Najlepsza Kamera Samochodowa Na Każdy Budżet W 2021 Roku

Wewnętrzne i tylne kamery rejestrują 170 stopni akcji, dzięki szerokiemu polu widzenia, podczas gdy wewnętrzna kamera wykorzystuje również sześć Diod Led, aby pomóc jej w zakresie podczerwieni. Nawet w najciemniejszych warunkach jazdy można łatwo zorientować się, co dzieje się wewnątrz samochodu. Zapis w pętli ciągłej jest tutaj podany, podobnie jak technologia G-sensor, która wykrywa incydent i automatycznie zapisuje materiał na kartę MicroSD. Jednak kupujący będą musieli wybrać opcjonalny uchwyt GPS, który zapisuje dane dotyczące prędkości i lokalizacji wraz z plikiem wideo.

Nowoczesne wysokiej jakości rejestratory kamer mają minimalny kąt widzenia 110, co pozwala im fotografować obraz / obraz niemal tak precyzyjnie, jak widzi to ludzkie oko w rzeczywistości. Rejestrowanie materiału kamerą samochodową o kącie widzenia szerszym niż 140 (wyższym niż 110 mierzonym poziomo) spowoduje zauważalne zniekształcenia geometryczne, zwłaszcza na krawędziach klatki obrazu. Tylna Kamera z kolei ma szerokokątny obiektyw 140°, Nie największy, ale wystarczająco, aby uchwycić większość szczegółów drogi. W trybie combo obie kamery zapewniają wyraźne nagranie panoramiczne, dzięki czemu nie przegapisz niczego ważnego przed lub za pojazdem. Krótko mówiąc, tryb parkowania umożliwia włączanie i nagrywanie kamery podczas parkowania. Tańsze kamery desek rozdzielczych po prostu pozostaną włączone i będą nagrywać w sposób ciągły, w porównaniu z bardziej premium kamerami, które mają dedykowany tryb parkowania, który jest aktywowany po okresie bezczynności lub po wyłączeniu zapłonu.

Jedną z sprytnych funkcji, z której mamy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał korzystać, jest ustawienie SOS emergency, które poda służbom ratunkowym Twoją lokalizację i niektóre dane medyczne, jeśli kiedykolwiek będziesz miał awarię i nie odpowiesz. Wyposażony w funkcje i oferujący nagrywanie 1440P HD, 522gw jest godnym zwycięzcą naszego best buy. Ma nawet wbudowaną Alexę, dzięki czemu możesz wywołać swoje ulubione utwory lub poprosić o zapisanie nagrania incydentu. Materiał jest doskonały, zarówno w dzień, jak iw nocy, a segmenty można łatwo pobrać do aplikacji Nextbase przez Bluetooth.

Jest również bardzo łatwy w instalacji i obsłudze, więc jest to dobra opcja dla początkujących dash cam. Kąt widzenia-większość kamer samochodowych oferuje kąt widzenia 140 stopni, który jest podobny do ludzkiego oka. Poszukaj czegoś o wyższym kącie widzenia, jeśli desperacko chcesz ukryć to, co dzieje się z boku pojazdu.

Najlepsze Z Najlepszych Dashcams

To, co oferuje, że wiele innych kamer samochodowych nie, jest doskonała pomoc kierowcy, w tym ostrzeżenia przed kolizją do przodu, odjazd pasa ruchu, a nawet alarmy, gdy ruch z przodu porusza się. Podczas testu okazało się, że nagrane wideo było wyraźne i ostre, chociaż w nocy cierpiało na odblaski od reflektorów i lamp ulicznych. Warto też zauważyć, że na wewnętrznej kamerze nie ma Diod Led, co oznacza, że materiał może wyjść bardzo ciemno w nocy. Karta MicroSD jest jednak dołączona, więc możesz zacząć jej używać od razu po wyjęciu z pudełka i ostrzega Cię o wszystkim, od dryfowania z pasa, aż po przypomnienie, aby włączyć reflektor, gdy jest szary lub ciemny. Własność kamery na desce rozdzielczej wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat ze względu na ich korzyści w zakresie bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

