Najlepsze Gry Planszowe W Twoim Domu Studenckim!

Jest to świetna rodzinna gra karciana ułatwiająca dzieciom zapoznanie się z Londyńską siecią metra. Zachęca do czytania i taktycznego myślenia i jest mały i przenośny. Koncepcja jest taka sama jak UNO, wykorzystując kolory stacji/linii metra i kilka dodatkowych kart, które mogą pomóc Ci wygrać. Jeśli planujesz wycieczkę do londyńskiego Muzeum Transportu, jest to świetna gra, w którą możesz zagrać z dziećmi przed wyjazdem.

Naprawdę jedna z tych gier planszowych „w wieku 9-99 lat”, w które chętnie gram z różnorodną grupą. Jeśli naprawdę nie jesteś pewien, jaki rodzaj gry planszowej wybrać, sprawdź nasz przewodnik zakupu wielkości kęsa na końcu tego artykułu, gdzie odpowiemy na wszystkie kluczowe pytania, które możesz mieć. W przeciwnym razie, śmiało zanurzyć się w naszym roundup najlepszych gier planszowych dla wszystkich grup wiekowych. W tej grze karcianej ciekawostki, dzieci będą się uczyć i studiować fakty związane z przeszłości prezydentów Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ta gra jest wyposażony w 30 kart, które łączą fakty, prawdziwe i fałszywe pytania i pytania wielokrotnego wyboru, aby stworzyć zabawną, ale wymagającą grę historyczną opartą na ciekawostkach. Gracze na zmianę opisują słowa z danej kategorii, a ich zespół musi odgadnąć jak najwięcej z nich w ciągu 30 sekund.

Spójrzmy prawdzie w oczy, Monopoly to jedna z najlepszych gier planszowych w historii. Prawdopodobnie grałeś w nią przynajmniej raz w życiu – a także masz przynajmniej jeden płonący rząd rodziny związany z monopolem. Ta prosta, ale super zabawna i przekonująca gra słowna robi to, co mówi na puszce. Jest również w ładnej puszce, co czyni go idealną grą podróżniczą.

Dobrym opisem dla tego byłoby „krzyżówka oparta na Kolorze”; musisz ustawić kafelki, aby zrobić wzory lub uzupełnić idealny zestaw. To kojący proces, który jest bardziej osobistą zagadką niż wyzwaniem head-to-head, a to stawia go obok najlepszych gier planszowych, jeśli jesteś fanem head-scratchers. Catan przenosi nas do epoki odkrywców; w obliczu bezludnej wyspy gracze muszą ją osadzić, zanim zrobią to ich przeciwnicy.

Zestaw zawiera dekoder, który pomaga zobaczyć wszystkie odpowiedzi i specjalne karty z zabawnymi faktami, które nie wymagają odpowiedzi. Użyj tej listy jako przewodnika podczas zakupów urodzinowych lub świątecznych, na następną noc gier rodzinnych i znajomych lub na następną przygodę z nauką. Rodziny z całego świata regularnie biorą udział w tym, co pieszczotliwie nazywają „nauką domową”.”Game schooling to zasadniczo nauka poprzez edukacyjne gry planszowe.

Absolutny klasyk, który nigdy, przenigdy się nie zestarzeje. Chociaż małe dzieci mogą cieszyć się wskazywaniem liter, jest to skierowane do starszych dzieci, nastolatków i, oczywiście, dorosłych każdego pokolenia. Jest to absolutnie idealna gra dla każdego początkującego wordsmiths. Plansza składa się z sześciu trójkątów, które łączą się ze sobą, tworząc sześciokąt ozdobiony misternie zilustrowanymi stworzeniami, które ukrywają się na widoku. Kiedy jest ich kolej, gracz musi wybrać dysk zwierzę z pudełka, a następnie wszyscy gracze ścigają się, aby znaleźć zwierzę na planszy.

