Najlepsze Niedrogie Kamery Samochodowe

Jest to naprawdę wysokiej klasy kamera samochodowa zaprojektowana i zbudowana z myślą o profesjonalnych kierowcach. System ten wykorzystuje podwójne kamery do pokrycia przedniego i tylnego i ma wiele funkcji. Głównym powodem posiadania kamery samochodowej jest rejestrowanie tego, co dzieje się wokół samochodu, czy to na drodze, czy na parkingu. Na drodze można uchwycić wszelkie wypadki, tak, że, jeśli trzeba złożyć roszczenie ubezpieczeniowe, firma ma dowód, kto zawinił. Firma Garmin połączyła naukę kamer sportowych i monitorów fitness z uniwersum kamer samochodowych, a jej model Mid-run Dash cam 55 oferuje ostrą symbolikę i wystarczającą liczbę dodatkowych atrakcji, aby rozstrzygnąć naszą najlepszą decyzję. Najlepsze kamery dash oprócz wyraźnego materiału oferują korzyści, takie jak funkcje GPS, WiFi i wiele innych.

Byliśmy rozczarowani, że nie oferuje żadnych ostrzeżeń o zbyt blisko samochodu z przodu lub dryfujących z pasa, i trzeba dostarczyć własną kartę MicroSD. Jest to również drogie, ale z wbudowanym wifi, GPS i tryb parkowania, uważamy, że koszt jest uzasadniony. Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, najlepszą kamerą jest Nextbase 522GW, która jest pełna intuicyjnych funkcji i zapewnia doskonałą jakość obrazu HD. Posiada również kompatybilne porty, co pozwala na rozszerzenie urządzenia o dodatkowe kamery w późniejszym terminie. Jeśli jednak potrzebujesz przedniej i tylnej kamery po wyjęciu z pudełka, VIOFO A129 Pro jest najlepszą alternatywą.

Podobnie jak inne droższe Kamery samochodowe Nextbase, możesz również wybrać, czy używasz mocowania 3M, czy podkładki ssącej, aby podłączyć ją do przedniej szyby. Uwielbiamy, że w zestawie znajduje się również poręczne narzędzie do demontażu uchwytu 3M. Nie ma GPS ani wifi i nie mieści się w karcie MicroSD, ale uważamy, że jest to dobry stosunek jakości do ceny. Uwielbiamy to, że materiał może być przeglądany w super zwolnionym tempie, co ułatwia wybieranie szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne. Dashcam może również powiadomić służby ratunkowe o Twojej lokalizacji, jeśli zdarzy się najgorsze i przestaniesz odpowiadać. Wbudowana jest Alexa Amazon, dzięki czemu możesz sprawdzić pogodę, a nawet ruch na trasie.

522gw nagrywa w rozdzielczości 2K z prędkością 30 klatek na sekundę lub zwykłą 1080p Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę. Posiada również kąt widzenia 140 stopni, zintegrowany GPS dla dokładnej lokalizacji, kierunku i prędkości danych, a nawet Amazon Alexa. System alarmowy SOS może wyczuć kolizję, a następnie, jeśli kierowca nie zareaguje na monit, powiadomi lokalne służby ratunkowe i udostępni Twoją lokalizację-potencjalnie ratując życie. Nextbase 522HW to najwyższej klasy kamera samochodowa, która oferuje doskonałą jakość wideo z nagrywaniem 1440P/30fps i 1080P / 60fps HD oraz obiektywem F1.6, który zapewnia wysokiej jakości obrazy drogi. Istnieje również możliwość podłączenia dodatkowych modułów do kamery samochodowej, aby rejestrować Widok Z tyłu i tylną szybę.

Toguard CE41 jest wyposażony w 1,5-calowy monitor LCD, który jest dość mały, ale według sterowników jest łatwy w nawigacji po ustawieniach menu bez błędnego klikania. Za pomocą tego ekranu możesz zoptymalizować wydajność kamery, aby jak najlepiej dopasować ją do swoich potrzeb. Możesz też aktywować monitor parkowania, a kamera automatycznie włączy się, aby nagrywać wewnątrz i na zewnątrz pojazdu, gdy tylko wykryje nagły wstrząs lub uderzenie w samochód. 2,7-Calowa kamera samochodowa ma czujnik G, który automatycznie zapisuje te ciężkie wypadki hamowania, noktowizor i kamerę szerokokątną o kącie 165 stopni, aby rejestrować trzy pasy ruchu za jednym zamachem. Materiał w rozdzielczości 1600p HD nagrany przy użyciu pola widzenia 140° jest dobry, ale dodaje niebieskawy odcień w warunkach dużego kontrastu – coś, co nie utrudnia sprawdzania tablic rejestracyjnych. Jakość nagrania nocnego jest również zaskakująco dobra i znacznie lepsza niż można by się spodziewać w tej cenie.

