Najlepsze Wózki Dziecięce Uk 2021

Oddzielne Uchwyty, Powszechne w wózkach, mają tendencję do wyginania się podczas nacisku, ale testujemy je pod kątem bezpieczeństwa, aby upewnić się, że są zgodne z brytyjskimi normami wytrzymałości uchwytu. Drążek uchwytu może być wygodniejszą opcją, ale zaskakująca liczba prętów ma kształt owalny lub kwadratowy i może stać się niewygodna w użyciu po długim okresie czasu. Ten kompatybilny z systemem podróżnym wózek, który nadaje się do użytku od urodzenia zapewnia płynną jazdę i kompaktowy skład, co czyni go idealnym wyborem do podróży. Należy pamiętać, że nawet jeśli są sprzedawane osobno, wiele ram wózka jest kompatybilnych z systemem podróży.

Czasami określane jako 2 w 1 lub 3 w 1 systemy podróży, te krzesła mają możliwość dołączania łóżeczka do przenoszenia i foteliki samochodowe dla ułatwienia poruszania się niemowląt, zwłaszcza jeśli jesteś mamą w ruchu. Systemy 3 w 1 obejmują wózek, gondole i foteliki samochodowe, podczas gdy systemy 2 w 1 mają po prostu zwykłe siedzisko i gondolę. Ten wózek z systemem podróżnym „cztery w jednym” ma składaną i rozkładaną siedzisko jedną ręką, a także miękkie zawieszenie kół zapewniające wygodną jazdę dla Twojego dziecka lub malucha. Przeczytaj pełną recenzję tego wózka, aby dowiedzieć się, czy naprawdę może spełnić te obietnice, a także przetrwać nasze trudne testy konstrukcyjne i bezpieczeństwa. Są również łatwo składane, co może ułatwić ich transport i przechowywanie, niż w przypadku konwencjonalnego wózka, co czyni je idealnymi na jednodniowe wycieczki z maluchem. Ze względu na te cechy wózki i Wózki są na ogół nieco tańsze niż Wózki, szczególnie gdy nie mają opcji leżenia noworodka, ale nie są tak prawdopodobne, aby być używane na co dzień, jak z wózkiem.

  • Tańsza opcja na początku może oznaczać, że za pół roku będziesz musiał kupić następną.
  • Out ’ n ’ About GT to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy potrzebują wózka wielofunkcyjnego.
  • Ogólnie rzecz biorąc, są one bardzo wytrzymałe, a gondolę można zdjąć, jeśli jesteś daleko i można ją podwoić jako kosz Mojżeszowy dla dziecka do spania.
  • Zawsze wybieraj fotelik dla dziecka lub dziecka odpowiedni do aktualnego wzrostu i wagi Twojego dziecka – zobacz jaki rozmiar fotelika?
  • Badania wykazały, że wózki przodem do kierunku jazdy nie stymulują społecznej części mózgu, która pozostawia dziecko codziennie, przez co najmniej 2 godziny bez tych kluczowych ludzkich kontaktów.

Może to mieć formę leżącego siedziska lub systemu podróżnego, dzięki czemu możesz korzystać z podwozia z fotelikiem samochodowym dla niemowląt, gondolą dla noworodka, a później z fotelika dla starszego dziecka. Niektóre wózki są dostarczane z tymi dodatkami, podczas gdy w przypadku innych musisz kupić oddzielną gondolę, fotelik samochodowy i Adaptery. Systemy podróżne zazwyczaj opierają się na pojedynczej ramie z kołami, w której można wymienić część, do której wchodzi dziecko. Możesz więc kupić cały zestaw od razu i zacząć używać łóżeczka do przenoszenia, a następnie zmienić się na siedzisko, które jest skierowane do Ciebie i w razie potrzeby rozkłada się.

Jeśli tak, prawdopodobnie potrzebujesz wózka, w którym kompaktowość jest kluczowa. Większość lekkich wózków nadal będzie miała duży kosz na zakupy, a wiele z nich będzie miało opcję leżącego siedziska lub dodatkowej gondoli dla nowych dzieci. Wózki są często określane jako „Wózki parasolowe” ze względu na ich wąski fałd, jednak nadal zachowują swoją długość po złożeniu, więc podwójnie sprawdź, czy zmieści się w bagażniku samochodu.