  • Być może najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze kamery samochodowej, jest jakość nagrywania wideo, ponieważ wpływa to na jakość i szczegóły dowodów wideo wypadków drogowych.
  • Szeroki zakres dynamiczny i automatyczna ekspozycja pomagają zachować wyraźny obraz w ostrym lub słabym oświetleniu, a wszystko jest nagrywane przez obiektyw o kącie 140 stopni.
  • Musisz również upewnić się, że kamera dash cam produkuje wysokiej jakości wideo, które działa dobrze nawet w nocy.
  • Najlepsze Kamery samochodowe zasadniczo mają podobną technologię do siebie i w większości przypadków montują się gdzieś wzdłuż przedniej szyby lub przedniej szyby samochodu.
  • Sam aparat jest dobrym miejscem, aby rozpocząć, jeśli chodzi o Kamery samochodowe o jakości różniącej się w zależności od modelu.
  • Na drodze można uchwycić wszelkie wypadki, tak, że, jeśli trzeba złożyć roszczenie ubezpieczeniowe, firma ma dowód, kto zawinił.

Standardowe kamery samochodowe zwykle działają przez nadpisanie najstarszego materiału, gdy karta jest pełna. Nagrany materiał jest oznaczony czasem w sposób odporny na manipulacje, co czyni go doskonałym „świadkiem” każdego incydentu drogowego. W razie potrzeby możesz się nim łatwo podzielić, na przykład z policją lub firmą ubezpieczeniową. Włącza się automatycznie po uruchomieniu samochodu i stale rejestruje wszystko, co dzieje się na drodze.

Nextbase 222 to niedroga i elegancko zaprojektowana kamera samochodowa, która zapewnia podstawy. Jest wystarczająco mały, aby dobrze zmieścić się za lusterkiem wstecznym, ma duży ekran do regulacji ustawień i oglądania nagranego wideo oraz jest wyposażony w inteligentny uchwyt magnetyczny. Ta fantastyczna mała kamera samochodowa firmy Garmin zajmuje drugie miejsce na tej liście z dobrą jakością obrazu, wieloma dodatkowymi funkcjami i całkiem atrakcyjnym wyglądem.

Nextbase 522 Gw

Otrzymujesz wykrywanie incydentów i wynikające z tego automatyczne przechowywanie tego materiału. Kamera rejestruje w rozdzielczości Full HD 1080p z HDR, jest łatwa w konfiguracji, ma równie kompaktowe mocowanie przedniej szyby, a nawet posiada system sterowania głosowego – to idealna kompaktowa kamera samochodowa. Jeśli chcesz wysokiej jakości wideo Full HD z HDR z niewiarygodnie kompaktowej konstrukcji, naprawdę nie powinieneś szukać dalej. Sterowanie głosowe jest również bardzo dobre, uchwyt jest mały i prosty w użyciu, a nawet można sparować do czterech z tych kamer w celu zsynchronizowania nagrywania tuż wokół pojazdu.

Kamera uruchamia się również automatycznie, gdy samochód robi, więc nie musisz o tym myśleć. Jest to świetna kamera dla tych, którzy mają budżet, ponieważ oferuje przyzwoite funkcje bez dużej ceny. Jako taki jesteś ograniczony do jakości wideo 1080p, ale w większości przypadków jest to dużo, a także oznacza, że masz więcej miejsca w pamięci.

Kamera Nextbase 322gw Full Hd

Ponieważ mamy już zainstalowane wszystkie okablowanie, przełączanie między kamerami rozdzielczymi było kwestią odłączenia jednej i zastąpienia jej drugą. Podczas naszych testów sprawdziliśmy, jak łatwe są w użyciu, jakość wideo i jego funkcjonalność. Kamera Halo Drive By Road Angel Dash Cam jest wyposażona w wideo 1440p, obiektyw 140° i wbudowane Wi-Fi. Dzięki technologii Super Night View możesz zobaczyć wyraźny obraz drogi przed tobą w warunkach słabego oświetlenia. Jeśli używasz tego aparatu z zestawem Halo Drive / Go Hard Wire kit, tryb zimowy automatycznie włącza się, gdy jest to konieczne, aby zachować ostrość widzenia w nocy. Dzięki niemu otrzymasz wysokiej Jakości, Niezawodne Nagrywanie drogi 30 klatek na sekundę pod kątem 120 stopni.

