Najlepsza Kamera Samochodowa W 2021 Roku

Siedząc na samym szczycie przedziału cenowego dla kamer samochodowych, BlackVue DR900X-1CH obiecuje wiele. Oferując tylko nieznacznie niższą rozdzielczość wideo niż Garmin 67W, ta mała kamera samochodowa zapewnia wyjątkowo niską cenę. Nagrywanie w jakości 1080p HD i z polem widzenia 140°, jakość materiału nie jest porównywalna z droższymi modelami, ale była jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy w tej rozdzielczości. Firma Garmin zyskała reputację dzięki tworzeniu wysokiej jakości nawigacji satelitarnej i technologii podróżowania, a teraz rozszerza swoją ofertę kamer samochodowych. Każda kamera samochodowa, którą sprzedajemy, jest w stanie nagrywać w nocy, więc wypadki, które zdarzają się w nocy, nadal będą wyraźnie nagrywane.

Wygląda na to, że 66W jest nadal w sprzedaży, więc jest to tańsza alternatywa, która dzieli się kluczowymi specyfikacjami tej kamery. Garmin Dash Cam 67W naprawdę doskonała kamera samochodowa, która jest kompaktowa i łatwa w użyciu, z dobrym zestawem przydatnych funkcji i która rejestruje wideo o najwyższej jakości. Nie jest najtańszy, ale jest to najwyższej klasy kamera samochodowa, która robi wszystko bez niepotrzebnego komplikowania.

Młodsza siostra flagowej kamery samochodowej Nextbase, 522 GW zawiera prawie tę samą specyfikację techniczną, tylko na mniejszej cenie. Podobnie jak w przypadku 622 GW, ekran dotykowy okazał się bezproblemowy do oglądania nagranych filmów lub przełączania między ustawieniami. Sterowanie głosowe Alexa-który działa jak inteligentny głośnik-sprawia, że to znacznie więcej niż tylko Kamera, pomagając znaleźć najbliższy parking lub odtwarzanie ulubionego albumu.

Najlepsze Kamery samochodowe są wyposażone we wbudowany czujnik, który wykrywa nagłe zmiany w mocy, co oznacza, że nagranie incydentu jest zapisywane na karcie pamięci. Na początek jakość obrazu, główny aparat robi bardzo dobrą robotę jak na swój punkt cenowy. Wykonany z ultraszerokokątnego obiektywu 170°, nagrywa filmy w wysokiej rozdzielczości w rozdzielczości Full HD w ciągu dnia i nocy. Poza tym, dzięki szerokiej przysłonie f / 2.0 i zaawansowanemu czujnikowi Sony Starvis, gromadzi więcej światła i zapewnia ostry obraz w warunkach słabego oświetlenia, co pozwala wyraźnie zobaczyć małe szczegóły, w tym liczbę płytek.

Innovv C5 Motorcycle Fitted Camera Motorbike Dash Cam

Według marki każda z kamer wykorzystuje super wysokiej jakości czujnik Sony Starvis zapewniający doskonałą jakość widzenia w nocy i obrazu. Ogólnie rzecz biorąc, Garmin 66W to wysokiej jakości urządzenie zbudowane przez renomowaną markę i idealne dla osób wymagających małej kamery. Ma również bonus 180 stopni szerokokątnego pola widzenia, które dodatkowo poprawia jakość wideo. Aby ocenić kamery w tym artykule, oparliśmy nasze zalecenia na testach, wielu badaniach i wielu czynnikach. Niektóre z czynników, które rozważaliśmy, obejmowały Typ, pole widzenia, jakość wideo, łatwość instalacji, użyteczność, funkcjonalność GPS, Łączność WiFi i smartfon, wygląd, dodatkowe funkcje, gwarancję i wartość.

