Słuchawki, Słuchawki I Słuchawki Douszne

Tak więc, otrzymasz ponad godzinę odtwarzania z zaledwie 5 minut ładowania. Najnowsze słuchawki Google oferują doskonałą wartość i mocny dźwięk, który jest łatwy do słuchania. Chociaż nie ma aktywnej redukcji szumów, ciasne dopasowanie dobrze izoluje uszy. To powiedziawszy, istnieje pewne odpowietrzanie, które zapobiega klaustrofobicznemu uczuciu, które powodują niektóre wkładki douszne, więc trochę hałasu z zewnątrz przesiąka. Dopasowanie jest wspomagane przez małe płetwy, które dobrze utrzymują pąki na miejscu. Słuchawki te działają dla użytkowników Apple iPhone, ale konfiguracja jest najbardziej płynna, gdy jest używana z telefonem z Androidem, gdzie integracja z Google Assistant jest bezbłędna.

Różne kształty zatyczek do uszu, które są dołączone, zapewniają dopasowanie do każdego ucha. Małe i lekkie słuchawki douszne są idealne do słuchania muzyki w podróży. Korzystanie z kabli z pewnością pomoże Ci poczuć się mniej uciążliwym, gdy jesteś poza domem, zwłaszcza jeśli lubisz być aktywny podczas słuchania ulubionej muzyki. Nie trzeba dodawać, że nasze słuchawki douszne Bluetooth oferują wiele obu. Ta fala dźwiękowa jest następnie mieszana z dźwiękiem, którego słuchasz, zapewniając znacznie czystsze i bardziej skoncentrowane wrażenia słuchowe. Te wkładki douszne spełniają zarówno te ciche, jak i komfortowe części swojej nazwy, z trzema parami końcówek dousznych pozwalającymi wybrać najlepsze dopasowanie.

Głośność została ustawiona na 50%, a aktywne usuwanie szumów i przezroczystość zostały wyłączone. Testy polegały na pełnym rozładowaniu baterii Beats Studio Buds podczas odtwarzania dźwięku, dopóki pierwsze Beats Studio Buds nie przestały odtwarzać. Przy włączonej aktywnej redukcji szumów czas odsłuchu wynosił do 5 godzin.

  • Możesz więc używać ich do połączeń w pracy lub gdy chcesz słuchać muzyki podczas nauki.
  • Daje to zupełnie inne uczucie niż wtedy, gdy są mocno zaciśnięte w uszach.
  • Nie ma skąpstwa na jakość wykonania lub schludny design, nawet do przezroczystej obudowy ładującej, która, zaskakująco jak na cenę, może być zasilana bezprzewodowo.
  • W pełni bezprzewodowe słuchawki douszne dopasowane do uszu niezależnie od siebie.

Jest dobra ilość basów, ale nie jest przytłaczająca i możesz to dostosować w aplikacji na smartfona. Żywotność baterii jest przyzwoita, a jakość połączeń jest bardzo silna, dzięki czemu te słuchawki to świetny wybór w niskiej cenie. Nic nie jest ciekawie nazwaną marką od Carla Pei, współzałożyciela popularnej firmy telefonicznej OnePlus. Ucho jest jego pierwszym produktem i jest bardzo niedrogą parą Słuchawek Z FUNKCJAMI redukcji szumów na pokładzie. Nie ma skąpstwa na jakość wykonania lub schludny design, nawet do przezroczystej obudowy ładującej, która, zaskakująco jak na cenę, może być zasilana bezprzewodowo.

Nj310b umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie w łatwym w użyciu, kompaktowym i stylowym designie do codziennego użytku. Przetwornik 9 mm zapewnia ostry, czysty dźwięk i wzmocniony, solidny bas. Ergonomiczny kształt podwójnego uchwytu sprawia, że są łatwe w noszeniu i mało prawdopodobne, aby odpadły. Samsung.com usługi i informacje marketingowe, zapowiedzi nowych produktów i usług, a także oferty specjalne, wydarzenia i biuletyny. Słuchawki sportowe są idealnym rozwiązaniem dla biegaczy, fanatyków fitness i innych entuzjastów sportu. Trochę – lub nie tak mało-potu nie stanowi problemu, a nawet nagła ulewa nie stanowi dla nich problemu.

Grado jest znany ze swoich słuchawek z otwartym oparciem, ale są one zamknięte, być może dlatego, że potrzeba izolacji dźwięku oznaczała, że open nie wchodzi w grę. Nawet bez redukcji szumów dźwięk tutaj jest ogromny, z mocnym dźwiękiem, który jest szczegółowy i dokładny. Chociaż brakuje im basu niektórych, jest tu wiele do polubienia.

Dzięki temu Twoje słuchawki są wygodne w uszach, nawet gdy dążysz do tego, co najlepsze. Lekki, kompaktowy i idealny do dyskretnego słuchania z komfortem. Zarządzaj połączeniami, pomijaj utwory, dostosowuj głośność i rozmawiaj ze znajomymi bez użycia rąk za pomocą mikrofonu i pilota. Zapoznaj się z naszą ofertą słuchawek Bluetooth, bezprzewodowych, z redukcją szumów i sportowych dostępnych w wersjach dousznych, nadusznych i dousznych.

