Najlepsze Zmywarki Do Zabudowy W 2020 Roku

Nie tylko giganci elektryczni produkują doskonałe urządzenia, jak pokazuje własna zmywarka marki John Lewis & Partners. Pojemność zmywarki mierzona jest za pomocą ustawienia miejsca – ustawienie jednego miejsca składa się z dziesięciu elementów o różnych rozmiarach. Wolnostojąca zmywarka o średnicy 60 cm zwykle zajmuje od 11 do 15 ustawień miejsca. Zmywarki Slimline zazwyczaj mieszczą Ustawienia od 8 do 10 miejsc, a kompaktowe zmywarki od 8 do 10 miejsc. Kilka śladów wody pozostało na naszych naczyniach pod koniec cyklu czyszczenia, więc możesz potrzebować poręcznego ręcznika do czyszczenia ostatnich kilku kropli dla idealnego wykończenia.

Równoważenie mocy czyszczenia i suszenia z efektywnością energetyczną jest trudnym zadaniem, ale ten model właśnie to robi. Może usunąć całe menu brudu i brudu, jednocześnie oszczędzając pieniądze na rachunkach za energię. Łącząc szereg innowacyjnych funkcji z dużą niezawodnością, Zmywarka Bosch Serii 6 SMS6EDI02G to Zmywarka, która zadowoli niemal każdego użytkownika.

To nowoczesne, w pełni zintegrowane urządzenie jest jedną z najlepszych zmywarek, jakie można uzyskać. Jest tak wydajny, jak pralka może uzyskać, dzięki szybkiemu praniu, które może skrócić czas prania o połowę; jest cichy; i ma kilka różnych programów prania i suszenia, aby spersonalizować swoje wrażenia. Każda zmywarka jest płukana i uruchamiana najpierw przed rozpoczęciem testów.

Kenwood nadal ma dziesięć ustawień wydajności, osiem cykli mycia i kosze z regulacją wysokości, mimo że jest kompaktowy. Osiem programów zapewnia najwyższą kontrolę nad myciem i suszeniem kubków, kubków, sztućców i przyborów, a 15 gniazd zapewnia dużo miejsca na naczynia. Ma kilka przydatnych ustawień, w tym szybkie 30-minutowe pranie i czas opóźnienia.

Ta zmywarka jest najwyższej klasy i chociaż koszt jest znaczącą inwestycją, nie ma wątpliwości, że produkt wygląda i czuje się lepiej. Zawiera 10 wstępnie ustawionych programów i 4 dodatki, które możesz spersonalizować. Intensywna opcja do ciężkich i zabrudzonych patelni, naczyń, naczyń itp., Eco jest idealnym programem zarówno do wydajnych na wodę, jak i energooszczędnych naczyń stołowych. Energooszczędny z oceną A+, nie wyschnie Twojego rachunku za energię. Dzięki możliwości przechowywania 12 ustawień miejsca i czterech programów mycia, Bosch utrzymuje naczynia czyste i bezpieczne.

Zmywarka Do Naczyń

Tak, zmywarki przenośne działają tak samo jak inne zmywarki do zabudowy i myją tak samo jak zmywarki do zabudowy. Jeśli masz bardzo małą przestrzeń na blatach kuchennych i nie chcesz ręcznie myć naczyń przez cały dzień, musisz kupić zmywarkę na blat. Jeśli chcesz zmywarkę do domu wakacyjnego, hotelu lub małej kuchni, jest to idealny model.

Nie musisz robić dodatkowego miejsca na zmywarkę – możesz umieścić ją na dowolnym blacie lub stole. Ta zmywarka ma ogromną pojemność i może pomieścić do 63 sztuk zastawy stołowej. Jednak najbardziej wydajne zmywarki na rynku mają obecnie ocenę D, więc produkt z oceną E / F nadal będzie klasyfikowany jako energooszczędny.

  • Sprawdź zużycie energii elektrycznej, czas różnych trybów mycia, regulowane stojaki, wiele cykli mycia i model obciążenia przedniego lub górnego, niektóre mają funkcję płukania wstępnego.
  • Jeśli zwykle zajmuje ci ponad dziewięć minut, aby przejść przez naczynia, lub używasz więcej niż sześć miski do mycia wypełnione ciepłą wodą, korzystanie ze zmywarki byłoby bardziej opłacalne opcja.
  • Domy na otwartym planie i praca w domu może być wyzwaniem, ale ten Samsung Series 6 jest prawie cichy i nigdy nie przerywa pracowitego dnia pracy.
  • Dzięki funkcji eXtra Size zawsze możesz zrobić miejsce na większe przedmioty.
  • Zmywarka Bosch jest niezwykle energooszczędna i utrzymuje niskie rachunki.
  • Jeśli zdecydujesz się na taki, który jest certyfikowany Energy Star, jego uruchomienie będzie kosztować tylko około 35 USD rocznie, oszczędzając ogólne zużycie wody i energii.

