Najlepszy Blender

Jeśli lubisz tworzyć zdrowe napoje i przygotowywać posiłki od podstaw, Blender jest niezbędnym zakupem, który z pewnością zwiększy wszechstronność twojego repertuaru kuchennego. Oglądaj każdy program kulinarny, a zauważysz, jak najlepsi kucharze polegają na mikserze, aby zmielić, posiekać lub zmiażdżyć potrawy do jedwabistej konsystencji. Ustawienia-kolejnym punktem do rozważenia jest liczba oferowanych ustawień prędkości.

  • Przybywa z krótkim kubkiem, aby cieszyć się po drodze, podczas gdy ma 200 watów mocy siedzącej za nim.
  • Mocne przyssawki utrzymują stabilność podczas mieszania i można je myć w zmywarce.
  • Są większe niż prywatne Miksery-Zwykle o pojemności około 1,7 l w porównaniu do około 600 ml – więc są lepszym wyborem, jeśli chcesz zmiksować duże partie koktajli i zup, aby nakarmić rodzinę.
  • Oceniamy również, jak drobno i równomiernie Miksery siekają lód i orzechy oraz porównujemy, jak łatwe są w użyciu.

Oczywiście można łatwo zdemontować kubki i pokrywki i wrzucić je do zmywarki do czyszczenia. Za swoje pieniądze dostajesz jednak bardzo elegancki, dobrze zbudowany blender. Szczotkowane aluminium wygląda elegancko i elegancko, a dwa grube plastikowe kubki do mieszania są tak wytrzymałe i wytrzymałe, o jakie można prosić.

Mają one większy dzbanek do mieszania z uchwytem i zdejmowaną pokrywą, chociaż niektóre pozwalają odkręcić podstawę dla łatwiejszego czyszczenia. Są większe niż prywatne Miksery-Zwykle o pojemności około 1,7 l w porównaniu do około 600 ml – więc są lepszym wyborem, jeśli chcesz zmiksować duże partie koktajli i zup, aby nakarmić rodzinę. Zwykle zajmują więcej miejsca na blacie, ale często mają dedykowane programy mieszania do różnych zadań, takich jak oczyszczanie, Kruszenie lodu i robienie koktajli.

Podobnie, kruszył lód bardzo dobrze, ale wyniki składały się z większych kawałków w porównaniu do tych z mocniejszych blenderów. Blendery o dużej pojemności są lepsze do większych zadań i zwykle bardziej wszechstronne. Standardowy uchwyt do dzbanka umożliwia mieszanie partii zup, smoothies i innych, podczas gdy większość modeli może również wykonywać zadania gotowania, takie jak mielenie i siekanie, a także Kruszenie lodu. Wybierając blender, ważne jest, aby pamiętać, jaki jest twój główny cel. Jeśli chcesz szybko wymieszać smoothie lub zupę bez twardych składników, prostszy wariant z niezbyt mocnym silnikiem może wykonać zadanie. Ale jeśli chcesz być w stanie mieszać mrożone lub twarde składniki, takie jak lody, jagody lub orzechy, należy spojrzeć na blender, który jest bardziej wydajny.

Jeśli jesteś fanem koktajli, to trwały blender do kruszenia lodu z łatwością jest must-have, a KitchenAid K150 jest godnym pretendentem do miejsca na blacie kuchennym. Chociaż może to być podstawowy blender KitchenAid, z pewnością nie idzie na kompromis w kwestii mocy. Podczas testu odkryliśmy, że z łatwością sproszkowuje owoce i warzywa, oferując jednocześnie jednolitą konsystencję podczas kruszenia lodu i siekania orzechów.

Proste instrukcje ułatwiają konfigurację, a kilka przepisów na początek. Mocne przyssawki utrzymują stabilność podczas mieszania i można je myć w zmywarce. Jest to mikser, robot kuchenny i osobisty zintegrowany mikser, więc możesz z nim zrobić wszystko.

