Pralki Wolnostojące

Więc dlaczego nie uczynić życia trochę łatwiejszym i wybrać pralkę ze wszystkimi odpowiednimi funkcjami dla Twojego domu? Oferujemy szeroki wybór pralek od najlepszych producentów, w tym Zanussi, Blomberg i Bosch, którzy opracowują swoje urządzenia domowe, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Poszukaj pralki, która ma ustawienie szybkiego prania. Oszczędzaj czas na desce dzięki łatwemu uwalnianiu pary żelaznej w celu zmniejszenia zagnieceń. Wybierz jeden z cichą wydajnością, aby utrzymać hałas.

Następny don ’ t to nie daj się uwieść ogromnym opcjom programowym. Z naszych badań wynika, że większość ludzi regularnie korzysta z trzech lub czterech programów. Szybkie mycie jest zdecydowanie najważniejszym programem. Alergia lub czyszczenie o wysokiej gęstości 4000 pościel jest kolejnym najbardziej popularnym, a następnie delikatnym, jak pranie ręczne. Idąc do pralki z 2030 różnych programów, nie będziesz używać zdecydowanej większości z nich.

Te urządzenia oszczędzające pracę były powszechne w domach brytyjskich od połowy XX wieku. To, co teraz może wydawać się okazją, może okazać się koszmarem. Jeśli pralka zepsuje się po roku lub dwóch, Twój £300 okazja skończy się katastrofą £600.

  • Ta pralka może umyć pełne obciążenie 8 kg w ciągu zaledwie 28 minut, co pozwala umyć więcej prania w krótszym czasie.
  • Istnieje również funkcja opóźnionego startu, dzięki czemu można ustawić myjkę, aby zakończyła swój cykl tuż przed czasem, gdy masz przyjechać do domu.
  • Dzięki najnowocześniejszej technologii pralek, atrakcyjnej kolorystyce oraz eleganckim, nowoczesnym wzorom pralki LG nie tylko sprawiają, że Twoje ubrania wyglądają najlepiej, ale również Twój dom wygląda olśniewająco.
  • Potem sprowadza się do tych wszystkich sprytnych funkcji.

Currys zawiera wszystkie wiodące marki, w tym pralki Hoover, Beko, LG i Bosch dostępne w sklepie lub tutaj online. Posiadamy również szeroki wybór pralek, suszarek bębnowych i zmywarek do naczyń, aby uzupełnić kuchnię. Ta pralka może umyć pełne obciążenie 8 kg w ciągu zaledwie 28 minut, co pozwala umyć więcej prania w krótszym czasie.

Innymi słowy, nasze pralki pomogą Ci zaoszczędzić energię elektryczną i wodę. Miele oferuje szeroki wybór pralek, gdzie zawsze masz pewność najwyższej jakości i efektywności energetycznej. Dzięki najnowocześniejszej technologii pralek, atrakcyjnej kolorystyce oraz eleganckim, nowoczesnym wzorom pralki LG nie tylko sprawiają, że Twoje ubrania wyglądają najlepiej, ale również Twój dom wygląda olśniewająco. Jeśli masz mało miejsca, pralko-suszarka może być prawdziwą pomocą. Pozwalają wyprać ubrania, a następnie włączyć funkcję suszarki, aby wykonać zadanie za pomocą tego samego urządzenia. Funkcja Home Connect zapewnia inteligentną technologię do urządzeń i wygodę na wyciągnięcie ręki.

Nie daj się uwieść najnowszym gadżetom i technologii. * Wybierając Miele, wybierasz nie tylko inteligentną inwestycję, ale także zrównoważony wybór. Wszystkie pralki Miele są wysoce energooszczędne i wykorzystują w procesie produkcji materiały pochodzące z recyklingu.

Będą siedzieć wygodnie pod ladą za drzwiami, aby dopasować się do innych urządzeń. Spędzaj mniej czasu na praniu, a więcej na sobie dzięki TurboWash™ 360 LG. Wielokierunkowy strumień ciśnieniowy rozpyla wodę bezpośrednio na ubrania, skracając czas prania do zaledwie 39 minut. Na pierwszym miejscu zastanów się, czy chcesz model wolnostojący, czy zintegrowany i jaki rozmiar pasuje do Twojej przestrzeni. Bardziej ekologiczne i ekonomiczne jest mycie pełnych ładunków, Więc dopasuj rozmiar bębna do wielkości gospodarstwa domowego.