Ta mała piękność oferuje wszystko, czego większość kierowców kiedykolwiek będzie potrzebować w kamerze rozdzielczej. Ma nagrywanie 1080P HD, poręczny uchwyt zasilany magnetycznie, dzięki czemu można go wyjąć z samochodu w kilka sekund, a inteligentny tryb parkowania, który będzie mieć oko na samochód, gdy jesteś z dala od niego. Niestety, nie ma Bluetooth, wifi lub GPS, A Ekran 2.5 in nie jest wrażliwy na dotyk – używasz przycisków, aby uzyskać dostęp do funkcji – ale jako czyste urządzenie nagrywające trudno jest pokonać w tej cenie. Nextbase 522GW to świetna kamera dla tych, którzy chcą mieć cały zestaw funkcji-w tym Alexa, GPS i SOS Awaryjne – ale którzy są również na budżet.

Jeśli czujnik G zostanie uruchomiony, klip incydentu zostanie zapisany na karcie pamięci i zablokowany na miejscu, dzięki czemu można go sprawdzić bez nadpisywania. Z lepszym wyjściem wideo niż HD, zintegrowanymi przednimi i tylnymi kamerami, wbudowanym GPS i wysokiej jakości kartą pamięci 32GB, czy ten pakiet jest zbyt dobry, aby był prawdziwy za pieniądze? Światło dzienne jest oszałamiająco jasne i szczegółowe, a nocne nagrania – choć mniej powalające – nadal mają swoje własne.

Niektóre kamery dash pozwalają również na oglądanie materiału z kamery dash w czasie rzeczywistym za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Dzięki Bluetooth i / lub Wi-Fi możesz bezprzewodowo synchronizować wideo lub uzyskać podgląd na żywo na smartfonie, a nawet ustawić kamerę tak, aby wysyłała alerty w razie wypadku. Niektóre aplikacje towarzyszące umożliwiają nawet bezprzewodową synchronizację wielu kamer dash, dzięki czemu można mieć jedną z przodu i jedną z tyłu bez kabla łączącego te dwie kamery . Niektóre z tych aplikacji towarzyszących umożliwiają również korzystanie z poleceń głosowych do sterowania rejestratorem. Niektóre z najlepszych kamer samochodowych mają wbudowany GPS, dzięki czemu mogą zapisywać datę, godzinę i lokalizację każdego zarejestrowanego zdarzenia lub zdarzenia. Przydatne jest również, jeśli kamera samochodowa ma czujnik G lub akcelerometr, ponieważ rozpoznaje nagłe zatrzymanie lub uderzenie i uruchamia polecenie, aby zapisać odpowiedni materiał filmowy.

Najlepsze Kamery Samochodowe, Które Możesz Kupić Dla Swojego Samochodu W 2020 Roku

Jednak różnią się one ceną, od mniej niż £50 do £500, a także są dostępne z oszałamiającą gamą funkcji. Nasze samochody są teraz bardziej połączone, a najnowsze modele pozwalają sprawdzić status różnych funkcji w aplikacji. Ale jeśli chcesz mieć oko na samochód z daleka, potrzebujesz kamery, która może przesyłać na żywo materiał filmowy do telefonu. Nowy Thinkware T700 wykorzystuje kartę Vodafone data SIM do łączenia się z Internetem, podczas gdy nowy Garmin Dash Cam 57 robi to samo, ale za pośrednictwem łącza WiFi. Ponieważ nie ma wyświetlacza, thinkware Q800 Pro ma bardziej subtelny design niż większość kamer samochodowych, przytulając przednią szybę i dopasowując się starannie pod lub za lusterkiem wstecznym. Kamera, zaprojektowana jako stały dodatek do twojego samochodu, przykleja się do ekranu i działa najlepiej, gdy jest podłączona na stałe, więc nie ma szybkiego sposobu na przełączanie się między wieloma pojazdami.