Maszyny są wyposażone w drzwi typu push-to-open, a miękkie wewnętrzne światło oświetla naczynia. Gładkie szyny i amortyzowane zamknięcie zapewniają, że kosze ślizgają się bez wysiłku. Legendarna najnowocześniejsza technologia Gaggenau jest wyraźnie widoczna we współczesnych zmywarkach serii 400.

Czym Jest Inteligentna Zmywarka Do Naczyń?

Wybierz jeden z siedmiu programów z wieloma ustawieniami temperatury, z opcją szybkiego mycia w zaledwie 29 minut dla osób pilnie potrzebujących ustawienia kolacji. Jesteśmy również pod wrażeniem programu ExtraDry, który zmniejsza smugi, a mycie szkła w temperaturze 40°C jest idealne, jeśli masz dużo delikatnych szklanych naczyń. Ta maszyna osiąga również wysokie wyniki za niski poziom hałasu, głównie dzięki sprytnej funkcji ciszy. Posiada również certyfikat EnergyStar, co oznacza, że efektywnie wykorzystuje energię, aby obniżyć rachunki za energię elektryczną. Możesz wybrać ten model w podstawowej czerni lub bieli, a także ze stali nierdzewnej odpornej na odciski palców. To sprawia, że jest to dobry wybór, jeśli masz starszą kuchnię i chcesz, aby pasowała do innych urządzeń.

Po zakończeniu programu drzwi automatycznie otwierają się lekko, aby umożliwić cyrkulację powietrza i wysuszenie naczyń, które wyszły musujące, poza rondlem z resztkami jaj. Z oceną D (dawniej A+++), ten model Hisense jest wyposażony w eco wash, który wykorzystuje niższe temperatury i mniej energii do czyszczenia garnków, dzięki czemu jest bardzo energooszczędny. Dodatkowo, po zakończeniu cyklu mycia drzwi otwierają się automatycznie nawet o 10 cm-pozwala to na naturalny przepływ powietrza i zapewnia bardziej higieniczne suszenie. Są one bardziej znane jako najlepsze zmywarki, ponieważ są małe i wystarczająco kompaktowe, aby można je było umieścić na powierzchni kuchennej. Mają znacznie mniejszą pojemność niż pełnowymiarowa zmywarka i mieszczą około 40 do 60 pozycji na cykl. Zużywają one dużo więcej wody i energii elektrycznej, a więc są najmniej energooszczędne na liście.

Zajmuje to nieco dłużej niż zwykle, ale czyści talerze w znacznie niższej temperaturze-oszczędzając energię, wodę i pieniądze na rachunkach. Ciepło, które powstaje podczas prania, jest następnie używane do suszenia naczyń, więc nie będziesz musiał sięgać po ręcznik. Ta pełnowymiarowa zmywarka to najwyższej klasy Whirlpool w wyższej cenie, ale dostajesz więcej huku za swoje pieniądze. Z 14 ustawieniami miejsca i oceną energetyczną A+++, może być sterowany zdalnie i ma wyświetlacz z przodu, który wyraźnie pokazuje stan prania. Jedną z bardzo popularnych funkcji jest możliwość ustawienia maszyny tak, aby działała tylko w jednym obszarze – więc jeśli szuflada na sztućce wymaga szybkiego czyszczenia, po prostu to robi.

Różnica Między Wolnostojącymi, Zbudowanymi

Ponadczasowa i stylowa zmywarka ze stali nierdzewnej wygląda elegancko w prawie każdym otoczeniu, często uzupełniając istniejące metalowe uchwyty i okucia. Istnieje również funkcja pół obciążenia, która obniży rachunki za media i program „quick and shine”, aby uzyskać dokładniejsze czyszczenie w mniej niż godzinę. Zmywamy Brud na wysokiej jakości maszynach czyszczących do wszystkich naczyń, naczyń i sztućców. Od wolnostojących i zintegrowanych po kompaktowe i ciche, Oto najlepsze zmywarki do naczyń na rok 2021. Najczęściej są Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm, choć istnieją również zmywarki slimline o szerokości zaledwie 45 cm, które są dobre dla małych mieszkań.

