Najlepszy Przewodnik Chłodziarko-zamrażarka 2021

Nie ma nic zbyt krzykliwego w stali nierdzewnej Frigidaire FFHB2750TS, ale to, co otrzymujesz, to solidna wydajność w świetnej cenie. Jednak nawet jeśli ma szeroką szufladę na rzeczy takie jak talerze lub ciasta, szuflada nie jest kontrolowana temperaturą. Więc nie można go wyłączyć bardzo nisko, aby utrzymać świeże mięso przez dłuższy czas. Olej sprężarkowy jest substancją, z którą możesz nie być zaznajomiony, ale twoja lodówka z zamrażarką wymaga, aby nadal działała.

Jeśli słyszysz, że twój jest głośny przez cały czas, może wymagać naprawy, która może zaoszczędzić na zakupie nowego. Uszczelki na drzwiach powinny być również konserwowane i można je wymienić, jeśli ulegną zużyciu i nie utrzymują już prawidłowo zamkniętej lodówki. Klasa efektywności energetycznej jest obliczana w stosunku do objętości urządzenia. Tak więc Lodówka o pojemności 150 lub 350 litrów może mieć taką samą wartość energetyczną, ale mniejsza będzie zużywać mniej energii. Poza klasą efektywności energetycznej (A-G) etykieta energetyczna wymienia liczbę kWh energii elektrycznej zużywanej przez urządzenie rocznie, objętość przestrzeni zamrażalniczej i chłodniczej oraz poziom hałasu.

Serwis I Wsparcie Produktów Lg

Pokrętło pozwala kontrolować temperaturę bez wybrednego programowania, a ocena energetyczna A+ jest bardzo dobra dla lodówki z taką ilością miejsca i mocy. Elegancka, przestronna i niedroga chłodziarko-zamrażarka od specjalistów AGD Beko. Biała lodówka ma odwracalne drzwi, dzięki czemu można ją dostosować do różnych układów kuchni. Ma również jedną dużą szufladę na sałatki, a jako chłodziarko-zamrażarka 50/50 jest idealna dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca w zamrażarce. Nie wszystkie lodówki To matowe bloki z blachy, co potwierdza Smeg FAB28R. Ten zabawny i ekstrawagancki model to wolnostojący model, który jest wysokiej klasy, ale dziwaczny.

Niektóre chłodziarko-zamrażarki mają obecnie specjalne funkcje, które przemawiają do niektórych użytkowników, takie jak łączność ze smartfonami i technologia wolna od mrozu. Kolejną kluczową różnicą jest stosunek przestrzeni lodówki do przestrzeni zamrażarki w urządzeniu. Powinieneś rozważyć, ile żywności zamarza twoje gospodarstwo domowe, a następnie wybrać opcję odpowiednią. I szerzej, pamiętaj, aby kupić chłodziarko-zamrażarkę o wystarczającej pojemności.

Czasami to pytanie, które moim zdaniem jest lepsze Dometic, Electrolux czy Thetford? Jednak to głównie kwestia, która jest najlepsza, lodówka 2-drożna sprężarka lub lodówka 3-drożna absorpcja? Zarówno lodówki 2-drożne, jak i 3-drożne mają swoje zalety i wady.

Urządzenia Side-by-side zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania i łatwiejszy dostęp, z lodówką i zamrażarką na tym samym poziomie. Jeśli masz już zamrażarkę i szukasz lodówki, która ma dobrą pojemność, ale nie zajmuje zbyt dużo miejsca w kuchni, lodówka ze spiżarnią będzie idealnym wyborem. Występują w różnych rozmiarach od około 85 cm wysokości, dzięki czemu mogą zmieścić się pod blatem. Zawsze dobrze jest również sprawdzić temperaturę wewnątrz urządzenia. Termometr lodówkowy pomoże Ci utrzymać go w temperaturze około 5°C (zamrażarki powinny być w temperaturze -18°C). Lodówki powinny włączać się i wyłączać, aby utrzymać właściwą temperaturę.