Kitchenaid 5ksb8270 Artisan Power Plus, 549 Zł W Amazon

Oster Blender Pro jest wykonany z czarnego niklu i oferuje siedem prędkości, w tym trzy wstępnie zaprogramowane ustawienia-koktajle, salsa i koktajle mleczne. Działa przy mocy 1200 W do mieszania owoców i więcej i 900 W do kruszenia lodu, a także ma tryb impulsowy. Jest wyposażony w szklany słoik z sześcioma filiżankami Boroklasu, który można myć w zmywarce, a także w pudełku znajduje się 24-uncjowy kubek koktajlowy z pokrywką. Kup ten NutriBullet blender, jeśli będziesz używać nowego blendera mniej więcej każdego dnia tygodnia. Nie tylko jest zbudowany, aby trwać, ale oferuje 1200 watów mocy za naciśnięciem jednego przycisku.

Oferują szereg różnych zastosowań, takich jak robienie zup, koktajli i koktajli, siekanie warzyw, Kruszenie lodu i czyszczenie żywności dla niemowląt. Ze względu na bogate menu, w restauracjach potrzebny będzie sprzęt, który jest nie tylko niezawodny, ale także uniwersalny. Absolutnym minimum jest blender, który nadaje się do przygotowywania sorbetów, sosów, past, majonezu wegańskiego, siekania ziół i kruszenia lodu. Dobrym rozwiązaniem są Blendery koktajlowe, specjalnie zaprojektowane do przygotowywania koktajli, koktajli mlecznych, napojów i musów.

Wybierz model z naszej listy najlepszych blenderów, a będziesz w stanie zrobić idealne koktajle, kruszyć lód, robić desery i mieszać składniki do zup i sosów w jednej chwili. Nasz doświadczony tester zepchnął 33 najnowsze miksery do granic możliwości, aby znaleźć króla spinu. Każdy blender miał za zadanie zrobić gładki majonez, siekać orzechy, kruszyć lód, mielić ziarna kawy, mieszać ciasto i oczyszczać ciecierzycę.

Pojemność pojemnika jest równie ważna, ponieważ określi to ilość jedzenia lub napoju, którą możesz przygotować za jednym razem. Same ostrza są skuteczne tylko wtedy, gdy obracają się z optymalną prędkością. Najpopularniejsze modele mają zwykle nieco ponad 30 000 obrotów na minutę. Modele z większą prędkością są również mocniejsze i są zwykle przeznaczone do użytku komercyjnego. Przydatną opcją jest zakres prędkości, który można dostosować do rodzaju składników. Dla nas nigdy nie było to pytanie, które ma sens, ponieważ nie widzimy, jak przydatne jest porównanie maszyn kuchennych, które mają zupełnie inne cele.

Ninja Blender & Soup Maker Hb150uk, 129 Zł

Do wyboru są Miksery Nutribullet lub Breville z odłączanymi butelkami po napojach, które idealnie nadają się na śniadania typu grab-and-go. Wielofunkcyjne Miksery mogą tworzyć wszystko, od napojów i soków po zupy,sosy i sosy. Jeszcze lepiej, możesz wybrać Przetestowane Miksery z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak Młynki do kawy, miski do robotów kuchennych i kubki do picia.

Jak Wybrać Najlepszy Blender

Tak więc, jeśli mieszanie szybkiego napoju dla jednego z nich jest na szczycie listy priorytetów, zalecamy odebranie ekspres do koktajli. Jeśli jednak jesteś zapalonym kucharzem, który chce przyspieszyć przepisy na zupy i skrócić czas przygotowywania potraw, nalewanie do miksera dzbanka jest dobrym pomysłem. Kubki Mini blender niektóre Miksery jug są wyposażone w dodatkowy mniejszy kubek do mieszania i pokrywkę, a także standardowy pojemnik do mieszania. Jeśli chodzi o zupy, wbudowany element grzewczy pozwala przejść od podstawowych składników do gotowych do spożycia w około 20 minut. Użyj wstępnie ustawionych przycisków, aby posiekać, podsmażyć, zmiksować i gotować – to naprawdę nie może być łatwiejsze. Możesz także włączyć mięso do zupy i użyć więcej ustawień, aby wybrać między grubą zupą a gładszą opcją.