Film o optymalnej jakości nagrywany jest w rozdzielczości HD, Full HD (wymaga co najmniej 2,1 megapiksela matrycy CCD), a najlepszą jakość zapewnia rozdzielczość Super HD . Wideo o takiej jakości ma najwyższy szczegół, a będziesz w stanie łatwo rozpoznać tablice rejestracyjne, światła drogowe i inne ważne szczegóły na nim. Domyślnie kamera jest ustawiona na funkcję nagrywania w pętli, co oznacza, że automatycznie nadpisze stary materiał, aby zapobiec zatrzymaniu nagrywania po zapełnieniu karty pamięci. W ten sposób, jeśli używasz karty 32GB, możesz oczekiwać, że pomieści ona średnio około 6 godzin materiału filmowego, który następnie można przesłać do komputera w celu obejrzenia. Orskey S680 jest jedną z najlepiej sprzedających się kamer samochodowych na rynku ze względu na przystępną cenę i wiele świetnych funkcji.

  • Będziesz musiał przegapić dziwną funkcję tu i tam – nie ma wbudowanego GPS ani nagrywania prędkości – ale nadal masz polecenia głosowe, funkcję ochrony parkingowej i te same funkcje Vault, co Kamera Dash Cam 47.
  • Otrzymujesz sterowanie głosowe, alerty sterowników oraz wbudowaną technologię Bluetooth i Łączność Wi-Fi do aktualizacji.
  • Niektóre z najlepszych kamer samochodowych mają wbudowany GPS, dzięki czemu mogą zapisywać datę, godzinę i lokalizację każdego zarejestrowanego zdarzenia lub zdarzenia.

Oba są przydatne, ale wybralibyśmy jeden z ekranem do sporadycznego nagrywania , ale jeden bez ekranu i zapomnij o codziennej jeździe. Jest wielkości małego pudełka zapałek, więc można go łatwo zmieścić za lusterkiem wstecznym. Ma również zapasową baterię dla trybu parkowania, ale musisz kupić oddzielny kabel hardwire, aby upewnić się, że jest on na stałe online, jeśli gniazdo 12V lub port USB nie są zasilane przy wyłączonym zapłonie. Nie ma wbudowanej karty SIM, więc musisz połączyć się ze źródłem Wi-Fi, aby wyświetlić dowolny materiał z daleka. Konfiguracja kamery nie jest prosta, a w przypadku przerwania zasilania należy powtórzyć długi proces logowania.

Zalety Kamery Samochodowej

Na przykład kamery z wbudowanym GPS mogą pomóc w określeniu pozycji i prędkości, a także powiadomią cię w przypadku przekroczenia limitu prędkości. Czujnik G lub czujnik wstrząsów inicjuje nagranie wideo po wykryciu drżenia lub kolizji pojazdu. Jeśli chodzi o przejrzystość, przednia kamera na desce rozdzielczej nagrywa w rozdzielczości Full HD 1920x1080P i przy 30 klatkach na sekundę. Obiektyw Szerokokątny automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia, aby zapewnić jak najczystszy obraz, a sześć diod LED na podczerwień zapewnia doskonały obraz nawet w nocy.

Dzięki łatwej w użyciu aplikacji, która łączy smartfon z 622gw poprzez własną sieć Wi-Fi, możesz łatwo zobaczyć wszystkie swoje klipy – i pobrać te, które chcesz zapisać lub przejrzeć. Kamery Samsara Dash rejestrują zdarzenia podczas jazdy i automatycznie przesyłają wysokiej jakości materiał wideo do chmury, dokumentując wszystko, od nagłego hamowania po pełnoprawne kolizje. Kamery Dash mogą również oczyścić niewinnych kierowców z nagrania wypadku, przyspieszając procesy firmy ubezpieczeniowej i wypłaty. Sama kamera wykorzystuje obiektyw szerokokątny o kącie 140 stopni i oferuje Materiał 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę, który jest zapisywany automatycznie dzięki wykrywaniu kolizji za pomocą czujnika G.

Toguard 1080p Dual Lens Mirror Dashcam 7 ” Ips Touch Screen Kamera Samochodowa Z Tyłu

Szeroki zakres dynamiczny i automatyczna ekspozycja pomagają zachować wyraźny obraz w ostrym lub słabym oświetleniu, a wszystko jest nagrywane przez obiektyw o kącie 140 stopni. A jeśli podłączysz Q800 Pro do samochodu, dostępny jest tryb inteligentnego parkowania, który rejestruje incydenty podczas parkowania. I jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz mieć kamerę 4K bez konieczności podłączania urządzenia deski rozdzielczej do pojazdu. Krok w górę w jakości wideo jest zauważalny – i jest dodatkowa funkcja obsługi What3Words – i pomysłowy globalny system, który można użyć, aby dać swoją dokładną lokalizację do ratowników po prostu podając im trzy słowa .

