P Czy Ma Znaczenie, Jakiej Drukarki Używam Do Drukowania Etykiet? Tak!

Wymiary 23,5 x 17,2 x 8,1 Cala nie zajmują zbyt dużo miejsca na pulpicie, co oznacza, że możesz trzymać tylko 30 stron na raz, ale jest to opłacalny kompromis dla zwiększenia rozmiaru przestrzeni roboczej na wyciągnięcie ręki. Ekran dotykowy 4.3 ułatwia przeglądanie, edytowanie i drukowanie zdjęć bezpośrednio z gniazda karty SD; Można również drukować zdjęcia i dokumenty bezpośrednio za pośrednictwem tabletu lub smartfona. Jak sama nazwa wskazuje, ta uniwersalna drukarka została zaprojektowana z myślą o rodzinach i mniejszych domowych biurach. Wykonuje świetną robotę drukowania kolorowych zdjęć, a automatyczny podajnik dokumentów Auto-duplexing zajmuje się również kopiowaniem i skanowaniem. Drukarka jest dostarczana z pierwszym zestawem butelek z atramentem o dużej pojemności, które powinny trwać około 7500 stron i 6000 stron .

Drukarka wykonywała nawet dwustronne wydruki szybciej niż niektóre modele potrafiły obsługiwać jednostronne dokumenty. Drukarka MFC-L2750DW XL, wykorzystująca kartridż z tonerem o dużej pojemności, oferuje cenę za stronę wynoszącą zaledwie 2,7 centa, najniższą jaką widzieliśmy w tej kategorii. Jeśli chcesz, aby najlepsza drukarka domowa poradziła sobie z ryzami zdjęć bez wydawania tony na tusz, sprawdź HP Envy 7855. Naszym najlepszym wyborem jest Brother INKvestment MFC-J995DW, wielofunkcyjna drukarka atramentowa, która łączy doskonałą wydajność drukowania z funkcjami skanowania i kopiowania oraz zadziwiająco niskimi kosztami atramentu. Chociaż konfiguracja zajmuje trochę czasu, Przełączanie trybów i źródeł jest szybkie i łatwe, gdy jesteś gotowy do pracy.

Bez poświęcania jakości dla bardziej wydajnego i przyjaznego dla środowiska użycia atramentu, więcej drukarek powinno podążać w tym kierunku. Doskonale sprawdza się w przypadku podstawowego, niskonakładowego druku domowego, a koszty tuszu są niższe niż w przypadku niektórych droższych drukarek. Co najważniejsze, jakość druku jest zaskakująco dobra, z odważną, wyrazistą grafiką,wyraźnym czarnym tekstem i nawet przyzwoicie wyglądającymi zdjęciami-pomimo lekko ciepłych kolorów. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa rozdzielczość, tym ostrzejszy druk, ale inne czynniki wpływają na wynik końcowy. W przypadku drukarek atramentowych mniejszy rozmiar kropli pomaga uniknąć ziarnistych kropek koloru, które w przeciwnym razie mogłyby być widoczne w jaśniejszych obszarach grafiki lub zdjęcia. Niektóre atramenty fotograficzne wykorzystują dodatkowe kolory, aby jeszcze bardziej zmniejszyć ziarnistość lub poprawić neutralne odcienie lub zakres kolorów na zdjęciach.

Innym sposobem na zmniejszenie odpadów wkładów atramentowych jest całkowite zaprzestanie ich używania. Drukarki atramentowe, które używają zbiorników atramentu wielokrotnego napełniania zamiast kartridży, szturmowały nasze stoły Best Buy w ostatnich latach. Są one często znacznie bardziej wydajne z atramentem-niektóre modele kosztują zaledwie kilka funtów rocznie, aby uruchomić, gdzie modele kartridży może kosztować ponad £100 wydrukować taką samą kwotę. Haczyk polega na tym, że są one zwykle drogie w zakupie, choć często działają tańsze przez cały okres eksploatacji drukarki.