Najbardziej imponujące z zestawem blenderów NutriBullet PRO 900 Series jest to, jak potężny jest. / min, Gdy tylko zablokujesz kubek do mieszania i jak tylko chcesz go wyłączyć, możesz po prostu odkręcić, aby zatrzymać mieszanie. Weź również pod uwagę liczbę ustawień prędkości i mocy, które oferuje blender.

Wszystkie części są zdejmowane, w tym ostrza, dzięki czemu są łatwe do czyszczenia i utrzymania w górnej formie. Większość części można myć w zmywarce, więc czyszczenie tego wszystkiego nie jest ciężką pracą. Dzięki mocy silnika 1600 W i 4 ustawieniom do wyboru, ten mikser mocy jest idealny do tworzenia wielu różnych tekstur w ciągu kilku sekund. Wysoka prędkość skrętu oznacza, że można łatwo przygotować szeroką gamę przepisów, od zupy i żywności dla niemowląt, do masła orzechowego.

Trwała konstrukcja oznacza, że Amazon Basics jest gotowy do walki z różnego rodzaju składnikami. Stożkowy dzbanek oznacza, że możesz podawać swoje mikstury natychmiast po utworzeniu. Łatwość jest kluczem do blendera Amazon Basics, więc solidny szklany dzbanek można umieścić w zmywarce. Model jest jednak dość uproszczony, bez programów, a tylko pięć prędkości i kontrola pulsu. Mimo to, nawet z tym ręcznym sterowaniem, ten 600W blender robi przyzwoitą pracę w większości przypadków. W przypadku smoothie większość składników była dobrze obsługiwana – ale twardsze przedmioty, takie jak skórki cytrusowe, okazały się twardsze.

Jak Wybieramy Najlepsze Blendery

Mikser Ninja Bn701 Professional Plus ma moc zgniatania Auto-IQ, co oznacza, że już nigdy nie będziesz musiał stać i monitorować swojego miksera. Ten blender ma ustawienia dla koktajli, kruszenia lodu, a nawet mieszania lodów, a każdy z nich ma określony czas i rytm, aby proces mieszania był jak najbardziej wydajny. Nasze najlepsze recenzje blenderów uwzględniają pojemność dzbana i instrukcje czyszczenia. Są również bardziej skuteczne, jeśli chodzi o robienie misek koktajlowych i dipów ze względu na siłę w dół ich kubków mieszających bullet. Te poręczne urządzenia mogą być używane do przygotowywania różnych potraw i napojów, w tym koktajli, koktajli mlecznych, sosów, a w niektórych przypadkach gorących zupek. Niektóre modele mają nawet dodatkowe funkcje, które mogą spodobać się niektórym klientom.

Dzięki wstępnie zaprogramowanym funkcjom automatycznym ten blender jest fantastyczny jako zupa, doskonały do kruszenia lodu lub robienia mrożonych deserów i może ubijać kremy i koktajle w marzycielską perfekcję. Co więcej, jest to najlepszy mikser do robienia tych wszystkich rzeczy po cichu! Magimix Le Blender otrzymał akredytację Quiet Mark za rekordowy poziom hałasu. Twoje mrożone koktajle i koktajle będą znacznie łatwiejsze do stworzenia dzięki temu potężnemu blenderowi. Mikser NUTRiBULLET jest w stanie kruszyć lód do idealnego poziomu dla zimnych napojów. Blendery mogą być również Świetne do kruszenia lodu i robienia salsas, podczas gdy niektóre mogą mielić suche składniki .