Najlepsze Szczoteczki Elektryczne 2021

Dodatkowo, szczotka do ładowania USB ma 365 zastosowań, tak – do roku-na jednym ładowaniu. W przeciwieństwie do szczotek ręcznych, gdy zainwestujesz w dobrej jakości szczoteczkę elektryczną, będzie ona trwała przez lata bez potrzeby przełączania rzeczy. Większość modeli pochodzi z wyborem głowic w pudełku, a zamienniki można kupić na Amazon dość tanio.

Robią też wersję dziecięcą w tej samej cenie i mają własną markową pastę do zębów, aby uzupełnić zestaw. ISSA 2, dostępna w kolorze niebieskim, czarnym, lawendowym i miętowym, to stylowa alternatywa dla tradycyjnej szczoteczki do zębów, z włosiem i korpusem wykonanym z higienicznego silikonu. Jest tylko jeden tryb czyszczenia, ale ma imponujące poziomy mocy 16 i dwie główki szczotek – jedna, która jest w całości wykonana z silikonu i jedna, która łączy silikon i miękkie włosie dla bardzo delikatnego czyszczenia. Codzienny tryb czyszczenia jest zaskakująco energiczny, a jeśli dziąsła mogą wytrzymać, pozostawi zęby skrzypiące. Preferowaliśmy tryb wrażliwy do ogólnego użytku – wyniki były również znakomite. Doceniliśmy również Inteligentny Czujnik ciśnienia, który miga na czerwono, gdy szczotkujesz zbyt mocno, a biały, gdy jesteś zbyt miękki.

Wszystkie testowane tutaj modele zapewnią czyste zęby, nawet jeśli różnią się one znacznie pod względem technologii szczotkowania, żywotności baterii, akcesoriów, dodatkowych funkcji i ceny. Czy chcesz szczoteczkę do zębów, która daje szczegółowe informacje zwrotne w czasie rzeczywistym za pośrednictwem smartfona? Większość szczotek Oral B I Philips Sonicare może być używana z wieloma różnymi główkami szczotek.

Jeśli rozważasz „inteligentną” szczoteczkę elektryczną, ta jest warta obejrzenia. Dobrze czyści, oferuje szereg trybów i głowic, a dostarczona aplikacja ma wiele przydatnych funkcji, które pomogą poprawić szczotkowanie. Jeśli rozważasz „inteligentną” szczoteczkę elektryczną, ale nie chcesz wydawać fortuny, może to być świetne miejsce na początek.

Czujnik ciśnienia informuje, gdy używasz zbyt dużej siły, a specjalna głowica szczoteczki do wybielania jest dostępna, jeśli obawiasz się żółknięcia. Jest cichy i lekki, waży zaledwie 90g i jest wyposażony w ładowarkę USB, ale nie ma futerału. Ta kompaktowa szczoteczka soniczna od modnej szwedzkiej marki Foreo wymaga tylko corocznego ładowania, co czyni ją bezkonkurencyjną w stawkach żywotności baterii.

Czy Szczotki Elektryczne Czyszczą Lepiej?

Nasze elektryczne szczoteczki do zębów doskonale czyszczą zęby i gwarantują czystsze zęby i zdrowsze dziąsła. Wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy całą masę elektrycznych szczoteczek do zębów, aby wybrać modele warte zakupu – w tym najlepszą elektryczną szczoteczkę do zębów dla wrażliwych i najlepszą elektryczną szczoteczkę do zębów poniżej £100. Inne ładne funkcje obejmują zegar szczotkowania i czujniki ciśnienia, które ostrzegają, gdy naciskasz zbyt mocno i ryzykujesz uszkodzenie dziąseł.

Ma trzy ustawienia prędkości, w tym „czuły”, i czuje się odświeżająco lekki i łatwo zwrotny. Jest tak samo łatwy do kontrolowania jak ręczny, z kompaktową głowicą, która nie zaszkodzi Twoim ustom, i czyści dźwiękowo, aby uzyskać doskonałą redukcję płytki nazębnej. Jest to dobry wybór dla każdego, kto ma wrażliwe zęby lub ortodoncję, ponieważ istnieje ustawienie niskiej prędkości i czujnik ciśnienia, który wibruje uchwyt, jeśli jesteś zbyt szorstki. Jest lekki i wygodny w użyciu, dzięki czemu masz większe szanse na osiągnięcie dwuminutowego celu szczotkowania. Zamienniki są drogie i warto je kupić w opakowaniach zbiorczych, aby obniżyć koszty. Zanim kupisz elektryczną szczoteczkę do zębów, warto zastanowić się, jak często możesz ją ładować.

