Karta Graficzna Na Sprzedaż

Nie ma gry na rynku lub projektu edycji wideo, który spowolni NVIDIA GeForce RTX 3090, to naprawdę jest tak potężny. Jak wkrótce się przekonasz, wybór doskonałej karty graficznej to coś więcej niż tylko przeglądanie jej specyfikacji. Ciągły globalny niedobór pamięci graficznej GDDR6 i wysoki popyt ze strony górników kryptowaluta została obwiniona o ogromne problemy dostaw wokół kart Radeon RX i RTX, i to było bardzo trudne, aby uzyskać karty Nvidia za rozsądne ceny, lub w ogóle, w ostatnich miesiącach. Dobrą wiadomością jest to, że oczekuje się, że niedobór zakończy się w połowie 2021 roku, więc Wróć, aby zobaczyć oferty, które znaleźliśmy dla kart graficznych Nvidia, które są rzeczywiście w magazynie. Wystarczy spojrzeć na jego wynik 3DMark Time Spy score jako uznany w branży punkt odniesienia w zakresie sprawności w grach.

Porównaj informacje, takie jak rozmiar i typ pamięci, rdzeń CUDA, shadery, procesor strumieniowy i zegar pamięci. Produkują Karty graficzne NVIDIA oparte na GPU dla budżetowych, Średniej klasy i elitarnych komputerów do gier. Jeśli chcesz kupić chińską kartę graficzną, która jest niezawodna i działa tak dobrze, jak najlepsze marki, wybierz Zotec. Sapphire To Chiński producent kart graficznych, który zapewnia Karty graficzne oparte na AMD dla wszystkich typów graczy.

Nvidia planowała utrzymać dość stabilną cenę na starcie z ceną 699 dolarów / £649 / AU $ 950 na founders edition – mniej więcej tak samo jak poprzednia generacja kart Turinga, ale nadal więcej niż $599 GTX 1080 uruchomiony. Biorąc pod uwagę moc na wyświetlaczu tutaj, są to w rzeczywistości bardzo rozsądne ceny, chociaż jak można się spodziewać, ludzie są pstrykając je i te pozostałe karty uzyskać królowie okup. Jak zapewne już wiesz, jeśli odwiedzasz ten artykuł, istnieje ogromny światowy niedobór ofert kart graficznych w tej chwili ze względu na niezliczoną ilość problemów z podażą i popytem. Dobrą wiadomością jest to, że ostatnie raporty wskazują, że niedobór ten może złagodzić w ciągu najbliższych kilku miesięcy, chociaż obecnie ceny kart graficznych pozostają boleśnie wysokie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przyczynach tego niedoboru, możesz zobaczyć sekcję FAQ na dole strony.

Oznacza to, że każdy duży tytuł wieloplatformowy powinien przebiegać co najmniej z równoważną wydajnością. Od tego momentu wszystko sprowadza się do płacenia więcej i skalowania, a Nvidia GeForce RTX 2080 Ti znajduje się na szczycie stawki. Obecnie Nvidia GeForce RTX 2080 TI jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszej karty graficznej. Jeśli chcesz uzyskać najwyższą możliwą liczbę klatek na sekundę w grach, a także obsługę przyspieszanego sprzętowo ray tracingu i innych nowoczesnych technologii, RTX 2080 ti stoi przodem do innych kart konsumenckich od Nvidii lub AMD.

