Najlepsza Suszarka Do Włosów Dla Mężczyzn 2021

Należy je regularnie czyścić, aby uniknąć gromadzenia się zanieczyszczeń, co zmniejsza przepływ powietrza i może spowodować przegrzanie suszarki do włosów. Automatycznie regulowane ustawienia gorąca i zimna były szczególnie imponujące dla włosów afro, a delikatny tryb skóry głowy obniża temperaturę, umożliwiając bezpieczną pracę na frędzlach. Spraw, aby każdy dzień był dobrym dniem włosów z profesjonalną gamą suszarek ghd. Każdy produkt w kolekcji ma na celu osiągnięcie pięknych fryzur, które wyróżniają się, od prostych, eleganckich i błyszczących, po piękne, odbijające się loki. W czasie testu dysze z możliwością podłączenia rozpylały silne strumienie powietrza i utrzymywały wysoką – ale nie poparzającą-temperaturę, aby szybko wysuszać i układać włosy.

Najlepsze suszarki do włosów są lekkie, łatwe w użyciu i można na nich polegać, aby szybko i cicho wysuszyć włosy. Stworzony do użytku w salonach, dołączane dysze na Parlux Alyon blast silne, gorące strumienie powietrza dla szybkiej i skutecznej stylizacji. Jest wygodny w trzymaniu, a cichy silnik był prawdziwym plusem, podobnie jak wybór dziewięciu metalicznych odcieni.

Dając im 65 różnych suszarek do włosów, dostali się do pracy, oceniając każdą maszynę na czas stylizacji, użyteczność i wagę. Zmierzyliśmy temperaturę przepływu powietrza i przetestowaliśmy nasadki dysz. Jeśli Twoje główne priorytety to prostowanie i wygładzanie, wystarczy ceramiczna suszarka do włosów, ale modele jonowe niewątpliwie oferują coś więcej. Te innowacyjne suszarki działają poprzez wytwarzanie milionów ujemnie naładowanych jonów, które z kolei powstrzymują osadzanie się wody na pasmach. Są szczególnie przydatne dla osób z bardzo grubymi lub kręconymi włosami, ponieważ można szybciej suszyć włosy w niższej temperaturze, eliminując puszenie się włosów. Następnie połącz z wybranym produktem do włosów, takim jak pasta, aby uzyskać maksymalną objętość.

Oferujemy najnowsze technologie i innowacje, Więc wiesz, że otrzymujesz najlepszy produkt za swoje pieniądze. Naszym ulubionym wyborem jest Parlux 3800, który występuje w różnych kolorach. Zapoznaj się z naszą ofertą suszarek do włosów, aby uzyskać wybór gotowych do salonu opcji z wielu wiodących marek. Ma trzy ustawienia prędkości, trzy ustawienia ciepła i przycisk cool shot, więc jest wiele zmian. W cenie 299 zł jest trochę droższy niż średnia – ale jeszcze nie poznaliśmy właściciela, który nie jest zakochany w swoim.

Aby uzyskać dodatkową objętość, użyj odrobiny kremu do stylizacji włosów Azure Amplify. Goście naszych salonów w Londynie i Birmingham odchodzą ze sprężystymi, obszernymi włosami po eksperckim zdmuchnięciu. Ale dzięki naszej ofercie profesjonalnych suszarek do włosów i kilku sztuczkom w rękawie, możesz osiągnąć idealne włosy każdego dnia, we własnym domu.

Mamy innowacyjne projekty oferujące najnowsze technologie, które pomogą ci uzyskać najlepszy dom suszony jeszcze. Opcje z technologią ceramiczną i jonową pomagają zwalczyć puszenie się włosów, aby uzyskać gładszy styl. Potężne konstrukcje z przepływem powietrza o dużej prędkości oznaczają, że możesz być gotowy w podwójnym krótkim czasie. Do wyboru mamy poręczne suszarki podróżne, które łatwo wsuwają się do torby na noc.

Modele te wyglądają designersko, zapewniając jednocześnie swoim klientom doskonałe wrażenia podczas suszenia włosów dzięki wysokiej prędkości i ustawieniom ciepła, które oferują. W końcu prawdopodobnie będziesz go używać prawie codziennie, a dlaczego nie chcesz dobrze traktować swoich włosów? Tanie suszarki do włosów nie wytrzymają tak długo, oferują nierówne wyniki, a nawet mogą uszkodzić włosy niebezpiecznym ciepłem. Nasza kolekcja suszarek do włosów oferuje wybór, wszechstronność i styl-bez kompromisów w kwestii jakości. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych narzędzi i produktów do stylizacji włosów, nasze suszarki do włosów są dostarczane w opakowaniach bez plastiku, aby zminimalizować nasz ślad węglowy. Są to stożki z wewnętrznymi palcami, które są często używane do suszenia kręconych włosów.