  • Wiele modeli jest wyposażonych w drzwi odwracalne, więc rozważ ten aspekt, jeśli po prostu musisz mieć drzwi, które otwierają się w określonym kierunku.
  • W otwartej przestrzeni wybierz model, który ma cichą pracę, poniżej 40dB jest dobrym punktem odniesienia, aby jego szum nie zakłócał rozmowy po kolacji.
  • Dowiedz się więcej o urządzeniach do zabudowy w naszym przewodniku zakupowym.
  • A jeśli wymieniasz starsze, znacznie bardziej nieefektywne lodówki i zamrażarki, z łatwością zaoszczędzisz setki funtów.
  • Ustaw lodówkę na odpowiednią temperaturę, aby mleko i inne produkty spożywcze mogły trwać trzy dni dłużej.

Wszystkie lodówki i chłodziarko-zamrażarki mają ocenę efektywności energetycznej od A++ do G. Jeśli masz już zamrażarkę, lodówka ze spiżarnią zapewni Ci dodatkową przestrzeń do przechowywania, Zwykle zajmowaną przez komorę zamrażarki. Spiżarnia automatycznie się rozmrozi, oszczędzając czas i wysiłek.

Natomiast większość przyczep kempingowych i większych Kamperów będzie wyposażona w 3-drożną lodówkę absorpcyjną. Znacznie poniżej mam nadzieję wyjaśnić, dlaczego jest to ogólnie prawda, ale nie jest to stała zasada. Nasze chłodziarko-zamrażarki z systemem VitaFresh zostały opracowane, aby utrzymać świeżość żywności, takich jak warzywa i owoce, na dłużej.

Nowe Etykiety Energetyczne Dla Lodówek

Przechowuj swoją ulubioną świeżą żywność w idealnym otoczeniu dzięki tej wspaniałej lodówce spiżarni od Miele. Dzięki pojemności 163 litrów ma miejsce w środku na 9 toreb z artykułami spożywczymi. A ponieważ jest to model Automatycznego rozmrażania, nigdy nie będziesz musiał poświęcać cennego czasu na rozmrażanie go. Jeśli lubisz robić sałatki i zdrowe koktajle, pokochasz poręczny pojemnik do sałatek tego modelu, który utrzymuje wszystko dobrze zorganizowane.

Najbardziej Energooszczędna Lodówka

Jeśli twoja lodówka i/lub zamrażarka ma ponad dziesięć lat, może to być czas, aby rozważyć wymianę. Nawet jeśli Twoja stara chłodziarko-zamrażarka nadal działa, może warto kupić nowy model, niezależnie od tego, co płacisz z góry w kosztach zakupu, można by zrekompensować oszczędności energii na przestrzeni lat. Poniżej zacznę od wprowadzenia na różnice między 2-drożne lodówki sprężarkowe i 3-drożne lodówki absorpcyjne. Omówię również, w jaki sposób można poprawić wydajność 3-drożnej lodówki absorpcyjnej w zależności od warunków pogodowych. Poniższe informacje mogą być bardzo przydatne przy wyborze nowej przyczepy kempingowej, kampera lub kampera lub zmianie z jednego pojazdu rekreacyjnego na inny. Na przykład wiele Kamperów i mniejszych Kamperów jest wyposażonych w dwukierunkową lodówkę ze sprężarką.

Funkcje, Na Które Należy Zwrócić Uwagę Przy Zakupie Zamrażarki

Zamrażarki skrzyniowe są często instalowane w pomieszczeniach gospodarczych ze względu na ich rozmiar i górne otwierane pokrywy. Najlepiej sprawdzają się w dużych gospodarstwach domowych, które chcą zamrażać żywność luzem. Chociaż czasami mają kosze z drutu, nie mają wewnętrznych półek, więc organizowanie jedzenia nie jest tak łatwe, jak w przypadku pionowej lodówki z wiadrami lub półkami. Zamrażarki pionowe mogą normalnie współpracować z resztą urządzeń kuchennych, ponieważ zwykle mają taką samą szerokość jak lodówka. Ze względu na cenę nie ma wielu dodatkowych funkcji, takich jak funkcja automatycznego rozmrażania lub oświetlenie wnętrza.