  • Większość podstawowych kamer samochodowych może nagrywać filmy w jakości Full HD, ale najlepsze mogą teraz nagrywać wideo 4K w standardzie.
  • Inne Kamery samochodowe mają przewagę nad jakością obrazu raw, ale dla łatwości użycia i ogólnych funkcji, jest to najlepsza kamera samochodowa poniżej £200.
  • Nie przegapisz żadnych szczegółów drogi, bez względu na to, ile zakrętów i zakrętów zrobisz!
  • Jakość nagrania jest dobrze oceniana, a kamera dash cam zawiera również systemy ostrzegania o prędkości i czerwonym świetle drogowym.
  • Materiał wideo nagrywany z obiektywu klasy a+ rejestruje scenerię w rozdzielczości full HD 1080P i szerokokątnych ujęciach 139 stopni.
  • Ostrzega również o nadchodzących fotoradarach i ma wbudowany GPS, więc jeśli wystąpi incydent, dokładna lokalizacja zostanie zapisana w materiale wideo.

Musisz również upewnić się, że kamera dash cam produkuje wysokiej jakości wideo, które działa dobrze nawet w nocy. Aby przejść do specyfikacji technicznych, APEMAN C420 ma wszystko, aby zabezpieczyć podróż. G-sensor zapisze dowody wideo kolizji, a Detekcja ruchu pozwoli nagrywać materiał tylko wtedy, gdy odbywa się ruch. Inną przydatną funkcją, która jest nietypowa dla kamer w tej cenie, jest tryb parkowania, który ma wykrywać kolizję lub wibracje podczas parkowania samochodu i automatycznie rozpocząć nagrywanie. Aby korzystać z funkcji ochrony parkingowej, musisz mieć Stałe zasilanie na żywo z samochodu. Producent zapewnia APEMAN CH50 hardwire kit do podłączenia kamery do akumulatora samochodu za bardzo rozsądne koszty.

Zaprojektowane z myślą o zwiększeniu widoczności dla menedżerów floty dbających o bezpieczeństwo, przednie kamery samochodowe rejestrują najwyższej jakości obraz wideo za pomocą czujnika g przed sobą. Kamera black box może być zamontowana na przedniej szybie w czasie krótszym niż potrzeba, aby wypełnić zbiornik gazu, natychmiast zapewniając kierowcom ciężarówek i menedżerom flot lepszy wgląd w ich działalność. Kamery Dash lub kamery dash oferują kierowcom ciężarówek i menedżerom flot większą kontrolę nad bezpieczeństwem floty dzięki funkcjom zaprojektowanym w celu zwiększenia widoczności, zmniejszenia liczby wypadków i obniżenia kosztów kolizji. Kamera samochodowa służy jako niezaprzeczalny świadek wypadków i innych zagrożeń podczas jazdy, zapewniając dowody wideo, aby zapewnić bezpieczeństwo flot, a kierowcy nie będący winni zostali oczyszczeni z zarzutów.

Siedząc na desce rozdzielczej samochodu, rejestrują każdy szczegół, który odbywa się na drodze i wewnątrz samochodu. Są skutecznym sposobem odstraszania złodziei, a w razie wypadku mogą pomóc znaleźć usterkę i działać jako dowód, aby pokazać władzom, co naprawdę się stało. Jeśli jedziesz po szczególnie pięknym odcinku drogi, Kamery samochodowe rejestrują całą podróż, aby cieszyć się później. Co więcej, jeśli kiedykolwiek zepsujesz Kamery samochodowe, mogą również działać jako tracker GPS dla służb ratunkowych, które cię znajdą. Te dodatkowe atrakcje mogą zawierać liczne punkty ogniskowe dla funkcji konfrontacji z przodu iz tyłu, wraz z coraz bardziej wyrafinowaną matrycą dla lepszej jakości obrazu. Kilka kamer po prostu nagrać film 720P HD, na przykład, podczas gdy wiele innych obecnie oferują Full HD złapać, a niektóre nawet iść wyżej niż to.

Najlepszy Dash Cam 2021: Najlepsze Samochodowe Kamery Samochodowe Wypróbowane I Przetestowane

Mimo to, jest wiele do polubienia w bezawaryjnej pracy Dash Cam Mini 2 i fakt, że jest tak dyskretny na przedniej szybie. Niektóre wysokiej klasy Kamery samochodowe, takie jak Kenwood DRV-830, mogą również rejestrować dodatkowe dane, takie jak siła przeciążenia uderzenia lub śledzić lokalizację za pomocą GPS. Niektóre z nich obsługują nawet integrację Alexa, aby uzyskać inteligentną pomoc w trybie głośnomówiącym podczas jazdy.

