Najlepsze Drukarki Na Rok 2021

I to właśnie ta jakość druku zdjęć wyróżnia nas, ponieważ próbki zdjęć oferują dokładne, dobrze nasycone kolory i wyraźne szczegóły. Envy nie był najszybszy w przypadku drukowania zdjęć, ale jakość była dobra, z rozsądną ceną za zdjęcie. A jeśli korzystasz z usługi atramentowej Instant Ink subscription firmy HP, Możesz obniżyć koszty drukowania zdjęć do zaledwie grosza za zdjęcia 8 x 10 — ale tylko wtedy, gdy drukujesz ich dużo. Ponadto Brother INKvestment MFC-J995DW oferuje solidne Drukowanie, Skanowanie i kopiowanie. Prędkość drukowania przewyższa średnią kategorii, a drukowanie dwustronne należy do najszybszych, jakie widzieliśmy.

  • W tym przeglądzie oceniliśmy wiele drukarek pod kątem ceny, niezawodności, szybkości, łatwości obsługi i zdolności do zarządzania różnymi rozmiarami papieru.
  • Teraz, gdy zapoznałeś się ze wszystkimi funkcjami, jakie oferuje drukarka i jakie są dodatkowe opcje, mamy nadzieję, że o wiele łatwiej będzie Ci wybrać drukarkę, która spełni Twoje potrzeby.
  • Koszty eksploatacji nie są tak tanie, jak drukarki wykorzystujące atramenty, takie jak Epson EcoTank ET-2720, ale Canon jest nadal dość tani w eksploatacji z kartridżami.
  • Jeśli potrzebujesz wydrukować wiele stron i potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności skanera i ADF, to jest to urządzenie AIO dla Ciebie.

Być może zauważyłeś, że wszystkie nasze produkty etykietowe są oznaczone szczególną kompatybilnością z drukarkami – tylko laserowe, atramentowe lub laserowe i atramentowe. Główną zaletą wydruków laserowych jest szybkość druku, ale także szybkość druku kolorowego, gdzie jako dokument wydrukowany na drukarce atramentowej może działać, jeśli jest wilgotny lub mokry. Jeśli jesteś fotografem eventowym, który chce dostarczyć dużą liczbę wydruków na miejscu, Fujifilm ASK 300 jest solidnym wyborem drukarek. Wykorzystuje druk sublimacyjny barwnika do dostarczania wysokiej jakości wydruków fotograficznych za pomocą kartridży wstążkowych – i może zapewnić wydruki o wymiarach do 8×6 cali.

Drukarki, Tusze I Tonery Największych Marek

Możesz kupić proste drukarki atramentowe lub laserowe, ale urządzenie, które skanuje i kopiuje, nie będzie kosztować dużo więcej. Większość z nich ma łączność wi-fi, dzięki czemu można drukować z kilku komputerów PC lub laptopów, nie wspominając o tabletach lub smartfonach. Zamiast tego mają zbiorniki z atramentem do wielokrotnego napełniania, które uzupełniasz specjalnym zestawem. Ponieważ są to często modele atramentowe, znajdziesz kolorowe drukarki zbiornikowe, a także niektóre monofoniczne, które po prostu drukują w czerni i bieli. Mają małe okna do zbiornika z przodu drukarki, które można łatwo monitorować, aby sprawdzić, czy tusz się wyczerpuje.

Małe drukarki fotograficzne ($80 do $250) są dedykowanymi urządzeniami zbudowanymi do drukowania tylko Zdjęć. Rozmiary wydruków mogą wahać się od rozmiaru portfela do 5 na 7 cali; zauważ, że wiele modeli może drukować tylko jeden rozmiar. Większość z nich jest bardzo przenośna i jest dostarczana z baterią lub pomieści jedną, którą kupujesz osobno. Większość drukarek jest zaprojektowana z myślą o użytku biznesowym lub domowym. Ogólnie rzecz biorąc, modele biznesowe i są nastawione na tekst i zazwyczaj grafikę, podczas gdy drukarki domowe faworyzują zdjęcia.

Drukarka Xerox Phaser 6510dn charakteryzuje się szybkością druku 28 stron na minutę i pomieszczeniem na 250 arkuszy A3 w głównej tacy. Można go rozszerzyć do 850 arkuszy i dostarczać z wystarczającą ilością tonera na 1000 kolorów lub 1500 stron mono. Posiada również wszystkie typowe funkcje wysokiej jakości i bezpieczeństwa Xerox. To, jaką drukarkę otrzymasz do domu, zależy od tego, co planujesz wydrukować.