  • Aplikacja będzie również śledzić swoje użycie w czasie i daje wskazówki, porady i aktualności.
  • Kupuj nasze innowacyjne Szczoteczki elektryczne Foreo w różnych jasnych odcieniach, od różowego po baby blue.
  • Należy również poszukać timera, wyboru trybów czyszczenia i tego, czy Szczoteczka Elektryczna łączy się z aplikacją.

Poproszono ich o ocenę każdego modelu pod kątem łatwości użytkowania, konstrukcji, funkcji, żywotności baterii i ogólnej wydajności. Używali tabletki wybarwiającej przed i po szczotkowaniu zębów, aby określić, jak skuteczna była szczoteczka do zębów w usuwaniu płytki nazębnej. Należy również poszukać timera, wyboru trybów czyszczenia i tego, czy Szczoteczka Elektryczna łączy się z aplikacją.

Przewodnik Po Szczoteczkach Elektrycznych

Podobnie jak Diamond Clean Smart współpracuje z aplikacją Sonicare, aby śledzić szczotkowanie i rozdawać przypomnienia, wskazówki i wskazówki. Dzięki trzem różnym trybom czyszczenia – Clean, Gum Health i Deep Clean+ – łatwo je zmienić lub znaleźć idealny tryb dla Ciebie. Szczotka Colgate jest znacznie lżejsza i bardziej kompaktowa niż inne Szczoteczki elektryczne – świetna, jeśli trzeba ją nosić ze sobą – ma imponującą żywotność baterii i szybko się ładuje .

Popularne Produkty W Perfumy

Niektóre szczoteczki do zębów łączą się nawet z telefonem, aby zapewnić spersonalizowane porady dotyczące szczotkowania. Masz również do wyboru Trzy kolory uchwytów i magnetyczną ładowarkę, która jest ładnie zaprojektowana, łatwa w użyciu i zapewnia tygodnie czasu szczotkowania przy pełnym naładowaniu. Dobrze zaprojektowana, lekka, inteligentna szczotka o nowoczesnym wyglądzie, która dosłownie zachwyca technologią od „beztarciowego napędu magnetycznego”po” delikatne mikro-wibracje”. Przekładało się to na naprawdę skuteczne, skrzypiące czyste uczucie po tym, jak skończyliśmy szczotkowanie jednym z siedmiu trybów dostępnych na Oral B iO9.

Ta szczotka dodaje kolejny poziom wyrafinowania do schematu szczotkowania dzięki główce szczoteczki zawierającej „ultrafioletowe światło LED”, które zmniejsza populację bakterii powodujących płytkę nazębną w jamie ustnej, pozostawiając zęby i usta bez szwu. Flosser Waterpik dostaje się do tych zakamarków między zębami, do których szczotkowanie nie zawsze może dotrzeć. Profesjonalny flosser Wody jest najskuteczniejszym sposobem na usunięcie płytki nazębnej i innych zanieczyszczeń żywności między zębami i poniżej linii dziąseł. Inwestowanie w dobre narzędzia do higieny jamy ustnej i włączenie ich do rutyny to najlepszy sposób na utrzymanie świeżego zapachu oddechu, a zęby i dziąsła w najlepszej kondycji.

Zestaw ośmiu elektrycznych głowic do szczoteczek Oral-B kosztuje zaledwie 20 funtów. Szczotkowanie zębów za pomocą jednej z najlepszych szczoteczek elektrycznych może pomóc w zapobieganiu chorobom dziąseł, odeprzeć próchnicę zębów i wypędzić nieświeży oddech, z których wszystkie mogą pomóc żyć dłużej w zamian. Jedno z ostatnich badań okazało się, że szczotkowanie zębów regularnie i prawidłowo może spowolnić postęp choroby Alzheimera, podczas gdy dalsze badania sugerują, że zła higiena jamy ustnej może zwiększyć ryzyko chorób układu krążenia i zapalenia płuc.

