Sokowirówki, Sokowirówki Handlowe, Wyciskarki Do Wyciskania Soków I Wyciskarki Do Cytrusów

Sokowirówki mogą przyjmować owoce, warzywa, soję, orzechy i inne produkty spożywcze — a niektóre mogą przekształcić te składniki w mleko na bazie roślin, koktajle, przeciery lub sosy. Ta wyciskarka ręczna jest jednym z najlepszych sposobów na przekształcenie liściastych zieleni, takich jak jarmuż, szpinak i trawa pszeniczna w pożywny sok – i nie ma potrzeby, aby go podłączyć. Hałas jest minimalny w porównaniu do dużych sokowirówek, i jest wystarczająco dużo mocy i pojemności dzbanka dla jednej lub dwóch osób, lub do szybkiej pracy wyciskania soków do dżemu lub robienia ciast. Wszystkie części rozpadają się w celu łatwego mycia rąk, ale należy pamiętać, że mogą być sztywne do usunięcia na początku.

Jest wyposażony w dwa dzbany do łapania soku i miąższu, które pochodzą z dwóch oddzielnych zsypów. Zsyp soku ma mechanizm kranowy, aby zapobiec kapaniu, a ogólna konstrukcja jest ukierunkowana na więcej soku, mniej miąższu. Wydaje się to oczywiste pytanie, ale jest dobre, ponieważ wiele sokowirówek zrobi więcej niż zwykły sok.

Mocowanie do sokowirówki pasuje również do innych słoików do pieców, które możesz mieć w rozmiarach 1l, 1,5 l i 2L. Jest to najpotężniejsza Sokowirówka, jaką wypróbowaliśmy, z niezwykle oszałamiającym silnikiem o mocy 900 W, który pobiera każdą ostatnią kroplę z Twoich owoców i warzyw – i, jako bonus, jest dość cichy przy tym. Nasze potężne sokowirówki odśrodkowe wydobywają to, co najlepsze, nawet z najtwardszych owoców i warzyw.

Z pewnością było to najlepiej wyglądające urządzenie, które wypróbowałem – jeśli sokowirówki można kiedykolwiek powiedzieć, że są dobrze wyglądające. Badanie z Portland State University wykazało, że pijący zielone soki niezaprzeczalnie mają tendencję do zdrowszego stosunku talii do bioder i lepszego zdrowia trawiennego. Ale czy znasz różnicę między wyciskarkami odśrodkowymi a wyciskarkami mastykacyjnymi na zimno? Nasza kolekcja blenderów Vitamix została dobrana, aby pomóc ci tworzyć pożywne koktajle, zupy, dipy i orzeszki w domu.

Lakeland Electric Citrus Juicer Green

Istnieją jednak inne, takie jak ręczne sokowirówki zaprojektowane specjalnie do zwalczania warzyw, takich jak trawa pszeniczna i klasyczne wyciskarki do cytrusów . Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów sokowirówek – w tym wyciskarka na zimno, wyciskarka odśrodkowa i wyciskarka do cytrusów. Będzie to w zasadzie zależeć od rodzaju rzeczy, do których potrzebujesz sokowirówki. Działa bardzo dobrze z ananasem, marchewką i imbirem, ale mniej z zielenią liściastą – więc jeśli jesteś miłośnikiem zielonych soków, poszukaj gdzie indziej. Ponownie zajmuje sporo miejsca na blacie, ale w ten sposób dostarcza 1,1 l soku, oddzielając miąższ do odłączanego pojemnika o pojemności 2 l.

  • Po zakończeniu rozwiertak, pokrywa, filtr i kolektor soku można łatwo wyjąć i umyć w zmywarce, dzięki czemu jest to szybka Sokowirówka Do Czyszczenia.
  • Dzięki silnikowi o mocy 1000 W Sokowirówka NutriBullet Nbj50200 Pro jest potężną opcją.
  • Potas, dobry dla serca i nerek, jest dość dobrze utrzymywany zarówno przez Miksery, jak i sokowirówki.
  • Podobnie jak wyciskarka do żucia powyżej, ta konstrukcja Philips zapewnia maksymalizację wszystkich dobroci, które mają do zaoferowania Twoje owoce i warzywa.

Wyciskarki odśrodkowe często pozostawiają wilgotną miazgę, ale wszystko z wyciskarką HP Slow było suche. Okazało się, że w przypadku większych lub mniej mokrych przedmiotów kosz na miazgę wypełniał się dość szybko. Będzie musiał być opróżniony kilka razy, jeśli planujesz robić sok dla więcej niż dwóch osób, więc rozważ coś z rynną do ciągłego wyciskania soku. Ten model Hamilton Beach jest idealny dla tych, którzy dopiero zaczynają wyciskać soki, a nawet doświadczonych sokowirówek, którzy po prostu nie chcą wydawać dużych pieniędzy. Wyciska 820 W mocy i ma rynnę o szerokości 3 cali, w którą można zmieścić całe jedzenie, dzięki czemu można spędzać mniej czasu na cięciu i przygotowywaniu.

