Najlepsze Maszynki Do Golenia Dla Początkujących

Razor burn – te obolałe, czerwone i często wyboiste plamy, które czasami pojawiają się po goleniu – to nie żart. Ale nawet jeśli jesteś jednym z niewielu pechowych z wrażliwą skórą, ten powszechny problem golenia nigdy nie jest nieunikniony. Dobra Golarka, lepsza technika golenia i właściwa pielęgnacja mogą zrobić różnicę. Aby zapobiec wypadkowi, maszynka do golenia jest zaprojektowana tak, aby utworzyć szczelinę między krawędzią żyletki a skórą.

Większa szczelina ostrza odsłania więcej skóry na ostrzu, co skutkuje bliższym, ale bardziej agresywnym goleniem. Mniejsza szczelina ostrza nie goli się tak blisko, ale daje znacznie łagodniejsze golenie, które jest odpowiednie dla mężczyzn o bardziej wrażliwej skórze. Dobrej jakości mydło/krem do golenia stworzy stabilną pianę, która pozostaje w trakcie golenia, a także zapewni właściwości nawilżające, które przyniosą korzyści skórze. Sama Maszynka pozwala użytkownikowi kontrolować cięcie włosów pod odpowiednim kątem, aby zminimalizować podrażnienia. Plastik jest dużym problemem dla naszej planety, więc ograniczenie zużycia plastiku i odpadów jest naprawdę ważne. Brzytwa bezpieczeństwa jest często wykonana z całkowicie metalowych elementów i, w przeciwieństwie do jednorazowych maszynek do golenia, nie jest wyrzucana, gdy traci ostrość.

Tradycyjna firma goląca dostarcza wysokiej jakości produkty do golenia online od 2009 roku. Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi klienta, ponieważ wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu jednego dnia roboczego i bezpłatna dostawa w Wielkiej Brytanii przy zamówieniach powyżej £30. Mamy ponad 1000 produktów z najlepszych marek, które Wielka Brytania i świat mają do zaoferowania, więc masz gwarancję, aby znaleźć idealne produkty dla Ciebie. Golarki kasetowe składają się z wielu ostrzy osadzonych w plastiku, z elastyczną głowicą.

Co więcej, nieco dłuższa rękojeść (pełne 10 cm) oznacza, że jest szczególnie dobra dla osób o większych dłoniach i mężczyzn z palcami kiełbasowymi, podczas gdy Mechanizm otwierania motylka sprawia, że zmiana ostrza jest bardzo prosta. Idealny dla dziewic brzytwy bezpieczeństwa i dla tych z ograniczonym budżetem. Co więcej, zapewniają wyjątkowo bliskie golenie, a ponieważ tylko jedno ostrze ma kontakt ze skórą w tym samym czasie, są idealne dla mężczyzn podatnych na uderzenia, wrażliwość i podrażnienia.

Dwie najważniejsze rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas golenia maszynką do golenia, to utrzymywanie zerowego ciśnienia i prawidłowe ustawienie ostrza. Męskie produkty do golenia i pielęgnacji pomogą Ci dobrze zadbać o skórę. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze marki, takie jak Gillette, Harry ’ S I Nivea.

Jak Często Należy Wymieniać Ostrza Na Maszynce Elektrycznej?

Elastyczny zawias umożliwia również dotarcie do Trudno Dostępnych miejsc, a nawilżający Pasek łagodzi skórę podczas podróży. W rezultacie trymer do brody nie musi ciąć się tak blisko, ponieważ najkrótszy, jaki kiedykolwiek chcesz, to zarost. Dlatego Elektryczne maszynki do golenia są zwykle droższe niż Przycinarki do brody, a także są mniej wielofunkcyjne – są zaprojektowane tak, aby wykonywać jedną pracę jak najlepiej.

Większość golarek elektrycznych ma perforowaną pokrywę z ruchomymi ostrzami wewnątrz, które wychwytują włosy i ścinają je, podczas gdy Trymery do włosów mają ostrza, które oscylują z boku na bok, tnąc włosy. Być może zauważyłeś, że niektóre golarki są zarówno „mokre”, jak i „suche”. „Mokra” Golarka elektryczna nie oznacza tylko, że możesz jej używać pod prysznicem, oznacza to, że możesz użyć kremu do golenia.

Jest łatwy w użyciu i zapewnia dokładne, gładkie golenie za każdym razem. Dowiedz się więcej o maszynce OneBlade Core na naszej stronie wprowadzającej OneBlade An. Wystarczy odkręcić maszynkę na trzy części, aby włożyć ostrze z podwójną krawędzią. Dla kobiet, które chcą zrezygnować z używania żelu do golenia lub nie mają czasu na pełne przygotowanie do golenia, wybierz żyletkę z wbudowanymi batonami nawilżającymi.

Istnieje mnóstwo różnych rodzajów maszynek do golenia, więc decydując się na jeden dla Ciebie oznacza trochę badań. Najlepsze golarki męskie są przeznaczone do solidnych potrzeb męskiej skóry i zarostu. Jesteśmy tak pewni, że ludzie wolą używać maszynki do golenia, że oferujemy 30-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy. Jeśli kupisz jedną z naszych specjalnie wyselekcjonowanych maszynek bezpieczeństwa dla początkujących, a po 30 dniach użytkowania nie chcesz jej przechowywać, możesz ją zwrócić, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Maszynka do golenia jest bardzo łatwa w użyciu, ale przyzwyczajenie się do jej używania może potrwać kilka tygodni. Technika golenia brzytwą bezpieczną różni się od techniki golenia brzytwą z wkładem z tworzywa sztucznego, np.

