Najlepiej Sprzedające Się Gry Planszowe, Ulubione Gry Rodzinne, Nowości, Pre

Większość amerykańskich firm, z którymi rozmawiałem, skierowała mnie na duże zamówienia do Chin. Nie mam nic przeciwko zamawianiu z Chin, ale trochę bardziej konkretny kierunek byłby bardzo mile widziany. Wydaje się, że wiele zasobów do projektowania gier jest rozrzuconych po forach, blogach i kilku podcastach o ograniczonej żywotności. Jeśli chodzi o to, czego używam do projektowania gier planszowych, robię burzę mózgów ołówkiem i papierem, a prototypuję za pomocą programu InDesign, papieru i tokenów. Mam nadzieję, że użyję go do tworzenia liczników, które mogą liczyć bardzo wysoko, a jednocześnie są łatwe do odczytania i utrzymania.

Cluedo to jedna z najlepszych gier planszowych w historii, klasyka, w którą trzeba grać przy każdej okazji. Shot In The Dark to jedna z najlepszych gier planszowych w historii, w którą można grać podczas przedpołudniowych drinków lub po prostu w sobotni wieczór, jeśli nie wychodzisz. Od bestsellerów, w tym Scythe, Gloomhaven i Wingspan, po gry imprezowe, a nawet Monopoly, Mamy duży wybór nowych wersji, klasycznych i planszowych gier w przedsprzedaży-czeka na odkrycie.

Pozwala też zabłysnąć tym, którzy nie są czcionką wiedzy o ESPN. Większość naszych zaleceń dotyczących rodzinnych gier planszowych pochodziła od samych rodzin. Szukaliśmy na forach Mumsnet postów o tym, które rodzinne gry planszowe Mumsnetters naprawdę uwielbiały.

  • Przebojowa gra jest idealna dla miłośników filmów w każdym wieku.
  • Zastanawiałam się nad kilkoma rzeczami na temat projektowania gier planszowych i tego, jak zdecydowałaś się zacząć je projektować.
  • Nie daj się zwieść uroczym wyglądem – jest to jedna poważnie zła gra karciana.
  • Najlepszym miejscem do dyskusji na temat projektowania gier jest mój kanał na YouTube, ale mogę odpowiedzieć na to tutaj.

Jednak powyższe zalecenia będą zawierały numer gracza, szacowany czas gry i krótki opis rozgrywki. Więc jeśli masz konkretną publiczność w umyśle, można ocenić, co gra najlepiej odpowiada twoim potrzebom lub zainteresowaniom. Zajrzyj na YouTube, a znajdziesz mnóstwo filmików i wskazówek dotyczących różnych tytułów, które mogą dać Ci lepsze wyobrażenie o tym, czy gra ci się podoba. Gry eliminacyjne graczy, z drugiej strony, są wypełnione konfliktem i konkurencją, której celem jest wygranie lub wyeliminowanie innych graczy z gry. A potem są gry kooperacyjne, w których współpracujesz, aby osiągnąć cele, odnieść sukces w misjach lub wykonywać zadania, aby spełnić zwycięskie warunki gry jako grupa.

Gra Planszowa Mysterium Park

Jeśli już lubisz gry planszowe, takie jak Risk i Carcassonne, Catan jest idealnym dodatkiem do twojej kolekcji. Z ogromną kolekcją popularnych gier planszowych dla dorosłych, rodzin i dwóch graczy, jesteś zobowiązany znaleźć idealną grę na noc gier. Jeśli szukasz niedrogiej lub przyjaznej dla podróży gry rodzinnej, to również je znaleźliśmy. Oto nasze podsumowanie 16 najlepszych rodzinnych gier planszowych.

Nie pozwól, aby Zalecany przedział wiekowy zamknął cię w niepotrzebnych pudełkach. Postanowiłem sporządzić listę najlepszych edukacyjnych gier planszowych wraz z krótkim opisem/recenzją. Ta metoda nauki nie ogranicza się do zabawnych gier planszowych, które mają charakter edukacyjny; nie w żaden sposób! Korzystamy również z edukacyjnych gier wideo i wirtualnych gier edukacyjnych w naszej szkole domowej. Jeśli kochasz lody i gry planszowe, to jest idealny dla Ciebie. Aby uczcić nowe Twisty ciastek Ben & Jerry (które są w dwóch smakach, Rain-dough i Dough-BLE Chocolate), marka wprowadziła grę.