Beats Ep

RB-M300B ma XBS DEEP, który zapewnia dobrze zdefiniowany głęboki bas, a także ma wzmacniacz basowy, aby jeszcze bardziej podkreślić bas, kiedy chcesz. Słuchawki hf520b łączą solidny, dynamiczny dźwięk z zaawansowanym 50-godzinnym odtwarzaniem non-stop, dzięki czemu możesz zanurzyć się w osobistej ścieżce dźwiękowej. Słuchawki HDE3M mają subtelną konstrukcję, która jest gotowa na dźwięk Hi Res.

Słuchawki Bluetooth BTS35 łączą dynamiczny dźwięk z bezprzewodowym odtwarzaniem, klipsy sportowe 3D Flex, wybór kolorów i wodoodporność IPX5 zapewniają komfort i stabilność w podróży. Słuchawki douszne TCM130 wykorzystują mikrofon in-line, aby uczynić je wyjątkowo łatwymi w użyciu ze smartfonem. System Extra Bass zapewnia ostry, solidny bas o zmniejszonych zniekształceniach. Dodatkowo ergonomiczny kształt podwójnego uchwytu zapewnia bezpieczne, wygodne dopasowanie.

W Juice chcemy, abyś cieszył się muzyką, ważne jest, aby uciec od otaczającego nas świata. Stworzyliśmy gamę słuchawek dousznych True Wireless i słuchawek nad głową, aby zaspokoić wszystkie budżety i potrzeby – eleganckie i praktyczne projekty wyróżniają się z tłumu. Słuchawki są idealne do słuchania muzyki i podcastów podczas dojazdów do pracy, lub po prostu chcesz ciszy i spokoju. Kupuj artykuły papiernicze, artykuły biurowe, szafy na dokumenty i technologie, a także usługi poligraficzne i wiele więcej. Składane Słuchawki douszne HF100ME są kompaktowe i łatwe do przenoszenia. Oba końce opaski są cięte pod kątem, aby zapewnić wygodne dopasowanie.

Słuchawki I Słuchawki Douszne

Otrzymuj comiesięczny newsletter pełen nowych produktów, ofert i nowości. Zawsze staramy się utrzymać nasze ceny tak niskie, jak to tylko możliwe, nawet w przypadku najnowszych produktów-dając Ci więcej powodów, aby wrócić i robić u nas zakupy. Uzyskaj do 5 miesięcy Apple Music, Arcade & News + za darmo z wybranymi technologiami, nowymi i powracającymi klientami. Świetnie nadaje się do słuchania w głośnych miejscach, podczas dojazdów do pracy lub po prostu do relaksu. Aktywne Słuchawki Z Redukcją Szumów filtrują zewnętrzne dźwięki, dzięki czemu możesz skupić się i usłyszeć każdy element melodii.

Ua True Wireless Flash X

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom nie musisz już radzić sobie z długimi, splątanymi przewodami lub przestarzałymi wejściami. Kolejną zaletą jest to, że możesz po prostu umieścić telefon gdzieś na dnie torby, słuchając ulubionej listy odtwarzania. Aby uzyskać cichą koncentrację w głośnych miejscach, rozważ Słuchawki Z Redukcją Szumów. Używają mikrofonu i inteligentnej technologii AI do monitorowania dźwięków zewnętrznych i tworzenia fali dźwiękowej, która zagłusza hałas, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co chcesz usłyszeć. Nasze słuchawki sportowe są idealne do utrzymania tempa podczas ćwiczeń, dzięki odpornym na pot materiałom i ergonomicznym projektom, w tym opaskom na szyję i skrzydełkom na końcówki douszne.

Produkty Powiązane

W niektórych przypadkach zarabiamy, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy na to, aby zwiększyć nasz zasięg. Recenzje są zestawiane na podstawie mieszanki opinii ekspertów i rzeczywistych testów. Dla biegaczy Słuchawki douszne mają przewagę nad słuchawkami, ponieważ są mniej nieporęczne i nie zsuwają się z głowy, gdy zaczynasz się pocić. Umieszczone w lugholes współczesnych dojeżdżających do pracy, gym goers i globetrotters, nie można zaprzeczyć ważną rolę, że słuchawki odgrywają w naszej codziennej rutyny. Odwiedź nas i wypróbuj pełną gamę słuchawek wysokiej klasy w naszej specjalnie zbudowanej sali demonstracyjnej.

Obudowa ładująca jest dostępna w dwóch wersjach, z podstawową ładowaną za pomocą kabla, a bardziej fantazyjna jest bezprzewodowa i kosztuje o 40 funtów więcej. Bezprzewodowe Słuchawki HF410B łączą w sobie wyraźny, dynamiczny dźwięk i zaawansowaną konstrukcję bezprzewodową, aby dopasować się do Twojego stylu słuchania w podróży. Zapewniają do 24 godzin bezprzewodowego odtwarzania wysokiej jakości dźwięku przy pełnym naładowaniu.

