Najlepszy Ekspres Do Kawy Na Każdy Budżet 2021

Jeśli kawa filtracyjna jest Twoim ulubionym napojem, jest to ekspres, który zapewni Ci najlepszą kawę o Smaku. Ten ekspres do kawy Morphy Richard (£139) nie tylko przyjmuje kawę mieloną, ale także zapewnia elastyczność i nie ogranicza cię do jednej marki. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, dzięki czemu jest najlepszym ekspresem do espresso dla osób o ograniczonym budżecie.

Karafka na mleko może podgrzewać i spieniać mleko bezpośrednio do kawy, z ustawieniami dla latte i cappuccino. Posiada również funkcję pamięci, dzięki czemu można zapisać idealne połączenie mleka, wody i kawy. Większość mielonych ekspresów do kawy ma różdżkę parową, której można użyć do spieniania mleka w oddzielnym dzbanku. Wiele osób decyduje się na tradycyjny wygląd, ze staromodnymi pokrętłami i kontrolkami, które pozwalają decydować o długości i mocy napoju.

Są one o wiele droższe niż maszyny z jednym kotłem, w których najpierw parujesz mleko, a następnie obniżasz temperaturę systemu, aby zrobić kieliszek espresso. Podaż dóbr konsumpcyjnych jest często niejasna i przytłoczona różnymi modelami, z których nie jest łatwo wybrać idealny. Porównanie parametrów jest tylko jedną z części wyboru, tym trudniej jest ocenić jakość lub niezawodność produktu. Recenzje filtracyjnych ekspresów do kawy mogą ułatwić ostateczny wybór, podobnie jak testy konsumenckie renomowanych organizacji. Aby ułatwić Ci to, wybraliśmy produkty, które można uznać za najlepsze w swojej kategorii.

Zaletą porównywarek cen jest również porównanie poszczególnych ofert oferowanych przez produkt. Opinie użytkowników, które są już doświadczone w produkcie, mogą być szybsze w celu ukierunkowania procesu decyzyjnego na lepszy produkt lub bardziej odpowiedni wybór do konkretnych wymagań. Pod tym względem komentowane recenzje mają niezastąpioną rolę, ale czy istnieją inne sposoby uzyskania takiej pomocy? Oczywiście fora dyskusyjne, na przykład, są optymalnym miejscem do interakcji i dzielenia się doświadczeniami.

Przy zaledwie 15 cm szerokości zmieści się w prawie każdej przestrzeni i ma pewną automatyzację, której nie ma powyżej ECP3121. Wystarczy nacisnąć jeden lub dwa przyciski filiżanki z przodu Maszyny, a dostawa kawy rozpocznie się i zatrzyma automatycznie. Jeśli jesteś zadowolony z kilku minutowego przygotowania, nasza rekomendacja to osobny Młynek, aby można było dokładnie zmielić kawę, a następnie samodzielny ekspres do kawy z pompką. Możesz dostać świetny Młynek i świetny ekspres do espresso za mniej niż fasola do filiżanki i zrobi to lepiej, ponieważ masz większą kontrolę.

Maszyny od fasoli do filiżanki mielą dla Ciebie świeże ziarna i często biorą również mieloną kawę, ale mogą być drogie. Jeśli zdecydujesz się na wersję, która zabiera tylko kawę mieloną, może obniżyć cenę. Kapsułki są popularnym wyborem i każda marka oferuje wiele możliwości wyboru pod względem smaku, ale jesteś ograniczony do tej marki, a recykling kapsułek może być trudny. Ekspres do kawy z filtrem z dzbanem może być najlepszym wyborem, jeśli lubisz dużo kawy rano i nie martwisz się zbytnio mlecznymi napojami. Najlepszy ekspres do kawy to świetny pomysł, a ich sprzedaż spokojnie rozkwitła w ostatnich latach, ponieważ ludzie zdają sobie sprawę, że bardzo lubią „prawdziwą” kawę. W pewnym sensie są one jak high-endowy odpowiednik najlepszego ekspresu do kawy pod, ponieważ pozwalają robić wysokiej jakości kawę przy minimalnych niedogodnościach.

Najprostszą opcją jest system, który paruje mleko i nalewa je, co jest Świetne dla wygody, chociaż końcowe efekty nie są tak dobre, jak wylewanie mleka z dzbanka. Niektóre urządzenia mogą spienić mleko w dzbanku lub używać zewnętrznego urządzenia, takiego jak Nespresso Aeroccino. Nie do końca uzyskujesz wyniki wykonywania pracy samodzielnie, ale możesz swobodnie wlać swój ostatni napój, aby uzyskać równowagę espresso i mleka, które chcesz. Ekspresy do kawy dostarczają kawę w formie Shota, wyróżniającą się dzięki spienionej główce zwanej crema.