Nagradzane Narzędzia Do Stylizacji

Jest bardzo lekka, dzięki czemu jest doskonałą suszarką podróżną i działa na delikatniejsze włosy. Nie jest dostarczany z dyfuzorem-chociaż można go kupić osobno – więc kręcone włosy-typy mogą potrzebować wziąć to pod uwagę przed zakupem. Nazwa Airshot pochodzi od sprytnego, małego przycisku „cool shot”, który ustawia Twój styl po zakończeniu, wysychając do długotrwałego wykończenia. Jest jednak nieco cięższy od niektórych konkurentów, więc może nie być idealny, jeśli dużo podróżujesz. Wszyscy uznali go za intuicyjny w obsłudze i doskonały do łatwego celowania w precyzyjne obszary głowy. Nie dostarczał objętości i nie był najwygodniejszy w trzymaniu, ale zostawił 88% naszych testerów z bardziej miękkimi grzywami – nieźle za mniej niż 60 funtów.

  • Istnieje 10 połączonych ustawień ciepła i prędkości, więc znalezienie odpowiedniego ustawienia dla typu włosów jest proste.
  • Wyższa moc oznacza silniejszy przepływ powietrza, a tym samym krótszy czas schnięcia.
  • Funkcja jonowa jest dobra do pozostawienia prostych włosów miękkich, lśniących i gładkich.
  • Jest to wynik wieloletnich badań fizyków, inżynierów i specjalistów od stylizacji ghd, wykorzystujących wewnętrzną aerodynamiczną konstrukcję.

Suszarki podróżne są mniejsze od standardowych rozmiarów, więc są idealne, gdy przestrzeń bagażowa jest ograniczona. W szczególności składane suszarki do włosów są bardzo lekkie i nadal oferują doskonałą moc wyjściową. Suszarki podróżne są tak samo skuteczne, jak suszarki o regularnych rozmiarach, aby pozostawić włosy jedwabiście gładkie i idealnie suche w podróży.

Za przyzwoitą cenę jest wyposażony w doskonałe akcesoria i imponującą liczbę ustawień, w tym trzy przyciski ogrzewania i dwa przyciski zasilania. Jest dostarczany ze smukłą dyszą do stylizacji, szeroką dyszą do szybkiego schnięcia, a także dyfuzorem. Plus, jego kabel jest wystarczająco długi, aby pomieścić nawet największą sypialnię. Dzięki zaawansowanej technologicznie suszarce do włosów jedwabiste zamki i efektowna objętość są o krok dalej.

Jest to wynik wieloletnich badań fizyków, inżynierów i specjalistów od stylizacji ghd, wykorzystujących wewnętrzną aerodynamiczną konstrukcję. Przekłada się to na krótszy czas schnięcia, gładsze skórki i ostatecznie bardziej błyszczące, pozbawione kędzierzawości zamki. Dokonaj wyboru spośród najpopularniejszych profesjonalnych suszarek do włosów, w tym Parlux, Elchim, Babyliss PRO, Diva, Fransen i wielu innych. Kręcone włosy często wyglądają na najbardziej zdefiniowane, jeśli pozostawione do wyschnięcia w sposób naturalny. Aby uniknąć utraty definicji podczas korzystania z suszarki do włosów, wybierz taką, która może suszyć włosy powoli i ostrożnie.

Co Jeśli Mam Piękne Włosy?

Ghd twierdzi, że łączy mocny silnik z technologią jonową, aby uzyskać wykończenie salonu, które jest dwa razy szybsze niż zwykłe suszarki do włosów. Zaprezentowany naszym testerom szybko zauważył, jak kompaktowa i lekka jest suszarka do włosów. Szybko pozostawiało włosy gładkie i suche, a testerom spodobało się, jak dysza koncentratora precyzyjnie ukierunkowała przepływ powietrza. Wiele nowoczesnych suszarek do włosów wykorzystuje również technologię jonową, w której, mówiąc prościej, ujemnie naładowane jony są generowane, gdy powietrze przechodzi przez prąd elektryczny w elemencie grzejnym. Jony te rozbijają cząsteczki wody we włosach, dzięki czemu jonowe suszarki do włosów szybciej wysuszają włosy i równomiernie rozprowadzają wilgoć po włosach, aby uzyskać gładkie i błyszczące wykończenie.