Wykonany z 6-warstwowych obiektywów o wysokiej rozdzielczości i zaawansowanego czujnika, łapie filmy i zdjęcia 1920x1080p / 30 fps o rozdzielczości od 1,3 M do 12 M. Obiektyw F1.8 oferuje pole widzenia o szerokości 170° i może uchwycić cztery pasy ruchu i rejestrować znacznie więcej niż tylko samochód z przodu, co oznacza, że zobaczysz znaki drogowe, oznaczenia i tablice rejestracyjne dość wyraźnie. Ponadto, dzięki funkcji szerokiego zakresu tonalnego, kamera może doskonale zrównoważyć silne światło w ciągu dnia i słabe światło w nocy, aby zapewnić kierowcy bardzo realistyczny materiał filmowy. Zwróć uwagę na kamery samochodowe z wbudowanym GPS, które rejestrują prędkość jazdy i kierunek jazdy, a jeśli jedziesz późno w nocy lub wcześnie rano, wysokiej jakości nagrania nocne są niezbędne. Najlepsze Kamery samochodowe obejmują funkcje ochrony parkingowej do wykrywania uderzeń, gdy pojazd jest nieruchomy, chociaż będziesz musiał zapłacić dodatkowo, aby podłączyć urządzenie do skrzynki bezpieczników samochodu. Na koniec warto rozważyć integrację kamery samochodowej z Kamerą cofania, aby uzyskać pełny zasięg wideo pojazdu.

O ile absolutnie nie potrzebujesz materiału z wnętrza, lepszy jest A129 o wyższej rozdzielczości. Większość podstawowych kamer samochodowych może nagrywać filmy w jakości Full HD, ale najlepsze mogą teraz nagrywać wideo 4K w standardzie. Ta dodana rozdzielczość nie jest niezbędna dla wszystkich, ale może to być różnica między na przykład w stanie odczytać tablicę rejestracyjną przejeżdżającego pojazdu, czy nie. Nie jest to tylko imponująca lista funkcji, która oznacza, że jest to najlepsza kamera rozdzielcza, jednak, jak wcześniej wspomnieliśmy, Nextbase 522GW jest również mistrzem, jeśli chodzi o podstawy. Nagrywa niesamowicie ostre, doskonale oświetlone wideo 1440p, uchwyt Click&Go to naprawdę fajne rozwiązanie, a jego aplikacja na smartfony, MyNextbase, jest najbardziej dopracowanym doświadczeniem, z jakim się spotkaliśmy. Kamery Dash z ekranami są łatwiejsze do skonfigurowania i wyświetlania materiału, ale te bez ekranów są znacznie mniej inwazyjne.

Aby zakończyć, Toguard dual Dash cam jest godnym wyborem dla taksówek i kierowców ciężarówek. Nie kosztuje wiele, ale może zapewnić dodatkowy spokój ducha i zaoszczędzić wiele czasu i wysiłków w kontaktach z funkcjonariuszami policji lub agentami ubezpieczeniowymi. To powiedziawszy, w przypadku kamery samochodowej plug-and-go dla nowych sterowników, nie można uzyskać znacznie lepszego niż to. Dla prawdziwie głośnomówiącej pracy, ten dash cam wykorzystuje sterowanie głosowe Alexa, aby uzupełnić jego bezstresowy ekran dotykowy i aplikację na smartfony. Wymagający dwóch godzin ładowania przed pierwszym użyciem, ale obiecujący być doddle po wyjęciu z pudełka i kompatybilny z kamerą tylnej szyby, to gadżet, który będziesz chciał po swojej stronie na drodze. Dzięki mocnej konstrukcji i rozdzielczości do 1080p, Kenwood DRV-A31W stanowi mocną podstawę do bycia kamerą samochodową.

Jakiej Jakości Nagrania Potrzebuję I Dlaczego?