Jeśli kamera samochodowa nie oferuje dużo miejsca na dysku, będziesz stale usuwać nagrania, aby zrobić miejsce na więcej. Większość kamer samochodowych nie jest dostarczana z kartą pamięci, więc musisz ją kupić osobno. Jest to oczywiste, ale upewnij się, że karta pamięci, którą kupujesz, jest kompatybilna z kamerą samochodową. Nie ma znaczenia, czy Twoja kamera rejestruje incydent, jeśli jakość wideo jest tak zła, że nie możesz niczego wyraźnie zobaczyć. Prawdopodobnie natkniesz się na wiele kamer oferujących filmy 4K i ultra HD, które mogą być naprawdę przydatne, jeśli chcesz zobaczyć coś daleko, takiego jak Tablica rejestracyjna. Zazwyczaj producenci określają wartość kąta widzenia mierzonego po przekątnej, a nie poziomo.

Nextbase 522GW to najlepsza kamera samochodowa na rynku, która zaznacza wszystkie pola pod względem jakości obrazu i łatwości obsługi. Dodanie funkcjonalności Alexa i synchronizacja ze smartfonami sprawia, że jest on znacznie łatwiejszy w użyciu w porównaniu z alternatywami. Chociaż marka oferuje nowszy model, który zapewnia jakość wideo 4K, ma atrakcyjną cenę w porównaniu do doskonałego poprzednika 522GW.

Garmin

Kamera Garmin Dash Cam 67W pozwala na przechwytywanie wszystkiego, co dzieje się na drodze z przodu. 1440p HDR wideo można dostać jest wielki, jak również, nawet jeśli bit HDR nie wydaje się oznaczać tego samego rodzaju HDR można dostać z telewizora, bardziej rodzaj przetwarzania obrazu można oczekiwać od aparatu smartfona. Naszym jedynym prawdziwym narzekaniem jest to, że w nocy obraz może być trochę rozmyty, podczas gdy reflektory i latarnie uliczne mają silny pionowy rozbłysk. Kluczem do sterowania kamerą jest aplikacja Garmin Drive, w której można przeglądać nagrania wideo i audio z dysków bez konieczności wyjmowania karty MicroSD z aparatu. I podczas gdy tylna kamera zmaga się trochę przy bardzo słabym świetle, nadal można wyraźnie dostrzec pasażerów w czerni i bieli. Dostępna jest również opcja „obraz w obrazie”, dzięki czemu można jednocześnie oglądać materiał z kamery z tyłu i z przodu.

Wiele kamer samochodowych, które sprzedajemy w Halfords, jest wyposażonych w kartę SD dołączoną do pudełka . Jeśli wybrana kamera samochodowa nie zawiera kamery, ważne jest, aby kupić zgodną kartę SD, aby upewnić się, że nagranie jest bezpiecznie i poprawnie przechowywane. Nasz przewodnik dla kupujących kart MicroSD zawiera świetny przegląd dostępnych opcji lub zapoznaj się z naszym przydatnym artykułem, aby uzyskać szybkie rekomendacje na podstawie modelu kamery. Gdy kamera samochodowa jest podłączona lub podłączona i włączona, rozpocznie nagrywanie materiału i zapisywanie go na karcie pamięci microSD. Jeśli masz szczęście, nigdy nie będziesz musiał oglądać tego materiału, ale w niefortunnym przypadku kolizji możesz przejrzeć plik, który Kamera dash została oznaczona jako ważny. Wystarczy podłączyć kartę pamięci do komputera PC lub Mac i wyświetlić, skopiować lub usunąć pliki stamtąd.

