Najlepsza Drukarka Bezprzewodowa 2021

Niektóre systemy wymagają, aby zaoszczędzić kilka wkładów atramentowych przed odesłaniem ich z powrotem. To zmniejsza emisje z transportu, ale może również oznaczać, że wkłady atramentowe grzechoczą w Twoim domu przez lata, jeśli nie drukujesz zbyt często. Dla innych jest to dedykowana kompaktowa drukarka fotograficzna, która drukuje tylko małe zdjęcia. A może potrzebujesz specjalistycznego modelu A3 z dedykowanymi kartridżami fotograficznymi i głowicami drukującymi o wysokiej rozdzielczości do wydruków zdjęć o jakości laboratoryjnej. Możesz kupić nową drukarkę atramentową za mniej niż £50 i nie musisz wydawać dużo więcej, aby uzyskać dobrą.

Testujemy każdą drukarkę pod kątem podstaw, takich jak jakość i szybkość druku, ale także pod kątem czynników ważących, takich jak koszt drukowania lub objętość drukarki, którą można obsługiwać z miesiąca na miesiąc. Oprócz uniwersalnych drukarek atramentowych, sprawdziliśmy również drukarki laserowe, drukarki fotograficzne, a nawet modele przenośne, wszystkie w celu znalezienia najlepszej drukarki dla Ciebie. HP OfficeJet Pro 8022 to wielofunkcyjna drukarka atramentowa, która jest gotowa zburzyć ugruntowaną myśl, że atramenty są dla domów, a drukarki laserowe są lepsze dla biur.

  • Od LaserJet HP, linii drukarek do kolekcji VersaLink Xerox, istnieje drukarka laserowa dla każdej potrzeby.
  • Prawie 300zł to dużo do zapłacenia za drukarkę, zwłaszcza, gdy druga Cena kosztuje jedną szóstą tej ceny .
  • Większość dużych firm drukujących oferuje teraz aplikacje mobilne, dzięki czemu można zrobić zdjęcie za pomocą telefonu i wydrukować je bezpośrednio, bez konieczności przesyłania ich najpierw do komputera.
  • Mają małe okna do zbiornika z przodu drukarki, które można łatwo monitorować, aby sprawdzić, czy tusz się wyczerpuje.
  • Dlatego oferujemy dostawę na następny dzień roboczy wszystkich drukarek i materiałów eksploatacyjnych, gdy zamówisz przed godziną 16.30.
  • Jednak drukarki atramentowe rozpraszają atramenty (zwykle na bazie wody) na powierzchnię, na której wyschną w miejscu, tworząc ostateczny drukowany obraz lub projekt.

Ogranicza się do czerni i bieli, co oznacza, że obrazy wychodzą bez szczegółów. Jest również dość duży, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby go przechowywać. Możesz wybrać drukowanie na A3, A4, na papierze fotograficznym lub nawet na płycie CD.

Epson Xp

Toner często wystarcza na drukowanie tysięcy stron, dlatego toner może być znacznie droższy niż wkład atramentowy. Ale ostatecznie koszty codziennego użytkowania będą niższe przy dużej objętości druku w porównaniu do drukarki atramentowej. Epson ecotank ET-2710 jest najlepszym rozwiązaniem dla drukarki bezprzewodowej, która wykonuje wszystko, o co prosisz, produkuje wysokiej jakości wydruki mono i kolorowe, oszczędza na cenie tuszu i jest lepsza dla planety. Jednak drukarka laserowa Brother HL-L2350DW jest idealna dla domowych drukarek biurowych, które drukują czarno-białe w zdumiewającym tempie. Koszty atramentu są stałym problemem każdej drukarki, ponieważ wkłady atramentu są częścią kosztów operacyjnych każdej drukarki. Atrament może być bardzo drogi, ale niektóre nowe modele są zaprojektowane w celu zmniejszenia zarówno kosztów, jak i kłopotów ze znalezieniem odpowiednich wkładów atramentowych.

Atramenty są dość wrażliwe na jakość papieru – uzyskasz lepsze dokumenty, jeśli unikniesz lekkich papierów i znacznie lepszych zdjęć na powlekanym papierze fotograficznym. Może i jest niewielka, ale Lexmark Mb3442adw ma funkcje i specyfikacje doskonałej drukarki biurowej. To urządzenie cztery w jednym, co oznacza, że oprócz drukowania, skanowania i kserokopiowania masz faks. Drukowanie z szybkością 42 stron na minutę plasuje ją wśród najszybszych drukarek laserowych w okolicy.

Możliwość połączenia przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct, to łatwa drukarka do skonfigurowania i rozpoczęcia pracy, produkująca wydruki, które są bardzo szczegółowe i wyglądają fantastycznie . Jego wkłady do drukarek atramentowych są trochę drogie, więc czynnik ten Przed podjęciem decyzji, ponieważ jest to rodzaj kosztów, które będą montować się w czasie. Co więcej, chociaż kasety z tonerem są drogie, każdy z nich drukuje o wiele więcej stron niż kaseta atramentowa, więc rzeczywisty koszt jednej strony czarno-białej lub kolorowej jest zwykle znacznie mniejszy.

