Prostownice Do Włosów Dyson Vs Ghd

Istnieje pięć ustawień temperatury, dostępnych za pośrednictwem cyfrowego panelu dotykowego, ukrytego w wewnętrznej obudowie, który działał płynnie. Wyposażony w funky żaroodporny pokrowiec do przechowywania i matę żaroodporną-świetnie, jeśli podróżujesz z prostownicami. Prostownice ceramiczne często wykorzystują również najnowszą technologię turmalinu, aby zablokować wilgoć i zminimalizować uszkodzenia cieplne.

Na szczęście Steampod działa jak parowiec, aby wyprostować nici bez ich smażenia, a nie potrzebujesz dużo wody, aby go uruchomić. Być może nie dla niezdecydowanych (Libras, patrzymy na ciebie), ta prostownica jest wyposażona w mega 16 ustawień ciepła w zakresie od 80ºC do 235ºC, zapewniając najwyższą kontrolę. Spośród naszych testerów, którzy zwykle są nękani lotami, 80% stwierdziło, że nadaje im eleganckie, polerowane wykończenie, a 90% stwierdziło, że ich styl wyglądał godnie pozazdrościć przez cały dzień. Jego „stylowy i luksusowy” design również nie zaszkodził, a nasz panel uwielbiał estetykę i doceniał komfort manewrowania. W laboratorium Cosmo wykorzystaliśmy zaawansowaną technologicznie maszynę do rejestrowania temperatury każdej prostownicy i oceny dokładności ustawień temperatury.

  • Jeśli czujesz się poszukiwany przygód i chcesz ukończyć swoje oryginalne prostownice, ghd stworzyło również gamę szczypiec do curlingu i falowania, aby nakłonić włosy do fal, loków i ringletów.
  • Okazało się, że technologia pomogła stylizować nasze włosy szybciej niż średnia, pozostawiając je super proste i błyszczące, a mimo niskiej ceny narzędzie wydawało się profesjonalne.
  • Głównym problemem z oryginalną gamą prostownic parowych był fakt, że pozostawiały One twarz lub uszy nieco mokre, a para mogła czasami czuć się trochę gorąca obok skóry.

Model Revamp nie ma żadnej z tych wad, ponieważ para jest skierowana prosto na płytki i na włosy bardziej równomiernie i w bardziej ukierunkowany sposób. Technologia „OPTIheat” Remington skierowana jest na ciepło tam, gdzie najbardziej potrzebują włosów, co zapewnia długotrwałe rezultaty, a ustawienie PRO+ utrzymuje temperaturę na odpowiedzialnym poziomie 185°C, aby chronić włosy. Dyson Corrale (£399) na szczycie listy jako nasze najlepsze Prostownice do włosów, dzięki sprytny flexing płytki, natychmiast dobre wykończenie i bez przewodu. Wszystko w tym krzyczy wygodę luksusu, od trybu lotu po ergonomiczną stację ładującą. Jest niezwykle łatwy w użyciu, bardzo szybko się nagrzewa i oferuje pięć ustawień ciepła, a jego włosie jest nasycone keratyną, olejkami narządowymi i kokosowymi, aby włosy były lśniące.

Ghd

Wykorzystuje tak zwaną „inteligentną kontrolę ciepła” do regulacji temperatury na tych płytach i zmniejszenia uszkodzeń włosów. Następnie można wybrać jedną z sześciu temperatur (150ºC, 170ºC, 190ºC, 210ºC, 220ºC i 230ºC) oraz jeden z trzech trybów . Podczas naszych testów tych prostownic do włosów, WIRED przyjrzał się takim specyfikacjom, jak liczba ustawień ciepła, wszechstronność płytek, czas nagrzewania i technologia ochrony cieplnej. Stylizowaliśmy włosy z każdym produktem, biorąc pod uwagę ogólny wygląd i wykończenie. Od buzzcuts do wybielania, ostatni rok dał wystarczającą okazję do eksperymentowania z fryzurą – ale zmiana fryzury nie musi obejmować tylko farbowania włosów lub cięcia.

Temperatura od 0 do 185°C w zaledwie 30 sekund zapewnia wygodną, wszechstronną stylizację. Nasi testerzy podziwiali jego „luksusowy” design i uznali go za wszechstronną przyjemność użytkowania. Imponująco, 80% tych, którzy normalnie zmagają się z puszeniem się włosów, zauważyło elegancki finisz, a 90% stwierdziło, że ich wygląd trwał cały dzień. Niezależnie od temperatury, zawsze upewnij się, że twoje włosy są całkowicie suche przed stylizacją i użyj sprayu chroniącego przed wysoką temperaturą. Bateria-głównym punktem sprzedaży Dyson Corrale jest jego funkcjonalność bezprzewodowa.

