Najlepsze Blendery

Najlepsze Blendery mają potężne ostrza, które oczyszczają wszystko, z czym mają kontakt, i są dostępne w różnych typach. Klasyczne Miksery w stylu dzbankowym mają kilka zalet w stosunku do mikserów bullet. Większość mikserów jug ma wiele ustawień prędkości, podczas gdy większość mikserów bullet to pojedyncza prędkość.

  • Ten model może zrobić wszystko, od salsas po guacamole, koktajle i wiele więcej.
  • Jeśli możesz sobie pozwolić na uaktualnienie do urządzenia premium, otrzymasz możliwość podgrzewania potraw do temperatury serwowania lub przecierania ich do konsystencji lodów.
  • To fałszywy wybór, który został przedstawiony przez producentów blenderów, którzy rozpoczęli kampanię kanibalizacji sprzedaży sokowirówek, po tym, jak Sokowirówka zaczęła być niezwykle popularna na przełomie tysiącleci.
  • W galerii produktów Klarstein znajdziesz różne Miksery, które pomogą Ci szybko wymieszać ulubione składniki, zawsze zapewniając doskonały rezultat.
  • Gdy składniki zostaną wymieszane według własnych upodobań, wyjmij z podstawy, odkręć ostrze i przykręć pokrywkę na wynos, a następnie zabierz ze sobą napój.

Ponieważ są małe i mają zwartą konstrukcję, Miksery osobiste są mniej wydajne niż konwencjonalne. Mówiąc konkretnie, mogą nie być najlepszymi mieszalnikami, jeśli mielisz lód, orzechy lub mrożoną żywność. Dodatkowo możesz zrobić tylko jedną lub dwie filiżanki koktajli z tych blenderów. Dzbanek ma pojemność 1,5 L, która jest wystarczająco duża, aby pomieścić różne składniki.

Kup ten blender Ninja, jeśli kochasz swoje koktajle mleczne i koktajle, aby być wolnym od kawałków. Może przeciąć wszystko, od lodu po nasiona, i jest bezpieczny w zmywarce, a także wolny od BPA. Nie tylko do mieszania, może też kruszyć i przecierać – idealny do mrożonej margarity! Dzięki sześciu różnym ostrzom, które szybko wykonają pracę, nie musisz długo czekać na napój.

Warto zauważyć, że możesz prawie podwoić pojemność, kupując dodatkowe dzbanki do mieszania. Większość blenderów kuchennych i barowych jest dostarczana z jednym dzbanem, co oznacza, że musisz go wyczyścić, jeśli mieszasz różne składniki za każdym razem. Większość komercyjnych dzbanów do mieszania można również układać w stos, dzięki czemu można je łatwo przechowywać, gdy nie są używane.

Jak Znaleźć Numer Produktu?

Większość z nich ma teraz podkładki dotykowe lub pokrętło lub przełącznik. Mają znacznie mniej ustawień, z których większość służy do rzeczy, których prawdopodobnie użyjesz, takich jak koktajle, Kruszenie lodu i oczyszczanie. W niektórych przypadkach mają programy dla funkcji, takich jak koktajle, mrożone koktajle i zupy, które automatycznie zmieniają prędkości i włączają puls dla najlepszych wyników.

Blender najlepiej współpracuje z płynami i miękkimi składnikami, w przeciwieństwie do suchej karmy, która najlepiej sprawdza się w robocie kuchennym. Blender jest szczególnie dobry w robieniu koktajli i mrożonych napojów, z możliwością łatwego kruszenia lodu i blitz świeżej jarmużu i mrożonych jagód, aby stworzyć satysfakcjonująco gładki napój. To powiedziawszy, jeśli wiesz, że chodzi o zakres tego, do czego będziesz używać blendera, może być lepiej z dedykowaną sokowirówką lub ekspresem do koktajli. Wiele z nich ma wstępnie zaprogramowane funkcje i zmienne ustawienia prędkości, a Kruszenie lodu, smoothie-making i automatyczne czyszczenie są jednymi z bardziej powszechnych funkcji. Mają też większą pojemność, standardowo dostarczane z przystawkami do dzbanów, dzięki czemu świetnie nadają się do obsługi tłumu. Blendery są powszechnym i bardzo wszechstronnym małym urządzeniem kuchennym.

