Kup Termometry

Z dobrym termometrem dziecięcym możesz sprawdzać i monitorować temperaturę dziecka niezawodnie. Za tę cenę, niezależnie od tego, czy masz oko na rzeczy w domu, czy używasz go jako małego termometru biznesowego, naprawdę nie możesz się pomylić. Ten zegar-timer-and-thermometer-all-in-one uroczy mały żółw jest przydatny, gdy chcesz monitorować, jak długo bawisz się w kąpieli ze swoim dzieckiem.

Dlatego zebraliśmy jedne z najlepszych termometrów dla niemowląt na rynku dla noworodków i termometry dla starszych dzieci. Wszechstronny termometr 2 w 1, który ma własny stojak i mierzy temperaturę w uchu i skroni w kilka sekund. Ma czerwoną diodę LED, która świeci, jeśli wskazana jest gorączka, a także możesz jej użyć do sprawdzenia, jak gorąca jest woda do kąpieli, a nawet jedzenie Twojego dziecka.

Wysoka temperatura lub gorączka jest zwykle uważana za temperaturę 38C lub wyższą. NHS apeluje do rodziców o pilne zasięgnięcie porady lekarskiej, jeśli ich dziecko w wieku poniżej trzech miesięcy ma temperaturę 38°C, dziecko w wieku od trzech do sześciu miesięcy ma temperaturę 39°C. Szybkie i łatwe w użyciu i mniej inwazyjne niż inne Termometry, te paski na czoło są idealne do zabrania na wakacje, ponieważ są małe, lekkie i niełamliwe, a także są dobrą opcją budżetową. Paski są wykonane z ciekłych kryształów, które zmieniają kolor, aby pokazać wyniki, i trwa około piętnastu sekund do pracy. Daje to dokładny odczyt w sekundę, dzięki czemu jest łatwiejszy w użyciu na wijących się niemowlętach i ma mniejszą niż średnia końcówkę, dzięki czemu zmieści się również w małych uszach noworodka.

NHS zaleca, że termometr cyfrowy może dać dokładny odczyt, jeśli instrukcje producenta są przestrzegane dokładnie. Istnieją również inne typy termometrów, które można kupić w aptekach, większości supermarketów i sprzedawców internetowych; termometry do uszu i termometry bezdotykowe. Według NHS Termometry typu paski, które trzymasz przy czole, mogą nie być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pokazują temperaturę skóry, a nie ciała. Warto zauważyć, że eksperci NHS odradzali również używanie staromodnego szklanego termometru zawierającego rtęć. Większość lekarzy używa cyfrowego termometru dousznego do pomiaru temperatury niemowląt. To dlatego, że jest szybki i bezbolesny, i daje dokładny odczyt temperatury ciała dziecka.

Korzystanie z termometru cyfrowego szybko da ci dokładny odczyt i pomoże Ci zdecydować, czy musisz zadzwonić do lekarza. Wszechstronny termometr Braun na podczerwień wycisza się za pomocą fizycznego przełącznika i może odczytywać odczyt z odległości 2 cm – możesz jednak zdecydować się na odczyt Dotykowy na czole. Jest również w stanie mierzyć temperaturę cieczy, więc możesz sprawdzić, czy kąpiel jest trochę za gorąca. Jego cechą wyróżniającą jest duży podświetlany wyświetlacz, który pozwoli Ci zobaczyć odczyty z łatwością, nawet jeśli zabierasz je w ciemnej sypialni w środku nocy.

Tryby in-ear I forehand zapewniają rodzicom więcej niż jedną opcję, dzięki czemu możesz zmierzyć temperaturę dziecka, nawet gdy śpi lub boli go ucho. Ten raczej „tradycyjny” termometr cyfrowy oferuje rodzicom niedrogą, prostą w użyciu opcję. Wykonany przez lidera rynku Braun ,markę nr 1 wybraną przez brytyjskich lekarzy, jest mały, przenośny.

Przygotowanie Przedszkola

Oferujemy kosze dla nowożeńców, łóżeczka dla maluchów i łóżeczka dla starszych dzieci, a także wygodne materace piankowe i naturalne. Argos-oferuje szeroki wybór termometrów cyfrowych takich marek jak Braun, Dreambaby, Kinetik Wellbeing i Tommee Tippee. Możesz dostać tego samego dnia w sklepie kolekcji w wybranych sklepach Sainsbury i jeśli zbierzesz nektar punktów, otrzymasz 2 za każdy £1 wydasz.

  • Jest znany jako jeden z najdokładniejszych na rynku i nieco droższy niż inne modele.
  • Jeśli wszystko, co masz do ręki, to elektroniczny termometr do uszu, możesz spróbować go użyć.
  • Dostępny jest również tryb bezdźwięczny, który pozwala kontrolować temperaturę dziecka podczas snu.
  • Jego trwała konstrukcja oznacza, że jest mniej prawdopodobne, aby przewrócić się w wodzie i źle odczytać temperaturę, jak niektóre inne projekty.
  • Jest oznaczony kolorami, co oznacza, że na pierwszy rzut oka zobaczysz, czy temperatura jest podwyższona, czy gorączkowa , z dokładniejszym odczytem w farenheit lub celcius wyświetlonym na górze.

Prosta obsługa jednym dotknięciem jest najlepsza, więc nie musisz sięgać po instrukcję obsługi w małych godzinach rano. Termometr douszny Braun wyposażony jest w system kodowania kolorami, który pomaga szybko i efektywnie interpretować odczyt temperatury dziecka. Istnieje wiele różnych rodzajów termometrów, ale tak długo, jak można uzyskać dokładny odczyt, nie ma znaczenia, czy używasz takiego, który idzie pod pachą dziecka lub w uchu. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko ma wysoką temperaturę, najlepiej sprawdzić ich temperaturę za pomocą termometru. W komplecie bezdotykowy termometr kliniczny na podczerwień, który może mierzyć temperaturę Twojego maleństwa, nawet nie dotykając go. Szczególnie nadaje się do przyjmowania temperatury małych dzieci i noworodków.

Temperatura w normalnym zakresie pokaże zielony z uśmiechniętą buźką-dając pewność, że wszystko jest dobrze. Jeśli temperatura jest powyżej normalnego zakresu, wyświetlacz LCD pokaże żółty lub czerwony ze smutną twarzą. Przygotowanie się na chorobę jest naprawdę ważne i o jedną rzecz mniej się martwić.

Ten termometr do kąpieli dla dzieci w kształcie gwiazdy jest certyfikowany jako zabawka do kąpieli bez BPA i bezpieczny dla dzieci do zabawy podczas pływania w wannie. Posiada łatwy do odczytania ekran LCD, który zapewnia dokładny odczyt w Fahrenheit lub Celsjusza, a także lampkę ostrzegawczą, gdy woda w wannie jest zbyt gorąca. Możesz cieszyć się najnowszymi osiągnięciami termometrów dla dzieci, decydując się na cyfrowy termometr, z przodu lub bez kontaktu . Każdy termometr dziecięcy wybrany przez naszą farmaceutę pochodzi z wiodących marek aptek, gwarancja bezpiecznych i skutecznych produktów. Dla większej wygody znajdziesz również Termometry 2 w 1 lub 3 w 1 do pomiaru temperatury ciała dziecka i/lub temperatury kąpieli i/lub temperatury pokojowej. Dlaczego nie wybrać termometru cyfrowego z naszej gamy LloydsPharmacy lub bezdotykowego termometru do czoła, z którego może korzystać cała rodzina?