  • Golarki foliowe mają proste głowice, które używają ostrzy oscylacyjnych pod cienką perforowaną folią do cięcia włosów.
  • Zawsze przeczytaj instrukcje, zanim zmoczysz golarkę, ponieważ nie wszystkie można wyczyścić w ten sposób.
  • Coraz więcej kobiet porzuca swoje różowe maszynki do golenia i używa męskich maszynek do golenia nóg.
  • Pięknie wyważona-ta stylowa, nowoczesna maszynka jest również regulowana, co pozwala ustawić ekspozycję ostrza zgodnie z Twoim gustem.

Nietypowe wykończenie gunmetalowe i dożywotnia gwarancja przypieczętowują transakcję. „Nie możesz sobie pozwolić na pośpiech z goleniem, jak za pomocą jednorazowych maszynek”, mówi profesjonalny ekspert w goleniu na mokro Mark Sproston aka lekarz golenia. Zaleca trzymanie rękojeści brzytwy prawie pionowo, aby zakrzywiona część metalowej pokrywy mogła płynniej przesuwać się i ślizgać po twarzy.

Golarki elektryczne są rzeczywiście lepsze niż zwykła Maszynka Do Golenia, jeśli często cierpisz na wrastanie włosów. Im bliżej golenia, tym bardziej prawdopodobne jest, że tworzysz brzydkie guzki. Elektryczne maszynki do golenia nie tną bezpośrednio na poziomie skóry, co zmniejsza ryzyko podrażnień, ale nadal zapewnia czyste golenie. Jeśli masz wrażliwą skórę, golarki foliowe są drogą, ponieważ są one znane z tego, że są mniej narażone na podrażnienie lub bał oparzenia brzytwy.

Musieliśmy uwzględnić opcję podróży na tej liście, ponieważ zawsze jest to jedna z największych zagadek związanych z pakowaniem. Aby uzyskać znacznie bardziej przenośną i kompaktową maszynkę do golenia, którą można łatwo wsunąć do bagażu podręcznego lub torby gimnastycznej, Gillette ’ s Snap zapewni Ci ochronę bez uszczerbku dla skuteczności. Wyposażony w pięć ostrzy do bliższego golenia, aktywowana wodą wilgoć otaczająca ostrza pomaga zapobiegać przypadkom golenia.

Golenie nie jest tak czyste, jak w przypadku jednej z golarek foliowych Braun również opisanych w tym przewodniku, ale nadal wykonuje doskonałą pracę i jest wygodne w użyciu. Nasi testerzy docenili to, jak miękka i delikatna jest skóra, a jednocześnie daje gładkie wyniki – niektórzy nawet mówili, że to jak mokre golenie. Był również łatwy w obsłudze wokół linii szczęki i podbródka i dobrze działał na dłuższe włosy.

Która Maszynka Jest Dla Mnie Najlepsza?

Wszystkie opakowania nadają się do recyklingu, a także istnieje schemat recyklingu ostrzy. Po pierwszej rejestracji otrzymasz żyletkę i ostrza, a następnie możesz wybrać, jak często otrzymujesz głowice ostrzy. Z drugiej strony r41gs Mulhe jest idealnym wyborem, jeśli znasz maszynki do golenia i chcesz ulepszyć jedną z najbardziej renomowanych marek golących na świecie. To idealna-i najbardziej stylowa – opcja dla każdego, kto chce przenieść swoje wrażenia z golenia na wyższy poziom. Z pięcioma ostrzami ze stali hartowanej, precyzyjnym trymerem, listwą smarującą z dodatkiem aloesu i obrotową głowicą, Bulldog Bamboo po prostu przeciął trzy dni wzrostu ścierniska, które zgromadziłem na test.

Golarka Philips Series 9000 Prestige

W użyciu Maszynka Do Golenia Daimon Barber jest wygodna i budzi zaufanie. Obrotowa głowica idealnie dopasowuje się do konturów twarzy, a ostrza z łatwością przebijają nawet grube włosy na twarzy. Do tych recenzji użyłam oleju przed goleniem, aby zmiękczyć moje włosie, a następnie nałożyłam krem do golenia przed goleniem.

Jak Wybrać Odpowiednią Maszynkę

Możesz również mieszać i dopasowywać Uchwyty i ostrza, ponieważ zaprojektowaliśmy je tak, aby pasowały do siebie, bez względu na kombinację. „Używamy ostrzy Wilkinson do naszych maszynek do strzyżenia gardła”, wyjaśnia Pankhurst. „Dla mnie są one ogólnie najlepszą jakością.”Rękojeść ma dobrą przyczepność, chociaż zawias łączący ją z wkładem ostrza jest raczej słaby. „Nie wiedziałem, że ma obcinacz do obrzeży typu flip, ale i tak nigdy nie wykonują tego zadania prawidłowo.”

A roczna dostawa ostrzy za jedyne £12 jest bardzo rozsądna, zwłaszcza gdy niektórzy z ich konkurentów pobierają prawie tyle samo co miesiąc. Brzytwy daddy of safety pod każdym względem (są grubsze, cięższe i droższe od innych prezentowanych tutaj) nowe R41GS Muhle to „grande” Wersja ich najlepiej sprzedającej się brzytwy R41. Wykonany z odpornej na korozję stali nierdzewnej został specjalnie zaprojektowany do walki z grubym, gęstym wzrostem.

Pianki do golenia i żyletki pomogą ci uzyskać czyste golenie, a zestaw do golenia dla mężczyzn zawiera narzędzia potrzebne do codziennego golenia. Jeśli potrzebujesz minimalnego zamieszania, czasochłonnego regularnego golenia, maszynka do golenia Gillette jest twoją odpowiedzią. Zarówno Maszynki Do Golenia Mach3, jak i fusion oferują dobre, czyste golenie bez zbędnych dodatków.