Jeśli masz mało miejsca, kompaktowe pralki są stosunkowo małe o pojemności około 5 kg. Inne opcje obejmują standardowe pralki o wadze 7 kg i wersje przenośne, które można zabrać na wakacje. Nasze centra posiadają szeroką gamę produktów Caple prezentujących różne kombinacje naszych urządzeń, Centra Caple pomogą Ci zdecydować, co wygląda najlepiej razem i co jest odpowiednie dla Twojej kuchni.

Ilość dostępnej przestrzeni w Twoim domu będzie miała bezpośredni wpływ na wielkość pralki, którą możesz wybrać. Jeśli masz stosunkowo przestronną kuchnię lub pralnię i masz tendencję do prania dużych obciążeń, bęben o dużej pojemności do 11 kg może być najlepszym rozwiązaniem. Najlepsza technologia dla idealnego prania-maksymalna wydajność, łączność, mniejsze zużycie i bardzo niski poziom hałasu w połączeniu z wyjątkową dbałością o tkaniny.

To idealna Myjka dla zapracowanych ludzi, z dobrym wyborem ustawień, w tym „coloureds”, „mixed”, ” eco ” i „sport”, umożliwiając rozpoczęcie odpowiedniego mycia w ciągu kilku sekund. Istnieje również funkcja opóźnionego startu, dzięki czemu można ustawić myjkę, aby zakończyła swój cykl tuż przed czasem, gdy masz przyjechać do domu. Dzięki pojemności 7 kg ta Myjka najlepiej nadaje się do gospodarstw domowych zawierających jedną lub dwie osoby. Kolejną istotną cechą pralki, którą zalecamy, jest jej cykl wirowania, który częściowo wysycha ładunek, gdy jest on jeszcze w maszynie, zmniejszając w ten sposób całkowity czas suszenia. Chociaż ta funkcja nie oferuje tego samego suszenia, które jest porównywalne z najlepszymi pralko-suszarkami, z pewnością przydaje się, gdy trzeba przygotować mokre pranie do suszenia w pomieszczeniach na koniu ubraniowym. Im wyższa jest maksymalna Prędkość wirowania pralki, tym większa jest jej zdolność suszenia.

* Prawdziwe rzemiosło, ciągły rozwój technologiczny i szeroko zakrojone testy każdej części urządzenia umożliwiają Miele produkcję pralek, które wytrzymują i działają dobrze-dzięki czemu są dobre w dłuższej perspektywie. Szukając nowej pralki, cena jest często brana pod uwagę jako pierwsza. Oczywiście jest to ważny czynnik, ale pralka musi również pasować do Twojego codziennego życia. Zadając sobie kilka pytań przed poszukiwaniem nowej pralki, znacznie ułatwiasz sobie wybór. Czekamy na opinie klientów dotyczące wszystkich naszych pralek.

Pralka Logik L712wm20 7 Kg 1200 Spin

Zarządzaj swoim kontem i przeglądaj zarejestrowane produkty, uzyskuj pomocne informacje i wsparcie i wiele więcej. LG Inverter Direct Drive Motor ™ maksymalizuje wydajność prania i wydłuża żywotność odzieży. Po prostu wprowadź swój adres lub kod pocztowy i kliknij „Szukaj”, a następnie użyj opcji filtrowania, aby znaleźć odpowiedniego sprzedawcę. Zalecamy, aby najpierw zadzwonić do sprzedawcy, aby sprawdzić dostępność produktu i godziny otwarcia przed wizytą. Samsung.com usługi i informacje marketingowe, zapowiedzi nowych produktów i usług, a także oferty specjalne, wydarzenia i biuletyny. Posiadamy również gamę suszarek bębnowych do wykończenia prania lub bardziej kompaktowego rozwiązania oferujemy suszarki Pralkowe.