Co najlepsze, nie jest zbyt szeroki, mierzy 76 cm w poprzek po rozłożeniu, ani zbyt ciężki przy zaledwie 10 kg. A ponieważ składa się w przestrzeni o wymiarach 80 x 74 x 42 cm, dostanie się do prawie każdego bagażnika samochodowego. Jeśli przestrzeń jest naprawdę na wagę złota, koła mają poręczną funkcję szybkiego zwalniania-i ta funkcja przydaje się również po błotnistych spacerach, ponieważ można je po prostu wsadzić prosto do plastikowej torby. Za mniej niż £300, Push Me Twini to świetny zakup, który wyciska wiele funkcji w rozsądnej cenie. Joie i-Level jest jednym z najlepszych fotelików samochodowych, szczególnie dla małych dzieci, a jeśli lubisz wygodę wkładania fotelika bezpośrednio na wózek, musisz mieć kompatybilny wózek.

Mogą one składać się z trzech elementów – gondoli, wózka i fotelika samochodowego. Można również kupić dwuczęściowe systemy podróżne, które obejmują fotelik samochodowy, który można zamontować w ramie wózka. Sprytna konstrukcja wolnostojąca po złożeniu ułatwia również podnoszenie i przechowywanie. VersatraxTM radzi sobie jak marzenie dzięki słodkim kołom skrętnym Stridetm, zawieszeniu na wszystkich kołach i hamulcom One touch. Czy mieszkasz w mieście, w małym mieszkaniu i potrzebujesz czegoś super lekkiego, co możesz złożyć i zostawić w korytarzu, a następnie z łatwością korzystać w transporcie publicznym i w sklepach?

Najlepsze Wózki Dziecięce Można Kupić W 2021 Roku

Niektóre Buggy są sprzedawane w pełnej cenie z większością akcesoriów w zestawie, podczas gdy inne obejmują tylko podwozie i siedzenie, a Wszystko inne jest dodatkowe. To, czy podróżujesz samochodem, czy transportem publicznym, może mieć duży wpływ na Twoją decyzję. Niektóre wózki są przeznaczone do transportu publicznego, ale niektóre na pewno nie. Jeśli planujesz korzystać z transportu publicznego co tydzień, lekki wózek z płaskim siedziskiem może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Wózek dobrze popycha, a przednie koła blokują się, aby poradzić sobie z trudniejszymi terenami.

W systemie podróżnym rama wózka jest montowana z dodatkowymi częściami, takimi jak Gondola, siedzisko i fotelik samochodowy. Wszystkie części są wymienne z ramą; zakupione jako pakiet, który jest często dobry stosunek jakości do ceny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózka dla noworodka, czy lekkiego wózka dla malucha, mamy wiele opcji do wyboru. Niebezpieczne i nielegalne jest noszenie dziecka w foteliku dziecięcym tyłem do kierunku jazdy, na przednim siedzeniu pasażera wyposażonym w aktywną poduszkę powietrzną. Siedzenia skierowane przodem do kierunku jazdy w tej samej pozycji, choć nie są nielegalne, nie są idealne. Jeśli masz bliźniaki, trojaczki lub kilkoro dzieci, które są w zbliżonym wieku, wózek dwu-lub trzyosobowy może być najlepszym rozwiązaniem.

Adaptowalny i stylowy, Nuna Triv ma wiele funkcji, które można uzyskać z droższym wózkiem za średnią cenę. Zaprojektowany do spacerów po mieście, jedną z głównych rzeczy będzie dla Triv jest jego zdolność do łatwego złożenia w kompaktowej formie, wystarczająco lekki, aby zawiesić na ramieniu za pomocą wbudowanego skórzanego paska. To sprawia, że jest to silny zawodnik, jeśli planujesz regularnie używać wózka spacerowego wraz z jazdą samochodem lub taksówką.

Gondola będzie wyposażona w kaptur, który zapewni ochronę przed elementami na zewnątrz, czasami baldachim może również mieć dodatkową wentylację. Uchwyty na gondoli ułatwiają zakładanie i zdejmowanie stelaża wózka lub transport po domu, jeśli Gondola jest używana zamiast kosza lub łóżeczka Mojżeszowego. Wózek jest dla noworodka i oferuje nowoczesne podejście do tradycyjnego Wózka Dziecięcego, w którym dziecko leży płasko. Noworodkom zaleca się płaską pozycję, aby wspomóc rozwój płuc i kręgosłupa. „Naszym ulubionym buggy hands down Jest The City Mini by Baby Jogger”, ujawniają Tia i Laura, mamy Z Brighton, które prowadzą kreatywny blog o rzemiośle, pieczeniu i rodzicielstwie Little Button Diaries.

