Nowości Na Żywo Amd Radeon Rx 6600 Xt I Gdzie Kupić Kartę Graficzną W Polsce

Prawda jest taka, że większość graczy chciałaby grać w najwyższej możliwej rozdzielczości, kupując zarówno wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 4K (3,840-by-2,160-pixel) lub 1440p, jak i kartę graficzną, która może grać w wyższej rozdzielczości, będzie cię dużo kosztować. (Jedno zależy od drugiego.) Większość z nas po prostu chce, aby nasze gry wyglądały dobrze i działały płynnie, a to jest znacznie tańsze do osiągnięcia przy głównej rozdzielczości 1,920 na 1,080. Dziś monitory 1080p są niedrogie—można znaleźć wiele ’ em w dół około $100 – a nawet karta graficzna Klasy średniej może uruchamiać najnowsze gry na jednym z tych wyświetlaczy z jedwabiście gładka liczba klatek na sekundę. W rzeczywistości, zgodnie z najnowszymi wynikami badań sprzętowych Steam, 1080p pozostaje zdecydowanie najczęstszą natywną rozdzielczością dla graczy PC w usłudze, przewyższając wszystkie inne rozdzielczości razem wzięte. Najnowsze Karty graficzne do laptopów zarówno NVIDIA®, jak i AMD nie są już zagrożonymi wersjami swoich kuzynów komputerów stacjonarnych.

Może nie uzyskać absolutnych najlepszych wyników pod względem benchmarków, ale jeśli chcesz uzyskać wysokie stawki klatek na najlepsze gry bez płacenia wysokiej ceny, ta karta jest zdecydowanie warta miejsca na Twojej krótkiej liście. Podczas naszych testów karta okazała się zdolna do uruchomienia nawet najbardziej wymagających gier, w tym Cyberpunk 2077, z szybkością odtwarzania, z maksymalnymi ustawieniami grafiki i ray tracingiem. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju karty graficznej chcesz, zanim przejrzysz oferty tanich kart graficznych poniżej, zapoznaj się z naszą hierarchią GPU i przewodnikiem po najlepszych kartach graficznych do gier na PC. Jeśli chodzi o wyposażenie nowego komputera do gier, znalezienie taniej karty graficznej może spowodować lub złamać twój budżet. Duże spadki cen kart graficznych nie zdarzają się często, a kiedy tak się dzieje, często pojawiają się nowe, lepsze karty, co sprawia, że zapasy starych, tańszych rzeczy trudno znaleźć.

Zalecamy zakup online jako najszybszy sposób realizacji zamówienia, ponieważ nie możemy zagwarantować, że zapasy pozostaną dostępne podczas oczekiwania w kolejce na czacie na żywo lub przez telefon. Po usunięciu zapasów ze sprzedaży klienci nie będą mogli go kupić przez telefon, dlatego prosimy, abyś nie dzwonił do nas, aby spróbować kupić kartę graficzną, chyba że jest ona dostępna do kupienia na stronie internetowej. Karty RTX 3060TI zostaną wymienione poniżej z przyciskiem Kup w partiach, gdy dostępny będzie bezpłatny zapas.

Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie chińskie Karty graficzne są niskiej jakości lub fałszywe. Istnieje kilka markowych kart graficznych, które są dostępne i sprzedawane na całym świecie. Jednak, ponieważ istnieją również fałszywe na rynku, należy wiedzieć różnicę między prawdziwymi i fałszywych i jak można dostrzec fałszywe, więc nie koniec kupowania go. ViewMax to autentyczna chińska marka kart graficznych, która sprzedaje określone Karty graficzne oparte na GPU Nvidia. Istnieją niektórzy zewnętrzni producenci i Partnerzy, którzy produkują lub sprzedają Karty graficzne zbudowane przy użyciu procesorów graficznych AMD lub Nvidia, takich jak Gigabyte, XFX, Asus itp.

GeForce GTX 1660 Super to nadal aktualny najlepszy zakup Nvidii, jeśli szukasz przyzwoitej karty graficznej do edycji wideo, która nie rozbija banku. To powiedziawszy, jest daleko od najtańszego modelu w obecnej gamie GeForce, ale Pójście Na naprawdę niską kartę to fałszywa Ekonomia. Wydając tylko trochę więcej, aby uzyskać kartę taką jak GTX 1660 Super zapewnia znacznie lepszą wydajność i zapewni Ci kartę graficzną, która pozostaje przydatna na dłużej, co oznacza, że nie będziesz musiał aktualizować tak często. Prędkość eksportu wideo będzie o 10-20% wolniejsza niż bardziej egzotyczne karty z serii GeForce RTX, ale wtedy 1660 Super powinien być co najmniej o połowę tańszy, więc nadal jest dobry stosunek jakości do ceny. Jednak z „tylko” 6 GB PAMIĘCI RAM Wideo na pokładzie, karty o wyższej wydajności będą miały większą przewagę podczas edycji materiału 8K i wysokiej szybkości klatek 4K. Podczas gdy komputery stacjonarne do gier wydają się działać dłużej niż przeciętna konsola do gier lub laptop do gier, karta graficzna jest jednym z komponentów, które musisz regularnie wymieniać, jeśli chcesz zachować dobrą wydajność w najnowszych grach.