Pralka wolnostojąca Bosch WAN28281GB – Biała ciesz się niesamowitymi efektami prania dzięki stylowej pralce Bosch WAN28281GB o pojemności 8 kg i energooszczędnym silniku EcoSilence. Jeśli masz otwartą kuchnię, ciche pralki są koniecznością! Większość pralek średnio od 45 do 65dB, przy czym wszystko poniżej 48db uważa się za szczególnie cichy model. Która rodzina nie może korzystać z wydajnej, wysokowydajnej pralki? Nasza oferta zintegrowanych opcji obejmuje największe marki i najnowsze technologie. Wszystkie pralki Ebac są objęte gwarancją na siedem lat.

Zadbaj o świeżość i czystość prania dzięki największym markom w branży, takim jak Hotpoint, Bosch, Beko i innym. Niezależnie od tego, czy twoje obecne urządzenie zbliża się do końca swoich dni, czy chcesz uaktualnić; Wybierz między naszymi wolnostojącymi lub zintegrowanymi modelami już dziś. Zawsze kupuj najdroższą pralkę, na jaką możesz sobie pozwolić, nawet jeśli musisz użyć nieoprocentowanego kredytu. Będzie trwać dłużej, mniej rozpadu, lepiej prać ubrania w wyższym standardzie na znacznie dłużej. Nasze pralki posiadają różne funkcje, na pewno znajdziesz taką, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Należą do różnych klas efektywności energetycznej i klasy wydajności prania A.

Pojemność Całkowita

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź nasz przewodnik zakupu pralki. Jeszcze ważniejsze od nowopowstałych funkcji są kluczowe parametry pralki, w tym jej pojemność i wartość energetyczna. Zanim kupisz pralkę, zawsze upewnij się, że maksymalne obciążenie jest odpowiednie dla objętości prania, przez którą przechodzi twoje gospodarstwo domowe. Porównując cechy pralek zwróć uwagę na nośność i prędkość wirowania. Proponujemy ładowność 8 kg jako dobry wybór dla większości gospodarstw domowych i wirowanie 1400 obr.

Znajdź Zamiast Szukać: Twoja Idealna Pralka

Możemy wspólnie przygotować piękną, kompletną kuchnię lub po prostu wybrać wysokiej jakości urządzenia wolnostojące z menu. Jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, która pralka jest dla Ciebie najlepsza, możesz wpaść i porozmawiać z jednym z naszych wewnętrznych ekspertów. Możesz również zapoznać się z naszą szeroką gamą suszarek bębnowych, jeśli rozważasz dopasowanie suszarki bębnowej. Wiele maszyn ma zalety, takie jak program szybkiego mycia lub oszczędny program prania ekologicznego. Inni mają możliwość dodania do ładunku po rozpoczęciu cyklu prania – przydatne, jeśli zapomnisz dodać coś do prania.

Wielu naszych producentów jest firmami odpowiedzialnymi za środowisko, zaangażowanymi w pomoc w ochronie planety i „go green”. Dzięki najnowszej technologii oszczędzania wody i energii możesz dokładnie wyczyścić przebarwiony koc lub poduszkę mucky dog, nie martwiąc się o rachunek za prąd. Aby pomóc ci spojrzeć we właściwym kierunku, Sprawdź najbardziej lubiane modele naszych klientów. Wszystkie są wysoce zalecane do wyboru programów mycia i wyboru rozmiarów bębnów.

Pralnia Alternatywa 7 5 Stóp Sześciennych Niagara Pralka Automatyczna

Jeśli przegapisz element prania, funkcje takie jak Samsung Addwash i Bosch Reload umożliwiają dodanie tego środka prania, a automatyczne dozowanie zapewnia odpowiednią ilość wody i detergentów za każdym razem. Posiadamy duży wybór wszystkich najlepszych marek pralek, w tym Bosch, LG, Hotpoint, Samsung, Beko i wiele innych. Oferując wysoką wydajność w średniej cenie rynkowej, Hotpoint BIWMHG81484UK jest jedną z najlepszych zintegrowanych pralek, z którymi się spotkaliśmy. Ma wystarczającą pojemność, aby zaspokoić średnie gospodarstwo domowe, a jego ocena energetyczna A+++ znajduje się na szczycie konwencjonalnej skali. W celu bezproblemowego mycia nasza technologia AquaTech zastępuje energiczne ruchy bębna mocą wody, zapewniając szybsze i delikatniejsze mycie. Rozważ nasze srebrne lub czarne modele, aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd.