydaje i przewidywanie eksplozji sprawia, że wszyscy gracze super roztrzęsiony.
  • Gra zawiera pytania dla różnych grup wiekowych na temat przyrody.
  • A ponieważ wszystkie z nich można ukończyć w ciągu około 10 minut, są one niezbędnym zakupem, Jeśli masz małe dzieci.
  • Nie zapomnij zapoznać się z naszą ofertą innych przewodników po grach planszowych.

Dziś nasi profesjonalni twórcy gier nadal pracują na miejscu, tworząc te same spektakularne zestawy gier planszowych, aby wprowadzić rodzinną rozrywkę do domu XXI wieku. Splendor to świetna prosta gra karciana i świetne wprowadzenie do podstawowych idei nowoczesnych gier planszowych strategii ekonomicznej. Gracze są renaissance gem merchants starając się stać się najbardziej znanym na kontynencie, i robią to, zbierając określone zestawy klejnotów. Kupowanie kart reprezentujących takie rzeczy jak kopalnie, łodzie i przyczepy kempingowe sprawia, że jesteś bogatszy i dodaje stałe premie klejnotów do puli. Pierwszy gracz, który zdobędzie 15 Punktów Prestiżu, wygrywa. Ponieważ te zadania można z przyciągania piłkę lub krążek w obszarze punktacji, to zabawa test swoich umiejętności.

Gracze muszą pracować jako zespół, aby pokonać zegar, dzięki czemu jest to doskonała gra kooperacyjna oparta na matematyce. Uzyskaj 15% zniżki na pierwsze zamówienie z kodem 15% OffFirstOrder. Math Rush to gra, którą niedawno odkryłem z Genius Games.

Ta dziwaczna gra jest idealna, jeśli koncentracja jest problemem; ma sekretny SOS bycia w szybkim tempie, ale łatwy do zrozumienia. Oznacza to, że nie będziesz miał nic przeciwko rozgrywce po rundzie, zwłaszcza że rozgrywka Sushi Go jest bardziej realistyczna. Za każdym razem jest inaczej – nigdy nie wiesz, które karty będziesz mógł wybrać. Muszą odpowiedzieć na pytanie, na którym lądują; jednak jeśli lądują na afirmacji, muszą przeczytać to reszcie grupy. Kiedy wylądują na „cool it”, muszą go przeczytać i wyjaśnić, co to znaczy. Jeśli nie mogą tego wyjaśnić, zapytaj, czy ktoś inny może pomóc?

Gra Planszowa Mandalorian Monopoly Star Wars

Moja pełna lista najlepszych gier edukacyjnych dla dzieci w dużych rodzin. Kochamy tę grę, ponieważ jest strategiczna i wymaga prawdziwego wysiłku, aby wygrać. Ale jednocześnie jest to proste i bardzo proste, co ułatwia maluchom podążanie za nimi . Panna Bernard jest dziką kartą To świetna gra planszowa do nauki struktury zdań. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie jedna z ulubionych gier słownych naszej rodziny.

Jeśli trudno ci się skupić na konkretnej grze, znajdziesz wiele pomocy online – takich jak filmy instruktażowe od innych graczy-które pomogą Ci przestrzegać zasad rozgrywki. Recenzenci twierdzą, że jest to gra rodzinna dla wszystkich grup wiekowych, ponieważ istnieją różne sposoby gry w zależności od zdolności. W labiryncie każdy gracz jest poszukiwaczem skarbów szukającym łupów w szybko poruszającym się labiryncie. Nie możesz mieć długoterminowej strategii, ponieważ zarząd ciągle się zmienia. Spójrzmy prawdzie w oczy-rodzinne sesje gier planszowych-zazwyczaj-czasami kończą się kłótniami, zwłaszcza jeśli jesteś typem konkurencyjnym.

Plus, jego szeroki zakres tematów oznacza, że nie trzeba być font niejasnej Wiedzy, aby wygrać. Od 2-3 lat projektuję gry jako hobbysta, zarówno gry planszowe, jak i cyfrowe. Nie opublikowałem niczego innego niż znajomi, playtesty lub game jam. Moim ostatecznym celem jest projektowanie gier na pełen etat. Projektowanie gier to moja absolutna pasja – sprawia, że nie śpię w nocy, pisząc i kodując, a rano wstaję, aby dopasować się do kolejnego szkicu lub balansowania.