Sokowirówka Braun Purease Spin

Podobnie jak wyciskarka do żucia powyżej, ta konstrukcja Philips zapewnia maksymalizację wszystkich dobroci, które mają do zaoferowania Twoje owoce i warzywa. Ciekawostka: skórki owocowe są najbardziej odżywczą częścią – bogatą w błonnik, witaminy, minerały i przeciwutleniacze-dlatego warto włączyć je do sokowirówki. „Każda sugestia, że ludzkie ciało może zostać odtłuszczone za pomocą soku oczyszczającego, jest błędna”, twierdzi. Kiedy wyciskałam jabłka ze skórką, powoli je kruszyłam, aby wyprodukować ciemnozielony sok, o wiele bardziej zachmurzony niż sok kupiony w sklepie, o trawiastym, leśnym aromacie i świeżej owocowości. Przetransportował mnie do sadu i rzeczywiście smakował lepiej niż sok produkowany przez sokowirówki odśrodkowe z niższej półki .

Dlaczego nie spróbować jednego z automatycznym oddzielaniem soku i miąższu, aby uzyskać gładkie i orzeźwiające soki za każdym razem. Opcje obejmują potężne automatyczne sokowirówki, a także innowacyjne Wyciskarki odśrodkowe, które zapewniają idealnie gładki ekstrakt za każdym razem. Dostępne są również sokowirówki z powolną prasą na zimno, zaprojektowane do kruszenia i sokowania zieleni dla najbardziej pożywnych i zdrowych soków w stylu superfood. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, zobacz Przewodnik zakupu sokowirówki. Sok każdą ostatnią kroplę dużych lub małych owoców cytrusowych z mocnym silnikiem 70W, który sprawia, że szybka praca Skórki, pestek i pestek, wyciskając sok bezpośrednio do szklanki bez wysiłku z twojej strony.

Najnowsze Sokowirówki

Maszyna ma zintegrowany czujnik ciśnienia włączania i wyłączania dla bezpieczeństwa i jest prosta w czyszczeniu, a wszystkie części są łatwo usuwane i można myć w zmywarce. Jeśli jesteś fanem świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego rano, jest to dobra inwestycja. Dwustopniowe ustawienie dla miękkich i twardych owoców i warzyw pozwala uzyskać maksymalną ilość soku. Ręczne sterowanie pulpą z trzema regulowanymi ustawieniami pozwala na różnorodność soków-od gładkich soków warzywnych po grubsze soki owocowe. Szeroka rura zasilająca pobiera większe kawałki, dzięki czemu nie tracisz czasu na wstępne cięcie, a sok trafia prosto do litrowego dzbanka, co ułatwia natychmiastowe podawanie i przechowywanie. Bardzo duży pojemnik na miazgę oznacza, że można kontynuować wyciskanie dużych ilości soku bez konieczności zatrzymywania się, aby opróżnić pojemnik.

Duża prędkość wirowania oddziela sok od miąższu, wyrzucając go przez sito. Wyciskarka do cytrusów-to albo squash, albo spin-off owoców cytrusowych, aby szybko wycisnąć sok. Millie jest z zespołem domów i ogrodów Od początku 2021 roku, przynosząc ze sobą miłość do urządzeń do gotowania i rozrywki na świeżym powietrzu. Pisze o mikserach stojących, blenderach i innych małych urządzeniach i uwielbia testować Grille i Piece do pizzy. Millie uważa, że kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu, ale wtedy jest bardzo stronnicza.

Czyszczenie Można Wykonać W Ciągu 1 Minuty, Dzięki Technologii Quickclean

Przygotowanie jest na ogół trudniejsze w przypadku tych modeli, A Najpierw musisz pokroić owoce i zazwyczaj usunąć twarde nasiona, dodając czas przygotowania do mieszanki. Te rodzaje soków również nie są tak dobre, jeśli chodzi o niektóre składniki, takie jak liściaste zieleni i ziół. Jest jeden przycisk włączania / wyłączania, który włącza silnik, po czym można wyciskać owoce przez sokowirówkę, z miąższem oddzielonym do dedykowanego pojemnika. Prosta w obsłudze Wyciskarka do cytrusów Smeg to świetny wybór dla każdego, kto każdego dnia chce prostego, świeżego soku pomarańczowego. Po zakończeniu rozwiertak, pokrywa, filtr i kolektor soku można łatwo wyjąć i umyć w zmywarce, dzięki czemu jest to szybka Sokowirówka Do Czyszczenia. Możesz uzyskać sokowirówki z większą liczbą funkcji i lepszą ekstrakcją soku, ale biorąc pod uwagę cenę i niewielkie rozmiary, Fontanna Breville Juice Compact ma doskonałą wartość.

Z natury mogą być hałaśliwe i wpuszczać więcej powietrza do cieczy. Oznacza to, że gotowe soki mają krótszy okres przydatności do spożycia. Dźwignia kontroli gęstości soku produktu pozwala lekko dostosować grubość soku, ale stwierdziłem, że łatwiej jest najpierw obrać produkt, jeśli chcesz coś mniej ponurego.

