Najlepsze Karty Graficzne Do Edycji Wideo W 2021 Roku

Karty RTX 3070 zostaną wymienione poniżej z przyciskiem Kup w partiach, gdy dostępny będzie bezpłatny zapas. Karty RTX 3070 Ti zostaną wymienione poniżej z przyciskiem Kup w partiach, gdy dostępny będzie bezpłatny zapas. Karty RTX 3080 zostaną wymienione poniżej z przyciskiem Kup w partiach, gdy dostępny będzie bezpłatny zapas.

Jednak 3070 również kosztuje mniej niż nowe karty AMD i nadal ma ogólnie lepszą wydajność ray tracingu, Plus DLSS. Szkoda, że wszystkie karty 3070 prawdopodobnie będą się sprzedawać przez dłuższy czas. Nowy RTX 3070 ti zapewnia nieco lepszą wydajność za 100 $więcej, ale także zmniejsza zużycie energii o 30%, więc zalecamy trzymanie się karty non-Ti na razie. To nie jest wielka sprawa, w ogóle, zwłaszcza, że nie masz więcej VRAM lub żadnych innych dodatków.

W kartach wyższych poziomów, takich jak GTX 1060, prawdopodobnie będziesz miał wybór, na przykład 3 lub 6GB. Warto sprawdzić na forach internetowych gry, w które najczęściej grasz, aby zobaczyć, z czego korzystają inni gracze. Możesz nie wydawać dodatkowych pieniędzy na więcej VRAM, jeśli inni odkryli, że mogą sobie poradzić z mniejszymi kosztami.

Jednak nieuchronnie jego przyspieszenie śledzenia promieni pozostaje w tyle za konkurencją. Na szczęście osiągnęliśmy punkt, w którym nawet tańszy rynek układów GPU oferuje dobre wyniki, jeśli jesteście gotowi włożyć trochę wysiłku w dostosowanie ustawień graficznych w grze. Poza tym, pozornie jest karta graficzna dla każdego rodzaju przypadków użycia – i to jest miejsce, w którym ten przewodnik wchodzi w grę.

Ilość rdzeni procesora wzrasta również do 2560, co przekłada się na proste granie w rozdzielczości 1440p przy najwyższych ustawieniach graficznych, choć należące do kategorii bardziej budżetowej. $ 400 nie jest dokładnie tani, ale jest to również nic w stosunku do niektórych wersji top line. Radeon RX 5700 XT jest zalecany dla zwykłych graczy, którzy wymagają doskonałej grafiki bez wychodzenia z domu.

  • Niezależnie od tego, czy modernizujesz przestarzałą kartę, czy budujesz swój pierwszy gamingowy sprzęt, Phoenix jest potężnym pakietem zapewniającym wydajność najnowszej generacji.
  • Po pierwsze, możesz uaktualnić kartę graficzną tylko w komputerze stacjonarnym, a nie laptopie.
  • Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania nad wieloma kartami graficznymi z całego miejsca i uznaliśmy je za najlepsze tanie Karty graficzne na rynku w 2021 roku.
  • Zaletą procesorów graficznych lite hash rate jest to, że ich cena i dostępność powinny pozostać bardziej stabilne, umożliwiając graczom kupowanie najwyższej klasy kart graficznych bez konieczności walki ze skalperami kupującymi w dużych ilościach, aby sprzedać je górnikom.

Równoważenie wydajności, ceny, funkcji i wydajności jest ważne, ponieważ żaden inny komponent nie wpływa na wrażenia z gry tak bardzo, jak karta graficzna. Wybierz NVIDIA GeForce GTX 1080, aby twój sprzęt do gier był na bieżąco z najnowszą technologią. Ta potężna karta graficzna może z łatwością obsługiwać najnowsze gry w ultra wysokiej rozdzielczości. Ta karta jest oparta na architekturze NVIDIA Pascal, aby zapewnić do trzech razy szybszą wydajność niż poprzednie generacje, a także pełne wsparcie VR. NVIDIA jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości gier i profesjonalnych kart graficznych.