Moim najśmielszym marzeniem jest zaprojektowanie pewnego dnia eksploracyjno-przygodowej gry planszowej, podobnej do mojej ulubionej „Legend of Zelda”. Teraz wiesz więcej niż moi rodzice o moim najgłębszym pragnieniu. Wciąż jestem w trakcie czytania tej całej skarbnicy informacji, ale jedną z rzeczy, których aktywnie Szukam, są producenci różnych komponentów gry, nad którymi pracuję, w szczególności miniatur. Mimo że wciąż jestem daleko od uruchomienia mojego projektu, budżetowanie na wczesnym etapie jest bardzo ważne, aby zachować realistyczną ilość komponentów w grze i wiedzieć, skąd mogą pochodzić.

Może się wydawać, że są to standardy, ale to tylko dlatego, że ludzie mają tendencję do używania rozmiarów, które były wcześniej używane w innych grach. Stało się to dość ważne w czasach, w których wiele osób nosi swoje karty. Zajmuję się zarówno projektowaniem gier planszowych/karcianych, jak i tworzeniem oprogramowania, ponieważ to ostatnie jest moim głównym obszarem doświadczenia. Czy kiedykolwiek używałeś oprogramowania do prototypowania pomysłów na gry? Tabletop Simulator to oczywiste narzędzie, ale zastanawiałem się, czy coś, co dla siebie tworzę, może być przydatne również innym projektantom.

Inżynieria antsis kolejna gra kooperacyjna, która oznacza, że wszystkie moje dzieci mogą grać razem bez walki. Takie bonusowe gry kooperacyjne również zwiększają umiejętności społeczne dzieci. Ta gra jest idealna dla osób w wieku od 8 lat i będzie świetnym dodatkiem do każdej szkoły domowej, klasy lub nocy gier rodzinnych. W Math Rush, gracze muszą zrównoważyć szybkość, strategii i umiejętności sekwencjonowania w pośpiechu do chrupania numerów, zanim skończy się czas.

Jest to dość skomplikowana gra, ale to mnóstwo zabawy i dobry sposób, aby rzucić wyzwanie swojemu mózgowi i zrobić prawdziwą naukę. Użyj kodu 15% OffFirstOrder, aby uzyskać 15% zniżki na pierwsze zamówienie. W tej zabawnej grze będziesz mógł zagłębić się w dziwniejsze strony Internetu i odkrywania, co ludzie wokół ciebie szukają. Przeszukania na każdej karcie są prawdziwymi wyszukiwaniami internetowymi dokonanymi przez kogoś na świecie.

Zaprojektowaliśmy grę planszową z mechanizmem work placement, która ma kreatywność w mechanizmie Worker Placement. Celem jest przechwytywanie obcych światów i chronić swoje własne, z każdej walki napotykają okazję do sojuszy, urwisk, dwulicowości i przebiegłości. Różnorodność ras obcych zapewnia, że żadna gra nie jest taka sama, a im więcej grasz, tym bardziej Twoja wiedza o obcych rasach i talii dodaje głębi intrydze.

Witamy W Nowej Grze Planszowej Las Vegas

Umiejętność słodkiego mówienia rywalom jest również niezbędna. Nieuniknione jest, że nie otrzymasz od razu wszystkich potrzebnych materiałów, więc będziesz musiał handlować z innymi graczami, aby zrealizować swoje plany. Wymiana surowców może pomóc w krótkim czasie, ale może przybliżyć przeciwnika o krok do zwycięstwa. To pozostawia nam coś fantastycznego dla tych, którzy kochają taktyczne gry planszowe dla dorosłych.

„To dobry czas na kreatywność, ponieważ niektórzy producenci gier nie wprowadzają w tym roku wielu nowych gier” – wyjaśnia Peter Jenkinson, ekspert od gier planszowych i założyciel Toyology. W tym roku oczekuje więcej aktualizacji klasycznych tytułów niż cokolwiek nowego, ale może warto szukać na eBay zamiast kupować nowe. „Klasyki są zawsze lepsze w oryginalnym formacie”, mówi.

