Najlepszy Ekspres Do Kawy 2021

Jeśli nie jesteś do końca pewien, czego szukasz, przeczytaj dalej, a my szybko przeprowadzimy Cię przez podstawowe typy ekspresów do kawy i wskażemy ich mocne i słabe strony. Stopień, w jakim Twój ekspres do kawy bean do filiżanki zmieli ziarna kawy, może być Zwykle osobiście zdefiniowany. Prawie wszystkie modele wszystkich marek mają taką funkcję i pozwalają wybierać z całej gamy mocy kawy i smaków kawy, różniących się od skrajności kawy rozcieńczonej do prawie gorzkiej kawy. „Im drobniejszy stopień zmielenia, tym intensywniejszy aromat” uznaje się tutaj za ogólną zasadę.

  • Ma wiele opcji dostosowywania spieniania mleka, z ośmioma poziomami tekstury i 11 temperaturami do wyboru, aby pomóc Ci stworzyć idealną pianę do sztuki latte.
  • Model „od fasoli do filiżanki” zmieli na przykład świeżą fasolę od zera, a w niektórych przypadkach może również wziąć mieloną kawę.
  • Następnie kawa wpływa do urządzenia do parzenia, jest podgrzewana, a stamtąd płynie prosto do filiżanki.
  • Jako podstawowy, Ręczny Ekspres do espresso, Smeg ecF01 nie oferuje zbyt wiele funkcji ponad oczywiste.
  • Jeśli wolisz pić latte, oceniamy ten kompaktowy model De ’ Longhi dla mlecznych napojów.

Elegancki ekspres do espresso z dźwignią tłokową to doskonały wybór dla firm lub właścicieli domów, którzy chcą pochwalić się swoim tradycyjnym wyposażeniem. Espresso jest wielkim faworytem wśród pijących kawę, a wielu fanów zastanawia się nad zakupem własnego ekspresu do espresso. Tym, co daje espresso „Kopa”, jest technika przepychania ograniczonej ilości gorącej wody przez drobno zmieloną kawę pod wysokim ciśnieniem. Ta metoda sprawia, że espresso jest grubsze i bardziej kremowe niż tradycyjnie parzona kawa. Ciśnienie użyte podczas procesu parzenia tworzy charakterystyczną espresso crema.

Zrobi americano, latte, flat white, lub cappuccino, ale być może będziesz musiał udoskonalić te zawirowania na górze z dzbanem na mleko i spieniaczem. Przeglądaliśmy najlepsze ekspresy do kawy pod, od fasoli do filiżanki i filtrowania, aby zrobić bogate espresso lub rundy mocnych americanos. Chociaż można kupić ekspres do kawy za mniej niż £100, często warto wydać trochę więcej, aby uzyskać coś, co trafi we wszystkie te pragnienia kawy, tak jak lubisz.

Cena Maksymalna

Daje to o wiele większą kontrolę nad mieleniem niż w przypadku jakiegokolwiek innego ekspresu do kawy espresso, o którym wiem. Nie jest to jedyny powód, dla którego maszyny oracle są tak blisko doskonałości, zobacz moją recenzję sage oracle, aby uzyskać więcej informacji. Wypróbowaliśmy szeroką gamę maszyn, w tym wszystko, od najwyższej klasy automatycznych modeli fasoli po modele kubków, aż po ręcznie zasilane urządzenia ręczne i maszyny pod. Model drugiej generacji ułatwia zdalne przygotowywanie kawy i może być ustawiony tak, aby zapalił się zaraz po wejściu do drzwi lub kilka minut po przebudzeniu.

Jego czarny korpus o wysokim połysku jest elegancki i stylowy, a to hi-tech cud, który daje mnóstwo opcji. Zamiast różdżki parowej, posiada system mleczny z lodem dla świeżości, który tworzy najbardziej intensywnie spienione mleko do cappuccino i płaskich białek. Jest również wyposażony w własny dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml, który jest rzadki, a zbiornik na wodę jest wystarczająco duży, aby utrzymać cię przez dłuższy czas między napełnianiem. Barista max jest łatwy w konfiguracji i obsłudze i nie jest tak głośny, jak oczekiwano, nawet podczas mielenia całych ziaren.