Jednak w pudełku dostajesz zestaw nabojów, które według brata wystarczą na całe trzy lata. Jeśli chodzi o wkład atramentowy, to jest to długi, długi czas, a biorąc pod uwagę, jak bardzo wyceniane są wkłady atramentowe, możesz w końcu zaoszczędzić na dłuższej perspektywie. Może to być jedna z droższych drukarek Epson, ale jej koszty eksploatacji są bardzo niskie. Ma wystarczającą ilość atramentu, aby wytrzymać trzy lata lub ponad 11 000 kolorowych wydruków. Zbiorniki są proste i bezproblemowe do wymiany-wystarczy włożyć butelkę do portu napełniania.

Niezależnie od metody połączenie sieciowe umożliwia udostępnianie drukarki wielu komputerom lub innym urządzeniom w domu lub biurze. Prawie wszystkie drukarki obsługujące sieć obsługują teraz drukowanie bezpośrednie z urządzeń z systemem iOS i Android lub drukowanie pośrednie za pośrednictwem usług w chmurze, takich jak Google Cloud Print. Niektóre drukarki dodatkowo wykorzystują technologię NFC, aby ułatwić podłączenie urządzenia inteligentnego – jest to najbardziej przydatne dla osób odwiedzających środowisko biurowe, które mogą nie mieć dostępu do sieci rdzeniowej. Ten big Brother zaciera linię między drukarką domową a biurową, łącząc szybką prędkość drukowania i dużą pojemność maszyny laserowej z doskonałym wykończeniem fotograficznym atramentowym.

Skanery Kodów Kreskowych

Nasza gama maszyn doskonale nadaje się do zastosowań domowych i biurowych, a także może pomóc w realizacji szerokiego zakresu zadań drukowania. Jeśli chodzi o koszty eksploatacji, podczas gdy drukarka laserowa i jej zamienniki będą wydawać się wyższe niż drukarka atramentowa, jej wydajność jest znacznie większa, a więc w dłuższej perspektywie jest to bardziej opłacalna opcja. Przy niższych kosztach eksploatacji drukarki laserowe są dobre do drukowania partii dokumentów i Grafiki, ale mniej do drukowania zdjęć na zewnątrz i na zewnątrz.

  • HP Envy Pro 6420 to kompaktowa i niedroga drukarka atramentowa ze wszystkimi funkcjami, o które można prosić z domowej drukarki biurowej.
  • Nie potrzebujesz nawet komputera PC lub Mac, aby to zrobić – podłącz telefon lub kamerę lub włóż kartę SD, a możesz drukować bezpośrednio z tego miejsca.
  • Większość z nich ma łączność wi-fi, dzięki czemu można drukować z kilku komputerów PC lub laptopów, nie wspominając o tabletach lub smartfonach.
  • Dzięki aplikacjom towarzyszącym na tablety i smartfony możesz łatwo drukować z dowolnego miejsca w domu, na ulicy lub z drugiej strony świata.

W trybie drukowania zdjęć Epson Expression Premium XP-7100, który może automatycznie pobierać papier fotograficzny z jednej z podwójnych tacek papierowych, otrzymujesz wysokiej jakości wydruki z profesjonalnym połyskiem. Oznacza to, że w przypadku wyczerpania się kasety drukarka automatycznie zamówi nowy i wyśle go do ciebie. Prawie wszystkie drukarki i Urządzenia wielofunkcyjne mogą pracować przez połączenie USB z jednym komputerem, ale obecnie większość z nich może również łączyć się z siecią bezprzewodową.

Brother HLL2395DW to idealna drukarka dla każdej małej firmy, która potrzebuje dużo wydruku i zrobić to szybko – ale jest to również jedna z najlepszych drukarek domowych na rynku. Chociaż możesz być ograniczony do czerni i bieli z tej drukarki, będziesz w stanie wydrukować do 36 stron w minutę i prawdopodobnie możesz wypluć całą książkę przed ponownym załadowaniem drukarki, dzięki pojemności 250 stron. Ta gruba drukarka laserowa zajmuje stosunkowo mało miejsca, biorąc pod uwagę dużą pojemność papieru i tonera. Oznacza to, że możesz drukować szybko i wydajnie przy niższych kosztach eksploatacyjnych niż odpowiednik drukarki atramentowej.