Idealny do grania w gry z wysokimi ustawieniami na wyświetlaczach 1080p Full HD i 1440p Quad HD z wysoką częstotliwością odświeżania. RTX 3090 to flagowa karta GeForce z serii 30 oparta na architekturze Ampere, która zapewnia jedwabiście płynną liczbę klatek na sekundę w grach w rozdzielczości 8K, 4K i VR. Wyposażony w rdzenie CUDA i aż 24 GB pamięci GDDR6X i jest idealnym partnerem dla Monitora o wysokiej rozdzielczości lub zestawu słuchawkowego VR. Karty do gier 4K – dla tych, którzy oczekują doskonałych wyników niezależnie od tego, jakiego poziomu rozdzielczości ekranu używają, wysokiej klasy karta zapewni maksymalne wyniki. Ten rodzaj karty jest koniecznością, jeśli planujesz zagrać w jedną z nowych gier wirtualnej rzeczywistości zaprojektowanych do użycia z zestawem słuchawkowym Oculus Rift lub innym sprzętem VR. Karty graficzne w tej kategorii nie są najbardziej przystępne cenowo, ale jeśli chcesz mieć swobodę grania w każdą nowoczesną grę i cieszyć się ich pełną jakością, będziesz potrzebować jednego z tych najlepszych układów GPU.

Poniżej przedstawiamy zwięzłą listę najlepszych obecnie produkowanych kart graficznych, które mogą być nawet dostępne do kupienia, jeśli poszukasz lub poszczęści ci się. Najlepsze karty graficzne są siłą napędową każdego gamingowego komputera-są one bijącym sercem pompującym oszałamiająco renderowane piksele na ekran. Chociaż nie ma jednego rozwiązania, które jest odpowiednie dla wszystkich, jesteśmy tutaj, aby uporządkować konie z chcących bes. Jedni chcą najszybszej karty graficznej, inni najlepszej wartości, a wielu szuka najlepszej karty w danej cenie.

Aby dać ci trochę perspektywy na jego sprawność, RTX 2060 przewyższa 2015 Titan X Maxwell – który był kiedyś najlepszym z najlepszych pod względem sprzętu graficznego. Wybór odpowiedniej karty graficznej jest ważny, ponieważ jest to komponent, który wykonuje większość ciężkich prac, które ożywiają Twoje gry. Sprzęt graficzny zdolny do łatwego uruchamiania tytułów triple-A zaczyna się od około £110 / $110 mark, z NVIDIA GTX 1050 i AMD RX 560 oferuje znacznie więcej mocy przetwarzania grafiki niż podstawowe PlayStation 4 i Xbox One.

Chodzi również o to, czy naprawdę chcesz emerytowaną kartę górniczą crypto jako swój codzienny procesor graficzny do gier. Kilka godzin gry Cyberpunk 2077 to jedno, ale te karty będą działać non-stop, z maksymalną pojemnością, przez tygodnie lub miesiące. Przyszłe awarie sprzętu są więc o wiele bardziej prawdopodobne niż w przypadku zakupu używanej karty graficznej od innego gracza PC. Może mieć trudności z osiągnięciem zawrotnych wysokości 4K, ale jeśli chcesz uruchamiać gry na tak wysokich ustawieniach, jak to możliwe i z ray-tracingiem, to z pewnością jest to karta nadal warta twojej uwagi. Jednak i z małym zaskoczeniem trudno jest polecić hard znajomym lub czytelnikom, biorąc pod uwagę, że możesz zbudować całkiem Kompetentny komputer do gier, który da ci lata przyjemności za koszt tego jednego komponentu-jeśli ceny pozostaną takie same. Jeśli nie masz dosłownie żadnych problemów z budżetem lub obaw lub złapiesz je za rozsądną cenę, to jest to, w przeciwnym razie idź po coś, co znajduje się powyżej na tej liście.

