Przetwórcy Żywności, Blendery I Miksery W Oldrids & Downtown

Te ostrza działają bez wysiłku i mogą siekać mięso, twardy ser, orzechy, zioła i marchew w kilka sekund, dzięki czemu jest to nasz wybór dla najlepszego miksera do żywności. Programy Auto-IQ Ninja obejmują specjalne tryby kruszenia lodu, mieszania i max blend . Ponieważ dwa dzbanki są wykonane z tworzywa sztucznego, nie można używać gorących składników w tym modelu. Jeśli kończysz zupę, musisz poczekać, aż ostygnie, zmiksować, a następnie podgrzać. Niemniej jednak jakość wykonania jest dobra, a oba dzbanki można myć w zmywarce.

  • Jak sama nazwa wskazuje, Blendery barowe są przeznaczone przede wszystkim do mieszania napojów w barach, pubach, hotelach i barach koktajlowych.
  • Jeśli chcesz zmiażdżyć lód i zmielić ziarna kawy, warto rozważyć blender, który ma większą kontrolę nad tym, jak szybko się obraca, aby upewnić się, że możesz posiekać jedzenie do pożądanej konsystencji.
  • Tak więc, jeśli mieszanie szybkiego napoju dla jednego z nich jest na szczycie listy priorytetów, zalecamy odebranie ekspres do koktajli.
  • Podobnie, zajęło minutę, aby zmiksować gotowane składniki na gładką zupę i 6 min 30, aby zmiksować i podgrzać za pomocą tarcia jej ostrzy.

Zwróć uwagę na dedykowane programy, które mogą szybko uzyskać wyniki, takie jak tryb smoothie, tryb Zupy lub kruszenie lodu. Jeśli nie słyszałeś o gigancie produkującym koktajle, jakim jest Nutribullet, musiałeś żyć poza siecią. Możesz nie wiedzieć, że marka produkuje również najwyższej klasy Blendery. Ten model doskonale sprawdził się w przekształcaniu asortymentu owoców w pyszny napój, a kilka nasadek filiżanek o różnych rozmiarach ułatwia tworzenie specjalnie zaprojektowanego koktajlu potreningowego.

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje duży wybór i trudno jest naprawdę zrozumieć, jaka jest różnica między procesorami, mikserami i mikserami. Procesory żywności są zazwyczaj najbardziej zróżnicowanym urządzeniem kuchennym i są bardziej dostosowane do zadań wymagających krojenia, siekania, kostkowania i mielenia. Mikser żywności tymczasem jest najbardziej przydatny do pieczenia i jest fantastycznym wyborem do ubijania jaj, ubijania kremów lub mieszania ciasta. Blendery są kolejnym popularnym wyborem w nowoczesnym domu i są doskonałym wyborem, jeśli często robisz koktajle lub pasty, ponieważ są łatwe do czyszczenia, szybkie i zwykle przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. Posiada kierownicę z jedną ręką, która zapewnia najwyższą precyzję i kontrolę. Wytrzymałe ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej i są ustawione pod kątem w przeciwnych kierunkach, dzięki czemu uzyskasz optymalne rezultaty mieszania i zredukowane ssanie.

Blendery są zaprojektowane tak, aby w mgnieniu oka mieszać najlepsze sezonowe owoce lub warzywa. Mocny silnik umożliwia łatwe mieszanie orzechów, warzyw liściastych lub warzyw korzeniowych, takich jak marchew i seler oraz gładkie Kruszenie lodu. Przyzwoity niedrogi blender powinien mieć silnik o mocy co najmniej 300 W, ale do kruszenia lodu, mielenia nakrętek itp. Poniżej staramy się pomóc odpowiedzieć na wszystkie te pytania, ale najpierw spójrzmy na to, co robi nowoczesny elektryczny mikser do żywności.

Mocniejsze Miksery mogą często zbierać mleko bezmleczne, masło orzechowe, sosy, zupy i mrożone owocowe desery dla całej rodziny. Jeśli o to ci chodzi, poszukaj opcji, które są wyposażone w manipulatory lub żaroodporne dzbanki, a także większą pojemność i określone ustawienia lub programy. W naszych badaniach wiele mikserów ma co najmniej dwie prędkości, podczas gdy niektóre mają programy przeznaczone do konkretnych zadań, takich jak koktajle mleczne lub kruszenie lodu. Jeśli jednak twój blender nie ma ustawienia Kruszarki do lodu, nie zalecamy próbowania – może tępić ostrza.

Wyświetlacz LCD liczy się na ustawienia prędkości, co jest przydatne, jeśli postępujesz zgodnie z recepturą, która daje czas mieszania i odlicza wstępnie zaprogramowane ustawienia, aby wiedzieć, ile czasu pozostało. Wiele z nich posiada obrotowe wybieranie prędkości min-max, podczas gdy inne preferują szereg wyraźniejszych liczbowych ustawień prędkości. Nie wszystkie modele są wyposażone w ustawienie pulsu, więc uważaj na to, jeśli tego potrzebujesz. Przełączając między średnimi prędkościami i krótkimi przerwami, ustawienia pulsu są przydatne do siekania składników, takich jak warzywa, bez zmniejszania ich do zupy.