Wreszcie jest wózek, który jest mniejszy, lżejszy i łatwiejszy do złożenia i przechowywania. Są idealne do podróży i są zazwyczaj przeznaczone dla małych dzieci, choć coraz częściej można znaleźć dobre odpowiednie dla noworodków. Zazwyczaj to, co rodzice uważają za najlepszy wózek, zależy w dużej mierze od wieku dziecka. Wózki dziecięce są bardzo klasycznym lekkim stylem, najlepiej nadaje się dla noworodków. Pozwalają dziecku wygodnie leżeć płasko i chociaż nie rozkładają się jak wózki, większość koszy można wyjąć z podwozia i wykorzystać jako kosz/łóżeczko Mojżeszowe.

Czy Po Złożeniu Zmieści Się W Bagażniku Lub Przedpokoju?

System modułowy posiada jedną podstawę i cztery kompatybilne foteliki samochodowe. Został zaprojektowany, aby rozwijać się wraz z rodzinami, oferując najwyższą elastyczność dzięki czterem rozwiązaniom przez pierwsze cztery lata. Idealny do życia na wsi i podmiejskich, ten wózek ma dużą, solidną konstrukcję idealną do podróży w każdym terenie. Podwójne zawieszenie poradzi sobie z wzlotami i upadkami off-roadingu, podczas gdy dziecko pozostaje przytulne i przytulne w dużym, wyściełanym siedzisku.

Polecam, że jeśli ty lub twój partner są wysokie, to może nie chcesz gondoli lub siedzenia, które trzeba schylić się zbyt daleko, aby dotrzeć. Sprawdź, jak łatwo wózek porusza się w górę i w dół krawężników, i sprawdź, jak dobrze przechyla się do tyłu, aby można było go podnieść na chodnik – uchwyt Stokke Xplory rozciąga się naprawdę dobrze. Czy potrzebujesz systemu podróżnego, do którego możesz przymocować fotelik samochodowy? Przy tak wielu rzeczach do rozważenia, spróbuj wybrać dwa najważniejsze elementy i nadać im priorytet. Jedną z zalet systemu podróżnego jest to, że za pomocą odpowiednich adapterów można wyjąć fotelik samochodowy z samochodu i przymocować go do wózka. Jeśli nie podoba ci się pomysł pchania wózka, możesz rozważyć użycie procy lub nosidełka do noszenia noworodka w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Przy tak wielu wariantach jesteśmy tutaj, aby pomóc rozwikłać tajemnicę rodzajów systemów podróżowania dla dzieci. Zastanów się, czy siedzisko składa się wraz z wózkiem, czy też należy je wyjąć – niektórzy dostawcy z rozkładanym siedziskiem mogą być mniej wygodne dla dziecka, ponieważ części siedziska są składane pod innym kątem niż miejsce siedzące. Weź pod uwagę przestrzeń bagażową pojazdu lub kompaktowość wózka, jeśli będziesz musiał często wkładać go do bagażnika.

Noworodki powinny leżeć płasko w wózku dziecięcym, ponieważ chroni to ich plecy, pomaga w oddychaniu i jest uważane za dużo zdrowsze dla ich ogólnego rozwoju niż drapanie pod dowolnym kątem. Zazwyczaj oznacza to, że podwozie z gondolą jest miejscem, w którym zaczynają się dzieci, chociaż obecnie istnieje szereg rozkładanych wózków dziecięcych, które umożliwiają ustawienie siedziska w pozycji leżącej o 180 stopni. Z reguły maksymalny kąt nachylenia mniejszy niż ten nie jest odpowiedni, dopóki dziecko nie osiągnie wieku od trzech do sześciu miesięcy. Nasza szeroka gama wózków dziecięcych obejmuje modele z doskonałymi możliwościami przechowywania, składanymi wzorami i inteligentnymi funkcjami odpornymi na warunki atmosferyczne.