Inne Uwagi: Karta Graficzna Ram I Zewnętrzne Karty Graficzne Do Laptopów

Pieniądze, które zaoszczędzisz dzięki taniej ofercie GPU, mogą pójść w kierunku wybrania najlepszego PROCESORA lub niesamowitej klawiatury i myszy Do Gier. Możesz też korzystać z procesora graficznego wyższej klasy, niż planowałeś, znajdując ofertę, która obniża jego cenę. Z tego powodu umieściliśmy tę kartę na dole naszej listy, ale ponieważ wiemy, że gracze PC bez wątpienia wydadzą bezbożne ilości gotówki, aby zachować twarz i zapewnić prawa do przechwałek, nadal warto o tym wspomnieć. W końcu jest to obecnie najpotężniejsza karta graficzna do gier na świecie, niezależnie od tego, czy jest to świetna okazja, czy nie. RTX 2060 to doskonała karta w tej cenie, oferująca solidną wydajność w średnim zakresie oraz funkcje RTX i DLSS, które definiują karty Nvidia z serii 20 – i w nowej niższej cenie, dzięki wydaniu RTX 2060 Super.

  • Wyposażony w 5888 rdzeni CUDA i 8 GB pamięci GDDR6, RTX 3070 to potężna karta graficzna do gier i jest idealnym partnerem dla Monitora o wysokiej rozdzielczości lub zestawu słuchawkowego VR.
  • A potem działa tak samo dobrze, jak droższe rodzeństwo, przewyższając RTX 2060 Super i zapewniając doskonałą wydajność gier 1440p.
  • Oczywiście ważne jest również, aby uniknąć budowania systemu z szyjką butelki, więc powinieneś dążyć do sparowania wybranej karty graficznej z odpowiednio Wydajnym Procesorem, pamięcią RAM i innymi komponentami.
  • Sprzedaż detaliczna na znacznie mniej niż porównywalne karty wysokiej klasy, 5700 nie przegapi rytmu, a w rozdzielczości 1440p pozwala na nowoczesne gry AAA być uruchamiane na wysokich, jeśli nie maksymalnych ustawieniach.
  • Gdy tak się stanie, twoja gra doświadczy chwiejności, zauważalnych opóźnień w reagowaniu na polecenia i różnych innych problemów, które drastycznie zmniejszą przyjemność z gry – zakładając, że procesor może ją uruchomić w ogóle.

EGPU jest w zasadzie konwencjonalną wewnętrzną kartą graficzną, umieszczoną w specjalnej obudowie, która umożliwia jej zasilanie bezpośrednio z gniazdka sieciowego i podłączenie do komputera za pomocą Thunderbolt. Jednak w tym przewodniku omawiamy tylko wewnętrzne aktualizacje kart graficznych dla komputerów stacjonarnych. Chociaż nie ma ogromnego zwiększenia wydajności w stosunku do kart, które pojawiły się przed Radeon RX 590, nie ma zwiększenia wydajności, i nie będziesz rozczarowany szybkością klatek, które dostajesz z tej karty(zwłaszcza w cenach, które teraz się dzieje). Pod względem specyfikacji otrzymujesz znaczną poprawę w stosunku do tego, co oferuje RTX 3070, więc jeśli jesteś w stanie zapłacić cenę premium, możesz cieszyć się grami AAA w najlepszych rozdzielczościach i częstotliwościach klatek.

Oto Jak Kupić Kartę Graficzną Do Gry Na Dzisiejszych Najlepszych

Architektura Navi, z nowym, skoncentrowanym na grach rdzeniem RDNA, dostarczyła team Radeon generację GPU, która może naprawdę konkurować z kartami graficznymi Nvidia, a nie tylko pod względem kosztów. Podczas gdy czekamy na pojawiające się często plotki o rDNA 2 „duże karty Navi”, RX 5700 i RX 5700 XT są najlepszymi kartami GPU dla AMD. Karta graficzna może być z łatwością najdroższym komponentem w Twoim komputerze, dlatego co tydzień szukamy najlepszych ofert.