Trudno będzie Ci znaleźć kogoś, kto jeszcze nie wie o pięknie Nutribullet. To naprawdę jeden z najbardziej uproszczonych urządzeń kuchennych na rynku; dodaj owoce do jednego z wielu pojemników W Zestawie, przekręć pokrywę, włóż do podstawy, Wciśnij i jesteś w kasie. Wyciskarki do cytrusów do świeżych soków z pomarańczy, cytryny lub limonki . Mają one szczególny cel i wymagają najpierw zmniejszenia o połowę owoców. Wszyscy mamy trochę więcej czasu i nie ma powodu, aby płacić przez nos za wyciśnięcie świeżego soku, gdy wszystko, czego potrzeba, to śmiganie produktów przez jedno poręczne urządzenie. To z pewnością prawda, że szybko wytwarza wysoką wydajność klarownego soku, szybko-przydatne, jeśli się spieszysz lub serwujesz dużą liczbę soków.

Jeśli jednak sokowirówka ma wiele prędkości, generalnie zasadą jest używanie niższych prędkości dla bardziej miękkich owoców i wyższych prędkości dla twardszych. Urządzenie jest proste, wystarczy włożyć owoce do góry i nacisnąć. Duża zsyp może pomieścić większość produktów w całości lub duże kawałki – nie trzeba kroić i kroić w kostkę. Po podjęciu decyzji, jaki typ maszyny jest najlepszy, następnie musisz wziąć pod uwagę estetykę. Sokowirówka Smeg to gruba rzecz – ale Smeg naturalnie wywołuje zazdrość kuchni, więc trudno żałować produktowi, że zajmuje znaczną przestrzeń na blacie.

Wyciskarka do cytrusów to urządzenie, które zasadniczo wyciska sok z owoców cytrusowych, owoce muszą być przecięte na pół przed użyciem, a większość miąższu pozostaje na połowie owoców. Wyciskarka odśrodkowa Sokuje twardsze i całe owoce, obracając je przez drobną siatkę. Powoduje to gromadzenie się miąższu, zwykle w urządzeniu do przechowywania, a także dużą ilość soku. Nie powinieneś używać soku jako zamiennika dla całych owoców i warzyw, jest to łatwy dodatek do uzyskania większej ilości składników odżywczych w diecie. Nadal potrzebujesz błonnika z całych owoców i warzyw, to jest ważne. Ponieważ soki mają tendencję do utraty wartości odżywczej niemal natychmiast.

Wyciskarka wolnoobrotowa jest również Najlepsza do wyciskania zieleni liściastej, trawy pszennej i bardziej miękkich owoców, takich jak jagody. Wyciskanie soku z powolnej prasy jest bardziej efektywne w ekstrakcji soku i daje większą wydajność soku z produktów, więc za pomocą wyciskarki masticating można zaoszczędzić pieniądze na produkcji. Ponieważ do procesu wprowadza się bardzo mało ciepła, można przechowywać soki do 48 godzin, bez utraty wartości odżywczej.

Marka starannie przygotowała jedne z najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych na rynku, a jej wysokiej jakości design jest również wszechstronny. Kiedy testowaliśmy go byliśmy pod wrażeniem dwóch prędkości i książki przepisów, które przeprowadziły nas przez wszystko, co musieliśmy wiedzieć, aby zrobić pyszne soki. Nutribullet był również łatwy do czyszczenia, ponieważ większość części może iść w zmywarce. Wszystkie zdejmowane części sokowirówki można myć w zmywarce, co sprawia, że czyszczenie jest bardzo łatwe. Dla tych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoją zieloną zieleń, Lexen GP62 jest sposobem na ręczne robienie właśnie tego.

Dla tych, którzy lubią swoje miękkie owoce, jakość, moc i ekstrakcja soku z vsj843qs sprawiają, że jest to najlepszy wybór. Z boku znajdują się dwa ustawienia prędkości: „High” dla twardszych owoców i warzyw oraz ” Low ” dla bardziej miękkich owoców. Jeśli chodzi o robienie najlepszych sokowirówek, reputacja Hurom naprawdę się rozwija.

Łatwa w obsłudze, w szerokiej gamie kolorów KitchenAid, szybka Wyciskarka odśrodkowa Artisan jest wytrzymała, stabilna i zawsze w gotowości, aby wycisnąć z twojego świata sok. Dostępne w Candy Apple, Empire Red, onyks czarny i srebrny medalion. To dodatkowe mocowanie do sokowirówek odśrodkowych oznacza, że możesz dodawać do soków bardziej miękkie owoce, takie jak jagody, tworząc grubsze napoje podobne do smoothie. Niektóre wyciskarki do wyciskania soków są również wyposażone w dodatkowe, szersze Sita do wyciskania soków do produkcji grubszych napojów, a nawet owocowych coulis.