Biorąc pod uwagę jego rozmiar i pojemność, ta lodówka jest niesamowicie dobra w stosunku do ceny. Bardzo przestronna chłodziarko-zamrażarka W Stylu Amerykańskim z podwójnymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz i dostępem do ogromnych komór zamrażarki o łącznej pojemności 202 litrów. Posiada nawet funkcję „power freeze”, która szybko obniża temperaturę przedmiotów umieszczanych w zamrażarce, zapewniając świeżość żywności po jej odbiorze z supermarketu. Główna komora z radością pomieści dwa lub trzy wstępnie zapakowane posiłki, niewielką ilość owoców lub warzyw i wannę masła. Posiada również pojemną zamrażarkę z miejscem na kilkanaście szczelnie zapakowanych Magnum lub paczkę mrożonego groszku.

Ale w przypadku lodówek i zamrażarek nie jest to jedyne rozwiązanie. EU A-G rating jest ratingiem opartym na zużyciu energii na litr lub stopę sześcienną magazynowania. Większa Lodówka o klasie A może być bardziej energooszczędna, ale może zużywać więcej energii elektrycznej niż mniejszy model o klasie B. Lodówka jest stale uruchomiona, więc naturalnie zużywa więcej energii niż inne urządzenia. Nowoczesne projekty są jednak znacznie bardziej energooszczędne, więc jeśli zastąpisz starszy model, możesz zauważyć różnicę na rachunkach. Jeśli kupujesz nową lodówkę, warto kupić taką, która jest certyfikowana Energy Star, ponieważ są one mniej więcej o 9% bardziej wydajne, co pozwoli zaoszczędzić około 200 dolarów w całym okresie użytkowania.

Na koniec przetrzyj ściereczką i czystą wodą i zakończ suchą szmatką. Jeśli coś pozostawiło w lodówce silny zapach, którego samo mycie nie może się przesunąć, spróbuj zrobić pastę z wodorowęglanu sody i wody, rozmazać to w lodówce i pozostawić na noc. Spłukać ciepłą wodą, oczyścić i osuszyć-powinno to wyleczyć problem.

Lodówka jest bardzo przestronna o pojemności 360 litrów, z dobrą pojemnością zamrażarki 266 litrów, więc jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią zachować dużo świeżego jedzenia. Pomimo eleganckiego designu chłodziarko-zamrażarka oferuje przyzwoitą ilość miejsca do przechowywania, a ponad dwie trzecie jej światła zajmuje komora lodówki. Czytając nasze recenzje, możesz zauważyć, że chłodziarko-zamrażarki wydają się mieć stosunkowo niską efektywność energetyczną. Wynika to z niedawnego wstrząsu systemu oceny efektywności energetycznej urządzeń, który wszedł w życie w marcu. Skala nie obejmuje już ocen wysokiej klasy A+++, A++ lub A+, A dodano ocenę niskiej klasy G.

Ale oczywiście dostajesz o wiele więcej niż to w lodówce, która sprzedaje się za duże pieniądze. Jest to francuski model drzwi z drzwiami w jednym z drzwi, które otwierają się w przedziale, który jest przydatny do przechowywania rzeczy, które Twoja rodzina chwyta często jak napoje, jogurt lub przekąski. Gdy zapukasz dwa razy do drzwi, okno w drzwiach zaświeci się, abyś mógł zobaczyć, co jest w środku, zanim je otworzysz, zapobiegając wydostawaniu się zimnego powietrza podczas szorowania.

W drzwiach znajduje się również przechowywanie butelek, aby Twoje napoje były bezpieczne i łatwo dostępne. Wchodząc w poniżej £100, ta lodówka jest idealna do kompaktowej kuchni lub tego trochę dodatkowego miejsca do przechowywania w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu. Dzięki 8 ustawieniom regulacji temperatury możesz regulować chłodzenie w zależności od tego, jak pełna jest lodówka lub czego potrzebujesz, aby utrzymać w niej chłodzenie.

W tygodniu poprzedzającym „dzień rozmrażania” wykorzystaj żywność w zamrażarce, aby zmniejszyć ilość odpadów i zaoszczędzić pieniądze. Po opróżnieniu wyłącz zamrażarkę i pozostaw uchylone drzwi, aby lód i mróz mogły się stopić i naturalnie rozmrozić urządzenie. Umieszczenie ręcznika na podłodze w celu wchłonięcia topniejącej wody jest dobrym pomysłem, aby zapobiec bałaganowi.