Płytki ceramiczne mogą wolniej się nagrzewać, ale mają tendencję do bardziej równomiernego rozprowadzania ciepła, co oznacza, że są delikatniejsze na włosach niż metalowe płytki, a zatem lepszą opcją dla cienkich włosów. Jednak metalowe płytki-takie jak Tytan-nagrzewają się znacznie szybciej i zazwyczaj mogą osiągać wyższe temperatury, co czyni je najlepszym wyborem do prostowania grubych lub kręconych włosów. Aby pomóc ci w zakupach, wykonaliśmy dla ciebie ciężką pracę i przetestowaliśmy najlepsze prostownice na rynku dla każdego budżetu i rodzaju włosów. Znaleźliśmy najlepsze Prostownice do włosów grubych, najlepsze Prostownice do włosów afro, najlepsze Prostownice do włosów kręconych i wiele innych. Niezależnie od stylu, jaki chcesz pokazać, mamy żelazko, które cię tam zaprowadzi. Od naszego wielokrotnie nagradzanego oryginalnego żelazka do podgrzewania w dotykowym żelazku.

Ghd Helios Profesjonalna Suszarka Do Włosów Czarna Wtyczka Uk

Podczas gdy większość prostownic jest ustawiona na optymalną temperaturę 185 ° C, niektóre są zaprojektowane z regulowaną regulacją temperatury. To bardziej spersonalizowane podejście zapewni gwarancję satysfakcji bez względu na rodzaj włosów – podczas gdy grubsze włosy wymagają wyższego ustawienia, cienkie włosy mogą korzystać z niższej temperatury, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Dzięki 16 ustawieniom temperatury, w zakresie od 80ºC do 235ºC, to doskonałe narzędzie do stylizacji oferuje doskonałe, konfigurowalne prostowanie dla wszystkich rodzajów włosów, w tym dla włosów cienkich. Wysoko oceniła dokładność temperatury w laboratorium i szybko się nagrzewała-idealna do poprawek przed imprezą.

Ghd Original Styler Profesjonalne Ceramiczne Prostownice Do Włosów

Połysk jest dzięki technologii ionic conditioning, ale niestety to jest to, co również wydaje hałas. Pochodzą z naklejką na prostownicach, aby powiedzieć, że każdy hałas z portu jonowego jest normalny, ale po prostu nie mogliśmy się z nim zrelaksować. Trzeba również bardzo mocno nacisnąć przycisk, aby je wyłączyć, ale funkcja automatycznego wyłączania złagodziła naszą paranoję. GHD to klasyczna marka, która nigdy nas nie zawiodła jeśli chodzi o stylizację, zwłaszcza prostowanie. Uwielbiamy fakt, że te stylizatory są dostępne w wielu różnych wersjach kolorystycznych, w tym w limitowanej wersji neo-mint. Fakt, że jest tak kompaktowy i jest w poręcznej, odpornej na ciepło torbie podróżnej, oznacza, że jest idealny do stylizacji w podróży – święta i festiwale są sortowane.

Zapytaliśmy ich, ile czasu zajęło nagrzewanie się, ich przemyślenia na temat projektu i – co najważniejsze – jak bardzo byli zadowoleni z efektu końcowego. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć gładkie, gładkie pasma, potarganą falę S, czy Klasyczne loki z czerwonego dywanu, znaleźliśmy Prostownice do włosów, które zapewnią ci profesjonalnie wyglądające wykończenie. Jeśli chodzi o Prostownice do włosów, Jeden rozmiar nie pasuje już do wszystkich. Od bardzo dużych płytek ceramicznych do zamiatania przez grube włosy, po sprytne modele bez kabli, które zapewniają maksymalną praktyczność, istnieje wiele innowacyjnych startów tam do wyboru. W zestawie znajdują się trzy różne ustawienia ciepła, bezprzewodowa stylizacja i miedziane płyty zginające, które Dyson twierdzi, że zbiera włosy skuteczniej i mniej ciepła. Poznaj naszą pełną gamę prostownic do włosów, które pomogą Ci osiągnąć idealny jedwabiście gładki wygląd dla Twojego klienta.

Płaskie żelazko wydaje się nieco mniej opływowe niż większość innych, które próbowaliśmy, ale jeśli wolisz uzyskać dobrą przyczepność do narzędzia, prawdopodobnie okaże się to korzystne, a nie przeszkodą. Ma również pięć ustawień temperatury, w zakresie od 150 ° C do 230 ° C, co daje wiele opcji, których często brakuje w niektórych prostownicach. Oczywiście głównym punktem sprzedaży jest tutaj fakt, że są bezprzewodowe, co nie tylko czyni je świetnymi do wyjmowania, ale także o wiele łatwiejszymi w użyciu.

Chociaż zyskały popularność dopiero w ostatnich dwóch dekadach, obecnie jest tak wiele prostownic do włosów do wyboru, proces selekcji może być mylący. Szukasz prostownicy, która szybko sprawi, że twoje włosy będą idealnie gładkie, a także niedrogie? Dzięki Silk ’ n GoSleek IR masz potężne żelazko do prostowania z technologią podczerwieni, które naprawia łuski włosów i nadaje włosom większy połysk. Ceramiczne Prostownice do włosów Remington Proluxe są obecnie za połowę ceny w Amazon idealne do pielęgnacji zniszczonych włosów. Mają dziewięć ustawień temperatury w zakresie od 150 do 230 stopni Celsjusza, w tym unikalny tryb Pro+, który działa przy 185 stopniach. Bez wysiłku pokonuje nawet najgrubsze włosy, tworząc sprężyste loki i fale dla 86% naszych testerów.