Blender Z Napędem Magnetycznym Kitchenaid Artisan

Są większe niż smoothie makers, z większą mocą i ustawieniami prędkości, a także dzbanem do nalewania. Zaprojektowano je z myślą o szerszym zakresie zadań kuchennych, od przecierania warzyw, siekania orzechów i kruszenia lodu po mielenie przypraw i ziaren kawy. Niezależnie od tego, czy kruszysz lód, robisz masywny SOS, czy mieszasz zdrowe smoothie, nasz power blender jest wyposażony w trzy programy mieszania, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Wystarczy wybrać odpowiednie ustawienie, a blender automatycznie dostosuje prędkość, nadając recepturom idealną teksturę za każdym razem. Aby uzyskać jeszcze większą elastyczność, możesz wybrać między ustawieniami prędkości.

Możesz nawet pójść o krok dalej dzięki wielofunkcyjnemu mikserowi, który może być również używany jako Sokowirówka, szlifierka i procesor żywności. Większość blenderów ma pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego, szkła lub stali nierdzewnej. Szklany dzbanek nie zachowuje zapachu ani plam, ale może łatwo pęknąć, jeśli przypadkowo spadnie na podłogę lub na twardą powierzchnię.

Ninja Blender & Soup Maker Hb150uk, 129 Zł

Jeśli chcesz zrobić zupę, możesz zmiksować ostateczną mieszankę, chociaż powinieneś sprawdzić, czy najpierw musisz pozwolić zupie ostygnąć, ponieważ nie wszystkie miksery mogą obsłużyć gorące składniki. Jeśli najbardziej potrzebujesz miksera do przygotowywania napojów, to szybki Mikser próżniowy Philips Avance HR3752 jest idealny. Oprócz standardowych łopatek wirujących, model ten wyposażony jest w podciśnienie, które usuwa powietrze z dzbanka przed mieszaniem. Rezultatem jest smoothie, który wygląda jaśniej i jest mniej spieniony niż te wykonane za pomocą innych blenderów. Przytulanie się do obiadu i zupy Netflixa może nie być w czołówce twoich myśli tego lata, ale zapamiętaj nasze słowa, bo będziesz go pragnął jesienią. Na szczęście ten blender poradzi sobie z gorącymi składnikami i w kilka sekund zamieni warzywa w pyszną zupę.

Jeśli możesz sobie pozwolić na uaktualnienie do urządzenia premium, otrzymasz możliwość podgrzewania potraw do temperatury serwowania lub przecierania ich do konsystencji lodów. Plus coraz więcej blenderów przychodzi z wysokiej jakości plastikowymi słoikami, które są lżejsze do podnoszenia i nie mają zdejmowanych ostrzy. Eliminując w ten sposób problemy związane z ich rozkładaniem i ponownym składaniem. System łopatek i miski w mieszalniku Breville Bbl620 Fresh & Furious współpracują ze sobą, aby czerpać żywność od góry do dołu w celu wydajnego mieszania. W połączeniu z potężnym silnikiem o mocy 1100 W daje to równomiernie gładką teksturę i eliminuje potrzebę zatrzymywania się i mieszania składników podczas mieszania. Nigdy nie znajdziesz kawałka cebuli w zupie lub kawałka lodu w koktajlu.

Podczas gdy niektóre szklane dzbanki mogą być zazwyczaj ciężkie niż oczekiwano, można je łatwo przenosić z jednego punktu do drugiego. Jeśli szukasz wysokiej wydajności genialny blender lub smoothie maker, to może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Co zaskakujące, ma podstawę silnika o mocy 2000 W z prędkością do 35 000 obr. / min; większość blenderów nawet nie zbliża się do chrupania tych liczb. Dodatkowo wyposażony jest w termoodporny szklany dzbanek, który umożliwia mieszanie składników za pomocą zimnej i gorącej wody.

Jego twórcy twierdzą, że produkuje 50% drobniejsze mieszanie niż poprzedni model – co jest świetną wiadomością dla owoców i warzyw-fobii. Jeśli chcesz miksera do robienia koktajli lub zup ze składników ze skórkami, nasionami i twardymi łodygami lub liśćmi, NutriBullet Pro 900 naprawdę jest idealnym wyborem. Zamienia nawet trudne składniki, takie jak jarmuż i mrożone jagody w pysznie gładkie napoje lub sosy. Nie tylko pompa próżniowa sprawia, że jest to dobry zakup dla fanów smoothie. W jednostce podstawowej ukryty jest silnik o mocy 1100 W, który zapewnia ustawiony w stos sześciostrzałowy zestaw dzbanka wystarczającą moc do programów smoothie, purée, mrożonego napoju lub lodów. Breville oferuje szeroką gamę stylowych, trwałych i wydajnych mikserów, ale z oszałamiająco drogimi metkami cenowymi, mogą być poza zasięgiem wielu konsumentów, z wyjątkiem Breville the fresh and furious.