Najważniejszym z nich jest to, że kamera samochodowa służąca jako bezstronny „świadek” może pomóc oderwać się od wielu kontrowersyjnych sytuacji, które występują na drodze. National Highway Traffic Safety Administration informuje, że rocznie w USA dochodzi do ponad 30 tysięcy śmiertelnych wypadków samochodowych. Kamera samochodowa może rejestrować wszystkie wypadki drogowe i nosić dowody nieoczekiwanych sytuacji. Kamera samochodowa jest miniaturowym urządzeniem rejestrującym, które wykonuje nagrywanie filmów o różnej długości. Kamery samochodowe rejestrują materiał wideo zdarzenia drogowego na karcie pamięci, a gdy pamięć jest pełna, nowe pliki wideo zastępują stare.

Europejskie Zestawy Jezdne

Zaznaczając wszystkie pola dla Premium dash cam, ta kompaktowa oferta od Apeman jest naprawdę imponującą opcją budżetową. Szerokokątny obiektyw o kącie 170 stopni rejestruje prawie wszystko, co widoczne jest z przedniej szyby, bez zniekształcania obrazu. Świetne nagrywanie w nocy obok detekcji ruchu, nagrywania w pętli i czujnika g sprawiają,że jest to doskonała kamera budżetowa. I pomimo, że jest tylko wielkości jajka, to nawet zawiera mały ekran, aby upewnić się, że masz pod kątem obiektyw prawidłowo. Ten pakiet jest również wyposażony w wodoodporną kamerę tylną o rozdzielczości 720p z polem widzenia 130 stopni. Większość kamer samochodowych z tą funkcją automatycznie włącza tryb parkowania, gdy wykryją, że zapłon został wyłączony lub że pojazd był nieruchomy przez określony czas.

Jego soczewka 180 stopni sprawia, że nadaje się do odcinków autostrad, które mają więcej niż trzy pasy ruchu. Ostrzega cię, jeśli jesteś zbyt blisko samochodu z przodu, dryfują z pasa ruchu, lub jeśli nie zauważyłeś, że ruch przed tobą zaczął się poruszać. Uwielbiamy, że ładowarka samochodowa jest wyposażona w dwa gniazda USB, dzięki czemu możesz korzystać z rejestratora w tym samym czasie, co Nawigacja satelitarna lub podczas ładowania telefonu. Jednak ma tylko mocowanie samoprzylepne, a nie mocowanie ssące, które można odłączyć, jeśli chcesz korzystać z rejestratora jazdy w innym pojeździe, i musisz DOSTARCZYĆ własną kartę MicroSD. Podczas przeglądania kamer oceniamy jakość wideo, które nagrywa zarówno w dzień, jak i w nocy, a także jak wyraźny jest dźwięk.

To nowy i ulepszony model tej marki, który teraz oferuje jakość wideo 4K i dodatkową funkcjonalność. Garmin Mini Dash cam To wysokiej jakości, przystępna cenowo kamera samochodowa, łatwa w użyciu i instalacji. To kompaktowe urządzenie nie zajmuje żadnego cennego miejsca przed widokiem kierowcy, dzięki czemu można bezpiecznie jeździć bez obawy o rozpraszanie się przez otoczenie. My w British Trucking daliśmy temu produktowi najwyższą ocenę, ponieważ oferuje doskonałą jakość wideo, a jednocześnie pozostaje niedrogi, lekki i dostępny. Jest kompaktowy i dyskretny, z wieloma zaawansowanymi funkcjami, które powinny pasować do większości kierowców.

Nie tylko Automatycznie wykrywa kolizje i rejestruje materiał w celu bezpiecznego przechowywania, ale także ma wyraźny wyświetlacz i wbudowany GPS do rejestrowania prędkości i lokalizacji w tym czasie. Kamery samochodowe mogą być umieszczone z przodu lub z tyłu wnętrza samochodu i rejestrować obraz dokładnie tego, co dzieje się wokół samochodu. Nagrywanie będzie kontynuowane, a nieistotny materiał zostanie automatycznie nadpisany przez nowy materiał. Wszystkie kamery samochodowe sprzedawane przez Halfords mają wbudowany czujnik (znany jako czujnik G), który wykrywa nagłą zmianę siły przeciążenia, na przykład w przypadku zderzenia innego samochodu z Twoim.

Otrzymujesz sterowanie głosowe, alerty sterowników oraz wbudowaną technologię Bluetooth i Łączność Wi-Fi do aktualizacji. Kamera ta zapewnia również wykrywanie incydentów, które automatycznie rejestruje i zapisuje wideo w przypadku uderzenia. Kolorowy ekran dotykowy LCD jest praktyczny, a wbudowany GPS, aplikacja na smartfona i tryb parkowania to przydatne dodatkowe funkcje. Ten model jest wyposażony w kartę pamięci 64GB w pudełku-przedmiot, który sam zwróci ci co najmniej £20.