Najlepsze Golarki Elektryczne Dla Mężczyzn Uk 2021

Pędzelek pozwala wmasować w skórę kremy, które są nawilżające, a nawet pomagają złuszczać skórę, a także unoszą włosy, idealnie przygotowując je do golenia. Jeśli dopiero zaczynasz i nie jesteś pewien, czy zainwestujesz zbyt wiele w pędzel, nasze zestawy startowe, w tym wegańska Szczotka Do Golenia Rytmo i krem do golenia Aloe Vera, to świetna oferta w cenie 38 funtów. I ournom brushesstart za jedyne £6.50 i są dostępne zarówno z włosami naturalnymi, jak i wegańskimi opcjami syntetycznymi-świetnie zanurzyć palec w! Stojak na szczotki przyda się szczególnie, jeśli zdecydujesz się na szczotkę z włosami naturalnymi jak i syntetycznymi, dzięki czemu szczotka wyschnie szybciej i schludniej. Alternatywnie możesz zainwestować w jedną żyletkę OneBlade core single edge. Rdzeń został zaprojektowany, aby zapobiec podrażnieniom skóry podczas golenia dzięki technologii floating blade.

Ich oscylujące ostrza są pokryte folią ochronną, która powinna zapobiegać złapaniu skóry użytkownika przez ostrza. Ta elegancka Golarka ma przejrzysty ekran LCD, który wyświetla przydatne informacje, takie jak poziom baterii. Dostępne jest również bezprzewodowe ładowanie i wiele akcesoriów zaprojektowanych tak, aby zapewnić bliskie ogolenie, a czujniki wykrywają gęstość brody i automatycznie dostosowują ustawienia. Ostrza są również poddawane recyklingowi za pośrednictwem Systemu Recyklingu marki. Zebraliśmy ten wybór najlepszych maszynek bezpieczeństwa dla początkujących, aby pomóc Ci wybrać właściwą maszynkę na początek.

Pierwszym krokiem w goleniu nóg maszynką do golenia jest poznanie samej maszynki. Upewnij się, że masz wysokiej jakości maszynkę do golenia i wiesz, jak zachować jej ostrość, ponieważ są one ważne, jeśli chcesz osiągnąć najlepsze możliwe golenie. Tak więc Golarka elektryczna może być świetną alternatywą dla mokrego golenia dla czarnych mężczyzn w szczególności, ponieważ te golarki nie obcinają włosów tak blisko skóry, zmniejszając ryzyko wrastania włosów i guzków.

Double edge safety razor to rodzaj starej golarki, którą możesz sobie przypomnieć, widząc w łazience dziadka; w rzeczywistości jednak ten styl powraca. Zacznijmy od maszynki do golenia, ponieważ jest to najpopularniejsza w dzisiejszych czasach wśród tych, którzy chcą przyzwoitego golenia bez większego zamieszania. Składający się z dobrej jakości uchwytu i wymiennych głowic z wieloma ostrzami, maszynka do golenia może zapewnić diabelsko bliskie golenie ze względu na sposób, w jaki ostrza podnoszą i przecinają włosie blisko twarzy. Kolejną z ulubionych opcji Jaye ’ a jest hybrydowa opcja z Wilkinson Sword. W przeciwieństwie do innych maszynek do golenia na mokro, oferuje elektryczny trymer dla tego designerskiego wyglądu zarostu.

Ważne jest, aby połączyć wybraną maszynkę z dobrej jakości kremem do golenia, zobacz sekcję najlepszy krem do golenia dla początkujących i Pędzel do golenia z sekcji Szczotki Do Golenia dla początkujących. Zapewni to, że stworzysz najlepszą pianę do golenia, aby chronić skórę podczas golenia i zmniejszyć podrażnienia. Jeśli odpowiesz twierdząco na którekolwiek z tych pytań, powinieneś rozważyć zrobienie kroku w świat tradycyjnego golenia na mokro i zmianę maszynki do golenia na maszynkę do golenia. Wybór ostrzy super stainless double edge lub pokrytych platyną ostrzy hi-stainless double edge. Bezpieczne maszynki do golenia są przyjazne dla skóry, środowiska i kieszeni.

Jak Się Golić

Zamiast tego wymieniane jest tylko ostrze , które można poddać recyklingowi. Zamiana na maszynkę do golenia to świetny sposób na zmniejszenie zużycia plastiku i odpadów oraz bycie bardziej przyjaznym dla środowiska, dlatego tak wiele kobiet dokonuje wymiany. Double Edge lub DE safety razory to fantastyczny sposób na golenie, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Dowiedz się, jak golić nogi maszynką do golenia, w tym porady dotyczące przygotowania skóry i obsługi maszynki do golenia.