Ta gra budowania królestwa na Wyspach szkockich to wspaniałe doświadczenie. Ma całą ciekawą złożoność innej popularnej gry układanie płytek, Carcassonne, ale bez wybrednych zasad punktacji i wspólnej planszy. Każda runda gracze otrzymują nowe płytki, aby dodać do swojego królestwa, ale dopiero po rundzie płytek sprzedaży i zakupu między graczami. Pieniądze stają się kafelkami, więc zarabianie pieniędzy jest kluczem do wygrania gry, ale pieniądze nie są warte punktów na końcu. Więcej moich rekomendacji dotyczących gier planszowych dla większych grup znajdziesz na naszych listach najlepszych gier planszowych, najlepszych gier co-op i najlepszych gier planszowych dla 2 graczy. Jego konstrukcja jest, co zaskakujące, oparta na francuskim mieście o tej samej nazwie, który ma wiele rzymskich i średniowiecznych fortyfikacji.

15 Najlepszych Gier Planszowych Dla Dorosłych W 2021 Roku

Dowód, że możesz stworzyć fascynującą grę o prawie wszystkim, Wingspan ma Cię uruchomiony Rezerwat przyrody próbuje przyciągnąć najrzadszych i najbardziej utalentowanych ptaków. Ta zarozumiałość sprawia, że jest to przyjemna gra edukacyjna, ponieważ do zebrania są setki ptaków, podzielonych na mokradła, łąki i lasy, a każda karta ma pamiętny fakt o rasie. Nie jest tak szybki w odbiorze jak Flamme Rouge, ale nadal jest odpowiedni dla rodzin z oceną wiekową 10+. Warto też poszukać podstawowej gry, ale Iberia to jeden z najlepszych zwrotów akcji w formule. Osadzony w XIX wieku, łączy prawdziwe choroby i mechanikę, aby stworzyć realistyczne i satysfakcjonujące wyzwanie.

Po prostu staraj się nie wypaść na który z nich powinieneś grać. Uwielbiamy grać w gry planszowe tak bardzo, że byliśmy znani z organizowania comiesięcznej nocy gier dla lokalnych przyjaciół i rodziny. Nasze gry planszowe są odpowiednie dla członków rodziny w każdym wieku, a my również specjalnie dbamy o zapewnienie edukacyjnej zabawy najmłodszym z zabawnych szczeniąt.

  • To stawia Root wśród najlepszych taktycznych gier planszowych dla dorosłych.
  • Kolejna Londyńska gra planszowa skupiona na sieci transportowej.
  • Najlepsze gry planszowe zwykle mają walczyć z innymi graczami, ale przerażony jest inny.
  • Dla tych, którzy wolą bardziej relaksujące doświadczenia, gorąco polecamy ten – jest to jedna z najlepszych gier logicznych dla dorosłych na dłuższą metę.

To bardziej zabawny sposób na ćwiczenie matematyki niż na grę rodzinną. Ale jeśli twoje dzieci lubią ćwiczyć fakty matematyczne w nowy i ciekawy sposób, lub jeśli po prostu potrzebujesz nowego sposobu, aby pomóc im opanować matematykę, to może to być dobry zasób dla Ciebie. Pozostali gracze muszą odgadnąć, co znajduje się na tej karcie w 10 pytaniach lub mniej. Gracze muszą zadawać inteligentne pytania, aby odgadnąć, zanim będą poza kolejkami. Oczywiście istnieją karty z wskazówkami, które pomogą Ci w misji, co tylko podnosi wartość edukacyjną tej gry.

Najlepsze Gry Planszowe Dla Dorosłych

W tej grze planszowej dla dorosłych jest ponad 500 pytań, które pomogą ustalić, kto najlepiej zna lata 80. Jest to edycja kolekcjonerska-z elegancką, całkowicie czarną estetyką, w tym kafelkami i matą do gry – klasycznej gry liczbowej, która wymaga od graczy przyjęcia stale zmieniających się strategii. Z 10 milionami sprzedanych kopii tej gry, twórcy uderzyli złoto, jeśli chodzi o wyzwanie, cut-throat zabawy. Choć nie jest to gra planszowa, naginamy nieco zasady, bo jest po prostu tak dobra.