Są tam tańsze Termometry pod pachami, ale chwilę zajmują odczyty-do minuty-gdzie jak ten od Brauna robi to w sekundach. Zapamiętuje również poprzednie odczyty, co jest niezwykle rzadkie na tak prostych termometrach pod pachami, a to pomaga zobaczyć, na pierwszy rzut oka, czy sytuacja się poprawia. Elastyczna końcówka i kolorowy podświetlany wyświetlacz sprawiają, że ten termometr jest bardzo łatwy w użyciu i nadaje się dla całej rodziny. Szukaj modeli, które dwukrotnie jako lampka nocna i mają naprawdę wyraźny wyświetlacz, który można odczytać z drzwi bez konieczności wchodzenia i przeszkadzania dziecku.

Jest nieco bardziej dokładny w trybie in-ear niż w czole, ale świetnie jest mieć obie opcje, dzięki czemu można zmierzyć temperaturę dziecka, nawet gdy ma ból ucha lub szybko śpi. Przechowuje do 25 temperatur i ma funkcję ostrzegania o gorączce, aby jasno określić, czy Twoje dziecko jest zbyt ciepłe. Wyświetlacz jest również łatwy do odczytania – temperatura pojawia się na podświetlanym wyświetlaczu LCD i pozostaje przez minutę, zanim maszyna się wyłączy. Wystarczy wybrać wiek dziecka przed każdym użyciem, a termometr da wyraźny odczyt temperatury. Czerwone, żółte lub zielone tło pomoże Ci zinterpretować lekturę-bardzo przydatne w tych spanikowanych chwilach, kiedy nie pamiętasz, jak gorąco jest zbyt gorące dla noworodka. Jeśli wszystko, co masz do ręki, to elektroniczny termometr do uszu, możesz spróbować go użyć.

Termometr Comfort Touch

Kolejny z tych termometrów dostępnych pod wieloma markami, ale zdecydowanie super przydatny w swojej formie, ponieważ K3 ładuje się przez USB i przykręca do ściany. Ustaw czoło przed jego czujnikiem, a na jasnym 7-segmentowym wyświetlaczu LCD wyświetli się odczyt temperatury. Prosty, skuteczny i prosty odczyt temperatury, który nie wymaga od człowieka machania rękami 5 cm przed czyjąś twarzą, aby to zrobić. Skieruj go na suche czoło z odległości do 5 cm, a w ciągu sekundy uzyskasz odczyt temperatury. Jest oznaczony kolorami, co oznacza, że na pierwszy rzut oka zobaczysz, czy temperatura jest podwyższona, czy gorączkowa , z dokładniejszym odczytem w farenheit lub celcius wyświetlonym na górze. Oczywiście istnieją również inne rodzaje termometrów, takie jak Termometry pokojowe.

Termometr Do Uszu Braun Thermoscan 6 Irt6515 Irt 6515

Jeśli masz do czynienia z kimś, kto źle się czuje, lub jeśli źle się czujesz, może to być stresujący i trudny czas. Wybraliśmy kilka inteligentniejszych termometrów, które mogą pomóc ci śledzić swoje statystyki życiowe w czasie. Automatycznie rejestrują różne odczyty temperatury danej osoby, co pomaga wykryć wszelkie pojawiające się wzorce, a następnie w razie potrzeby udostępnić je swojemu lekarzowi specjalnemu. Termometr Philips Avent precyzyjnie i wygodnie mierzy temperaturę ciała dziecka doustnie, osiowo i odbytniczo. W Hello Baby nieustannie staramy się pozyskiwać najlepsze artykuły dla dzieci i niemowląt we wszystkich działach. Staramy się zaspokoić różne gusta i budżety i zawsze szukamy nowych produktów.

W Stanach Zjednoczonych eksperci z Mayo Clinic i AAP uważają, że Termometry doodbytnicze dają najbardziej dokładne odczyty dla niemowląt – zwłaszcza tych w wieku poniżej trzech miesięcy. Istnieją sprzeczne dowody ekspertów na temat tego, który rodzaj termometru dla dzieci jest najbardziej dokładny. Zazwyczaj normalna temperatura ciała u dzieci wynosi około 36,4 C, a cokolwiek 38C i wyższe uważa się za gorączkę, zgodnie z NHS. Oprócz termometrów, które sprawdzają temperaturę dziecka, znajdziesz również te, które mierzą poziom pomieszczenia i kąpieli. Zazwyczaj można dbać o swoje dziecko lub dziecko w domu, gdy mają wysoką temperaturę. Normalna temperatura u niemowląt i dzieci wynosi około 36,4 C, ale może się nieznacznie różnić.