Seria GeForce firmy oferuje doskonałe rozwiązania w każdym punkcie cenowym, łącząc wiodącą w swojej klasie wydajność z wiodącą w swojej klasie wydajnością energetyczną. Od gier 1080p po 4K, a nawet 8K HDR – dostępne jest rozwiązanie NVIDIA GeForce dla wszystkich budżetów i poziomów wydajności. Karty Quadro i Tesla są przeznaczone dla profesjonalnych stacji roboczych i serwerów, oferując sterowniki z certyfikatem ISV i inne funkcje klasy korporacyjnej. GeForce GTX 1660 Super mieści się łatwo dobrze w segmencie budżetu w $240, zapewniając 6GB miejsca pamięci GDDR6 przy 14Gbps. Rozdzielczość i częstotliwość odświeżania wyświetlacza jest taka sama jak jego poprzednika w rozdzielczości 7680×4320 przy 120Hz. Wchodząc w nieco poniżej $200, jest to pakiet świadomy budżetu, przynajmniej w stosunku do innych przedmiotów na tej stronie.

Karty graficzne NVidia GeForce GTX 1650 Super są oparte na architekturze Turinga i wykonane w zaawansowanym procesie 12nm. Przeznaczony dla komputerów klasy podstawowej Gaming PC GTX 1650 Super jest wyposażony w rdzenie CUDA 1280 I 4 GB pamięci, co czyni go doskonałym wyborem do gier w rozdzielczości 1080p. Pamięć pokładowa karty graficznej może wynosić od 2 GB do 11 GB, a decyzja powinna zależeć od rozmiaru pamięci, którą system może przetworzyć. Obecnie istnieje niewiele korzyści z uzyskania pamięci powyżej 4 GB, ponieważ nawet najbardziej wysokobudżetowe gry z wymagającą grafiką nie wymagają tyle miejsca.

Samsung Amd Hybrid Exynos Soc Może Naprawdę Rozczarować Tych, Którzy Nie Dbają O Grafikę

Chociaż posortowaliśmy powyższą listę według wyników, posortowaliśmy poniższe karty na podstawie wyników, a także własnych subiektywnych rankingów. Patrzymy na wydajność, cenę, moc i funkcje, a następnie dostosowujemy rzeczy odpowiednio, choć opinie naturalnie się różnią. Dodatkowo, bardzo trudno jest wiedzieć, jak oceniać cokolwiek, biorąc pod uwagę obecne ceny. Tam, gdzie nasza hierarchia testów GPU klasyfikuje wszystkie karty wyłącznie w oparciu o wydajność, nasza lista najlepszych kart graficznych stara się przyjrzeć całemu pakietowi. Cena, dostępność, wydajność, funkcje i wydajność są ważne, choć waga staje się bardziej subiektywne.

Chociaż covid-19 i wysięgniki kryptowalutowe rozciągnęły rynek GPU do swoich granic, nadal udało nam się przetestować każdą nową kartę graficzną z najnowszej generacji. Każdy z nich dokładnie przeanalizowaliśmy na naszym stanowisku testowym, porównując wydajność cieplną, pomiary poboru mocy za pomocą dedykowanych narzędzi, a nawet średnie częstotliwości i czasy klatek na sekundę. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych generacji kart graficznych zarówno AMD, jak i Nvidia pod koniec 2019 r.i na początku 2020 r. Przykładem jest RX 570, niegdyś karta Średniej klasy, która obecnie należy do najtańszych i najbardziej wydajnych dostępnych kart graficznych. Ta karta oferuje dobrą wydajność w 1080p, nawet w najnowszych grach, chociaż być może będziesz musiał wyłączyć kilka ustawień w niektórych grach, aby zagwarantować średnią 60 klatek na sekundę. GTX 1660 Super to nowsza wersja GTX 1660 z szybszą pamięcią GDDR6, pozwalająca na mocne wyniki w 1080p i opcję rozciągania na 1440p z pewnymi poprawkami ustawień.