Canon Pixma G650 zabiera wszystkie wspaniałe rzeczy na temat drukarek atramentowych i daje możliwość drukowania przyzwoitych zdjęć. Na papierze fotograficznym, w najwyższych ustawieniach, zdjęcia wydrukowane przez G650 są prawie tak dobre, jak można uzyskać z najlepszych modeli kartridży. Ogólnie rzecz biorąc, atramenty są szybsze do rozpoczęcia drukowania, podczas gdy lasery są szybsze po uruchomieniu. Testujemy, ile stron na minutę dociera urządzenie podczas drukowania 25-stronicowego dokumentu tekstowego, a także skomplikowanego 24-stronicowego dokumentu kolorowego zawierającego mieszankę tekstu i Grafiki. Mierzymy również, ile czasu zajmuje wyprodukowanie strony z trybu uśpienia przez każdą drukarkę. Przy krótszych zadaniach szybsza rozgrzewka jest ważniejsza niż podana prędkość.

Najlepsza Drukarka Domowa W 2021 Roku: Najlepsze Typy Do Pracy Zdalnej, Domowego Biura I Nie Tylko

To także szybka drukarka, która wypluwa pięciostronicowy dokument w zaledwie 30 sekund. Obsługuje drukowanie Wi-Fi, a nawet drukowanie bezpośrednio z usług w chmurze, takich jak Dysk Google i OneDrive. Istnieje nawet aplikacja Epson iPrint, chociaż nie jesteśmy pewni, jak przydatna jest to, biorąc pod uwagę ograniczenia drukarki z kolorem.

Niech Hp Znajdzie Moje Produkty

Drukarki przeznaczone do domowego biura, które mogą obsługiwać papier A3, nie są powszechne, ale takie, które mogą automatycznie drukować po obu stronach strony A3, są wręcz rzadkie. Jakość druku jest imponująca, czy to monochromatyczny tekst, czy błyszczące zdjęcie. Długa lista funkcji obejmuje zarówno łączność Wi-Fi, jak i NFC, a dwie tace papierowe mogą pomieścić łącznie 500 arkuszy. Ten skromny all-in-one może skanować i kopiować, ale jego prawdziwą siłą jest drukowanie zdjęć. Frustrujące jest to, że nie ma portu Ethernet, ani portu USB do drukowania z pendrive i to bardzo powoli, ale wyniki są zaskakująco dobre dla tak niedrogiego atramentowego. Dostarczone wkłady startowe są raczej lekkie, ale jeśli zastąpisz je wózkami o dużej pojemności, koszty eksploatacji są również konkurencyjne.

W czasie testów drukarek Epson ET-5850 dostarczył jedne z najszybszych wydruków, jakie widzieliśmy, i wyprodukował wyraźny, wyraźny tekst, który prawie dorównuje jakości drukarek laserowych. Ta sama szybka i wysokiej jakości wydajność była również widoczna w kopiowaniu i skanowaniu, co czyni ją drukarką z wyboru dla biur, które potrzebują w pełni funkcjonalnej drukarki wielofunkcyjnej. Ale prawdziwą zaletą jest oszczędność atramentu, wyjątkowo niskie koszty na stronę wynoszące 0,4 centa za strony tekstowe i 1,6 centa za stronę kolorową. Cena z góry może być wysoka, ale połączenie jakości, funkcji i super niskich kosztów operacyjnych sprawiają, że jest to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz wykonać dla swojego biura. Podobnie jak inne drukarki Epson z tej listy, et 2710 jest łatwy w konfiguracji, a czysta aplikacja „Epson Connect” wykonuje większość pracy za Ciebie. Jakość i szybkość druku są co najmniej na równi z każdą inną drukarką na liście, a wydruki kolorowe są szczególnie żywe.

Jakie Będą Koszty Eksploatacji Drukarki?

Kiedy musisz kupić więcej tuszu, działa to w zaledwie 0,4 p na stronę pełnokolorową. Wydruki Mono kosztują 2,6 p na stronę, zwiększając się do 5,5 p przy drukowaniu w kolorze, co jest dobre dla atramentu. Wydruki są również dobrej jakości, z ciemnym, wyraźnym tekstem mono i przyzwoitą jakością kolorów. Nie jest genialny w drukowaniu zdjęć, ale wykonuje uczciwą pracę z drukowaniem kolorowych dokumentów biznesowych, takich jak prezentacje.

Drukarki Best Buy okazują się szybkie, wysokiej jakości wydruki i nie będą Cię kosztować małej fortuny w tuszu lub tonerze. Każda drukarka, którą recenzujemy, jest dokładnie testowana, aby dać nam jasny obraz tego, jak dobrze działa, zarówno pod względem możliwości drukowania, jak i ogólnej łatwości użytkowania i kosztów w czasie. Nasze procedury testowe obejmują czasowe testy drukowania w celu określenia prędkości drukowania, z zestawem standardowych dokumentów, które zawierają mieszankę tekstu i Grafiki oraz kolorowych zdjęć. Drukowanie zdjęć jest osobnym problemem, wymagającym obsługi drukowania na papierze błyszczącym, obsługi różnych rozmiarów papieru fotograficznego i czasami wymagającym dodatkowych atramentów w celu zapewnienia lepszej jakości wydruku. Ale nie jest to tylko przystępne przy zakupie; koszty operacyjne są również niskie, z kosztem na stronę 3,7 centów przy użyciu kartridży z tonerem o standardowej pojemności i tylko 2,7 centów przy tonerze o dużej pojemności.