Sonda zaświeci się na zielono lub na czerwono, aby poinformować Cię, czy Twoje dziecko ma temperaturę, czy nie, a wyświetlacz LED jest naprawdę przejrzysty i łatwy w użyciu. Po prostu włóż go do wanny po uruchomieniu i dotknij, aby aktywować cyfrowy wyświetlacz LCD. Jeśli woda jest zbyt gorąca, mignie czerwone światło, więc możesz dodać trochę zimna, aż zobaczysz spadek temperatury na odczycie.

Potencjalnie bardziej efektywny jest termometr smoczka, miękka końcówka ssąca oferuje solidne przybliżenie ich temperatury wewnętrznej. Rysunek w kształcie sowy termometru atmosferycznego, który jest równie biegły w pokazywaniu temperatury pokojowej, jak jest zawieszony w wannie, aby upewnić się, że jest w porządku, a Ty masz solidny i bardzo przystępny pakiet. Jeśli ukochana osoba źle się czuje, możliwość dokładnego śledzenia jej temperatury może sprawić, że różnica między ustawieniem jej przy kocu przed telewizorem w ciągu dnia, a zadzwonieniem do lekarza rodzinnego. Dzięki najnowszemu rodzajowi inteligentnych termometrów i termometrów bezdotykowych można uzyskać szybkie odczyty temperatury bez konieczności wykonywania pomiarów wewnętrznych.

Happy Family Jungle Animals Pokój Dziecięcy Bezpieczeństwo Termometr Temperatury

Do wyboru są dwa tryby, tryb „ciała” i tryb „powierzchni”, dzięki czemu może nie tylko mierzyć temperaturę ciała u niemowląt lub dorosłych w trybie czoła, ale także temperaturę wody, butelek i jedzenia. Oto jedne z najlepszych termometrów dla dzieci, aby sprawdzić temperaturę Twojego dziecka, które można kupić teraz w Wielkiej Brytanii. Model ten wykorzystuje technologię Fever Insight, aby pomóc pracować w sposób nieusuwalny. Mierzy energię podczerwieni ze skóry i zamienia ją w odczyt temperatury, delikatnie skanując czoło dziecka. Posiada duży podświetlany ekran, który ułatwia odczyty przy słabym oświetleniu.

Monitory, Termometry I Akcesoria

Pomimo swojej nieco niezgrabnej nazwy, Termometr Braun No Touch i Touch z dokładnością do wieku jest szybki i łatwy w użyciu. Wykorzystuje opatentowaną przez firmę Braun technologię Age Precision, która dostosowuje wskazówki dotyczące gorączki i komunikaty ostrzegawcze w zależności od wieku dziecka. Dzieje się tak, ponieważ badania wykazały, że to, co można zaklasyfikować jako gorączkę u noworodka, może być w rzeczywistości normalną temperaturą u czteroletniego dziecka. Termometr jest również łatwy do odczytania w ciemności, więc jest idealny do użycia, gdy dziecko lub dziecko śpi, a także można go wyciszyć, aby nie przeszkadzał maluchowi podczas snu.

Jako rodzic noworodka, termometr może zmierzyć nasilenie choroby, informując, czy mają gorączkę i czy potrzebne jest wezwanie do lekarza rodzinnego. Ustaw swój umysł swobodnie z naszych termometrów dla dzieci, z najlepszych marek, takich jak Braun i Tommy Tippee. Mamy termometry do uszu dla niemowląt do dokładnego odczytu, a także delikatne urządzenia bezdotykowe dla noworodków.