Jeśli jesteś zadowolony z przeciętnych ustawień szczegółów i liczby klatek na sekundę, za wszelką cenę przestrzegaj ścisłego budżetu. Ale jeśli chcesz uzyskać maksymalną szczegółowość i AA w 1080p, prawdopodobnie będziesz musiał zaryzykować w strefie od $200 do$300. Ceny mainstreamowych kart graficznych obsługujących standard 1080p nie poszły tak bananowe, jak w przypadku kart z serii NVIDIA GeForce RTX i AMD Radeon RX 6000 z wyższej półki, ale w wielu przypadkach nadal zobaczysz wyższą cenę niż cena katalogowa. Dodatkowa moc RTX 3080 jest również znacznie efektywniej wykorzystywana przez Davinci Resolve, który w większym stopniu opiera się na karcie graficznej niż większość innych pakietów edycyjnych. W związku z tym możesz zobaczyć do 50% szybszą wydajność w Davinci Resolve w porównaniu do RTX 3070. Ogromne 10 GB pamięci wideo w RTX 3080 może być również korzystne dla edycji 8K i wysokiej liczby klatek na sekundę 4K materiału.

Dla zdecydowanej większości graczy gry o wysokiej częstotliwości odświeżania żyją w świecie 1080p. Ilość pamięci graficznej na karcie graficznej ma bezpośredni wpływ na rozdzielczość, w której można płynnie grać, a także na ustawienia szczegółów, które są możliwe. Ogólna moc procesora graficznego (zwanego potocznie „GPU”) na karcie określa, jak dobrze można uruchomić określoną grę w określonych ustawieniach. Ale pomyśl o pamięci wideo Jak o autostradzie, która otwiera pasy dla GPU, aby działać magicznie bez zatłoczenia.

Jedynym powodem wyboru procesora graficznego o pojemności 6 GB lub wyższej jest przygotowanie konfiguracji systemu do przyszłych nadchodzących gier. Teraz większość ludzi woli Nvidię od AMD do gier, ale nie ma wątpliwości, że AMD produkuje niesamowite Karty graficzne, jak ujawnia 5600 XT. 1660 Ti NVIDIA GeForce GTXAs jeśli chodzi o wymagania, standardowa Prędkość zegara to 1500MHz do 1770mhz z doładowaniem, 6GB PAMIĘCI RAM GDDR6 z prędkością 12Gbps.

Jeśli chcesz zmaksymalizować wydajność za dolara, karta NVIDIA GeForce RTX 2060 oferuje doskonałe szybkości klatek 1080p i 1440p i jest najtańszą kartą z przyspieszaniem sprzętowym ray tracingu. Karta graficzna Quadro to procesor graficzny przeznaczony dla profesjonalistów pracujących nad twórczymi zasobami od fotografii, wideografii po animację i rendering 3D. Dzięki dużej pamięci i zoptymalizowanym sterownikom Karty graficzne NVidia Quadro zapewniają wiodącą na świecie moc obliczeniową, która jest wzorcem dla branż kreatywnych. Karty graficzne Lite hash rate to nowa forma wysokowydajnego procesora graficznego przeznaczonego wyłącznie do gier.

Karty Graficzne: Ożywianie Gier

Najnowsza wersja kart graficznych GeForce firmy NVIDIA wykorzystująca architekturę „Turinga”; GeForce GTX 1660 to niedroga karta zbudowana przy użyciu zaawansowanego nowego procesu 12nm. GeForce GTX 1660, wyposażony w 1408 rdzeni CUDA i obsługiwany przez 6 GB szybkiej pamięci GDDR5, zapewnia idealne połączenie surowej mocy, wydajności i technologii zmieniających grę, zapewniając oszałamiające wrażenia z gier na PC. Idealny do grania w gry z wysokimi ustawieniami na wyświetlaczu 1080p Full HD z wysoką częstotliwością odświeżania.

