Poradnik Początkującego Golenia Maszynką Do Golenia

Zwinięte końce mogą zwiększyć prawdopodobieństwo rozwoju wrastających włosów, a jeśli włosy na twarzy mają tendencję do zwijania się, to nie pomoże. Golarki elektryczne mogą być drogie chociaż można odebrać golarkę elektryczną za mniej niż £30, najwyższej klasy golarka z dodatkowymi funkcjami może kosztować więcej niż £300. Folie lub głowice muszą być wymieniane co dwa lata lub więcej, co zwykle ustawi cię z powrotem £15 – £40. Tak, cena jest po stronie bardziej premium, ale uważamy, że ta golarka jest warta zainwestowania.

Dzięki dwóm regularnym foliom umieszczonym w trymerze przechwytującym zaprojektowanym do chwytania dłuższych włosów, jest dobrze wyposażony, aby zapewnić naprawdę dokładne golenie. W tym artykule przetestowaliśmy wybór golarek elektrycznych w różnych punktach cenowych i wybraliśmy wybór naszych siedmiu ulubionych. Mamy w tym modele foliowe, modele obrotowe i jedną unikalną opcję wildcard. Z reguły golarki foliowe zwykle zapewniają nieco bliższe golenie, podczas gdy golarki obrotowe zwykle lepiej śledzą kontury twarzy. Wybór między tymi dwoma typami jest w dużej mierze kwestią osobistego gustu. Golarki foliowe mają proste głowice przeznaczone do golenia ruchem w przód iw tył.

Osterley Fusion Razor

Jest piękny w trzymaniu i krojeniu przez zarost, ale ponieważ jego „otwarty grzebień” ułatwia nieco bardziej „agresywne” golenie ostrzem w skórę, musisz udoskonalić swoją technikę, aby uzyskać jak najwięcej z niego. Bulldog Glass zapewnia imponujące, wszechstronne golenie, Pasek smarujący z olejem baobabowym działa cuda, aby uniknąć podrażnień, a precyzyjny trymer pomaga uporządkować trudniejsze obszary. Jeśli masz wrażliwą skórę, która źle reaguje na inne maszynki do golenia, serdecznie polecam dać Sensitive Glass go – poczujesz różnicę na skórze od pierwszego golenia.

Nasi testerzy docenili również zdolność trymera pop-up do kształtowania wąsów i bokobrodów, a Ty uzyskujesz imponujący 90-minutowy czas pracy. Byłby idealnym towarzyszem podróży lub świetnym prezentem dla każdego, kto wkracza w świat golenia. Jest to długi, cienki pasek oscylujących ostrzy, które przesuwają się w linii prostej, aby odsunąć włosy od skóry i wyciąć je czysto. Są dobre do bardzo bliskiego golenia, ale może być trudno dostać się do grzbietów i konturów linii szczęki, ponieważ powierzchnia cięcia jest mniej elastyczna. Jednym z najczęściej używanych typów maszynek do golenia jest maszynka do golenia na mokro.

Golarki foliowe mają proste głowice, które używają ostrzy oscylacyjnych pod cienką perforowaną folią do cięcia włosów. Golarki elektryczne Braun i Panasonic Mają Głowice foliowe, podobnie jak niektóre modele Remington. Ponadto przy zakupie golarki elektrycznej istnieje wiele dodatkowych funkcji do wyboru. Oprócz wyboru modelu foliowego lub obrotowego, należy również rozważyć, czy potrzebna jest funkcja szybkiego ładowania, grzebień do brody lub model, który można wykorzystać pod prysznicem.

  • Większość maszynek do golenia na mokro ma wiele ostrzy-zwykle pięć, ale siedem w przypadku Dorco Classic.
  • Proste maszynki do golenia nie oferują takiej samej ochrony i jako takie są zwykle najlepiej pozostawić profesjonalistom fryzjerskim.
  • Są zaprojektowane tak, aby podążać za konturami twarzy, gdy poruszasz golarką ruchem okrężnym włosy wpadają w kątowe rowki i są odcinane przez małe nożycowe ostrza.
  • W dzisiejszych czasach Golarka elektryczna może wykonać pracę szybciej, czystiej i mniej podrażnień niż tradycyjna Golarka na mokro, dlatego są niezbędne w umywalce łazienkowej każdego mężczyzny.

Osłona pozwala na szybkie golenie i zminimalizowanie ryzyka skaleczeń i wypadków. Istnieje wiele rodzajów maszynek do golenia dostępnych do zakupu, aby pasowały do wszystkich użytkowników, od męskich maszynek do golenia dla kobiet i opcji, aby uwzględnić wiele różnych ostrzy na kasecie. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli szukasz ostrzy zamiennych do maszynki do golenia, być może będziesz musiał wybrać tę samą markę ostrzy do golenia, aby upewnić się, że pasują do rękojeści brzytwy. Ruchoma głowica zapewnia wygodne, bliskie golenie, a także dobrze radzi sobie z dłuższym zarostem.

Pcs Brwi Brwi Razor Shaper Blade Przenośne Narzędzie Do Usuwania Twarzy Dermaplaning

Zestaw Startowy traktuje klientów do jednej maszynki z wytrzymałym, stalowym uchwytem, wraz z dwoma wkładami uzupełniającymi i uchwytem ściennym do łatwego przechowywania. Jest to oferowane w imponująco przystępnej cenie £7.95 z gwarancją ostrych i skutecznych ostrzy. Jest również wegańska-Marka wybiera aloes, masło shea i masło kakaowe do kojącego paska na substancje zwierzęce. Cztery wymienne wkłady są dostarczane w każdej chwili za dodatkową opłatą w wysokości 9,95 GBP. W naszych testach Seria 3000 okazała się zdolna do imponująco Bliskiego golenia. Trzy okrągłe głowy golące były w stanie złapać włosy krótkie i długie z równym aplomb, a sama głowa okazała się wystarczająco zwrotna, aby dostać się do ciasnych przestrzeni, takich jak obszar tuż pod nosem.

Brzytwa DE stała się dominującym typem brzytwy bezpieczeństwa podczas i po I wojnie światowej, aż do lat 70., kiedy wprowadzono nabojowe i jednorazowe brzytwy. Ta świadomość nie jest tak naprawdę zaskakująca, gdy przychodzi się do głowy, że golarki kartridż zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie. Ich zadaniem jest usuwanie zarost tak szybko, jak to możliwe, dzięki czemu można dostać się na swój dzień, ale, jak w przypadku wszystkiego, co kładzie nacisk na wygodę, często jakość jest tracona po drodze. Z tego powodu nastąpił ogromny odrodzenie w użyciu tradycyjnej maszynki do golenia z podwójną krawędzią i dawnych tradycji golenia. W przypadku maszynek do golenia, ostrza są trzymane pod optymalnym kątem w głowicy maszynki.

Percy Noble Safety Razor

Oprócz stosowania na sucho, niektóre bezprzewodowe golarki elektryczne mogą być używane z żelem lub pianką do golenia. Teoria jest taka, że daje to to, co najlepsze z obu światów-golenie na mokro i na sucho. Niektóre można nawet wziąć pod prysznic – dzięki czemu można zabić dwie pieczenie na jednym ogniu. W zależności od preferencji można go używać przewodowo lub bezprzewodowo, a tak czy inaczej osiągnie precyzyjne golenie.

Maszynki do golenia z obrotową konstrukcją mogą również pomóc ci dostać się do konturów twarzy i złapać włosy, które w przeciwnym razie mogą być bolesne. Wdrożyliśmy konstrukcję pivot na naszych maszynkach, dzięki czemu można uzyskać gładkie golenie każdego dnia. Oba zapewniają świetne golenie, a otwarty grzebień jest bardziej bezpośredni dla „ultimate close shave” zalecany dla doświadczonych golarek i osób o szczególnie gęstym wzroście włosów.

Ze względu na konstrukcję większości maszynek do golenia, z ostrzem pod kątem prostym do uchwytu, oznacza to, że musisz trzymać rękojeść brzytwy prawie prostopadle do skóry, aby kąt ostrza ze skórą wynosił około 30°. Ponieważ skóra wokół bikini jest wrażliwa, użycie narzędzia do golenia specjalnie zaprojektowanego do usuwania owłosienia łonowego może pomóc zapewnić dodatkową ochronę przed oparzeniami, uderzeniami i podrażnieniami skóry. Możesz nawet znaleźć Trymery do bikini, które oferują odpinaną funkcję przycinania, jeśli chcesz po prostu stylizować lub przycinać włosy łonowe, oraz precyzyjne ostrza dla tych, którzy wolą czyste golenie. Jeśli chcesz użyć ręcznej maszynki do golenia okolicy łonowej, wypróbuj jedną z dodatkowym smarowaniem wokół ostrzy.

Umyj twarz wodą i użyj balsamu po goleniu lub balsamu, nie pomiń zabiegu po goleniu. Następnie wyczyść golarkę po każdym goleniu, zgodnie z instrukcjami producenta. Golarki foliowe mają głowicę, którą można łatwo zdjąć, ale golarki obrotowe stały się łatwiejsze do czyszczenia. Większość golarek jest dostarczana z małą szczotką do czyszczenia, która jest bardzo losowa. Możesz zamówić nowy za pośrednictwem naszej strony internetowej lub możesz użyć cienkiego pędzla do malowania.

Opanuj Technikę Golenia Dzięki Następującym Wskazówkom Fryzjera:

Zawsze przeczytaj instrukcje, zanim zmoczysz golarkę, ponieważ nie wszystkie można wyczyścić w ten sposób. Ten typ golarki elektrycznej ma zwykle trzy okrągłe głowice, które obracają się w celu podniesienia, a następnie cięcia ścierniska. Wszystkie Golarki Elektryczne Philips i niektóre modele Remington mają głowice obrotowe. Członkowie pokazują, że większość z was nadal czuje, że mokre ostrze żyletki daje bliższe golenie niż Golarka elektryczna.

Zalecamy nakładanie kremu lub mydła za pomocą pędzla do golenia na piankę do golenia bezpośrednio z puszki, ponieważ może to wysuszać skórę. Kremy i mydła przeznaczone do golenia są świetne, ponieważ zostały opracowane nie tylko po to, aby pomóc maszynce efektywnie pracować, ale także aby nawilżyć nogi, zapewniając gładkie, wygodne golenie i doskonałe odczucia po goleniu. Ważną rzeczą, jeśli chodzi o golenie nóg brzytwą bezpieczeństwa jest uzyskanie takiego, który czuje się dobrze w dłoni. Niekoniecznie musisz wybrać maszynkę DE, która jest specjalnie dla kobiet, ale zazwyczaj są one zaprojektowane z nieco dłuższymi uchwytami, aby golenie nóg było łatwiejsze.

Dowiedz się, jak zbudować własną maszynkę do golenia i poświęć czas na odkrywanie różnych produktów do golenia, od preparatów do golenia po Elektryczne maszynki do golenia, aby uzyskać dokładnie to, czego szukasz. Golarki trzy ostrza, które siedzą obok pasków aloesu i witaminy E, aby chronić skórę, dają przeciętne golenie, jeśli się spieszysz, ale brakowało nam trochę włosów na nogach. Głowice maszynek z pięcioma ostrzami, które można przypiąć do uchwytu, trwają około miesiąca i są wyposażone w żel nawilżający Gilette skin elixir-podobało nam się, jak gładkie było golenie, a nasza skóra nie czuła się sucha po goleniu. Uważamy, że jest to świetny krok we właściwym kierunku, ale chcielibyśmy, aby wszystkie maszynki Gillette szły tą samą drogą, ponieważ zwiększyłoby to świadomość klientów na temat zrównoważonego rozwoju. Ogoliła się z bliska, czasami za blisko, kiedy zapomnieliśmy, że to nie była zwykła Maszynka.

Ten zestaw trzech unikalnych maszynek do golenia został zaprojektowany specjalnie dla Twoich potrzeb dermaplaningu – czyli usuwania brzoskwiniowego zarostu, który przynosi korzyści złuszczające w tym samym czasie. Ostrza są wyposażone w mikro osłony, aby chronić skórę przed nacięciami i skaleczeniami. Działają poprzez oczyszczanie skóry z drobnych włosów za pomocą precyzyjnego, kątowego ostrza. Pozwala tworzyć skomplikowane style i kształtować w małych obszarach, takich jak brwi, twarz i linia bikini. Nie tylko zachęca to produkt do ślizgania się po skórze bez przeciągania skóry-zapobiegając poparzeniom i zadrapaniom po drodze – ale pozostawia uczucie super miękkości i, jako bonus, ma piękny truskawkowy zapach.

W przypadku brzytwy bezpieczeństwa ostrza są ustawione w pozycji 90 stopni do uchwytu brzytwy. Oznacza to jednak, że musisz samodzielnie trzymać brzytwę pod odpowiednim kątem, aby ostrze złapało i obcięło włosy. Jak wspomniano powyżej golarki kasetowe składają się z wielu ostrzy osadzonych w plastiku, z elastyczną głowicą.

Jeśli szukasz opcji bardziej przyjaznej dla budżetu, koniecznie sprawdź GoBare Magnitone! Kompaktowa Golarka akumulatorowa może być używana na mokrej lub suchej skórze i jest wyposażona w przewód ładujący USB, który sprawia, że idealnie nadaje się do podróży. Jest tak wiele do wyboru, ale Braun słynie z epickiej oferty golarek, większość ich modeli jest niezwykle wysokiej jakości, szczególnie Braun Silk-épil 9. Używam go od miesięcy i mogę osobiście ręczyć za skuteczność, jeśli chodzi o depilację.