Zauważ, że ten model miał problemy z mieleniem suchych składników, a także jest bardzo głośny. Mimo to, dla całkowitej wydajności i wartości, Blender Ninja 2-w-1 Z Auto-IQ BN750UK jest doskonałym wyborem. Robot Kuchenny jest większy i dlatego zajmuje więcej miejsca niż blender, co sprawia, że blender jest płynniejszy i łatwiejszy do podniesienia i użycia. Przed zakupem urządzenia kuchennego, to jest dobry pomysł, aby zidentyfikować swoje potrzeby, tak, że masz pewność, że kupujesz odpowiednią maszynę do swoich celów.

Porównanie Cen

Jeśli kupujesz blender do robienia koktajli, powinieneś zdecydować się na model dzbanka. Naprawdę nie potrzebujesz ciężkiej opcji do robienia smoothie, chyba że planujesz go używać do trudniejszych rzeczy, takich jak orzechy i lód, i ważne jest dla ciebie, że są one całkowicie upłynnione. Najczęściej producenci sprawiają, że podstawa ostrza jest zdejmowana w celu łatwego czyszczenia. Ostrza szukać wykonane są ze stali nierdzewnej dla większej trwałości i zatrzymać ich rdzewienie.

Ten blender ma dwulitrowy szklany słoik o pojemności 1,5 litra, 13 prędkości plus puls, dwa jednominutowe programy do smoothies i kruszenia lodu. Posiada schowek na kable i szpatułkę, która wkłada się przez pokrywę, aby przenosić zawartość. Udowodniono, że motywuje Cię do zwiększenia wydajności pięciu dziennie, jest mikser Avance o mocy 1400 W, który z łatwością zamieni niepalące warzywa w koktajle i zupy.

Nutribullet Balance, 150 Zł Na Amazonie

Nie wszystkie miksery nadają się do kruszenia lodu i może to uszkodzić ostrza, jeśli producent tego odradzi. Istnieje wiele maszyn obecnie na rynku, które są ostatecznie Blendery, ale wyposażone w dodatkową funkcję specjalnie do produkcji koktajli. Jednym z takich modeli jest nasz najwyżej oceniany blender Ninja Ninja 2-in – 1 Jug Blender. Zauważ, że te uniwersalne urządzenia są zwykle droższe i zajmują więcej miejsca na blacie kuchennym niż zwykły ekspres do koktajli. Oceniamy szybkość, równomierność mieszania i konsystencję zarówno w testach blendera, jak i smoothie Makera. Testujemy również wydajność przy określonej maksymalnej pojemności dzbanka, zwracając uwagę na wszelkie oznaki wycieku.

Ta maszyna oferuje również tryb ekstrakcji, a także opcję impulsu oraz ustawienia niskie, średnie i wysokie. Można kupić podstawowy model za 30 funtów, ale Blendery ręczne premium do kuchni komercyjnych mogą kosztować znacznie ponad 400 funtów, więc jaka jest różnica? Podstawowe ręczne Blendery będą miały prosty przycisk sterujący Naciśnij i przytrzymaj i zwykle są dostarczane tylko z głównym ostrzem do krojenia. Droższe modele będą miały dodatkowe ustawienia prędkości i dodatkowe funkcje, takie jak miękki start . Zazwyczaj będą wykonane z najwyższej jakości materiałów i prawdopodobnie będą wyposażone w dodatkowe ostrza, akcesoria i części zamienne. Ręczne Miksery stick doskonale nadają się do szybkiego, łatwego mieszania i siekania – takich jak robienie zup, dipów lub przecieranie potraw.

Poradzi sobie z najtwardszymi składnikami, więc jeśli regularnie przygotowujesz koktajle jarmuż lub dodajesz pęczek szpinaku, włóknista konsystencja nie pokona ostrzy. Na przykład krzyżowe ostrze z czterema lub sześcioma bolcami byłoby idealne, jeśli lubisz tarć lub siekać jedzenie przez większość czasu . Z drugiej strony płaskie ostrza zaprojektowane z ząbkami, które są lekko wygięte do góry, mogą być wygodne, jeśli mieszasz owoce, proszek, ziarna kawy, całe ziarna i kostki lodu.