  • W dzisiejszych czasach coraz więcej facetów uprawia trochę zarost, a w MÜHLE wszyscy jesteśmy za wolnością zarostową!
  • Po pierwszej rejestracji otrzymasz żyletkę i ostrza, a następnie możesz wybrać, jak często otrzymujesz głowice ostrzy.
  • Nakładanie pędzla do golenia może pomóc w uzyskaniu pełnego krycia, a pozostawienie go na kilka minut może pomóc w dalszym zmiękczeniu włosów.
  • Korzystanie z elektrycznej golarki obrotowej ruchem okrężnym może pomóc uzyskać włosy bez wielokrotnych przejść, ponieważ pomaga włosom trzymać się.
  • Ta świadomość nie jest tak naprawdę zaskakująca, gdy przychodzi się do głowy, że golarki kartridż zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Coraz więcej kobiet porzuca swoje różowe maszynki do golenia i używa męskich maszynek do golenia nóg. Niektórzy twierdzą, że golarki męskie są wyższej jakości i mają ostrzejsze ostrza, które dają gładsze i mniej drażniące golenie, ponieważ golą wrażliwą skórę twarzy. Po zakończeniu golenia spłucz wszelkie pozostałości mydła do golenia i osusz nogi. Ponieważ ostrze żyletki jest tak ostre, będzie złuszczał skórę podczas golenia, a zatem poklepanie nóg suche zapobiegnie nadmiernemu złuszczaniu skóry, co może prowadzić do suchości, swędzenia lub zaczerwienienia. Niektóre z nowszych, najwyższej klasy golarek elektrycznych są wyposażone w stację dokującą, która służy do czyszczenia, smarowania i suszenia ostrza, a także do ładowania go mocą. Regularne czyszczenie golarki zmniejszy również występowanie trądziku, ponieważ bakterie i oleje skóry nie będą rozprzestrzeniać się na twarz i pory.

Profesjonalny Nowy Fryzjer Proste Cięcie Gardła Golenie Golarka Salon Golarka + 5 Ostrze

Dla osób z wrażliwą skórą możliwość stosowania kremu do golenia za pomocą golarki elektrycznej to przełom. Jednym z najłatwiejszych i najbardziej przystępnych cenowo do usuwania włosów z ciała, aby stworzyć wolną od fuzz i gładką skórę, jest użycie maszynek do golenia i żyletek. Ręczne maszynki do golenia są niezwykle łatwe w użyciu i mogą zapewnić niewiarygodnie bliskie golenie. Kiedy ostrza stają się tępe po okresie użytkowania, łatwo i stosunkowo tanio wymienić ostrza, dzięki czemu maszynki do golenia są pierwszym wyborem dla wielu osób rozważających usuwanie włosów.

Jeśli lubisz się golić pod prysznicem, przynieś narzędzia do golenia do suchego miejsca, aby nie były stale wilgotne. Precyzyjny Zestaw maszynek do golenia firmy grüum zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przycinania i golenia, gdziekolwiek jesteś. Ta Maszynka wykorzystuje trzy ultra ostre ostrza, zapewniając doskonały kąt cięcia tak blisko cięcia, jak chcesz osiągnąć.

A roczna dostawa ostrzy za jedyne £12 jest bardzo rozsądna, zwłaszcza gdy niektórzy z ich konkurentów pobierają prawie tyle samo co miesiąc. Brzytwy daddy of safety pod każdym względem (są grubsze, cięższe i droższe od innych prezentowanych tutaj) nowe R41GS Muhle to „grande” Wersja ich najlepiej sprzedającej się brzytwy R41. Wykonany z odpornej na korozję stali nierdzewnej został specjalnie zaprojektowany do walki z grubym, gęstym wzrostem.

Sekcja ostrza ma również rowkowany design, zapewniający lepsze golenie, ale także zapewniający brzytwę z odrobiną osobowości. Bardzo podobał nam się golenie z pojedynczym ostrzem – wynik z vegan friendly razor był super gładkie nogi bez podrażnień. Golący Gigant Gillette ma również własną usługę subs, chociaż jest droższa, a ostrza dostarczane są regularnie za pośrednictwem Amazon.

Maszynki Do Golenia

Pozostałość ta jest przeciągana przez skórę i może prowadzić do oparzenia brzytwy, podobnie wiele ostrzy może być drażniące dla skóry w przeciwieństwie do pojedynczego ostrza. Ostrze maszynki DE można łatwo i tanio wymienić w domu (opakowanie 10 ostrzy maszynki Mühle to £2.50), A głowicę można również całkowicie otworzyć po użyciu, umożliwiając czyszczenie i usuwanie pozostałości mydła, kremu lub włosów. Maszynka Do Golenia z podwójną krawędzią zapewnia jak najlepsze golenie, a jednocześnie jest delikatna dla skóry i ekonomiczna w użyciu. Ta Maszynka od Wilkinson Sword jest ozdobiona paskiem ślizgowym, który został wzbogacony o aloes i witaminę E, które działają w celu zwiększenia doświadczenia golenia, traktując skórę do ich korzyści odżywczych i zapobiegają podrażnieniom.