Drukarki atramentowe są zazwyczaj tańsze z góry, ale kosztują więcej, podczas gdy drukarki laserowe są droższe w zakupie, ale mogą produkować wysokiej jakości wydruki szybciej i taniej. Na przykład dobrze wyglądające drukarki są idealne, jeśli mają siedzieć na widocznym biurku. Drukarki bezprzewodowe są w stanie robić interesy, gdy są schowane, więc estetyka może nie być tak duża. Pomyśl też, kto korzysta z twojej drukarki – model z wbudowanym ekranem i obsługą kart pamięci jest dobry dla tych, którzy się spieszą, którzy chcą go uprościć.

Drukuje sześć stron na minutę, wykonuje kopie w mniej niż 25 sekund, a koszt wydruku wynosi około 3p, dzięki czemu druk zbiorczy jest przystępny. Kolorowe dokumenty i zdjęcia wyglądały na odważne i żywe, ale mniejsze litery były trochę rozmyte. Jest to jedna z najlepszych drukarek biurowych w domu, oferująca solidną wydajność druku na całym świecie.

Może drukować i skanować w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi, a także jest szybki, drukując z prędkością do 17,4 stron na minutę. OfficeJet 250 jest zrozumiale większy i masywniejszy niż większość przenośnych drukarek, ale jest znacznie bardziej kompaktowy i lekki niż typowe Drukarki wielofunkcyjne Typu „wszystko w jednym”. Koniecznie do drukowania przenośnego, zawiera również własny akumulator, dzięki czemu można drukować w dowolnym miejscu. Drukarka wykorzystuje Czarny Wkład Atramentowy na bazie pigmentu oraz Trójkolorowy Wkład z barwnikiem cyjanowym, magentowym i żółtym. Jakość jest dobra dla dokumentów kolorowych, ale nie najlepsza dla zdjęć na błyszczącym papierze.

Teraz, gdy zapoznałeś się ze wszystkimi funkcjami, jakie oferuje drukarka i jakie są dodatkowe opcje, mamy nadzieję, że o wiele łatwiej będzie Ci wybrać drukarkę, która spełni Twoje potrzeby. Umieść specyfikacje obok siebie, aby na pierwszy rzut oka zobaczyć, gdzie drukarki, o których mowa, excel. Przejrzyj wszystkie nasze drukarki lub sprawdź nasze 3 zalecane „najlepsze drukarki biurowe” poniżej. Nacisk może być na drukowanie dokumentów, jednak może być konieczne szybkie skanowanie przy wielu okazjach, takich jak dowód osobisty lub inne ważne dokumenty. Jeśli w dzisiejszych czasach nie masz w domu drukarki wielofunkcyjnej, to wielka strata. Jeśli więc potrzebujesz dużo skanować, a także drukować, zalecamy przeglądanie różnych drukarek all-in-one.

I to wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości druku na całym świecie. Ta sama szybkość zippy i ponadprzeciętna jakość zostały znalezione w skanach i kopiach, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, nawet jeśli nie kupujesz go za niedrogie atramenty. Tango X to nowa wersja drukarki domowej, zaprojektowana do pracy nie tylko z komputerami, ale z urządzeniami mobilnymi. Możesz go skonfigurować z telefonu za pomocą doskonałej aplikacji HP HP Smart i działa znakomicie do drukowania snapów bezpośrednio ze smartfona.

Przy zakupie drukarki otrzymasz bezpłatną dwuletnią gwarancję, a także wsparcie techniczne od ich wewnętrznego zespołu. Świetnie, jeśli jesteś na budżet-ceny zaczynają się około £30 i można dostać za darmo tego samego dnia w sklepie kolekcji w wybranych sklepach Sainsbury. Kolorowe drukarki laserowe kosztują więcej niż atramenty, ale koszty drukowania są niższe, co może zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Mogą obsługiwać dokumenty o dużej zawartości tekstu, takie jak praca ucznia lub minuty ze spotkania, ale mogą również drukować zdjęcia – i wykonywać je lepiej niż drukarka laserowa.

Opcje specjalne obejmują dedykowane i prawie dedykowane drukarki fotograficzne i drukarki etykiet. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz drukować etykiety, musisz użyć drukarki ogólnego przeznaczenia-a nie drukarki All-In-One lub drukarki zaprojektowanej do określonego celu innego niż drukowanie etykiet (np. drukarek fotograficznych). Drukarki All-in-one są zaprojektowane do wykonywania wielu różnych zadań zgodnie z rozsądnym standardem , co oznacza, że często są zbyt ograniczone w swoich specyfikacjach, aby prawidłowo drukować etykiety . Drukarki ogólnego przeznaczenia zazwyczaj zawierają szereg funkcji sprzętowych i programowych zaprojektowanych specjalnie do drukowania etykiet – w celu poprawy jakości druku i dokładności osiowania, które można osiągnąć. Wszystkie nasze etykiety są dostarczane na arkuszach A4 i są zaprojektowane specjalnie do użytku ze standardowymi drukarkami atramentowymi i laserowymi.