Suszarka Do Włosów Ghd Air

Suszarki do włosów montowane na ścianie są znacznie wygodniejsze dla klientów siłowni i centrów rekreacyjnych, ponieważ mogą z łatwością z nich korzystać, patrząc w pobliskie lustro. Zapewnia to również spokój ducha, ponieważ wandalizm i kradzież są znacznie mniej prawdopodobne, jeśli jest bezpiecznie przymocowany do ściany. Dzięki unikalnym funkcjom, takim jak ekran dotykowy i pierwsza na świecie lampka kontrolna „clean filter”, te wysokowydajne suszarki do włosów są niezbędnym wyposażeniem do suszenia włosów. Kiedy myjesz włosy, musisz regularnie używać szamponu i odżywki o jakości salonowej. Plus, należy wybrać taki, który jest przeznaczony do rodzaju włosów i kondycji.

Inne mile widziane akcenty obejmują koncentrator magnetyczny i dyfuzory, które pasują i można je usunąć bez zbyt dużej siły. Te magnesy oznaczają również, że przystawki pozostają na miejscu podczas suszenia, zamiast obracać się i poruszać, jak widzieliśmy w innych suszarkach . Inne funkcje obejmują elastyczne ustawienia prędkości i ciepła oraz czujniki termiczne, aby zapobiec zbyt gorącemu urządzeniu lub osprzętowi. Ogólnie rzecz biorąc, wyższa moc oznacza mocniejszą i skuteczniejszą suszarkę.

Airshot

Suszarka do włosów premium firmy Panasonic wykorzystuje opatentowaną technologię rozpylania wody Nanoe do nawilżania i kondycjonowania włosów i skóry głowy. System Nanoe faktycznie strumieni cząstek wody Nano wielkości bezpośrednio do włosów podczas suszenia, redukując statyczne, puszenie się i rozdwajanie końcówek. Efektem są imponująco lśniące i gładkie włosy, nawet na dłuższych i grubych włosach. Niektóre modele są wyposażone w dyszę koncentratora, która ułatwia precyzyjne kierowanie przepływu powietrza na część włosa. Te dysze są świetne, jeśli suszysz wokół okrągłej szczotki, aby wydmuchać w salonie.

Ta profesjonalna suszarka ghd , spełniająca wysokie wymagania dotyczące dostarczania stylizacji w salonie z własnego domu, zachwyciła naszych testerów swoją skutecznością. Dzięki dyszy koncentratora ace, która precyzyjnie ukierunkowuje przepływ powietrza, włosy suszą się w tempie, pozostawiając je wyraźnie gładsze. Poszukaj długiego sznurka, jeśli lubisz trzymać suszarkę do włosów do lustra podczas stylizacji. Kable zasilające wahają się od mniej niż dwóch metrów do ponad trzech metrów. Nigdy nie nawijaj kabla wokół suszarki do włosów w celu przechowywania, ponieważ może to uszkodzić wewnętrzne Okablowanie i stworzyć zagrożenie pożarowe.

Unikaj przesuszania włosów i wybierz suszarkę do włosów, która daje możliwość suszenia powoli i ostrożnie. Funkcja jonowa jest dobra do pozostawienia prostych włosów miękkich, lśniących i gładkich. Pakowanie suszarki do włosów w walizce podczas podróży może być trudnym zadaniem, ale teraz możesz przenieść swoją stylizację na międzynarodowy poziom dzięki podróżnej suszarce do włosów ghd flight®.

Jeśli wolisz, aby włosy wyschły naturalnie, a następnie nadać im szybki podmuch, aby dodać objętości, poszukaj suszarki, która szybko wysycha na wysokich ustawieniach. Używanie dyfuzora to dobry, ale powolny sposób na uzyskanie obszernych loków. Jeśli suszarka do włosów jest słabo wyważona, będzie czuła się cięższa i będzie bardziej niezręczna w trzymaniu.

Nasz panel był pod wrażeniem tego, jak dobrze poradził sobie z puszeniem się włosów, a niektórzy testerzy zauważyli, że ich styl trwał cały dzień. Uważa się, że ceramiczne lub turmalinowe elementy grzewcze są mniej szkodliwe dla włosów niż metalowe, ponieważ emitują ciepło podczerwone i blokują wilgoć. Ceramiczne suszarki do włosów bardziej równomiernie rozprowadzają ciepło, zapobiegając „gorącym punktom” i minimalizując uszkodzenia cieplne.

W zależności od otoczenia, w którym chcesz umieścić suszarkę do włosów, HSD oferuje suszarki do włosów odpowiednie zarówno dla centrów sportowych, które mogą być podatne na wilgoć, jak i luksusowych hoteli. Tak czy inaczej, możesz mieć pewność, że Twoja firma otrzyma najlepsze dostępne suszarki do włosów, co spowoduje zadowolenie klientów. Suszarki do włosów są tam, aby uzyskać wilgoć i przygotować się do dnia po prysznicu, tak. Ale są również świetnymi narzędziami do stylizacji z ciepłem – suszenie w salonie to najlepszy sposób na zagwarantowanie dobrego dnia włosów.