Poświęceniem Triv dla tej przenośności jest rozmiar jego tylnych kół; mniejszy i mniej w drodze zawieszenia, co sprawia, że na bumpier jazdy po nierównym podłożu. Masywne obrotowe koła zapewniają płynną jazdę, pozwalając z łatwością radzić sobie z wybojami i krawężnikami. Może się to wydawać drogim zakupem, ale System podróży będzie Ci dobrze służył od urodzenia aż do trzech lub czterech lat. Możliwość zamocowania fotelika samochodowego do ramy wózka bez przeszkadzania śpiącemu dziecku może być warta samej inwestycji. Systemy podróżne są jednak bardziej pojemne niż zwykłe Wózki lub Wózki, więc musisz dowiedzieć się, gdzie będziesz przechowywać wszystkie załączniki przed inwestycją. Wózki spacerowe są idealne dla bliźniaków lub rodzeństwa w różnym wieku, oferując różne konfiguracje.

In1 Newborn Baby Wózek Samochodowy Fotelik Wózek Travel System Buggy Wózek

Odpowiednie do życia w mieście, wózki są wygodne do długich spacerów z dzieckiem na gładkim terenie. Mogą one jednak ograniczać, ponieważ gdy dziecko będzie w stanie samodzielnie usiąść, konieczne może być nowe krzesełko lub przywiązanie, aby je podtrzymać. Ten wszechstronny i bardzo przystępny cenowo wózek od urodzenia pasuje prawie do każdego pudełka – jest płynny w pchaniu, łatwy w użyciu i zapewnia wygodną jazdę dla dziecka. Kąt nachylenia oparcia wózka jest ważny, ponieważ noworodki nie mogą utrzymać własnej wagi i muszą być w pozycji leżącej. Najlepsze wózki dla noworodków to te z odchyleniem 150 stopni lub więcej na najniższym ustawieniu.

Wózek Przewodnik

Niektórzy rodzice kupują kilka wózków dziecięcych, a następnie uaktualniają je wraz ze zmianami ich potrzeb. Możesz wybrać system podróżny na pierwsze miesiące Twojego dziecka, a następnie przełączyć się na lekki wózek lub wózek, gdy dziecko idzie. Ale jeśli wolisz unikać rozwidlania się na więcej niż jeden zestaw kółek, wybierz taki, który będzie nadal odpowiadał Twoim potrzebom, gdy twoje dziecko – lub Twoja rodzina – rośnie. Jeśli masz nadzieję, że wkrótce urodzisz kolejne dziecko, Kabriolet jest idealny, ponieważ możesz dodać kolejny fotelik samochodowy, gondolę lub fotelik dla niemowląt, jeśli twoja rodzina rośnie. A jeśli spodziewasz się dziecka, ale masz również malucha, który nadal korzysta z wózka, wózek bliźniaczy lub tandemowy jest idealny dla rodzeństwa blisko siebie w wieku.

Wózek Babystyle Oyster 2 to niedrogi i praktyczny Wózek do transportu dziecka. Lekki i kompaktowy, jest pełen fantastycznych funkcji, które znacznie ułatwiają życie rodzicom. Wózek Babystyle Oyster ma odwracalny fotelik, który można używać od urodzenia, dzięki czemu dziecko może stanąć twarzą do ciebie lub do ciebie, co tylko zechcesz. Rozkładana i niezależna jednostka siedziska oraz obrotowe i zamykane koła szybkiego zwalniania sprawiają, że jest to wszechstronny wózek, idealny do poruszania się po mieście lub na wsi. Kolejną cechą upbababy Vista jest łatwy system składania jednoetapowego, niezależnie od tego, czy siedzisko jest przymocowane, czy nie. Daje to prawdziwą przewagę nad innymi wózkami, w których musisz najpierw zdjąć fotelik, zanim się złoży, więc z Vistą zyskujesz prawdziwą praktyczność.

Wózki rozkładane są świetne, ponieważ mogą być używane dla jednego lub dwojga dzieci, dlatego są ekonomiczną opcją dla rodziców, którzy planują mieć drugie dziecko po pierwszym. Wózek jest przeznaczony dla noworodków i oferuje nowoczesne podejście do tradycyjnego wózka dziecięcego. Noworodki powinny być w płaskiej pozycji, aby ich płuca i rdzeń kręgowy mogły się prawidłowo rozwijać. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie myślenia o wózku jest nauczenie się, co go wyróżnia. Może wydawać się labiryntem opcji z tak wieloma kategoriami, od wózków dziecięcych i wózków dziecięcych po wózki, wózki i systemy podróżne.