Twierdzi, że jego niewymienna 4-ogniwowa bateria litowo-jonowa wytrzyma 30 minut. Jeśli chcesz to przedłużyć, możesz użyć stacji ładującej przez cały czas stylizacji lub podłączyć przewód do trybu ładowania hybrydowego. Okazało się, że po całkowitym wyczerpaniu baterii trwa trzy minuty, aby ponownie się nagrzać z podłączonym przewodem. Twierdzi, że w pełni naładować w 70 minut, co było zgodne z 65 minut zajęło naładować nasze. Podobnie jak prostowanie, wynik na Curlingu był niejednoznaczny z dwoma testerami preferującymi GHDs i dwoma preferującymi Dyson.

Ceramiczne powleczone, utrzymuj włosy gładkie i puszące się do absolutnego minimum. Osoby z afro włosami cieszyły się miękkimi końcówkami po stylizacji, a 83% całego panelu stwierdziło, że ich loki lub fale pozostały sprężyste przez cały dzień. Sprawdził również nasz test laboratoryjny, szybko nagrzewając się do obiecanej temperatury. Nie spędzasz lat z miłością stylizując włosy, tylko po to, aby patrzeć, jak opadają w kędzierzawy bałagan, gdy tylko wyjdziesz na zewnątrz. Na szczęście to urządzenie zdobyło kciuki od naszych testerów, którzy zmagają się z puszeniem się włosów, a 80% twierdzi, że utrzymało flyaways w ryzach, aby uzyskać eleganckie wykończenie.

Niezależnie Od Budżetu I Rodzaju Włosów, Znajdziesz Narzędzie Do Stylizacji Dla Ciebie W Naszym Podsumowaniu

Jeden z naszych testerów z włosami typu czwartego nie przeprowadził tego testu, ponieważ jej włosy są już bardzo kręcone i nie ma doświadczenia z tą metodą Curlingu. Testerzy włosy naturalne i ich włosy po użyciu Dyson Corralewgdy zapytaliśmy, dlaczego nasi testerzy z włosami typu dwa, trzy i cztery preferują GHDs, mieliśmy mieszankę odpowiedzi. Pomimo zauważenia, jak obie prostownice pozostawiły włosy gładkie i miękkie, testerzy powiedzieli, że ich włosy wyglądały jakby miały bardziej statyczne z Dyson Corrale w porównaniu do GHD Platinum+ Styler.

Są już od jakiegoś czasu i większość z nas sięgnie po prostownice, kiedy jesteśmy spragnieni czasu i potrzebujemy eleganckiego stylu, szybko. Nasi wielokrotnie nagradzani styliści opowiadają o tym, jak najlepiej wykorzystać Prostownice do włosów. Prostownice do włosów mogą być jednym z najbardziej popularnych i znanych narzędzi do stylizacji włosów, ale czy masz odpowiedni typ włosów? Istnieje wiele sposobów korzystania z prostownic i wiele zatwierdzonych przez stylistów porad i wskazówek, aby uzyskać z nich jak najlepiej.

Nie należy jej lekceważyć, Prostownica Paul Mitchell będzie prześlizgiwać się przez włosy zawsze tak sprytnie. Zapewniając natychmiastowe ciepło, żelazko dotykowe Cloud Nine ma dwa ustawienia temperatury 165 i 195 stopni. Konstrukcja bez przycisków bez włącznika / wyłącznika oznacza, że wystarczy trzy razy kliknąć prostownice, aby je włączyć i ustawić temperaturę na 165 stopni. Kliknij je jeszcze dwa razy, a temperatura zostanie natychmiast zwiększona do 195 stopni. Możesz być pewien, że twoje włosy są w dobrych rękach dzięki nowej technologii Dyson, która oferuje elastyczne płytki, które zapewniają tę samą jakość stylu, ale z mniejszą ilością ciepła, obiecując do 50% mniej pęknięć. Elastyczne płytki oznaczają również mniej lotek, ponieważ zbierają włosy i zapewniają dodatkowy komfort i kontrolę podczas stylizacji.

Prostownice do włosów mogą być tajną bronią stylisty, ale niezależnie od tego, czy chodzi o proste zamki, czy fale plażowe, uzyskanie włosów kalibru salonu z domu może nadal być zadaniem. W wielu przedziałach cenowych pozostawią twoje włosy gładkie, jedwabiste i lśniące-nie kędzierzawe, suche i przypalone. W dzisiejszych czasach wysokiej klasy modele wykorzystują technologię nie tylko do stylizacji, ale także do ochrony naszych włosów. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć proste włosy w stylu pokera z Lat 90-tych, czy chcesz tworzyć fale za pomocą prostownicy, jest to wszechstronne narzędzie do stylizacji, które będzie trwało latami i opłacało się wiele razy.