17 Najlepszych Drukarek Bezprzewodowych, Aby Uaktualnić Konfigurację Domowego Biura

Możesz uzyskać warianty takie jak połysk i połysk dla bardziej błyszczących wydruków, które przypominają opracowane zdjęcia lub matowy papier, jeśli chcesz uniknąć odbić. Możesz również eksperymentować z różnymi rodzajami teksturowanego papieru artystycznego, aby uzyskać wyjątkowy wygląd. Mogą być używane do drukowania prostych grafik, ale nie specjalizują się w zdjęciach, a koszt na stronę jest zwykle niższy w przypadku drukarek laserowych niż w modelach atramentowych. Drukarki laserowe błyszczą, jeśli chodzi o drukowanie dużej ilości czarnego tekstu, a kolorowe modele są droższe niż kolorowe atramenty, ale również produkują profesjonalnie wyglądającą grafikę biznesową. Są one zwykle szybsze od drukarek atramentowych, jeśli chodzi o tego rodzaju pracę, i mogą poradzić sobie z większym obciążeniem, jeśli planujesz drukować wiele stron co miesiąc.

Najlepsze drukarki zapewniają wygodne opcje drukowania wszystkich dokumentów, zdjęć i innych twardych kopii, ale wybór odpowiedniego może być trudny. Chcesz wielofunkcyjną drukarkę atramentową lub czarno-białą drukarkę laserową? Pomożemy Ci zdecydować, co chcesz i znaleźć drukarkę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Pozwala to firmie Epson obniżyć koszty drukowania zdjęć, a zdjęcia kolorowe 6x4w kosztują zaledwie 3,4 P. W przeciwieństwie do innych drukarek fotograficznych, jest to również dobry wszechstronny, bardziej niż zdolny do wykonywania regularnych zadań drukowania. Nie ma najostrzejszej wydajności w standardowych ustawieniach, ale z czarnymi dokumentami tekstowymi pracującymi do 0,2 p każdy, jest tak dobry jak czterokolorowe modele zbiorników z tuszem.

Usługi

Zrób swoją małą część, aby zapisać drzewo i badania ekologiczne opcje mediów. Dzieje się tak dlatego, że te dwa typy drukarek wykorzystują dwie różne metody drukowania, a nasze etykiety są zazwyczaj wykonane z materiałów, które pasują do jednej z tych metod drukowania. Drukarki laserowe wykorzystują ciepło i ciśnienie do wiązania suchego proszku zwanego tonerem, co oznacza, że etykiety laserowe są wykonane z materiałów, które mają gładką, spójną powierzchnię i są odporne na ciepło . Jednak drukarki atramentowe rozpraszają atramenty (zwykle na bazie wody) na powierzchnię, na której wyschną w miejscu, tworząc ostateczny drukowany obraz lub projekt. Etykiety do drukarek atramentowych mogą zatem mieć lekko porowatą powierzchnię, aby wchłonąć część atramentu i umożliwić mu bardziej dokładne wyschnięcie na miejscu. Kolorowy ekran dotykowy – można obsługiwać drukarkę za pomocą ekranu sterującego.

Jednak uzyskanie tak kompaktowej i niedrogiej drukarki, która zapewnia tak wysokiej jakości Wyniki, jest dość niezwykłe. Drukarka jest łatwa do podłączenia do sieci Wi-Fi lub Ethernet w celu udostępniania w domu lub biurze i korzysta z aplikacji HP Smart, dzięki czemu można z łatwością drukować i skanować z dowolnego urządzenia. Ma dwie tace na 250 arkuszy papieru, dzięki czemu można go zaopatrzyć w dużo papieru.