Jeśli więc nie potrzebujesz dużej pojemności drukarki biznesowej, możesz zaoszczędzić miejsce i pieniądze, ponieważ jedna z najlepszych drukarek domowych będzie więcej niż wystarczająca. Oto nasze najlepsze typy, od opcji atramentowych po laserowe drukarki all-in-one. Niezależnie od wielkości gospodarstwa domowego i wymagań rodziny, Znajdziesz tu coś idealnego. Większość drukarek biurowych i coraz większa liczba drukarek domowych obejmuje porty Ethernet i / lub Wi-Fi, które umożliwiają współdzielenie drukarki z siecią domową. Drukarki biurowe są podzbiorem drukarek biznesowych (od 100 USD do ponad 2500 USD), które obejmują kompaktowe, jednofunkcyjne modele do zastosowań o małej objętości, a także ogromne urządzenia stojące, które mogą zakotwiczyć dział. Większość drukarek biznesowych to lasery, choć atramenty wkraczają na rynek, a większość to Urządzenia wielofunkcyjne.

Krok 1: Użyj Papieru Zgodnego Ze Specyfikacją Drukarek

Nie potrzebujesz nawet komputera PC lub Mac, aby to zrobić – podłącz telefon lub kamerę lub włóż kartę SD, a możesz drukować bezpośrednio z tego miejsca. Jeśli planujesz drukować dużą liczbę dokumentów jednocześnie lub drukować bardzo regularnie, inwestycja w dedykowaną drukarkę laserową bez możliwości skanowania lub faksowania może być szybsza i bardziej opłacalna. Pamiętaj również, że Twój smartfon może skanować do formatu PDF i prawdopodobnie nie pamiętasz, kiedy ostatni raz wysłałeś faks.

Jak Zdigitalizować Zdjęcia: Cztery Sposoby Na Ożywienie Starych Wspomnień

Jakość druku zależy od tego, jak dobrze drukarka układa atrament na stronie i czy wytwarza ostre szczegóły i czytelne formularze. Większość drukarek atramentowych zapewnia „wystarczająco dobry” poziom jakości, ale jeśli chcesz za każdym razem wyraźnego tekstu, prawdopodobnie potrzebujesz drukarki laserowej. Drukowanie zdjęć różni się znacznie w zależności od drukarek ogólnego użytku, więc sprawdź zalecane modele z naszej listy najlepszych drukarek fotograficznych. Canon ImageClass MF743Cdw to Wielofunkcyjna Kolorowa drukarka laserowa, która oferuje doskonałą wydajność i wiele funkcji, takich jak duży ekran dotykowy i drukowanie dwustronne.

Drukarki biurowe zazwyczaj zawierają automatyczny podajnik dokumentów do skanowania, kopiowania i/lub faksowania wielostronicowych dokumentów i stron o legalnym rozmiarze. Wiele plików ADFs może obsługiwać dwustronne dokumenty – skanując jedną stronę, odwracając stronę i skanując drugą stronę lub wykorzystując dwa czujniki do skanowania obu stron w jednym przejściu. Ponieważ tego rodzaju drukarki oszczędzają pieniądze na kosztach zakupu wielu kartridży, oszczędzają pieniądze na nawykach drukowania w dłuższej perspektywie. Zaprojektowane tak, aby były proste i szybkie, nasze wysokiej jakości drukarki laserowe mogą pomóc w dokładnym i szybkim drukowaniu dużej ilości plików.

Jakie Będą Koszty Eksploatacji Drukarki?

W Printerland oferujemy szeroką gamę tanich drukarek laserowych od najlepszych kochanych i najbardziej szanowanych producentów na świecie, w tym Xerox, Samsung, Lexmark, Brother i innych. Od LaserJet HP, linii drukarek do kolekcji VersaLink Xerox, istnieje drukarka laserowa dla każdej potrzeby. Ta drukarka jest dostępna w nagiej edycji Tango, a także w edycji Tango X, która zawiera stylową okładkę. Jest to drukarka Wi-Fi, więc nie ma portu USB, ale ma szczególnie dobry zakres funkcji bezprzewodowych.

Koszt jest również czynnikiem; ogólnie rzecz biorąc, im droższa jest drukarka do zakupu, tym niższe będą jej koszty drukowania na stronie. Modele z tuszem zbiorczym mają najniższe koszty na stronę, a obecnie istnieją programy subskrypcji tuszu, które subsydiują koszt tuszu i tonera. Większość drukarek biznesowych oferuje funkcje bezpieczeństwa, takie jak drukowanie zabezpieczone hasłem, a niektóre wykorzystują nawet akcesoria, takie jak zaszyfrowany dysk twardy lub czytnik kart IDENTYFIKACYJNYCH. Drukarki te są znane z drukowania wyraźnych, ostrych jak brzytwa zdjęć i obrazów. Jeśli dużo pracujesz z kolorowym drukowaniem lub regularnie uruchamiasz raporty, tabele, wykresy lub inne pulpity nawigacyjne, jest to idealna drukarka dla Ciebie. Tego typu drukarki współpracują z wkładami atramentowymi, które można wymieniać indywidualnie.

Najlepsza Drukarka 2021: Najlepsze Drukarki Atramentowe I Laserowe Do Kupienia

Tymczasem jakość druku jest doskonała, a tekst nie zhańbi biurowej drukarki laserowej i jedne z najlepszych odbitek fotograficznych, jakie widzieliśmy poza specjalistyczną drukarką fotograficzną. Grafika biznesowa może być ciemna, z atramentem nasycającym papier, ale nic zbyt katastrofalnego, a drukowane ilustracje wyglądają fantastycznie. Drukarki laserowe są droższe i ten dodatkowy koszt dotyczy również ich zamienników tonerów. Trwają jednak dłużej niż tradycyjne wkłady atramentowe, dzięki czemu mogą być bardziej ekonomiczne w dłuższej perspektywie. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem drukarek, prawdopodobnie warto skorzystać z drukarek atramentowych, zwłaszcza że mają one tendencję do tworzenia lepszych odbitek fotograficznych. Jeśli drukujesz strony i strony na co dzień, drukarka laserowa ma większy sens.

Jest to jednak niedroga drukarka – koszt wydruku to zaledwie 4p – i drukuje imponujące 16 stron na minutę. Ponadto, chociaż z góry wydają się być tańsze, drukarki atramentowe zwykle kosztują więcej niż drukarki laserowe ze względu na koszty atramentu . Czarno-białe atramenty są teraz prawie wymarłe, ale nadal można zaoszczędzić trochę pieniędzy, decydując się na „mono” (czarno-biały) drukarka laserowa. Są one tańsze w zakupie niż modele kolorowe, a jeśli drukujesz głównie czarny tekst na białych stronach, znajdziesz je również ładne i tanie w eksploatacji. Chociaż mogą tworzyć dobre wykresy i wykresy, kolorowe drukarki laserowe nie są zbyt dobre w drukowaniu zdjęć.

(Poziomy to 50, 100 i 300 stron miesięcznie.) Ta sama opłata dotyczy druku czarnego lub kolorowego. Programy te mogą zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy, szczególnie jeśli drukujesz głównie w Kolorze. Prawie dedykowane drukarki fotograficzne ($400 do $2,000) są przeznaczone dla profesjonalnych fotografów i entuzjastów zdjęć. Chociaż drukarki fotograficzne mogą drukować tekst i grafikę, służą przede wszystkim do drukowania wysokiej jakości zdjęć.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli wyrzucasz wiele stron tekstowych, drukarka laserowa poradzi sobie z tym. Jeśli kolorowe dokumenty lub zdjęcia są na porządku dziennym, będziesz chciał wybrać drukarkę atramentową. Jeśli planujesz skanowanie lub kopiowanie, powinieneś wybrać drukarkę wielofunkcyjną lub wielofunkcyjną. Przyzwoite AI nie są znacznie droższe niż ich odpowiedniki tylko do drukarek i oferują mnóstwo dodatkowych funkcji.

Trudno jest znaleźć wiele innych drukarek w tym punkcie cenowym z tak wieloma funkcjami. M2026 jest wyposażony w procesor 400 MHz i 8MB pamięci do drukowania do 20 stron na minutę, a Zaawansowana technologia renderowania poprawia jakość obrazu dla bardziej szczegółowych i ostrzejszych wydruków. Brother HL-L3230CDW oszczędza czas i pieniądze dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu, dużej pojemności, łączności przewodowej i bezprzewodowej oraz możliwości drukowania w podróży z telefonu komórkowego lub tabletu. Ta drukarka trzy w jednym umożliwia konfigurowanie, łączenie i drukowanie ze smartfona oraz tworzenie wysokiej jakości zdjęć i dokumentów. Możesz przyspieszyć drukowanie wielostronicowe za pomocą automatycznego drukowania dwustronnego, a nawet tworzyć skróty czasowe.

Duży 4,3-calowy kolorowy ekran dotykowy ułatwia sterowanie, a drukarka obsługuje integrację inteligentnego domu z Amazon Alexa i Google Assistant. Drukarki laserowe również zdobywają najwyższe oceny, takie jak Brother MFC-L2750DW, laserowe urządzenie all-in-one, które oferuje możliwość drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Monochromatyczna drukarka laserowa zapewnia szybkie, wyraźne drukowanie tekstu, dzięki czemu jest ulubioną drukarką, nawet jeśli nie masz drukowania w Kolorze. Potrzebujesz drukarki, która może drukować fizyczne wersje tych zdjęć i robić to dobrze.

Niemniej jednak, w przeciwieństwie do innych rodzeństwa, nie znajdziesz wiele do narzekania z bratem INKvestment MFC-J995DW. Spójrz na Brother INKvestment MFC-J995DW, niedrogą drukarkę laserową, która nie zawiedzie cię, gdy przyjdzie co do czego. Dzięki bardzo dużym wkładom atramentowym MFC-J995DW nie musisz w dłuższej perspektywie negować żadnych oszczędności z góry przy zbędnych kosztach tuszu.