Ten inteligentny ekspres do Kawy na kapsułki Nespresso wykorzystuje technologię ekstrakcji odśrodkowej i automatycznego rozpoznawania mieszanki, aby stworzyć filiżankę kawy. Po włożeniu kapsułki proces polega na nagrzaniu przez maszynę około 25 sekund, kalibracji do mieszanki i mieszaniu fusów z wodą, aby delikatnie wyodrębnić napój. Jest wyposażony w sabotaż kawy do zmielonych ziaren i miarkę, a jego regulowane ustawienia ręczne oznaczają, że możesz wybrać dokładnie, jak długo lub krótko chcesz pić. Chociaż taca ociekowa powinna wychwytywać wszelkie początkowe wycieki, oznacza to, że będziesz musiał stać blisko Maszyny, gdy jest używana, aby uniknąć przepełnienia filiżanki. Posiada również elastyczną i szybką dyszę parową z silnym natryskiem – w naszym teście zajęło nam około 20 sekund, aby stworzyć mleko wystarczająco spienione do cappuccino.

Ekspres Do Espresso Salter Caffe Barista Pro

Ten ekspres do kawy Best Buy od fasoli do filiżanki jest cichy, łatwy w użyciu i sprawia, że doskonałe espresso. Zintegrowany Spieniacz do mleka wytwarza pyszną, kremową pianę do tworzenia pysznych cappuccino. Jest również bardzo łatwy do czyszczenia i odkamieniania, co jest zawsze dodatkowym atutem. Nie jest to szczególnie szybkie, zajmuje więcej niż minutę, aby dozować pierwszą filiżankę dnia, ale espresso jest tego warte. Mleko przechodzi proces spieniania i podgrzewania, zanim do mieszanki zostanie dodana pojedyncza dawka espresso.

Ten niedrogi tradycyjny ekspres do kawy mielonej zapewnia doskonałe espresso, cappuccino lub latte za jednym naciśnięciem przycisku. Nie ma fafingu z spienianiem mleka, ponieważ rura parowa jest przymocowana do poręcznego zbiornika na mleko, dzięki czemu latte jest tworzone przy minimalnym wysiłku. Smeg ecF01 to Ręczny Ekspres do kawy espresso, co oznacza, że do produkcji filiżanki kawy potrzebne są wstępnie zmielone ziarna kawy.

Tryb budzenia pozwala ustawić alarm, aby zaparzyć drinka w pożądanym czasie. Piękny, różowo-złoty detal modelu Breville One Touch (£149) dodaje luksusu temu projektowi, a kawa z pewnością nie zawodzi. Jest wyposażony w przyciski sterujące, które są łatwe do zidentyfikowania, z trzema przyciskami do natychmiastowego espresso, latte i cappuccino oraz przyzwoitą cremą do rozruchu. Istnieją również ustawienia ręczne, dzięki czemu można wybrać, jak długo chcesz kawę i ile spienić mleko. Jest wyposażony w portafilter i dzbanek na mleko do ręcznego gotowania na parze za pomocą różdżki parowej, chociaż dodatkowe części sprawiają, że konfiguracja jest nieco trudniejsza. Do wyboru jest również 30 ustawień Grinda i będziesz potrzebował dużo cierpliwości, aby upewnić się, że grind jest właściwy — przeszliśmy przez całą torbę fasoli, próbując to wypracować.

8 Marca 2021 Roku

W zasadzie powojenne przybliżenie kawy filtracyjnej, z ekspresu do espresso. Europejczycy nazwali go Americano jako rodzaj zniewagi, sugerując, że był słaby i tylko dla Jankesów. Aby stworzyć dynamiczne espresso pełne bogactwa, smaku i konsystencji oraz z dużą porcją cremy, napełnij pojemnik młynka ulubionymi świeżo palonymi ziarenami i wybierz najlepsze zmielone ustawienie na tarczy. Teraz wybierz filtr pojedynczy lub podwójny, wciśnij go do wytrzymałego filtra portafilter i przekręć małe pokrętło „zmielenia” do około połowy – to określa, ile zmielonej kawy należy dozować. Nadchodzi chłodny kawałek – gdy tylko zamkniesz portafilter w głowicy ubijającej, Młynek obraca się do życia i wkłada do niego odrobinę sproszkowanej kawy.

Podczas gdy wiele maszyn od fasoli do kubka szybuje bez wysiłku w kierunku znaku £1,000, Anima Gaggia osiąga raczej gorący punkt cenowy. Są pewne drobne Jęki-espresso nie jest tam całkiem z najlepszych, i chcielibyśmy drobniejszą opcję grind z wbudowanego Szlifierki Gaggia-ale ogólna jakość jest wystarczająca, aby dobrze kupić. Jeśli chcesz dobrej jakości maszynę od fasoli do kubka za najniższą cenę, nie są one znacznie lepsze niż Naviglio. Chociaż jest stosunkowo tani, produkuje doskonałe espresso i nie wymaga zbyt wielu poprawek, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Za pomocą ręcznej różdżki parowej można spienić mleko w dzbanku i przygotować doskonałe napoje na bazie mleka, takie jak latte lub cappuccino.