A dzięki szerokiej gamie ekologicznych zmywarek do naczyń, wyświadczysz naszej planecie przysługę, kupując ją! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zmywarek do naczyń orgaggenau lub z naszą pełną ofertą zmywarek do naczyń. Elastyczne zawiasy umożliwiają łatwe wkomponowanie ich w każdą przestrzeń. Subtelne boczne światło informacyjne wskazuje, kiedy zmywarka jest używana, a w przypadku konkretnych modeli Pozostałe czasy cyklu są wyświetlane na podłodze.

Co Powinieneś Wiedzieć O Swoim Poście

Dane firmy Bosch sugerują, że zmywarka może zaoszczędzić do 15 dni w roku. Można dostać się przez 40 do 80 litrów wody, co kosztuje pieniądze do ogrzewania. Ta zmywarka do naczyń stołowych ma nieskomplikowany, prosty interfejs, który sprawia, że jest niezwykle łatwy w użyciu dla każdego członka rodziny. Dwa przyciski oznaczają funkcje, podczas gdy inny pozwala uruchomić maszynę. Sześć różnych cykli mycia zapewnia, że można uzyskać głębokie czyszczenie w zależności od tego, ile czasu masz.

Nie możemy też narzekać na koszty eksploatacji, ponieważ ten model jest super tani w eksploatacji. Posiada również ocenę a++ za efektywność energetyczną, z możliwością naturalnego suszenia naczyń poprzez automatyczne otwarcie drzwi o 10 cm podczas cyklu suszenia, aby oszczędzać energię. Jest to również miłe i ciche, a zegar opóźnienia oznacza, że możesz rozpocząć cykle prania i suszenia w czasie, który Ci odpowiada. Istnieje duża elastyczność w zakresie dopasowania ładunków do zmywarki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wykorzystujesz przestrzeń tak efektywnie, jak to możliwe.

Wszystkie pełnowymiarowe Zmywarki wolnostojące mają około 85 cm wysokości, 60 cm szerokości i 60 cm głębokości. W związku z tym każdy model wolnostojący będzie pasował do 60cm odstępu między szafkami kuchennymi. Posiada również opcję płukania higienicznego-co zwiększa temperaturę mycia do 70 stopni przez ostatnie 10 minut cyklu niszcząc bakterie i zarazki. Domy na otwartym planie i praca w domu może być wyzwaniem, ale ten Samsung Series 6 jest prawie cichy i nigdy nie przerywa pracowitego dnia pracy. Istnieje również opcja opóźnienia czasowego dla tej zmywarki, ale okazało się, że jest to tak nieuchwytna Maszyna, że nigdy nie musieliśmy jej używać. Powyższe marki mają większe udogodnienia, więc elegancki, nowoczesny design i przyjemna kolorystyka.

Na szczęście kobieta o imieniu Josephine Cochran z Illinois w USA wynalazła w 1887 roku sprytną małą maszynę o nazwie zmywarka. Ale dzisiejsza wersja hi-tech jest absolutnym ratunkiem i koniecznością w każdym nowoczesnym gospodarstwie domowym. Przeglądamy te wiodące na rynku urządzenia w dalszej części tego artykułu. Jest również wyposażony w regulowane bolce i kosz na sztućce, aby załadować większe przedmioty i w pełni wykorzystać przestrzeń. Uważaj na ograniczenia, ponieważ jest tak kompaktowy – nie może zabrać wielu garnków i patelni na przykład – ale nadal jest to świetna cena.

Ale w tej cenie nie znajdziesz żadnych inteligentnych funkcji do zdalnego sterowania lub monitorowania. Najnowsza Zmywarka Whirlpool oferuje trzeci stelaż w atrakcyjnej cenie. Ładując górny regał z naczyniami i małymi przedmiotami, zwalniasz miejsce na Dolnym regale, dzięki czemu możesz spakować więcej naczyń i naczyń szklanych. Oprócz ustawień dla ciężkich i szybkich myć, ta maszyna ma cykl płukania Sani, który jest certyfikowany przez NSF, co jest gwarancją, że zabije wszelkie zarazki utrzymujące się na naczyniach. Po umieszczeniu sztućców i naczyń na górnym stojaku masz więcej miejsca na dole na naczynia i miski. Jeśli lubisz kontrolować swoje urządzenia za pomocą Alexa lub Asystenta Google, z przyjemnością dowiesz się, że ta zmywarka jest z nimi kompatybilna.