Szczotkowanie timer-to pomoże upewnić się, że zęby są szczotkowane dla dentysty zalecany czas dwóch minut. Niektóre elektryczne szczoteczki do zębów są zaprogramowane tak, aby były włączone tylko przez dwie minuty, podczas gdy inne ostrzegają cię, pisząc lub wibrując, gdy nadszedł czas, aby się zatrzymać. Szczoteczki elektryczne często mają dodatkowe funkcje, które są również znaczące. Wbudowany zegar, na przykład, może pomóc zapewnić mycie zębów wystarczająco długo.

Na samej szczotce znajduje się inteligentny interaktywny wyświetlacz, który pozwala nawigować między imponującymi siedmioma różnymi trybami szczotkowania. Ma śliczny timer z twarzą, która uśmiecha się do ciebie, gdy osiągniesz wyznaczone dwie minuty szczotkowania. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ możesz wybierać między trybami codziennego czyszczenia, wrażliwego, pielęgnacji dziąseł, intensywnego czyszczenia, wybielania, czyszczenia języka i Super wrażliwego.

Pod względem merytorycznym jest to solidny zakup, z Quad pacerem i czterema trybami szczotkowania, w tym sensitive i whitening. „Wybierz szczoteczkę do zębów z czujnikiem ciśnienia, która miga lub brzęczy, jeśli szczotkujesz zbyt energicznie” „Szczotkowanie mocniej nie usunie większej płytki nazębnej i może w rzeczywistości uszkodzić zęby i podrażnić dziąsła. Usuwa płytkę nazębną, jak również nasze inne najlepsze zakupy, ale to niesamowita bateria, która naprawdę ją wyróżnia. Całkowicie ładuje się w około trzech godzin, a następnie trwa dłużej niż sześć tygodni, zanim musi usiąść na ładowarce. Przeciw-oscylacyjne-szczoteczki te mają taki sam kształt głowy jak szczoteczki oscylacyjne, jednak pęczki włosia obracają się w odmiennych kierunkach jednocześnie – z każdym pęczkiem obracającym się w przeciwnym kierunku do tych obok siebie. Wibracje soniczne są dość delikatne w porównaniu do innych szczotek na teście i na pierwszej szczotce nie byliśmy przekonani, że robi to wszystko, ale po przydzielonych dwóch minutach nasze zęby miały dobre oczyszczenie.

Dokładne czyszczenie zębów nie musi oznaczać podróży do fotela dentystycznego – możesz ulepszyć swoje poranne czyszczenie dzięki naszej kolekcji elektrycznych szczoteczek do zębów. Najnowsze informacje z badania ukończonego dla Biblioteki Cochrane dowiodły, że szczoteczki zasilane są znacznie bardziej skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej niż ich ręczne odpowiedniki. Teraz nie mówimy, że musisz dostać elektryczną szczoteczkę do zębów – jeśli używasz ręcznej szczoteczki poprawnie i jesteś z niej zadowolony, To jest to całkowicie w porządku.

Zapytaj swojego dentystę lub higienistę, aby powiedział ci, co jest dla ciebie najlepsze. Niektóre pasty do zębów są w postaci żelu i są idealne do szczotek elektrycznych. Alternatywnie użycie zwykłego wymaga uruchomienia głowicy pod kranem przez 15 sekund po użyciu – aby zapobiec zatkaniu mechanizmu suchym ścierniwem.

Pozwala Ci wiedzieć, kiedy trwa przez 30 sekund, dzięki czemu możesz przejść do nowej części ust, a także powiedzieć, kiedy pełne dwie minuty minęły. Najlepsze Szczoteczki elektryczne są udowodnione klinicznie, aby lepiej niż ręczne szczoteczki starych i powinny być częścią codziennej rutyny dentystycznej każdego. W końcu wszyscy chcielibyśmy skrzypiące czyste zęby i bielszy uśmiech – i absolutnie nikt nie lubi wypełnień lub operacji kanałów korzeniowych.