Można również zrobić gorącą zupę, masło orzechowe, Jedzenie dla dzieci, sorbet i wiele, wiele więcej. Od włóknistych surowych warzyw po mrożone owoce-Miksery Vitamix są zaprojektowane tak, aby sproszkować najtwardsze składniki w idealne przeciery. Sok może być również łatwiej trawiony niż bogaty w błonnik mieszany surowy napój warzywny. Jest to kolejny powód, dla którego terapeuci żywieniczni zalecają Wyciskanie soku swoim klientom; ponieważ dostarcza większe ilości składników odżywczych, a także mniej obciąża układ trawienny.

Nutribullet Seria 600

Technologia Power-Tilt, jak lubi to nazywać AEG, naprawdę sprawia, że magia mieszania jest trochę bardziej imponująca niż normalnie, zwłaszcza jeśli używasz funkcji beefy pulse, aby uzyskać dodatkowe gładkie, Eee, koktajle. Co więcej, przyciski sterujące znajdują się z przodu urządzenia i sprawiają, że AEG jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze mikserów. To powiedziawszy, wypatruj głównego przycisku zasilania, który AEG odłożył po lewej stronie i może zostać pominięty podczas początkowej konfiguracji, która jest dostarczana z każdym nowym gadżetem. Istnieje pięć programów, plus trzy prędkości, które podejmą się każdego rodzaju zadania mieszania, a codzienne prośby o koktajle i zupy są łatwe dla smakoszy 7. Dziwny koktajl i mnóstwo kruszonego lodu są również doddle dla jednostki AEG, a pojemność 1,5 litra wydaje się bardziej niż odpowiednia dla większości obowiązków związanych z przygotowaniem żywności.

Jeśli używasz zmywarki, zwróć uwagę na opcje, które są oznaczone jako Bezpieczne w zmywarce. Wybór czterech prędkości mieszania jest wystarczająco duży, aby poradzić sobie ze składnikami bez spędzania godzin na dostrajaniu wszystkiego. Od pulsowania twardszych warzyw, po delikatne mieszanie miękkich owoców i Kruszenie lodu, wszystko, co musisz zrobić, to monitorować czas. Dzięki łatwemu w użyciu automatycznemu czyszczeniu możesz mieć pewność, że Twój power blender jest zawsze gotowy do następnego użycia.

Dzięki temu mikserowi otrzymujesz dwa kubki podróżne, których możesz użyć zamiast pełnowymiarowego słoika, dzięki czemu po zmieszaniu śniadania możesz po prostu chwycić kubek i biegać. Na panelu sterowania znajdują się zaprogramowane ustawienia AutoiQ do kruszenia lodu, koktajli, siekania, ekstrakcji i wytwarzania ciasta. Są one pomocne w podejmowaniu zgadywania, wybierając szybkość i mieszanie czasu.

Posiada również silnik o mocy 800 W, który jest wystarczająco mocny, aby mieszać różne rodzaje składników. Dlatego mając na uwadze najważniejsze cechy blenderów komercyjnych opisane w poprzedniej części tego artykułu, zwróć uwagę na funkcje, które pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju past kanapkowych, np. Przygotowywanie koktajli, koktajli i innych napojów to świetny dodatek do podstawowej oferty, a także Kruszenie lodu, aby wzbogacić menu napojów. Jest to tylko połowa prawdy, ponieważ dzięki wydajnej sokowirówce marnujesz głównie włókno składników. Ludzie i tak nie trawią nierozpuszczalnego błonnika, chociaż pełni on przydatną funkcję miotły jelitowej w zdrowym układzie trawiennym. Jeśli masz już wystarczająco dużo błonnika w diecie ogólnie, co jest dużą zaletą dodawania więcej w postaci mieszanych napojów warzywnych?

Ile Kosztuje Najlepszy Blender?

Główną funkcją z nich jest zdolność do kruszenia lodu, więc zwykle mają bardzo mocne metalowe ostrza i potężne silniki. Ponieważ Blendery barowe są zwykle umieszczone przed domem, muszą być stylowe, łatwe w użyciu i, jeśli to możliwe, ciche. Tymczasem Miksery smoothie, znane również jako Miksery osobiste, są dostarczane z małym plastikowym kubkiem, a nie dzbanem. Napełnij kubek składnikami, a następnie przymocuj ostrze, Odwróć kubek do góry dnem i przymocuj do podstawy. Gdy składniki zostaną wymieszane według własnych upodobań, wyjmij z podstawy, odkręć ostrze i przykręć pokrywkę na wynos, a następnie zabierz ze sobą napój.

Więc Który Jest Najlepszy, Blender Czy Sokowirówka?

Te kompaktowe urządzenia powinny być wirowane w cieczy, podczas gdy ostrze obraca się, aby zapewnić równomierne mieszanie. Ostrze można odłączyć od jednostki głównej, zawierającej silnik dla łatwego czyszczenia. Oceniamy również, jak drobno i równomiernie Miksery siekają lód i orzechy oraz porównujemy, jak łatwe są w użyciu. Jeśli po prostu chcesz mieszać koktajle i nie chcesz rozbić banku, warto rozważyć Hamilton Beach Personal Blender.