Wszystkie opakowania nadają się do recyklingu, a także istnieje schemat recyklingu ostrzy. Po pierwszej rejestracji otrzymasz żyletkę i ostrza, a następnie możesz wybrać, jak często otrzymujesz głowice ostrzy. Z drugiej strony r41gs Mulhe jest idealnym wyborem, jeśli znasz maszynki do golenia i chcesz ulepszyć jedną z najbardziej renomowanych marek golących na świecie. To idealna-i najbardziej stylowa – opcja dla każdego, kto chce przenieść swoje wrażenia z golenia na wyższy poziom. Z pięcioma ostrzami ze stali hartowanej, precyzyjnym trymerem, listwą smarującą z dodatkiem aloesu i obrotową głowicą, Bulldog Bamboo po prostu przeciął trzy dni wzrostu ścierniska, które zgromadziłem na test.

Większa szczelina ostrza odsłania więcej skóry na ostrzu, co skutkuje bliższym, ale bardziej agresywnym goleniem. Mniejsza szczelina ostrza nie goli się tak blisko, ale daje znacznie łagodniejsze golenie, które jest odpowiednie dla mężczyzn o bardziej wrażliwej skórze. Dobrej jakości mydło/krem do golenia stworzy stabilną pianę, która pozostaje w trakcie golenia, a także zapewni właściwości nawilżające, które przyniosą korzyści skórze. Sama Maszynka pozwala użytkownikowi kontrolować cięcie włosów pod odpowiednim kątem, aby zminimalizować podrażnienia. Plastik jest dużym problemem dla naszej planety, więc ograniczenie zużycia plastiku i odpadów jest naprawdę ważne. Brzytwa bezpieczeństwa jest często wykonana z całkowicie metalowych elementów i, w przeciwieństwie do jednorazowych maszynek do golenia, nie jest wyrzucana, gdy traci ostrość.

Razor burn – te obolałe, czerwone i często wyboiste plamy, które czasami pojawiają się po goleniu – to nie żart. Ale nawet jeśli jesteś jednym z niewielu pechowych z wrażliwą skórą, ten powszechny problem golenia nigdy nie jest nieunikniony. Dobra Golarka, lepsza technika golenia i właściwa pielęgnacja mogą zrobić różnicę. Aby zapobiec wypadkowi, maszynka do golenia jest zaprojektowana tak, aby utworzyć szczelinę między krawędzią żyletki a skórą.

Dzięki jakości, jakiej można oczekiwać od najlepszych specjalistów od golenia, nogi są super miękkie i nawilżone. Cztery ostrza są ustawione na obrotowej głowicy, aby łatwo śledzić kontury skóry. Pozwalają na dokładne golenie, co z kolei zmniejsza częstotliwość i jest bardzo długotrwałe, więc powinno również zmniejszyć zużycie plastiku. Określane również jako maszynki do golenia double edge (lub DE razors, jak się najczęściej określa) zostały spopularyzowane w XX wieku przez King Camp Gillette. Brzytwa bezpieczeństwa to narzędzie do golenia z urządzeniem ochronnym umieszczonym między krawędzią ostrza a skórą, aby zmniejszyć poziom umiejętności potrzebnych do golenia bez obrażeń. Podwójna Krawędź ma swoją nazwę, ponieważ można używać obu krawędzi do golenia po kolei, małe ostrza maszynki do golenia z podwójną krawędzią można zmienić w domu, dzięki czemu codzienne golenie jest jeszcze bardziej dostępne.

Testerzy byli pod wrażeniem tego, jak dobrze ta luksusowa Golarka sprawdziła się na dłuższym zarostu, szczególnie na trudno dostępnych obszarach wokół linii szczęki. Zapewniał ścisłe ogolenie, łapiąc nawet najmniejsze wąsy i nie powodował żadnych podrażnień. Jest również w pełni wodoodporny i ma dobrą przyczepność, co sprawia, że jest bezbolesny w czyszczeniu i oznacza, że możesz go używać pod prysznicem dla większej wygody. Pożegnaj się z matowymi ostrzami i podrażnieniami skóry dzięki naszym produktom najwyższej jakości w przystępnych cenach. Nasze cienkie diamentowe ostrza zapewniają, że maszynka pozostaje ostra podczas całego golenia, z dodatkiem kojącego paska witaminy E, który pomaga ostrze ślizgać się bez wysiłku po skórze. Nasze ostrza wykonane są z najlepszej jakości materiałów, więc nie musisz zadowalać się mniej.

Są również Świetne do podróży i mieć kilka dodatków pod ręką dla każdego gościa domu, który mógł zapomnieć swoje maszynki do golenia w domu. Dowiedz się, co sprawia, że maszynki wielokrotnego użytku i jednorazowe różnią się od siebie i dowiedz się więcej o każdym typie maszynek. Uwielbialiśmy Pasek kondycjonujący z witaminą E, który, choć bardzo cienki, pomógł utrzymać nasze nogi gładkie, gdy się ogoliliśmy.