Czy ci się to podoba, czy nie, Nvidia dominuje na rynku kart graficznych, zarówno pod względem wydajności gier, jak i edycji wideo. Arch rival karty AMD są konsekwentnie wolniejsze niż ich odpowiedniki Nvidia do edycji wideo, nawet najnowsze modele RX 6800 i 6800 XT spadają w równoważnych cenach kart Nvidia w większości obciążeń edycyjnych. Na koniec podziękuj Puget Systems za Statystyki Wydajności Kodowania Wideo, których używamy w tym przewodniku dla kupujących. Karty graficzne są prawie zawsze oceniane wyłącznie na podstawie ich wydajności w grach, więc jesteśmy bardzo wdzięczni za kompleksową i stale aktualizowaną analizę wydajności karty graficznej podczas przyspieszania oprogramowania do edycji obrazu i wideo. Jeśli masz bardzo głębokie kieszenie i chcesz mieć wydajność GPU, która nie ma sobie równych, jest GeForce RTX 3090 – nic nie przebije tej potęgi, która może wypchnąć Gwiazdy klatek na rozdzielczości do 8K.

Nvidia Geforce Rtx 3080 Ti

Wszystkie konsumenckie układy GPU były sprzedawane pod nazwą Radeon™, z oznaczeniami chipów, takimi jak R3, R5 i R9, wskazującymi ogólny poziom wydajności GPU, oraz trzycyfrowym numerem, który obejmował generację i wydajność, np. Ale ostatnio firma dodała sub-markę „Vega” do swojej stajni GPU produktów i może to spowodować pewne zamieszanie. Ponadto najlepsza karta graficzna zapewnia lepsze wrażenia w grach, wysokiej jakości wyświetlacz wizualny i poprawia wydajność wideo. Robi to poprzez przetwarzanie i tworzenie danych graficznych z wykorzystaniem wyjątkowych cech graficznych, funkcji i technik. GeForce GT 1030 to najnowsza podstawowa karta graficzna NVIDIA oparta na super energooszczędnej architekturze Pascal.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Radeon RX 5700 XT ma wyjątkowe funkcje, które obsługują jego nieznacznie wyższą cenę 400 dolarów. Prędkości zegara są gdzie rzeczy zaczynają się ekscytujące, ponieważ działają przy minimum 1605mhz, uderzając w ten sposób impuls 1905mhz. Ma Taktowanie 1375mhz i jest fantastyczny dla maksymalnej rozdzielczości wyjściowej 7680×4320 odświeżania ponad 120Hz.

  • Jeśli jesteś zadowolony z przeciętnych ustawień szczegółów i liczby klatek na sekundę, za wszelką cenę przestrzegaj ścisłego budżetu.
  • Na szczęście osiągnęliśmy punkt, w którym nawet tańszy rynek układów GPU oferuje dobre wyniki, jeśli jesteście gotowi włożyć trochę wysiłku w dostosowanie ustawień graficznych w grze.
  • Podkreśla również, jak bardzo liczy się pamięć w tym środkowym rzędzie najlepszych kart graficznych.

Tam, gdzie procesory mogą być szybsze tylko o kilka punktów procentowych co kilka lat, Karty graficzne mogą odnotować wzrost o 25% z jednej generacji na drugą – a czasami wzrost wydajności jest jeszcze bardziej znaczący. Na przykład Intel Core i7 2600K uruchomiony w 2011 roku i nadal trzyma się całkiem dobrze w nowoczesnych grach, ale Karty graficzne podobnego rocznika będą walczyć nawet przy niskiej jakości ustawień. Wymiana karty graficznej jest numerem jeden uaktualnienie można zrobić dla komputera i najbardziej dogłębne pod względem poprawy wydajności gier, więc warto poświęcić trochę czasu na badania swoje opcje.

Cokolwiek planujesz z nim zrobić, powinieneś być w stanie uzyskać najlepsze oferty i ceny na Karty graficzne. Jeśli już kupiłeś kartę graficzną lub dostałeś ją od kogoś, istnieje bardziej konkretna metoda sprawdzania jej autentyczności. Pobierz i uruchom narzędzia do sprawdzania informacji o karcie graficznej, takie jak GPU-Z. Sprawdź główną specyfikację karty wymienioną przez narzędzie i porównaj ją z tą podaną na pudełku karty.

Diablo Ii: Resurrected Na Xbox Series X Recenzja

Karty graficzne ASUS Phoenix zapewniają jak największą wydajność w kompaktowej konstrukcji, która oferuje szeroki zakres kompatybilności z małymi obudowami. Wydajne rozwiązanie z jednym wentylatorem dopasowuje się do powierzchni i w pełni wykorzystuje wlot chłodnego powietrza w obudowie. Niezależnie od tego, czy modernizujesz przestarzałą kartę, czy budujesz swój pierwszy gamingowy sprzęt, Phoenix jest potężnym pakietem zapewniającym wydajność najnowszej generacji. Chociaż można znaleźć monitory 4K, które mogą technicznie pchać w górę częstotliwość odświeżania a144Hz przy rozdzielczości 4K, wyświetlacze te są analogiczne do Ferrari w porównaniu do standardowego Subaru gracza.

Czy Ray Tracing Dotyczy Tylko Kart Rtx?