Z sokowirówką możesz wziąć mega dawkę składników odżywczych, które są natychmiast trawione i wprowadzone do pracy. Mieszany koktajl warzywny siedzi jednak w jelitach dłużej, wypełnia cię i wymaga więcej energii do trawienia. W przeciwieństwie do tego, co sugeruje sprzedaż mikserów, istnieje niższy limit ilości witamin, minerałów i enzymów, które można wziąć na pokład z mieszanych napojów warzywnych, w porównaniu do soku. Inny główny amerykański producent blenderów do surowej żywności również się tym zajmuje, ale tym razem zamiast nazywać go „total juice”, Blendtec nazywa go „whole juice”. Ale prawdopodobnie jesteśmy naiwni, jeśli oczekujemy, że marketerzy powiedzą to tak, jak jest.

Ma maksymalną pojemność, dzięki czemu świetnie nadaje się również dla rodzin i imprez, kiedy możemy je ponownie mieć. Dzięki wielu przyciskom, w tym trybowi pulsacyjnemu, każdy może z niego korzystać. Jeśli szukasz najlepszego blendera do koktajli, warto rozważyć osobisty blender. Osobiste miksery są przeznaczone do przyjmowania napojów w podróży i mogą rozbijać lód, mrożone owoce i proszek białkowy w gładkie i kremowe napoje.

Blender to jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń, jakie możesz mieć w każdej kuchni. Ułatwia to wprowadzanie większej ilości świeżych owoców i warzyw do diety i diety rodziny. Pozwala na produkcję różnych tekstur i smaków, ponieważ składniki są mieszane i mieszane. Wymaga ciężkiej pracy z mieszania i mieszania i uwalnia bogactwo witamin, przeciwutleniaczy i zdrowych składników odżywczych.

Blender Ręczny Braun Multiquick 5 Vario Mq5025

Szkło jest mniej podatne na zabrudzenia, mniej podatne na naznaczenie twardymi składnikami, takimi jak lód, i ogólnie jest bardziej wytrzymałe. Plastikowe dzbanki są lżejsze i łatwiejsze do trzymania, ale mogą się plamić i stać się oznakowane. Blender został zaprojektowany, aby szybko przekształcić składniki w gładkie wyniki bez pozostawiania żadnych kawałków. Jednym z głównych zastosowań blendera jest robienie koktajli, ale mają one również inne zastosowania w kuchni.

Wielu twórców smoothie ma tylko jedno ustawienie prędkości, które automatycznie uruchamia się po umieszczeniu dzbanka na silniku i kliknięciu go na miejscu. Zmiany mogą obejmować ręczne ustawienia prędkości i ustawienie impulsu dla większej kontroli. Smoothie makers, z drugiej strony, podobnie jak popularny Nutribullet, działają w podobny sposób, ale są mniej wydajne i bardziej kompaktowe niż Blendery. Ich podstawową funkcją jest robienie koktajli, a więc zazwyczaj mają mniejszą pojemność, która jest zaprojektowana do wytwarzania jednego napoju na raz. Są również dostarczane z uchwytami na kubki, co oznacza, że możesz zabrać koktajl w podróży, po prostu odkręcając kubek i dodając pokrywkę. Dzięki dużej pojemności 1,5 L i silnikowi o mocy szczytowej 3,5, jest to blender dla profesjonalistów i będzie miłym dodatkiem do wszelkich innych urządzeń KitchenAid, które możesz posiadać.

Jeśli możesz znieść ograniczenia istniejącego miksera domowego, dodanie dobrej jakości wyciskarki do żucia pomoże ci uzyskać dostęp do dodatkowego odżywiania z soków owocowych i warzywnych. Naszym zdaniem byłoby to coś więcej niż posiadanie ulepszonego blendera, ale jeśli stać Cię na dobrą sokowirówkę i dobry blender, polecamy oba. Jeden znaczący problem z napojami mieszanymi, który możemy złagodzić za pomocą wyciskania soku, dotyczy składników, które nie były uprawiane ekologicznie. Nieekologiczne owoce i warzywa często zawierają pozostałości agrochemikaliów, takich jak pestycydy i herbicydy. W przeciwieństwie do zwierząt, rośliny nie mogą wydalać toksyn, więc przechowują je w ścianach komórkowych. Te rzeczy, których i tak nie można strawić, ale te same rzeczy, które niektóre marki blenderów twierdzą, że proszkują do bardzo dobrej formy, aby ułatwić trawienie!

Oferta Blenderów Stick Mitchell & Coopers

Nie wspominając o tym, że ten blender ma ergonomiczną pokrywę, która ułatwia dodawanie różnych składników do mieszanki. Wszystkie części tego blendera są zdejmowane, co ułatwia czyszczenie blendera. Oczywiście, 21.000 RPM to więcej niż wystarcza do mieszania nie tylko owoców i warzyw, ale także nasion, orzechów i lodu.