Jeśli chodzi o inne funkcje, drukarka działa również jako faks, skaner i kopiarka. Skaner jest świetny, ponieważ pozwala skanować obrazy i przesyłać je bezpośrednio do usługi w chmurze, takiej jak Dropbox lub bezpośrednio na Facebooku. To też szybkie i dobrej jakości skanowanie, więc nie miałem tam żadnych problemów. Drukarki laserowe wytwarzają wydruki o znacznie wyższej jakości niż atramenty. Drukują one za pomocą elektryczności statycznej, która przenosi drobny proszek tonera z kartridża na stronę za pomocą ciepła.

Usługi Wydziałowe

W tym przeglądzie oceniliśmy wiele drukarek pod kątem ceny, niezawodności, szybkości, łatwości obsługi i zdolności do zarządzania różnymi rozmiarami papieru. Chcieliśmy również upewnić się, że testowaliśmy drukarki różnych producentów, w tym ciężkich graczy, takich jak HP i mniej znanych marek, takich jak Kyocera. Jeśli szukasz recenzji drukarki domowej, która obejmuje szeroki zakres opcji, Czytaj dalej.

Ta kolorowa drukarka laserowa firmy Brother jest warta swojej ceny wywoławczej, kosztując tyle samo lub mniej niż wiele jej odpowiedników mono. Jest dostarczany z czterema wymaganymi kartridżami z tonerem, co odpowiada wartości 1000 stron. Prawie 300zł to dużo do zapłacenia za drukarkę, zwłaszcza, gdy druga Cena kosztuje jedną szóstą tej ceny .

Istnieje również duplexer do drukowania dwustronnego; 20-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów; i zgrabny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala. Drukarki atramentowe są na ogół mniejsze, lżejsze i tańsze niż ich odpowiedniki laserowe, a także drukują kolorowe wydruki i fotografie wyższej jakości, ale są wolniejsze. Często najlepszy wybór dla użytkowników lekkich, te maszyny ogólnego przeznaczenia mogą być idealne do użytku domowego. Wiele osób pije jednak tusz, a jeśli jest używany rzadko, istnieje ryzyko, że tusz może wyschnąć przed wyczerpaniem się wkładu. Drukarki laserowe używają tonera zamiast tuszu i są z reguły droższe i masywniejsze, ale szybsze.

Jednak najważniejsze jest to, co jego sześciokolorowy silnik druku o rozdzielczości 5660 x 1400 dpi może zrobić z odbitkami fotograficznymi – a wyniki są dość spektakularne. Kolory są bogatsze i bardziej szczegółowe niż w przypadku przeciętnej drukarki atramentowej, z płynną podziałką i żywymi, ale nigdy zbyt nasyconymi kolorami. Koszty atramentu są wysokie-choć nie astronomiczne – i nie jest to demon prędkości, ale gdy wydruki fotograficzne są twoim priorytetem, jest to urządzenie wielofunkcyjne Średniej klasy, które chcesz kupić. Pixma G5050 to drukarka atramentowa nadająca się do wielokrotnego napełniania, która rekompensuje stosunkowo wysoką cenę przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji. Kup go, wydrukuj 7200 pełnokolorowych stron, a zapłacisz tylko 2,7 p za stronę – nadal zostanie około 10 000 stron czarnego tuszu.

Jest to z łatwością jedna z najlepszych drukarek domowych i nasza ulubiona drukarka laserowa – o ile nie musisz drukować w Kolorze. Drukarka Kompaktowa Canon Pixma TR150 oferuje najwyższej jakości wydruki pięciostronicowe na zwykłym lub fotograficznym papierze. Posiada wiele technologii, jak na urządzenie, które zmieści się w standardowym plecaku. Jest również dostępny w przyzwoitej cenie, więc nie musisz oszczędzać i oszczędzać, aby cieszyć się najwyższej jakości wydrukami z laptopa. Nasze recenzje drukarek obejmują więcej niż tylko standardowe zestawy drukowania / skanowania/kopiowania, które są tak popularne na półkach sklepowych.