Gra Planszowa Z Logo

Kolejna Londyńska gra planszowa skupiona na sieci transportowej. Idealne dla maniaków pociągów i metra oraz wszystkich innych, którzy cieszą się złożonością i historią londyńskiej metra. Dużo szybsza gra niż rozbudowana gra Monopoly Underground, zwykle zajmuje mniej niż 30 minut, aby zakończyć sesję z 2-3 graczami. Dbałość o szczegóły – od Grafiki po projektowanie komponentów-jest na najwyższym poziomie, a zbiór przepisów jest pięknie wykonany i obejmuje wszystkie ewentualności.

Gracze obracają jedną kartę, a następnie drugą i rywalizują o to, aby jako pierwsi dostrzec pasujący symbol na każdej z nich, co oznacza, że będziesz potrzebował ostrych oczu i szybkiego refleksu. Przebojowa gra jest idealna dla miłośników filmów w każdym wieku. Uważamy, że jest to jedna z najlepszych gier planszowych na imprezy. Gra zdobywa wysokie oceny za proste zasady i czynnik zabawy na stronach z recenzjami gier. Ponadto, ponieważ jest odpowiedni od szóstego roku życia, powinieneś być w stanie zaangażować większość rodziny.

Jesteś pingwinem i celem jest złapać jak najwięcej ryb, jak to możliwe. Kiedy pingwin nie może się już poruszać, są na zewnątrz. To gra strategiczna, a sprawy mogą być bardzo konkurencyjne. Nie ma prawdziwego sposobu, aby przewidzieć, czy lubisz grę, czy nie, dopóki w nią nie zagrasz.

Grasz jako entuzjasta ptaków, starając się zbudować najlepszy park dzikich zwierząt, aby przyciągnąć rzadkie i niezwykłe ptaki. Charakteryzuje się piękną sztuką i wciągającą rozgrywką. Prosta koncepcja, którą uwielbiają młodzi ludzie z obsesją na punkcie Internetu. Każda paczka zawiera dziesiątki kart przedstawiających emotikony. Jeden gracz musi narysować karty emoji, a następnie pociągnąć twarz Na karcie, podczas gdy inni próbują odgadnąć, które Emoji przedstawiają.

Dostosuj Ustawienia Plików Cookie

Począwszy od klasycznych łamigłówek po wielkie przygody w lochach, te gry planszowe dla dorosłych powinny znaleźć się na każdej półce. W rzeczywistości, powiedzielibyśmy, że są to jedne z najlepszych doświadczeń na stole. Najlepsze gry planszowe zwykle mają walczyć z innymi graczami, ale przerażony jest inny. Zamiast tego musisz zmierzyć się z najbardziej lubianymi potworami wszechczasów, a wszystko to skrzypi pod ciężarem nostalgii. Nie spoczywa jednak na laurach – to wyjątkowa, niezapomniana przygoda z rozgrywką w trybie kooperacji, za którą warto umrzeć.

Jest to jednak duża gra, więc najlepiej radzić sobie z nią doświadczeni gracze. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w kampanię, Pandemic Legacy to łatwiejsze miejsce do rozpoczęcia. Jest to dobra gra, i chociaż jest to jeden do pominięcia, jeśli nikt w rodzinie nie gra w Minecraft, to nadal jest zabawa dla tych, którzy nie znają gry wewnątrz i na zewnątrz. Powiem również, że podczas gdy wydawca zaleca grę w wieku 10+, myślę, że robi to dobrze z dziećmi w wieku 8, a szersza społeczność donosi, że dzieci w wieku 6 dobrze się bawią.

Starsze pokolenia uwielbiają nostalgię przytulnej gry planszowej w chłodne, Deszczowe dni. Dzieci cieszą się ekscytacją i konkurencją, zwłaszcza jeśli opierasz się pokusie, aby wyjść na „konkurencyjnego rodzica” i pozwolić im wygrywać od czasu do czasu. Jeśli szukasz rozrywki dla rodziny bez uciekania się do ekranów, gry planszowe są zwycięzcą w każdym wieku. Najpierw walczysz z rekinem na wyspie, a następnie, jeśli wygrasz, odwracasz planszę, aby podjąć walkę na otwartym oceanie. „Nie jest to najłatwiejsza gra na świecie, ale wygląda pięknie” – mówi Jenkinson. Ten ostatnio stał się czymś w rodzaju fenomenu wśród maniaków gier planszowych.