Aby ukryć informacje o karcie graficznej z narzędzi informacyjnych systemu, BIOS karty graficznej jest zmieniony, aby zastąpić nazwę karty z wyższej półki. Produkują Karty graficzne AMD oparte na GPU dla wszystkich typów graczy, od budżetowych, Średniej klasy po high-end. Produkują Karty graficzne dla wszystkich typów graczy, w tym komputerów do gier low-end, mid-range i high-end. Karty graficzne ASUS Dual MINI zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić wydajność cieplną większych kart na rozwijającym się rynku małych formatów. Zrównoważone połączenie wydajności i mocy chłodzenia sprawia, że MINI jest oczywistym wyborem dla tych, którzy szukają wysokiej klasy grafiki, w której pełnowymiarowe karty po prostu nie pasują.

Nvidia Pny Gtx 980 4gb Gddr5 Pcie Graphic Card

Jego cena nadal będzie przeszkodą , jeśli można go znaleźć-teraz, gdy karty z serii 30 są obecnie niedostępne, ale jeśli zapasy i dostępność są na poziomie tych kart, to cena pozostałych 2080 Tis może spaść do niektórych pysznych poziomów. RTX 3060 Ti oferuje wydajność, która wcześniej była uważana za niemożliwą z podstawowej karty graficznej zaledwie trzy lata temu. Benchmarki nie kłamią; ta karta graficzna krąży wokół RTX 2080 Super (poprzedni wysokiej klasy GPU do pobicia), kosztując o połowę mniej. RTX 3070 jest underdog w zakresie trzech dużych hitters i tak zawsze będzie przyćmiony, ale oferuje kilka znakomitych poziomów wydajności w znakomitym punkcie cenowym.

RX 5500 XT jest dobrym wyborem w takich sytuacjach, oferując lepszą wydajność niż opcja Nvidia w tym punkcie cenowym, GTX 1650. Dostępne są zarówno wersje 4GB, jak i 8GB, a wariant 8GB lepiej radzi sobie z ustawieniami Ultra texture w ostatnich grach, ale model 4GB oferuje identyczną wydajność, jeśli nie przekroczysz jego bardziej ograniczonej pojemności VRAM. RX 5600 XT był dość nijaki, gdy po raz pierwszy ogłoszono, ale pre-launch Aktualizacja BIOS dla kilku modeli-w tym Sapphire Pulse, które testowaliśmy-pozostawiła kartę znacznie szybciej niż oczekiwano. W naszych testach w 1440p RX 5600 XT był tylko sześć procent wolniejszy niż RX 5700, który kosztuje około 25 procent więcej. Jedynym poważnym minusem tej karty jest jej przyszła wydajność, która może być ograniczona przez brak wsparcia dla funkcji, takich jak przyspieszanie sprzętowe ray tracing, który ma przyjść zarówno do Xbox Series X i PlayStation 5. Dobra karta graficzna to must have dla każdego użytkownika komputera PC lub laptopa, który chce wypchnąć swój komputer do granic możliwości dzięki wysokiej klasy gamingom.

Zakupy w średniej części rynku oznaczają oczywiście kilka kompromisów pod względem mocy, ale jeśli jesteś zadowolony z gier 1080P, to procesory strumieniowe 2,048, taktowanie zegara 1,244 MHz i 8 GB pamięci pokładowej będą dumni. Zrób trochę zakupów, a powinieneś mieć kartę RX 570 w bardzo przyzwoitej cenie – masz wiele opcji do wyboru. AMD Radeon RX 5700 z niewiarygodnymi wynikami w momencie premiery i ceną, która bardzo mocno leży na niedrogim końcu rynku, pozostaje świetnym wyborem dla kart graficznych. Sprzedaż detaliczna na znacznie mniej niż porównywalne karty wysokiej klasy, 5700 nie przegapi rytmu, a w rozdzielczości 1440p pozwala na nowoczesne gry AAA być uruchamiane na wysokich, jeśli nie maksymalnych ustawieniach. Jest tu mnóstwo pamięci RAM do zabawy, a także kilka specjalistycznych poprawek AMD, które powinny sprawić, że Twoje tytuły gier będą absolutnie zapinane na zamek.