Jest to część artykułu, w której zwykle wymieniamy najlepsze oferty kart graficznych, które możemy znaleźć, ale w tej chwili zasadniczo nic nie możemy polecić. Wzrost wartości Bitcoina i innych kryptowalut, w połączeniu z niedoborami pamięci DDR6, doprowadził do masowego żłobienia cen. Na przykład Newegg sprzedaje obecnie Radeon RX 570 za $249.99, mimo że jest to trzyletni GPU, który nie był nawet kartą high-end, gdy został wydany. Jeszcze przed odrodzeniem kryptowaluty i brakami pamięci, Nvidia miała trudny czas od walki z botami i sprzedawcami z kartami graficznymi z serii RTX 3000. Nie jest to dla wszystkich, ale najlepszym sposobem, aby upewnić się, że otrzymasz kartę graficzną w tym roku, a Nowoczesną w czymś zbliżonym do MSRP, jest zakup prebuilt gaming PC. Jest to godne rozważenia, jeśli rozważasz całkowitą przebudowę w pewnym momencie w przyszłości.

Radeon RX580 pojawił się kilka lat temu, ale nadal jest uważany za jedną z najlepszych niedrogich kart graficznych do gier 4K. RX 5500 XT oferuje przyzwoitą wydajność i może obsłużyć każdą grę w rozdzielczości 1080p oraz średniej i wysokiej jakości, choć niekoniecznie przy 60 fps. To naprawdę powinna być karta graficzna za 150 usd, więc jeśli możesz znaleźć jakiś sposób, aby wstrzymać aktualizację na razie, zalecamy czekanie, aż ceny powrócą w dół. Jeśli nie możesz się doczekać, 5500 XT uśrednił prawie 90 klatek na sekundę w naszych testach na medium 1080p, dając Ci miejsce do eksperymentowania, jeśli chcesz poprawić wierność obrazu. Główną wadą GTX 1660 Super jest to, że w najbliższych miesiącach możemy zobaczyć karty Ampere i Navi 2x w dół do zakresu $250. Tak czy inaczej, to prawdopodobnie znacznie więcej wydajności i funkcji za te same pieniądze.

Alan Wake Zremasterowany Na Xbox Series X Recenzja: Powrót Kultowego Klasyka

To sprawia, że jest to dobra alternatywa dla RTX 2060, który jest tylko o około 20% szybszy w większości gier, które testowaliśmy. Jednak GTX 1660 Super nie jest naszym ogólnie najlepszym wyborem, ponieważ nie ma wsparcia dla niektórych technologii nowej generacji, takich jak RTX i DLSS, co może zaszkodzić jej długoterminowej żywotności jako najlepszej karty graficznej. Przewyższa go również dostępny w podobnej cenie AMD RX 5600 XT, szczególnie modele, które pracują z oszałamiającą prędkością zegara 1750 MHz. Najniższa cena i wydajność w ofercie NVIDIA desktop Ampere to miejsce, w którym cięcia mocy obliczeniowej mogły posunąć się za daleko. Jednak z 26% mniejszą liczbą rdzeni GPU w porównaniu do 3060 Ti i mniejszą przepustowością pamięci, ogólna wydajność jest tylko na poziomie RTX 2070. Tak więc dwa i pół roku później możesz teraz dopasować kartę graficzną za 500 USD do alternatywy za 330 USD.

Karty Graficzne I Graficzne Nvidia

Podczas gdy wyższe Taktowanie nie zawsze oznacza lepszą wydajność, z innymi czynnikami, takimi jak różnice w architekturze GPU, liczba dostępnych rdzeni, rozmiar i typ pamięci odgrywają rolę. Jednak jeśli Wszystko inne jest równe niż wyższe Taktowanie spowoduje szybszą kartę graficzną. Jedną z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jest to, że większa moc będzie wymagana przez kartę z wyższym zegarem, a także prawdopodobnie będzie cieplejsza i będzie wymagała większego chłodzenia podczas pracy z pełną prędkością. Karta graficzna Nvidia z serii 1600 naprawdę zachwyciła nas wyjątkową wydajnością w bardzo uczciwej cenie. Dla osób, które chcą zbudować platformę do gier 1440p, GTX 1660TI z pamięcią wideo 6GB GDDR6 i 192-bitowym interfejsem pamięci byłby doskonałym wyborem.

Jest idealny do edycji wideo 4K i niektórych lekkich gier, w których dostarczanie najlepszych możliwych efektów wizualnych nie jest celem użytkownika. Siła grafiki będzie się różnić od lekkiej edycji obrazu do edycji wideo do gier, a tam jest karta graficzna, która jest idealna do tego zadania. Zrównoważenie budżetu i możliwości karty graficznej jest najtrudniejszą częścią operacji, dlatego ułatwiamy Ci listę najlepszych kart do gier, które możesz znaleźć.