Aby zaoszczędzić na pamięci i zużyciu energii, kamera Zwykle włącza funkcję wykrywania ruchu i nagrywa wideo tylko wtedy, gdy wykryje ruch, taki jak samochód lub pieszy przechodzący w jego polu widzenia. Ponadto, jeśli kamera wykryje, że samochód się poruszył, albo z kolizji, albo przez kogoś manipulującego nim, ponownie zarejestruje wideo, aby uchwycić jak najwięcej dowodów. Przechodząc dalej, oba aparaty oferują dobrą jakość z rozdzielczością 1080p dla obiektywu skierowanego do przodu i 720p dla kabinowego. Trzeba przyznać, że to nie są najwyższe liczby, jakie widzieliśmy, ale nagranie wcale nie wydaje się złe. W dużej mierze jest to wyłączone przez Kąt Widzenia 170° przedniego aparatu, zmniejszając zniekształcenia i zapobiegając efektowi kociego oka.

Dzięki temu zainstalowanemu możesz uzyskać podgląd na żywo Filmów, sprawdzić nagrania I zmienić ustawienia kamery dash Cam i jest bardzo łatwy w użyciu. Co więcej, możesz również użyć aplikacji Thinkware w chmurze do śledzenia lokalizacji samochodu, z geo-ogrodzeniem, aby poinformować, czy opuści obszar i ostrzegać o zdarzeniach zderzeniowych. Otwiera to możliwości nadzoru parkingowego i pozwala obejść nowoczesną technologię zatrzymywania/uruchamiania silnika, która często widzi odcięcie zasilania kamer i zakończenie nagrywania. Kenwood jest popularnym wyborem, jeśli kupisz swoją kamerę w salonie dealerskim – ale możesz również kupić jej gamę kamer na desce rozdzielczej online. Ten model 4K jest bardzo wartościowy, oferując przydatne funkcje, takie jak wbudowany GPS, jasny obiektyw szerokokątny f/1.8 i Zintegrowany Filtr polaryzacyjny do cięcia przez odbicia przedniej szyby. Magnetyczny Uchwyt sprawia, że jest to łatwiejsze i bardziej między różnymi pojazdami niż w przypadku niektórych rywali.

Top 10: Kamery Dash Poniżej £200 2020

Brak ekranu sprawia, że konfiguracja jest skrzypiąca i ważne jest, aby był prawidłowo ustawiony, aby upewnić się, że ostrzega cię, gdy zboczysz z pasa lub przejedziesz zbyt blisko samochodu z przodu. Ostrzega również o nadchodzących fotoradarach i ma wbudowany GPS, więc jeśli wystąpi incydent, dokładna lokalizacja zostanie zapisana w materiale wideo. Z drugiej strony jest to drogie, nieporęczne i nie jest najbardziej atrakcyjnym urządzeniem do oglądania. Kamera przednia 170°, kamera wewnętrzna 120° i kamera tylna 140° nagrywają wideo jednocześnie w rozdzielczości 1440p+1080p+1080p, która zasłania martwe punkty samochodu ciężarowego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kamera jest również wyposażona w wiele funkcji bezpieczeństwa drogowego, w tym Ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruchu i zderzeniu z przodu. Przycisk SOS, który wysyła Twoją lokalizację na numer kontaktowy w razie wypadku, jest trochę zbyt blisko przycisku zasilania dla naszych upodobań i może być wyzwalany przypadkowym poślizgiem palca,ale jest doskonałą funkcją.

Kamera kabinowa z kolei ma obiektyw 140°, wystarczająco szeroki, aby umożliwić zamontowanie kamery w dowolnym miejscu na przedniej szybie i nagrywanie wysokiej jakości materiału wideo stamtąd. Dodatkowo do poprawy jakości nagrywania przyczynia się podwójny 6-szklany obiektyw o dużej przysłonie F1.8, który pozwala kamerze rejestrować krystalicznie czyste wideo w dzień iw nocy. Funkcja nagrywania nocnego jest tutaj również obecna, umożliwiając robienie przyzwoitych obrazów w kabinie, dzięki 4 diodom noktowizyjnym IR. Kamera na desce rozdzielczej zawiera również tryb monitorowania parkowania, aby oszczędzać energię. Przednia kamera to czujnik Sony STARVIS, który oferuje przyzwoity kąt widzenia 139 stopni i jakość 1080p zarówno dla przodu, jak iz tyłu oraz doskonałe widzenie w nocy. To również nagrywa z prędkością 60 klatek na sekundę, czego większość kamer dash nie oferuje.