Jeśli jesteś przygotowany do korzystania z systemu Windows za pośrednictwem Boot Camp na komputerze Mac Pro 2019, możesz zainstalować kartę graficzną Nvidia, choć nie w gnieździe rozszerzeń PCIe 2. Architektura Polaris nie jest już najnowszą ani najbardziej wydajną architekturą AMD, ale uważamy, że nadal zapewni Ci to bardzo dobrą liczbę klatek na sekundę w Twoich ulubionych grach, na poziomie cenowym, który nie będzie przypominał rozboju w świetle dziennym. Pomijając jednak ten brak ray tracingu i dosłownie nie ma się czego nie lubić w AMD Radeon RX 5700 — a zwłaszcza w jego niskiej cenie. Z tego powodu łatwo jest nam polecić jedną z najlepszych kart graficznych Średniej klasy dla większości ludzi. GeForce RTX 3080 firmy Nvidia to po prostu potężna karta graficzna, oferująca Gaming nowej generacji w rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę.

Zostań Potęgą Mediów Społecznościowych Za Jedyne $19 99 Z Tym 15

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowszych kart Nvidia Ampere, otrzymasz ray tracing i Deep Learning Super Sampling, aby naprawdę sprawić, że Twoje gry będą zachwycać. Jesteśmy ogromnymi graczami w T3 i oprócz najlepszych kart graficznych przeglądamy, oceniamy i oceniamy najlepsze akcesoria do gier PC. Na przykład, jeśli chcesz poprawić szybkość i dokładność palca spustowego podczas grania, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po najlepszych Myszkach do gier. Każda karta graficzna, którą recenzujemy, przechodzi serię jednolitych kontroli zaprojektowanych do pomiaru kluczowych rzeczy, w tym wydajności, funkcji, temperatury, zużycia energii i podkręcalności. Pierwsza generacja kart obsługujących ray tracing wymagała tak dużego poświęcenia liczby klatek na sekundę, że większość ludzi unikała jej włączania, ale nie ma to już miejsca w przypadku tej generacji.

Nasi eksperci od oszczędzania pieniędzy zawsze dzielą się najnowszymi kuponami i ofertami specjalnymi od twoich ulubionych marek i sprzedawców detalicznych w całej Wielkiej Brytanii. Karty RTX 3060 zostaną wymienione poniżej z przyciskiem Kup w partiach, gdy dostępny będzie bezpłatny zapas. W czasie, gdy karty są na żywo w witrynie, klienci mogą je kupić online lub za pośrednictwem naszego zespołu sprzedaży przez telefon.

Oto Jak Kupić Kartę Graficzną Do Gry Na Dzisiejszych Najlepszych

Kiedyś oprogramowanie do edycji wideo polegało wyłącznie na centralnym procesorze komputera do przetwarzania i eksportowania wideo. Ale nawet z 4, 6, 8, a nawet więcej rdzeni, procesor po prostu nie może dorównać niesamowitej mocy karty graficznej, która może zawierać tysiące rdzeni przetwarzania. W rzeczywistości jest to raczej bardziej techniczne niż to, ale wynik jest taki, że karta graficzna może eksportować wideo o wiele szybciej niż nawet najwyższej klasy procesor.

Podczas gdy gry z intensywnymi technikami śledzenia promieni GPU, takimi jak globalne oświetlenie Metro, mogą nieco zachwiać się przy wyższych rozdzielczościach, 2070 Super wykonuje godną podziwu pracę nawet w rozdzielczości 4K w większości przypadków. Rezultatem jest doskonała karta w atrakcyjnej cenie i łatwa rekomendacja, jeśli cię na nią stać. Oczywiście, co ten rodzaj żargonu marketingowego pomija jest to, że RX 5700 XT brakuje ray tracingu kart RTX i rdzeni Tensor. Jest więc mniej odpowiedni dla gier, które wykorzystują ray tracing lub DLSS, choć pod względem czystej mocy, skacze przed Super 2060 o około 5-10%. Jest również bardzo energooszczędny dzięki procesowi 7nm firmy AMD i Nowej, błyszczącej architekturze RDNA.

Karty RTX 3080 Ti zostaną wymienione poniżej z przyciskiem Kup w partiach, gdy dostępny będzie bezpłatny zapas. W czasie, gdy karty są wyświetlane za pomocą przycisku Kup na stronie internetowej, klienci mogą je kupić online lub za pośrednictwem naszego zespołu sprzedaży przez telefon. Po usunięciu przycisku Kup klienci nie będą mogli go kupić przez telefon, dlatego prosimy, abyś nie dzwonił do nas, aby spróbować kupić kartę graficzną, chyba że jest ona dostępna do zakupu na stronie internetowej.