Jest to ostateczna krzyżówka i musisz stworzyć połączone słowa ze wszystkich płytek liter, zanim zrobi to ktoś inny. Szaleńczy i mózgowy, sprawia, że Twoja Szara Materia porusza się i nigdy nie gra dwa razy w ten sam sposób. Wielu próbowało obalić Pandemic z jego kooperacyjnego tronu, ale pozostaje niepokonany jako jedna z najlepszych gier planszowych. Szczególnie dlatego, że łatwiej jest dostać się teraz niż kiedykolwiek; ta wersja Rozmiar bite skondensuje rzeczy w dół, ale nadal pozostawia wiele miejsca, aby wyrzeźbić własne strategie. Potrzebujesz gier planszowych dla dzieci, które zachwycą Twoje dzieci, ale nie sprawią, że oderwiesz włosy, jeśli dołączysz?

Gra Planszowa Diamant

Czy uda Ci się ukończyć wyzwanie i przekazać bombę na czas? Cóż, to jest trudniejsze niż się wydaje i przewidywanie eksplozji sprawia, że wszyscy gracze super roztrzęsiony. Spodziewaj się histerycznego krzyku, gdy bomba wybuchnie. Genialny sposób nakłonienia młodych ludzi do doskonalenia umiejętności czytania i pisania, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Pro Football Hall Of Fame Ciekawostki Gra Planszowa Super Fajna!

Był nawet zrzut ekranu, aby pokazać, jak wyglądałaby karta aktora. Uznałem Board game design lab za jeden z najbardziej wszechstronnych i dostępnych zasobów w Internecie. Z dziesięciu książek, które czytałem na temat projektowania gier, Kobold game design jest jednym z najlepszych przeglądów. Styl eseju oddaje to, co wiele innych książek obejmuje w teorii.

Uważamy, że jest to idealne miejsce na długi weekend z przyjaciółmi, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że zajmie to więcej niż dzień, aby zakończyć. Jedna z najstarszych znanych gier planszowych, historia backgammon sięga prawie 5000 lat na Bliskim Wschodzie. Jest to szybka gra dla dwóch osób, która jest całkowicie wciągająca.

Zasady mówią, że gra w pełną grę zajmie około 45 minut, ale w zależności od tego, jak nisko są skłonni Twoi znajomi, może trwać dłużej. Zasady Catan są szybkie i stosunkowo łatwe do nauczenia się, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i starszych dzieci. Liczne pakiety rozszerzeń nie tylko umożliwiają dołączenie dodatkowych graczy, ale utrzymują świeżość gry, z opcjami odkrywania nowych światów i zasobów.

Sherlock Holmes Consulting Detektyw Baker Street Gra Planszowa

Jeśli jesteś w nastroju do ćwiczeń twarzy, nie szukaj dalej. Nigdy bym nie pomyślał, aby używać gier planszowych jako narzędzia do nauki. Chociaż ta gra jest trudna do gry dla małych dzieci, Cashflow jest świetną opcją dla dzieci i dorosłych w wieku 12+. Chociaż ta gra może wydawać się prosta, jest bardziej skomplikowana niż się wydaje, a starsi gracze na pewno będą musieli ćwiczyć swoje mózgi, aby wygrać. Ale w tym samym czasie, ta gra jest na tyle prosta, że młodsze rodzeństwo może grać bez poczucia wykluczenia. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie jedna z naszych najbardziej pożądanych edukacyjnych gier rodzinnych.

To prosta, ale zabawna gra karciana, która koncentruje się na nauczaniu dzieci podstawowych faktów matematycznych w zabawny i wciągający sposób. Istnieje wiele zasad i kilka pierwszych rund są dość intensywne, jak gracze się do czynienia z celami gry. Jednak, jak ludzie zaczynają się powiesić to, taktyka zaczyna wchodzić w grę. Udostępniamy 12 najlepszych gier planszowych dla dzieci. Cała Twoja rodzina pokocha tworzenie i granie w te zabawne i proste gry.

Jest idealny na imprezy, spotkania świąteczne i wszystko pomiędzy. To niezbędny zakup i uczciwy wybór pod względem doskonałych gier planszowych dla dorosłych. Warzenie whisky w szkockim Królestwie może nie być pierwszą propozycją, jeśli chodzi o świetny motyw na stole. Ale zaufaj nam-Isle Of Skye to jedna z najbardziej przyjemnych gier planszowych dla dorosłych.