Dostajesz pierwszą połowę pytania, a Twoim zadaniem jest odgadnięcie, co było drugą połową wyszukiwania. Im bliżej zgadywania, tym wyższa ranga i więcej punktów można wygrać dla zespołu. Top of the Pops był podstawą dzieciństwa dla pokoleń, ale nawet jeśli jesteś zbyt młody, aby pamiętać, nie ma ograniczeń wiekowych, aby cieszyć się grą. Pracujesz w zespołach i są różne rundy-z graczy idzie łeb w łeb, aby „wygrać” w różnych kategoriach. Jest to idealna gra dla słowników, ponieważ trzy z pięciu wyzwań mają związek z umiejętnością rymowania – ułożeniem słów i kategoryzacją, a także wyzwaniami logicznymi i zręcznymi.

Rodzinne Atrakcje W Narodowym Muzeum Morskim

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś do zabrania ze sobą w drogę, czy na wieczór w domu, znajdziesz najlepsze gry planszowe dla najmłodszych i ich dorosłych poniżej. To może być ustawione wieki temu, ale ta gra planszowa nie jest jakiś zakurzony Stary relikt. Twoim zadaniem jest pomóc legendarnemu miastu jak Ateny osiągnąć wielkość poprzez odkrycia naukowe, handel, podbój wojskowy, lub budując jeden z cudów starożytnego świata. Ponieważ wymaga to kart ze wspólnej puli, musisz mieć oko na to, co robią Twoi przeciwnicy, aby upewnić się, że nie pokrzyżują Twoich planów. Gra będzie promować dyskusję na temat zarządzania gniewem i rozpoznawania gniewu. Afirmacje gniewu są używane wraz z kartami cool it, które dają wiele pomysłów na uspokojenie.

Gra planszowa wyzwala graczy do odpowiedzi na pytania w 3 kategoriach, wybrać pomiędzy kartami obrazkowymi, kartami potluck i wspólnymi kartami tematycznymi. To nie jest gra planszowa, ale to coś więcej niż gra karciana. Proste dla dzieci do nauki i wystarczająco trudne dla dorosłych, aby cieszyć się, jest idealne, jeśli nie chcesz wyłożyć zbyt dużo pieniędzy.

Zapisz Smoka Gra Planszowa

Gry planszowe to po prostu coś, co łączy gospodarstwa domowe, odciąga nas od zmartwień, a nawet może być dobre dla naszego zdrowia. Tak wynika z niedawnego badania Uniwersytetu w Edynburgu, które wykazało, że ludzie, którzy grali w wiele gier planszowych, mieli tendencję do silniejszego myślenia na starość niż ci, którzy tego nie robili. Nerd Words to super zabawna, jeśli nie złożona, gra ciekawostek, która koncentruje się na naukach ścisłych. Podziel się na dwie drużyny i zobacz, która drużyna najlepiej odszyfruje każdą wskazówkę i otrzyma poprawną odpowiedź. Jest to zabawna gra dla dużych rodzin lub stron nastolatków, aby sprawdzić swoje umiejętności i dostać się w kilka dobrych, konkurencyjnych śmiech.

Urocze wyzwanie stałych rąk, ta gra rzuca ci wyzwanie, aby zbudować wieżę bez jej przewracania się na ziemię. I chociaż istnieją karty powerup, aby zachować rzeczy interesujące, proste zasady Rhino Hero, które są lekkie na tekst sprawiają, że jest idealny dla dzieci, które nie lubią czytać. Azul jest wspaniały, a jego rozgrywka jest równie hipnotyzująca.

Pobyt rozrywkę w te zimne, deszczowe dni w jednym z naszych gier planszowych i imprezowych. Nasze telewizyjne gry planszowe obejmują zarówno chłopców z Pani Browns, jak i Countdown, dzięki czemu możesz grać w swoje ulubione programy w zaciszu własnego domu. Oto najlepsze gry planszowe dla dorosłych do kupienia teraz. Każdy wordsmith uważa się za mistrza Scrabble, dlatego jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych gier planszowych. Uważaj – będziesz potrzebował dużo czasu, aby zagrać w tę grę i musisz zainwestować.

Zadałem wam pytanie na dzisiejszym Facebooku w środę o kontynuowanie studiów projektowania gier. Twoja rada była słuszna – oczywiście jest mnóstwo dostępnych zasobów, a najlepszym sposobem na tworzenie gier jest właśnie robienie tego. Zużywam dużo treści do projektowania gier i staram się prototypować i rozwijać moje projekty. W skrócie chodzi o to, że obaj gracze są przywódcami kultu i walczą o kontrolę nad małą wioską, a zwycięzcą jest gracz, który jako pierwszy wyrzuci burmistrza. Postać, którą grasz, jest opracowana, podobnie jak mieszkańcy wioski, dzięki czemu każda rozgrywka jest inna.