Zewnętrzne Obudowy Kart Graficznych

RX 6800 XT zapewnia ogromny wzrost wydajności i funkcji w porównaniu do poprzedniej generacji RX 5700 XT. Karty graficzne Asus są najwyższej klasy, więc nie będziesz rozczarowany, jeśli zainstalujesz je na swoim komputerze do gier. A jeśli szukasz karty graficznej wyposażonej w najnowocześniejsze komponenty, która poradzi sobie z intensywnym użytkowaniem, zapoznaj się z naszą kolekcją kart graficznych MSI. Może rzuciłeś okiem na wymagania systemowe dla CyberPunk 2077 i uroniłeś łzę dla swojego chorego GPU.

Wykorzystując zaawansowane technologie chłodzenia pochodzące z flagowych kart graficznych, seria ASUS Dual zapewnia najnowsze wrażenia w grach w najczystszej formie – idealny wybór dla dobrze zbalansowanej budowy. Karty graficzne ROG Strix są wyposażone w zaawansowane zasilanie, najwyższej klasy komponenty i niestandardowe rozwiązania chłodzące zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność GPU. Najnowszy główny procesor graficzny Nvidii, GeForce GTX 1660, jest przeznaczony dla graczy, którzy potrzebują solidnej wydajności 60 klatek na sekundę-plus z Grami AAA w rozdzielczości 1080p, a nawet wyższej liczby klatek na sekundę w grach esportowych. Nie ma lepszego miejsca na szukanie ofert tanich kart graficznych niż tutaj w najnowszych promocjach. Mamy najlepsze oferty i promocje od popularnych marek i sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, które z pewnością zapewnią ci duże zniżki na zakupy. Jeśli jesteś na rynku dla jednego, można zaoszczędzić pieniądze na zakup za pomocą karty graficznej kupon i kody rabatowe w najnowszych ofert.

Nie muszą pożyczać żadnych zasobów od procesora, więc ich zdolność do dostarczania wydajności grafiki jest znacznie mniej zależna od szybkości procesora i dostępnej pamięci RAM. Wiele dyskretnych procesorów graficznych ma nawet własny system chłodzenia, zamiast polegać wyłącznie na wentylatorach laptopa. Gdy tak się stanie, twoja gra doświadczy chwiejności, zauważalnych opóźnień w reagowaniu na polecenia i różnych innych problemów, które drastycznie zmniejszą przyjemność z gry – zakładając, że procesor może ją uruchomić w ogóle. W przypadku karty graficznej laptopa wszystkie wysokowydajne wizualizacje są przetwarzane przez dedykowany układ, który może znacznie poprawić płynność gry i zwiększyć rozdzielczość, w której można grać. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem komputerowym, czy entuzjastą wideo i zdjęć, masz do dyspozycji układ GPU NVIDIA, który pasuje do Twojego stylu życia.

Tutaj, w TechRadar, nie tylko nieustannie szukamy najlepszych tanich cen i ofert na Karty graficzne na co dzień, ale także dajemy wiele porad na temat tego, co powinieneś chcieć zapłacić. Tak więc, jeśli wyszukiwanie do tej pory nie powiodło się, jesteśmy tutaj, aby pomóc ci zbudować ten wymarzony komputer do gier. Jak wspomniano powyżej, wydaje się, że cena GPU Nvidia przybiera zauważalny spadek po tym, jak osiągnął szczyt w maju na +204% w stosunku do MSRP. Należy jednak zauważyć, że nadal jest ona o 91% wyższa lub prawie dwukrotnie wyższa niż MSRP. Jeśli trend się utrzyma, spodziewamy się, że karty z serii RTX 3000 będą nadal tańsze i mogą osiągnąć poziomy MSR w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Karty graficzne GeForce są wyposażone w arsenał przełomowych technologii, takich jak VR, PhysX, TXAA, GPU Boost 2.0, SLI i wiele innych. Zapewnia to szybką i wydajną obsługę technologii nowej generacji, takich jak 4K, oraz najszybszą, najbardziej płynną i najbardziej zaawansowaną grę na PC. Karta graficzna jest również znana jako karta graficzna, karta graficzna/adapter lub karta graficzna. To właśnie to tworzy obrazy, które widzisz na monitorze, przekształcając dane w sygnał, który twój monitor może zrozumieć.