Jeśli kupisz Ręczny Ekspres do kawy, możesz uzyskać opcje z jednym lub dwoma kotłami. Ekspres do kawy z podwójnym kotłem może produkować espresso i mleko parowe w tym samym czasie. Skraca to czas przygotowania i pozwala przygotować napoje mleczne w optymalnym czasie.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, ubij pod ciśnieniem 40-45lbs – możesz dowiedzieć się, jak to jest, naciskając sabotaż na zestaw wag. Jeśli pijesz latte lub cappuccino, musisz użyć zintegrowanej różdżki parowej, aby spienić mleko do pożądanej temperatury i konsystencji. Te fusy z Kawy są następnie mieszane z podgrzaną wodą i dozowane do filiżanki. W przeciwieństwie do ekspresów filtracyjnych, które mogą produkować kawę dla wielu osób w tym samym czasie, ekspres od fasoli do filiżanki zazwyczaj wytwarza tylko jedno espresso. Niektóre maszyny są wyposażone w opcję parzenia dwóch filiżanek kawy w tym samym czasie, co jest Świetne dla par, ponieważ pierwsza kawa nie będzie zimna do czasu, gdy druga jest gotowa. Więcej maszyn są budowane z wielu filiżanek warzenia, ale nadal istnieje wiele, które mogą zrobić tylko jeden kubek na raz.

Ta metoda koncentruje smak kofeiny i ziaren kawy w porównaniu do zwykłej kawy. Możesz użyć espresso do przygotowania innych napojów na bazie kawy, takich jak latte, Mocha i cappuccino. Ekspresy do kawy z fasoli do filiżanki wymagają dobrego młynka, który jest najważniejszą częścią maszyny do kawy z fasoli do filiżanki.

Z Fachową Poradą Właściciela Kawiarni I Dyrektora Artystycznego Nicole Michalek

Tutaj należy oczywiście zastanowić się, czy takie funkcje są potrzebne w pierwszej kolejności, ponieważ mogą one utrudnić i skomplikować obsługę maszyny. Zawsze najlepiej jest wejść do sklepu i rzucić okiem na ekspres do kawy, ponieważ interfejs każdego modelu jest inny i czasami może być mylący. Maszyna pozwala określić dokładny stopień zmielenia ziaren przed zaparzeniem, pozwalając dokładnie wybrać siłę aromatu kawy. Krok drugi w tym procesie robi różnicę, ponieważ maszyna jest w stanie zastosować kilka pasków ciśnienia wody, zapewniając bardziej Pełnowymiarowy smak kawy. Następnie kawa wpływa do urządzenia do parzenia, jest podgrzewana, a stamtąd płynie prosto do filiżanki. W przypadku mniejszych blatów roboczych lub mniejszych przestrzeni warto wybrać coś bardziej kompaktowego.

  • Pod tym względem komentowane recenzje mają niezastąpioną rolę, ale czy istnieją inne sposoby uzyskania takiej pomocy?
  • Nie mniej ważną częścią jest twoje oczekiwanie, że produkt powinien być wypełniony.
  • Jeśli szukasz pełnej automatyzacji, ta maszyna naprawdę reprezentuje wyjątkowy stosunek jakości do ceny.
  • Jeśli chcesz niedrogi ekspres do kawy, możesz wybrać ekspres do kawy pod lub mielonej.
  • Do wyboru jest również 30 ustawień Grinda i będziesz potrzebował dużo cierpliwości, aby upewnić się, że grind jest właściwy — przeszliśmy przez całą torbę fasoli, próbując to wypracować.

Taca ociekowa jest wyjmowana w celu łatwego czyszczenia i posiada poręczny „pływak”, który wskazuje, kiedy trzeba ją opróżnić. Jeśli chcesz wydać trochę mniej pieniędzy, ale nadal masz jeden z najlepszych ekspresów wysokiej klasy w swojej kuchni, Bistro Melitta Caffeo jest doskonałym wyborem. Automatyczny ekspres do kawy silver Melitta Caffeo Bistro ma natychmiastowy wygląd profesjonalnej maszyny z masywnym kształtem, eleganckim sterowaniem i pokaźnym wyglądem spieniacza do mleka przymocowanego do boku. Ten wysokiej klasy ekspres do kawy pasowałby do kawiarni na ulicy, tak samo jak przeciętna kuchnia domowa. Jeśli, szczerze mówiąc, jest to mój osobisty faworyt ze wszystkich ekspresów wysokiej klasy, mimo że nie wygrał testu grupowego. Idealny sposób, aby wydobyć swój wewnętrzny barista, ekspres do kawy od fasoli do filiżanki to trochę Twojej ulubionej kawiarni we własnej kuchni.

Najlepszy Ekspres Do Kawy 2021: Espresso, Fasola

Wybierz między espresso, cappuccino i latte, a to zrobi resztę ze znaczną szybkością i wydajnością. Przyjmuje zarówno mieloną kawę, jak i strąki ESE, i jest wyposażony w ramię spieniające (upewnij się, że skierujesz je dokładnie we właściwym kierunku). Chociaż mają wiele zalet i funkcji, super automatyczny ekspres do kawy może być również dość drogi. Niektóre produkty filtrują wodę i mleko na parze, więc są świetne dla tych, którzy nie lubią wykonywać tych obowiązków na własną rękę. Większość ekspresów do kawy z fasolą do filiżanek zaleca, aby nie używać oleistych ziaren, ponieważ może to z czasem uszkodzić teksturę młynka. Cena ekspresów do kawy może się różnić, ale są one jednymi z najdroższych opcji ogólnie.