Maszyna jest również elastyczna i ma na pokładzie narzędzia, dzięki czemu można tworzyć kawy od mocnych do mlecznych, w tym espresso, latte, Americanos, cortados i inne. Nikt nie lubi sprzątać ekspresu do kawy; jest trochę brudny i istnieje wiele części, które należy zdemontować. Funkcja automatycznego czyszczenia oczyści Twój ekspres do kawy w mniej niż 20 minut, a niektóre prace wykonają się w mniej niż połowę tego czasu. Kilka modeli uruchamia również program automatycznego płukania, gdy ekspres do kawy jest włączony, wypłukując system, aby upewnić się, że robisz kawę ze świeżą wodą. Aby przygotować się do pierwszego użycia, wymagane było tylko kilka płukania systemu.

Do tej pory wspominaliśmy głównie o technicznych aspektach produktu, podkreślając jego funkcjonalność i wyposażenie. Kryje w sobie wiele znaczeń, a mianowicie estetyczny wygląd, wygląd produktu lub zastosowanego materiału. Aby odróżnić filtracyjne ekspresy do kawy, poza parametrami i funkcjami, należy je również odróżnić wyglądem. Filtr ekspres do kawy i ogólnie każdy produkt można ocenić z punktu widzenia projektu, a dokładniej z projektu całego produktu. Niewłaściwie zaprojektowany produkt nie uratuje nawet najlepszego materiału.

Strona Druga Strąki Kawy Ese

Dokładnie dla nich wystarczą filtracyjne ekspresy do kawy z kilkoma funkcjami i nie muszą płacić za funkcje, które są dla nich bezużyteczne. I odwrotnie, zaawansowani użytkownicy mogą wymagać funkcji wykraczających poza podstawowy cel. Większość produktów może być dobra, ale może nie być idealna do zamierzonego celu.

AHA i jeszcze jedno należy pamiętać, aby nie wyłączać urządzenia na wtyczce po każdym użyciu, ponieważ wszystkie ustawienia zostaną wyczyszczone. Oznacza to, że będziesz musiał ponownie przejść proces konfiguracji i nikt nie ma na to czasu. Zabójczą cechą jest tutaj rozłożone dostarczanie wody, które oblewa fusy kawowe wodą i pozwala im „zakwitnąć”przed kontynuowaniem parzenia.

Przygotowywanie espresso lub cappuccino jest na miejscu, jak masz nadzieję – ale w rzeczywistości istnieje 21 przepisów na kawę, które możesz stworzyć. Wbudowany Spieniacz do mleka jest bardzo łatwy w użyciu i skuteczny, a także samooczyszcza się, co zawsze jest dla nas korzystne. Wykorzystuje filtrowaną kawę do szybkiego i łatwego parzenia świeżego do dziesięciu. Jeśli jest was mniej niż dziesięciu, możecie po prostu użyć mniej wody lub po prostu więcej kawy. Ciepły talerz zapewni Ci również ciepłą kawę, ale nie dłużej niż kilka godzin.

Ma również konstrukcję podwójnego kotła, który pozwala na parowanie mleka i wyciąganie espresso jednocześnie, a wyniki są – trzeba powiedzieć-równie imponujące. Oracle Touch automatycznie mieli odpowiednią ilość kawy i osuszał ją, a także do perfekcji rozgrzewa i spienia mleko. Ponownie, musisz mieć oko na dwa różne stawki, w których jeden odnosi się do produktu, a drugi do opakowania. Produkty gospodarstwa domowego, zwłaszcza te wbudowane, często mają co najmniej jeden znormalizowany standard.

System z trzema przyciskami jest zaskakująco wszechstronny, umożliwiając użytkownikom ustawienie siły, objętości i temperatury oraz pozwala na lokalną twardość wody. Różdżka parowa jest również łatwa w użyciu dzięki prostej konstrukcji dźwigni. Dodatkowo, oprócz mielonej kawy, Smeg ecF01 ma również możliwość użycia łatwych do serwowania kapsułek Espresso, gdy chcesz bez zamieszania skosztować kofeiny. Jako ręczny ekspres musisz również wypełnić filtr i ubić kawę, a następnie parować i spienić mleko. Ręczny Ekspres do espresso powinien być sterowalny, a to jest coś, co oferuje Smeg ecF01. Jak każdy ekspres do kawy, tracisz zdolność kontrolowania, dostrajania i eksperymentowania.