Nasza oferta słuchawek pasuje do wszystkich rodzajów słuchaczy. Od naszych słuchawek dla dzieci z ogranicznikiem głośności, który pomaga chronić młode uszy, po nasze prawdziwe Słuchawki Bezprzewodowe, które oferują przenośność bez konieczności używania kabla. Słuchawki Z Redukcją Szumów świetnie nadają się do skupiania się na muzyce, podcastach lub filmach, w których zewnętrzne dźwięki utrudniałyby wyraźne słyszenie treści. Pasywne Słuchawki Z Redukcją Szumów mają fizyczną konstrukcję, która blokuje jak najwięcej hałasu z zewnątrz.

Dostawa W Dni Robocze

Wiele słuchawek dousznych jest teraz wyposażonych w wbudowany mikrofon i sterowanie w linii, dzięki czemu można odbierać połączenia, rozmawiać online, regulować głośność i łatwo pomijać utwory. Kiedy po raz pierwszy pojawiły się Słuchawki Douszne Panasonic, były one bardzo wartościowe, a teraz są o wiele tańsze. Oferują redukcję szumów w bardzo dobrej cenie i jest to bardzo dobre, nie tylko dlatego, że wiele technologii pochodzi od siostrzanej marki Technics, która jest raczej droższa. Konstrukcja jest elegancka i prosta, a ponieważ do wyboru jest pięć różnych rozmiarów końcówek do uszu, możesz być pewien idealnego dopasowania. Jakość dźwięku jest silna dzięki potężnemu, bezpośredniemu dźwiękowi.

Funkcje Bluetooth i bezprzewodowe oznaczają, że korzystanie z nich na siłowni lub poza domem jest teraz o wiele łatwiejsze, a wybór stylu może sprawić, że wrażenia będą znacznie wygodniejsze. Jeśli pracujesz w tętniącej życiem przestrzeni i musisz się skoncentrować, odpowiednie Słuchawki Z Redukcją Szumów będą idealne. Lub jeśli ćwiczysz na siłowni, słuchawki bezprzewodowe byłyby lepsze. Nasza oferta obejmuje Apple AirPods, bezprzewodowe słuchawki JBL, Słuchawki gumowe i wiele innych. Nasze nagradzane słuchawki przenoszą dźwięk na wyższy poziom, na każdym poziomie.

Izolujący dźwięk projekt blokuje hałas tła, zapewniając wciągające, realistyczne wrażenia na żywo-idealne na scenę lub ulicę. Pomimo kompaktowej i lekkiej konstrukcji słuchawki HD5 mogą odtwarzać prawdziwy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Ich 40-milimetrowa jednostka napędowa HD dostarcza nawet najbardziej subtelne detale z każdego instrumentu, aby zapewnić zupełnie nowy świat niewiarygodnie wysokiej jakości dźwięku, nawet gdy jesteś na zewnątrz. Pomimo kompaktowej i lekkiej konstrukcji słuchawki HD6M mogą odtwarzać prawdziwy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Wysokiej klasy HD10 odtwarzają nawet najbardziej subtelne dźwięki, dając miłośnikom Hi-Fi doświadczenie słuchania muzyki w całkowicie cichym pomieszczeniu.

Niezależnie od tego, do czego chcesz mieć słuchawki, możesz polegać na Rymanie. Nasza oferta obejmuje najnowsze słuchawki i słuchawki od najlepszych brytyjskich marek, w tym słuchawki JBL, słuchawki Apple i inne. Niezależnie od tego, czy szukasz Słuchawek Z Redukcją Szumów, słuchawek Apple AirPods, słuchawek z ogranicznikiem głośności lub słuchawek bezprzewodowych, nasza oferta zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki słuchawkom dousznym, takim jak Reflect Mini NC, możesz słuchać ulubionej muzyki podczas podróży. Jakość dźwięku jest tak dobra, ponieważ wkładasz słuchawki do przewodu słuchowego. Hałas otoczenia jest również tłumiony przez prawidłowe ustawienie w uchu.

Klasyczne wzornictwo słuchawek bezprzewodowych HTX20B wykorzystuje połączenie eleganckich materiałów, dzięki czemu są modnym dodatkiem, który pomoże Ci wyrazić swoją indywidualność i wyróżnić się. Dzięki połączeniu klasycznego wzornictwa i najnowszej technologii audio, słuchawki HTX20B zapewniają ponadczasową wartość. Są na tyle małe, że zmieszczą się w niemal każdej kieszeni i skracają odległość między tobą a dźwiękiem bardziej niż jakakolwiek inna konstrukcja słuchawek. Aby jednak brzmieć naprawdę świetnie, muszą być dobrze dopasowane. Różne rozmiary adapterów do uszu robią to samo, wraz z dobrze zaprojektowanymi haczykami. Wysokiej jakości słuchawki douszne są idealnym wyborem dla podróżnych lub na siłowni.