Wysokiej jakości obiektyw WDR automatycznie dostosowuje się do warunków oświetlenia otoczenia. Kluczową cechą N2 jest szerokokątny aparat skierowany przodem do kierunku jazdy, który działa w połączeniu z regulowaną kamerą skierowaną tyłem do kierunku jazdy. Vantrue OnDash N2 to sprawna, prosta i wyposażona w wiele funkcji kamera samochodowa, która oferuje wiele funkcji za rozsądną cenę. Azdome GS63H jest wyposażony w imponującą specyfikację cenową z GPS, WiFi, detekcją ruchu i kamerą Sony sensor. Istnieje również aplikacja towarzysząca-zwana raczej niestety „LuckyCam” – która pozwala przeglądać dowolny materiał, a także zapisać go na telefonie, udostępnić lub wysłać plik do kogoś. Nie spodziewaj się jednak, że zachwyci cię jakość; w rozdzielczości 1080p full HD z kąta widzenia 140°, jest więcej niż odpowiedni do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, ale rozczarowuje go brak 4k.

Wciśnięcie praktycznie wszystkich podstawowych funkcji swojego większego brata-awaryjnej reakcji SOS, trybu parkowania i integracji tylnej kamery – to imponujące urządzenie za cenę, którą uważamy za kradzież. Osiągając przewagę, jeśli chodzi o jakość nagrań i łatwość obsługi, Kamera NextBase top of the range dash cam była naszym wyraźnym faworytem w testach. Kąt widzenia wynoszący 140° może być mniejszy niż w modelu Garmin 67W, ale nie stanowi to problemu, gdy zobaczysz ostre filmy 4k, które rzucają tablice rejestracyjne i inne ważne szczegóły w wyraźny widok. Integracja What3Words zapewnia również, że wiedzą dokładnie, gdzie jesteś, aż do obszaru trzech metrów.

Nie przegapisz żadnych szczegółów drogi, bez względu na to, ile zakrętów i zakrętów zrobisz! Dzięki standardowemu w branży czujnikowi obrazu Sony starvis Kamera dash Cam sprawdzi się nawet w warunkach słabego oświetlenia. NextBase 322GW jest wyposażony w szereg imponujących funkcji-jeśli znajduje się to na samym szczycie budżetu, poważnie rozważ to urządzenie. 322gw rejestruje materiał z prędkością 60 klatek na sekundę 1080p pod kątem 140 stopni, a dostęp do materiału można uzyskać poprzez bezpośrednie połączenie Wi-Fi lub Bluetooth ze smartfonem lub za pośrednictwem 2,5-calowego ekranu dotykowego.

Ostatnim powodem, dla którego możesz chcieć kamery samochodowej, jest uchwycenie tego, co dzieje się na drodze i ulicach wokół samochodu. Wystarczy wpisać „Dash cam” w YouTube, aby zobaczyć wszystkie ukryte klejnoty, które zostały odkryte dzięki kamerom dash. Kamery samochodowe pasują bezpiecznie do deski rozdzielczej samochodu, są gotowe do nagrywania dysku. Mają one różne zastosowania, od rejestrowania widoków widokowych po dostarczanie dowodów w przypadku kolizji. Jeśli chodzi o nasze testy, wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy budżetowe Kamery samochodowe do najnowszych modeli Nextbase.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przedniej lub przedniej i tylnej kamery, istnieje ogromny wybór urządzeń do wyboru. Wszystkie nasze zalecenia powyżej obejmują najlepsze pod względem wszechstronnej wydajności, jakości wideo, funkcji i przystępności cenowej. Ogólnie rzecz biorąc, VIOFO A129 Pro to najlepsza przednia i tylna kamera samochodowa w Wielkiej Brytanii, która oferuje doskonały stosunek jakości do ceny i doskonałą wydajność. Ma również tę zaletę, że może akceptować duże karty pamięci, co jest świetnym bonusem dla tych, którzy lubią przechowywać swoje nagrania wideo przez długi czas. Kamery na desce rozdzielczej lub kamery na desce rozdzielczej to coś więcej niż tylko geeky Akcesoria samochodowe – są niezbędnym elementem ochrony siebie, pojazdu i ubezpieczenia.

Patrzymy również na to, jak prosta jest konfiguracja rejestratora, łatwość przeglądania rejestrowanego materiału, a także wszelkie dodatkowe funkcje, takie jak tryb parkowania, wifi i GPS. BlackVue 5r590x Dash Cam to potężna kamera samochodowa, która może być używana do nagrywania filmów z dysku. Materiał wideo nagrywany z obiektywu klasy a+ rejestruje scenerię w rozdzielczości full HD 1080P i szerokokątnych ujęciach 139 stopni.