Najlepsze Ekspresy Do Kawy W Wielkiej Brytanii 2021 Nespresso, De ’ Longhi I Nie Tylko

Jest to rozsądna maszyna od najwyższej jakości marki, która naszym zdaniem jest wystarczająco wytrzymała na lata intensywnego użytkowania. £25 może brzmieć jak dość dużo pieniędzy, aby wydać na niezwykle kształtowany kawałek BPA-free plastik, ale sprytny Dripper naprawdę spełnia swoją nazwę. Jeśli ręczne espresso brzmi jak zbyt dużo pracy, to maszyna od fasoli do filiżanki jest doskonałym wyborem. Po prostu wrzuć wodę i ziarna kawy do maszyny, a po naciśnięciu przycisku możesz wypić kawę – bez czyszczenia maszyny między każdym strzałem. Droższe maszyny obejmują zintegrowane spieniacze do mleka, które dozują cappuccino lub białą kawę za naciśnięciem przycisku. Wyniki nigdy nie są tak dobre jak maszyny ręczne, a ceny zaczynają się od około £400.

Ekspresy do kawy wymagają nieco więcej umiejętności i wysiłku w obsłudze i konserwacji, więc prawdopodobnie nie są idealne, jeśli szukasz szybkiej i łatwej filiżanki kawy. Ponadto używają tylko mielonej kawy, więc jeśli wolisz całe ziarna kawy od wstępnie zmielonej, potrzebujesz oddzielnego młynka. Ten ekspres do espresso jest dostępny w siedmiu kolorach, w tym czerwonym, zielonym, kremowym i czarnym, ale to nie wszystko w stylu i bez substancji. Zajmuje strąki ESE, a także mieloną kawę i nagrzewa się szybko, w mniej niż minutę.

Zwłaszcza, gdy masz tendencję do ręcznego zaprogramowania maszyny przed każdą filiżanką kawy i nie korzystasz z już zainstalowanych programów ekspresu do kawy, jest to naprawdę zgrabna i przydatna funkcja. Możesz zapisać swoje ulubione ustawienia na smartfonie i tablecie i uzyskać do nich dostęp dość szybko. Szczególnie ekskluzywne ekspresy do kawy bean do filiżanek oferują dodatkowe funkcje, takie jak programy dostosowane do użytkownika.

Specjalny czujnik temperatury wewnątrz tacy ociekowej monitoruje, jak ciepły staje się dzbanek i zatrzymuje pianę, gdy jest gotowy. Oznacza to, że po zaparzeniu kawy możesz wlać mleko, aby uzyskać dowolny kształt na wierzchu. Dodatkowo różdżka oczyści się za każdym razem, gdy jest używana z kilkoma sprayami wody.

Wciśnij przycisk, a otrzymasz świeżą kawę w mniej niż 30 sekund, a możesz pomieścić większe kubki lub kubki, usuwając plastikową wkładkę. Niektóre kategorie produktów, z filtrowym ekspresem do kawy, są klasyfikowane jako takie, wymagają pewnej formy konserwacji. W niektórych przypadkach taka konserwacja jest konieczna do ponownego użycia, w przeciwnym razie zaleca się przedłużenie żywotności produktu.

1 oferuje doskonałą różdżkę parową Pannarello do spieniania mleka, duży litrowy zbiornik na wodę i staromodny portafilter, ale taki, który zamiast fusów zabiera plastikowe kapsułki Iperespresso. Proste naciśnięcie środkowego przycisku powoduje powstanie niezwykle bogatego, aromatycznego espresso Illy z kremową kremą. Z przyjemnością korzystaliśmy z aplikacji do przygotowywania różnych kaw, w tym café crème, espresso, cappuccino i latte macchiato. Na pokładzie znajduje się również piana mleczna i gorąca woda, jeśli chcesz zrobić gorące czekoladki lub herbatę. To, co najbardziej nam się podobało w aplikacji, to sposób, w jaki mogliśmy wskazać dokładną wielkość naszej kawy do najbliższego ml, za pomocą suwaka na ekranie. Możesz wybrać do 21 wstępnie zaprogramowanych ustawień, ale funkcja pamięci „moja kawa” pozwala również Tobie i siedmiu innym osobom zapisać swoje osobiste preferencje dotyczące kawy.

A jeśli chcesz, aby różnorodność kaw i gorących czekoladek dostępne niemal natychmiast, a następnie maszyna pod może być dobrym rozwiązaniem. Dla większości entuzjastów kawy, jednak ekspres od fasoli do filiżanki jest doskonałym wyborem. Jego gładka obudowa zawiera trzy proste ustawienia dla espresso, lungo i napojów mlecznych.